@ProjektFutbol 6 ай бұрын
DziękujeMY
@krzysiekkowa1670
@krzysiekkowa1670 7 ай бұрын
Nie mówmy o utrzymaniu, bo takie gadanie szybko lubi być weryfikowane przez życie, nie ma co zapeszać. Poza tym sędziowie tak jak w I lidze taki i w Ekstraklasie nas "kochają" wybitnie, jak nie multum żółtych kartek na początku spotkania ( patrz nomen omen spotkanie z puszczą w tamtej rundzie) czerwone kartki, karne albo nie uznawanie prawidłowo zdobytych bramek. To wszystko miało miejsce w ostatnich meczach ŁKS ... inna sprawa, że w I lidze było podobnie, karnych multum a i tak jakimś cudem wygraliśmy tamtą ligę 😳
@maniekmankowski624
@maniekmankowski624 7 ай бұрын
Mokrzycki na plus ze Stalą? 🤣🤣🤣🤣 Dalej nie oglądam.... PS: jeśli piszesz oceny na lodzkimsporcie to podpisuj się z nazwiska a nie Redakcja!
@ProjektFutbol 7 ай бұрын
Przeczytaj jeszcze raz ten tekst i zobacz, czy na pewno się pod nim nie podpisałem😉
@toomtomeck5786
@toomtomeck5786 7 ай бұрын
A konferencji prasowej nie było?🤔🤔🤔
Była, ale bez piłkarzy.
To i tak szacun dla trenerów, że im się jeszcze chciało pogadać poza konferencją@@ProjektFutbol
@robertchudzinski7780
@robertchudzinski7780 7 ай бұрын
Tak ! Grali od 44 minuty w 10 tke.OOOOOOOO matko!Tlumaczenia sieroty nie potrafiacego grac w pilke.I dalej chodzi o to ze grali w 10 ke.Brzmi to tak jakby grali w 10 ke bo : Sedzia ich pokaral niesluszna czerwona kartka, albo: Nie bylo nikogo na zmiane Bo Lechia przeciez miala a Znicz nie.Po Heroicznym boju wynik musial byc 0-2 albo wyzej. A te 20 minut slabsze Lechii w zadnym momencie nie mogli zamienic na gola ,Bo grali w 10 ke i wtedy regulamin rozgrywek nie pozwala na strzelenie gola przeciwnikowi.Brawo Znicz za postawe Fair play!
@maroneptuncja6824
@maroneptuncja6824 7 ай бұрын
Znicz w drugiej połowie fajnie zagrał A bramka powinna byc uznana Utrzymacie się spokojnie tego wam życzą kibice z Gdanska Ps,do kibiców Pruszkowa szacun panowie za doping i ani razu nie obraziluscie nas gości Tak to powinno wyglądać Brawo
@arkadiuszuznanski8156
@arkadiuszuznanski8156 7 ай бұрын
Mamy 7 meczów u siebie jak wszystkie wygramy to może ŁKS się utrzyma.
@dawidpusz3122
@dawidpusz3122 7 ай бұрын
Największym problemem łksu jest to, że ma kadrę na środek 1 ligi.
@maciejchrzanowski1912
@maciejchrzanowski1912 7 ай бұрын
A czy to Stokowiec gra? Ze smoły chleba nie upiecze
@miejskitraper2733
@miejskitraper2733 7 ай бұрын
Widzew wygrał ostatnie 3 derby bo ŁKS miał najsłabszą drużynę od lat, więc poczekajmy jak ŁKS się odbuduje i wtedy mogą mierzyć się
@pochodnia4959
@pochodnia4959 7 ай бұрын
Bilans derbów 28 wygranych Widzewa do 13 Łksu
@wiksu2318
@wiksu2318 7 ай бұрын
Jeśli Widzew utrzyma sie a ŁKS spadnie to Widzew przez te lata bardzo urośnie pod względem finansowym itd, zadomowi się w ex.. Ten spadek łksu pogłębi przepaść między tymi klubami..
Mokrzycki dobrze zagrał? Chyba żartujesz młody człowieku? Gość zalicza ogromny zjazd od kiedy dostał nowy kontrakt. Zero kompletne.
@andrzejbienias2913
@andrzejbienias2913 7 ай бұрын
Dopinq ŁKS bęndzie miał Oqromny Dopinq niech Pìłkarze dostroją się i zmarzą plame z Koroną i wygrać muszą Klubem Łodzi Jest ŁKS ✊️✊️✊️✊️🤝
Panie Mareczku Dziuba DUMA ŁODZI ŁKS ✊️✊️✊️✊️🤝
@nie_kojarze9149
@nie_kojarze9149 7 ай бұрын
Lask liga Austriacka nie turecka, nawet spoko się słuchało. Aczkolwiek w kilku kwestiach mam inne zdanie
@MUNDIKS
@MUNDIKS 7 ай бұрын
Jeden ma kasę na nowego Mercedesa AMG, drugi kupi używanego Mercedesa klasy S, który ma jednak już 300 tys przejechane i stał na placu kilka miesięcy. No i ma nadzieję na jakąś rywalizację na drodze z nowym autem. Raczej są to złudne nadzieje!
Dodałbym jeszcze, że dostaliśmy trzy żółte kartki w pierwszej połowie, co zaczęło śmierdzieć meczem z Puszczą Niepołomice, gdzie sędzia skręcił ten mecz konkretnie, tu może aż tak źle nie było, niestety ŁKS nie jest ulubieńcem sędziów i to należy podkreślać ! W tym były 3 żółte już w 34 minucie, pewnie w następnym będzie karny, potem ręka, bo to jest standard gdy gra ŁKS
Pszy 2 bramce żle ustawiony nie oszukujmy sie brak interwencji
@sqrnolxp427
@sqrnolxp427 7 ай бұрын
Pierwszą bramkę oczywiście trzeba zaliczyć na konto Arndta, ale przy strzale Trejo nie zawinił w ogóle. Po prostu nie miał szans. Oczywiście łatwiej jest obwiniać Arndta za to, że nie wyjął tego strzału (bo w końcu bramkarz powinien wyjmować wszystko🥴), ale za to ciężej jest go pochwalić za obronę przewrotki Shikavki.
Bramkarz 2 błęndy i 2 bramki ✊️✊️
@stanag2745
@stanag2745 7 ай бұрын
Jako kibic Zielonych zaznaczam, że my musimy wygrywać jeżeli chcemy się utrzymać.
ŁKS remis nic nie daje ✊️✊️✊️✊️🤝
Mecz o Wszystko stawiam na ŁKS ✊️✊️✊️✊️🤝
@poprostuhary 7 ай бұрын
Przepraszam raz jeszcze za problemy techniczne! Niestety... Źle podłączyliśmy dźwięk i wyszło echo, nie było już szans nagrać od zera. Po kolejce będzie lepiej!