Diadalittas szegény Paks,mintha zsinóron húzták volna az első győri gólt.
@WashedHusi 12 сағат бұрын
Jézusom ez már 3 hónapja volt
@sessionindustriesoriginalm302
@sessionindustriesoriginalm302 12 сағат бұрын
Ez igen. Ez meccs volt. A nyíregy nagyon szép focit játszott! A kommentátor is nagyon oda tette! Ilyen kellene minden meccsre, aki érzi meg átérzi egy meccs súlyát. Visszanéztem ezt az 5 percet is párszor, mert ahogy előadta a "dumát" a pali még én is beleéltem magam!!!
@LordStrangeZone
@LordStrangeZone 16 сағат бұрын
Érdekes,hogy x fordulónak el kellett telnie,eredmények nélkül,mire rájöttek,hogy kéne hozni egy NORMÁLIS CSATÁRT mondjuk................nagynehezen sikerült.
@klicsko142 20 сағат бұрын
Az utolsó helyezet ETO oktatta a futball játékszépséget a gyengeminöségü Paksnak.
@klicsko142
Itt van egy másik profilon Balázs Fings néven.
@morgenguten1913 7 сағат бұрын
@@klicsko142látom irja az ökörségeit
@VasAnti-r5r
@VasAnti-r5r Күн бұрын
Nem a jobb játékkal nyertek a tirpákok. Mocskos nyírségi tirpák konda!
@NagyDániel-t3d
@NagyDániel-t3d 5 сағат бұрын
Vak is vagy nem csak paraszt?🤣🤣🤣 Egyebkent aruld mar el mit jelent a tirpak szo ha mar ilyen okosnak hiszed magad az isten hata mogul🤣🤣
Szégyenlem, hogy Fehérgyarmati születésű vagyok.😔 Mocskos tirpák nyírségiek!
@aerhahjaj
@aerhahjaj 16 сағат бұрын
Mondjuk azt szégyellheted is te kis paraszt , szerencsére Nyíregyházànak semmi köze ahhoz a fos 1 fő utcából álló helyhez! Te falusi 🤡
@MatyasMIH
@MatyasMIH 14 сағат бұрын
Falusi paraszt!
@VasAnti-r5r 12 сағат бұрын
@@aerhahjaj Szabolcs - Szatmár - Bereg vármegyében van Fehérgyarmat is , te iskolázatlan testvérek gyermeke!
@@MatyasMIH Ajánlom figyelmedbe a következőt: A Táltos oktatja fiát . Olvasd el , és utánna nevezz bárkit is parasztnak. TE büdös🏺
@@VasAnti-r5r Mosd le a szart a csizmadrol paraszt. Nem is tudtam hogy mar parasztfalvara is bekotottek a netet🤣🤣
Fogy a pénz a paksnál, de bíróra azért meg egyenlőre van pénz. Ma ismételten megmutatkozott, hogy a bíró mindent fújt a veterán paksnak. Böde? Nb 3 - as szint a kaszinós gyurkával együtt.
@BalazsFingszEgyikFingja
@BalazsFingszEgyikFingja Күн бұрын
Izgalmas meccs zajlott az nb1 két legerősebb zöld-fehér csapata között
🤣🤣🤣 Igen! És az ETO erősebb mint a paks, ígyhát igazságos győzelem született 👍👏👏👏🍻🍻🍻
@@VasAnti-r5r Tony a lényeg hogy a Fradi a 3. legerősebb zöld fehér csapat
@cdalvany
@cdalvany Күн бұрын
@@BalazsFingszEgyikFingja És ez milyen szempont alapján igaz?
@sandorkiss6746 Күн бұрын
...hogy lehet ilyen szarul megvágni egy összefoglalót!!!
@wicklow4905
@wicklow4905 Күн бұрын
Ismét egy látványtalan szar foci. Néha nehéz elhinni hogy az Újpest benne van a legjobb háromban.
@YacineAllab
@YacineAllab Күн бұрын
Benbouali 🇩🇿
Nekik mint egy falat kenyér annyira kellett ez a győzelem. A paksi szöglet pedig nagyon ravasz volt
@petererki9085
@petererki9085 Күн бұрын
Inter- magyarok: 2:1
@klicsko142
@klicsko142 Күн бұрын
@@petererki9085 Ennyit tudnak a magyarok. Az Eb - én is megmutatkozott a magyarok tudása.
@jaguaraky4059
@jaguaraky4059 9 сағат бұрын
@@klicsko142bocs hányadik az eto? és a Paks?
@klicsko142
@klicsko142 9 сағат бұрын
@@jaguaraky4059 Utolsó az ETO, Negyedik a Paks. És az utolsó helyen álló ETO magabiztosan verte a negyedik helyen álló Paksot.
@jaguaraky4059 8 сағат бұрын
@@klicsko142 bizony. utolsó az eto a Paks meg negyedik. a Kisvárda szín külföldi kerettel meg nb2 középmezőny… ennyit arról hogy a külföldiek sokkal jobbak…
@@klicsko142 a Fradi azért ilyen jó ( mert sokszor szoktak vele példálózni ) mert ( nemzetiségtől függetlenül ) jó képességű labdarúgókból áll.
@MatyasMIH
@MatyasMIH Күн бұрын
Gratulálok! 💚🤍 ETO&Szpari❤️💙
@klicsko142
Az utolsó helyezet ( egyenlőre) ETO Győr magabiztosan verte a Paksot.
@abelbarabas3688
@abelbarabas3688 Күн бұрын
Fontos pontokat szerzett a Győr, de egyik csapat sem volt jobb. Hajrá Paks!!
@klicsko142
@@abelbarabas3688Sovány vigasz ez neked 😂 a Paksnak vége van!
@@klicsko142 Attól hogy még ilyen magabiztosan nyertetek, nem kell ilyen nagy képűnek lenni. Gratulálok én is a győzelemhez.Megérdemeltétek
Klics nem Győr szurkoló, a fradi rajongója és masszív Paks-ellenes
@klicsko142
@@abelbarabas3688 Nyertetek? 😂 Én Fradista vagyok drágám! És boldogabb vagyok mikor a Paks kikap, mint amikor a Fradi nyer. 😘😘😘
@klicsko142
@@abelbarabas3688 Te nem egy és ugyanaz vagy mint béta alfa? 😉 mert az elemzőim rámutattak erre a kérdésre.
@klicsko142
Dehogynem! A Győr volt a jobb! Paks még bírói segédlettel sem tudott nyerni. Itt ma ezen a meccsen az ETO - Győr volt a jobb!
@favilla622 19 сағат бұрын
@@klicsko142 ,,Az én véleményem alapján”
@bencenagy2471
@bencenagy2471 Күн бұрын
Hogy tombolt a nézőtér. Mintha a Vidi rúgta volna a gólokat. Nevetséges, hogy ez a Felcsút létezhet.
@JamesBond-fu3hx
@JamesBond-fu3hx Күн бұрын
Legalább voltak nézők rendesen. Egy falusi csapatnál ez jó eredmény.
@klicsko142 12 сағат бұрын
@@botondbakos5954 És ez kit érdekel bárkit is rajtad kívül? 😂 Te szerencsétlenség! 😂
@gyorgynemeth543
@gyorgynemeth543 Күн бұрын
A kis gömböc egyik csapata legyűrte a másikat.
@AndrewSpence-b4v
@AndrewSpence-b4v Күн бұрын
Corkery Mews
@kirimiandras
@kirimiandras Күн бұрын
Nyíregyházi szurkoló vagyok, régen is sokat jártam ki meccsre, de őszinte leszek. A régi stadion nagy tribünje olyan undorító volt, hogy vagy a B középen, vagy a szemközti oldalt foglaltam helyet, mert minden galambszaros volt, és a meccs végére sokszor én is. Egy lelkes szurkolót ez nyilván nem befolyásol, nade közértet, élmény szempontjából ki az, aki egy piszkos lelátóra szívesen megy meccset nézni az NB2-be, nem véletlenül volt itt az átlag nézőszám viszonylag alacsony anno, ez sok összetevős. Amikor megtudtam, hogy 8000-es lesz a stadion, akkor tudtam, hogy ez egy hibás döntés. Mert bár tudom, hogy nem mindig lesz itt Nyíregyházán teltház, de ha az NB1-be van, jó a csapat, jó a játék, kultúrált a környezet, ami + élményt ad, akkor egy minimum 12500 fős stadion, mely stabilan teltház a ragadóknál, s kb 50%-os kihasználtság a nem rangadóknál. Szóval a tervezésnél valami lecsúszott, s nem kalkuláltak bizonyos dolgokkal. Egy 120.000 fős fociszerető városba szerintem nagyon kicsi a 8000-es stadion. Csak megjegyzés, hogy felcsúton 1800-an laknak és majd 4000 fős a stadion. Én nem tudom kik és mi alapján tervezik meg a stadionokat, de ha már pénzt költenek rá, legalább ésszel tennék.
@MTM4
@MTM4 Күн бұрын
Ha ez a Puskás továbbra is ilyen jó lesz, akkor meglesz az EKL jövőre, csak ne fogjunk ki megint egy kemény csapatot a playoffban.
@cdalvany
A pénz biztos nem akadály...
@SzakácsBotondMihály
@SzakácsBotondMihály Күн бұрын
Annyi pénzt kap ez a kurva Felcsút, hogy a bajnokságot már megnyerhetnék... Undorító egy bagázs
@@SzakácsBotondMihály A paks!
@SzakácsBotondMihály 22 сағат бұрын
@@VasAnti-r5r Mi van a Pakssal?
@VasAnti-r5r 21 сағат бұрын
Köszöni szépen a kerdést, de szarul van!
@elex117
@elex117 Күн бұрын
0:02 Egy idegenekkel teletüzdelt, pénzes,bàzis nélküli szar, legyözte a fiatal, magyar sràcokkal jàtszo csapatot úgy, hogy nem volt alàrendelt. Semmi baj sràcok veletek vagyunk. Hajrà Vidi!!
@klicsko142
Első a Ferencváros. Második Vidi szurkoló vagyok, de egy 3 : 0 ás vereséget nem lehet megmagyarázni. Ez most így történt, de a hétvégén hajrá Fehérvár!!!
Eddig az év meccse.
@gyulabarcsa6150
@gyulabarcsa6150 18 сағат бұрын
A kieső jelöltek játszák a focit...hogy van ez??!!!!
@wicklow4905 16 сағат бұрын
@@gyulabarcsa6150 Hát ezaz..
@rizsagame
@rizsagame Күн бұрын
Gyönyörű vágás. Tetszett az utolsó gól XD
Pécsi nagyon magára talált Olaszország óta.
@mercury2471
@mercury2471 Күн бұрын
pedig nem is pécsi :)
@Levike0615
@Levike0615 Күн бұрын
Ez a Puskás most nagyon egybe van Nehez dolga lesz a Fradinak...
@crw990 Күн бұрын
Gerának az arcára esett a labda, onnan pedig a mellkasára.. minek a var ha ezt nem látja? csaló szarházi banda
@RuskinDonna-q1p
@RuskinDonna-q1p Күн бұрын
Brown Sharon Lewis Donald Lee Susan
Lewis Jennifer Garcia Michael Jones Michelle
@Hala_Madrid_5_
@Hala_Madrid_5_ Күн бұрын
Kar, hogy nem fiatalabban fedeztek fel. Sokkal jobb vagy, mint Kerkez. Kerkez a valogatottban, hozzad kepest egy 0.
@PGS1988
@PGS1988 Күн бұрын
Eddig tartott a hurráoptimizmus Újpesten? 😂😂😂😂
@apeter1883
@apeter1883 Күн бұрын
Mivan unatkozol ,buzi, miért nem a szaros csapatoddal foglalkozol?
@PGS1988
@@apeter1883 nézd már,előbújtál a pöcegödörből kisfiam? Tedd szépen vissza a f@szt a szádba és menjél szépen uzsonnázni,anyukád már keres🥰
@apeter1883
​@@PGS1988Hozod a paraszt , fradista színvonalat , nem csalódtam benned.
@stiffy7051
@stiffy7051 Күн бұрын
Azért a végén faszán kivágtátok, hogy szögletnek kellett volna jönni. Szép munka! Arról a kezezésről meg inkább ne is beszéljünk.. Bunda bajnokság..
@crw990
minden fordulóba van egy ilyen, csaló gecik ezek
@peterbalint3771
@peterbalint3771 Күн бұрын
Hát,Debrecen,mi lesz így?Ezen a meccsen esélye nem volt a győzelemre. Gratulálok a Nyíregyházának!
@Zsombi_MC
@Zsombi_MC Күн бұрын
Látszik Gulácsi a kapus
@bertalanholod5039
@bertalanholod5039 Күн бұрын
Akinek tetszett ez a hangulat majd nézze meg mi lesz a nyíregy-dvtk-n!!🔥🔥okt 5.
az nem ekkora meccs
@scooterfan9890
@scooterfan9890 Күн бұрын
Szegény Máté Csaba... Nem ezt a hulladékot érdemelte....
@gyulabarcsa6150 17 сағат бұрын
Kettőn áll a vásár...
@attilaproszenyak8838
@attilaproszenyak8838 Күн бұрын
Tirpákia lenyomta a gumicsizmásokat!Szép volt Szpari.
@_sunstealer
@_sunstealer Күн бұрын
Inkább az a szégyenletes, hogy ezeket az összefoglalókat maximum 720p-ben lehet megtekinteni. Amiket az m4sport+-on közvetítenek, azoknál van 1080p. Szégyen!
@Lehel-d8k
@Lehel-d8k Күн бұрын
Na végre ezt megérte leülni és megnézni! Üdv: Egy Fradista
@adstanczel10
@adstanczel10 Күн бұрын
A Szpari nem játszott jól az első félidőben. Túl sok védelmi hiba. De mintha a második félidőre nem is ugyan az a csapat jött volna ki. Ezzel a szezon eddig Iegjobb meccsét produkálva. Gyönyörű gólok, iszonyatos jó hangulat, teltház. Ez kell az nb1-nek. Hajrá keleti klubbok. Szpari, Loki, Diósgyőr 💪✊ hajrá!