Jakieś przykłady jak po ip skomunikować się z modułem CN-8034?
@eldarsolutions2 жыл бұрын
Na naszej stronie internetowej znajduje się opis konfiguracji przykładowej wyspy wejść/wyjść: www.eldar.biz/blog/ODOT-Remote-komunikacja-z-oprogramowaniem-narzedziowym-i-konfiguracja-modulow. Moduł CN-8034 można skonfigurować przez port USB lub Ethernet.
@jakub.barzdo2 жыл бұрын
@@eldarsolutions Sam sposób pobierania informacji z portów jest nawet w oryginalnym manualu. Jednak żadnych informacji o konfiguracji i użytkowaniu modułów głównych. Rozumiem, że też takich informacji nie posiadacie?
@eldarsolutions2 жыл бұрын
@@jakub.barzdo Konfigurację wejść/wyjść można przeprowadzić z poziomu oprogramowania narzędziowego IO Config. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje prosimy o kontakt telefoniczny (77 442 04 04) lub mailowy ([email protected]).
@sonumishra-un5ir2 жыл бұрын
Inovance Draiv unlock kese Kare help mi sar
@nelsonrivera95883 жыл бұрын
Bueno día cómo podría descar manual para modelo MD290T11
@eldarsolutions3 жыл бұрын
Visite nuestro sitio web (manual en inglés): www.eldar.biz/falownik-11-15kw-inovance-md290t11g-15pb-int-skalarny
@kalpeshparmar165 Жыл бұрын
Do you have anything in English, which can be more helpful worldwide
@tourforwork82093 жыл бұрын
I can't understand.Pease talk English
@newcomerX3 жыл бұрын
A jak nie znam parametrów silnika, to co w takim razie, jak mam dostroić Inovance MD do silnika?
@eldarsolutions3 жыл бұрын
Przeprowadzenie autotuningu falownika jest niezbędne, gdy chcemy uruchomić w falowniku sterowanie wektorowe. Jeśli nie mamy wszystkich danych silnika, można pracować w trybie sterowania skalarnego U/f.
@newcomerX3 жыл бұрын
@@eldarsolutions Ale to się nie powinno nazywać autotuning w przypadku gdy z ręki sami musimy wprowadzać parametry silnika. W innych falownikach autotuning działa tak jak nazwa wskazuje, czyli nie znając parametrów silnika, lub gdy nie całkiem jesteśmy ich pewni wchodzimy w programowanie falownika i zmieniamy tylko jedną funkcję np. z ustawień fabrycznych na autotuning i falownik sam się dostraja do silnika...
@newcomerX3 жыл бұрын
Jeszcze jedno pytanie. Co się stanie jeżeli wpiszę dane silnika nieznacznie się różniące od tych prawdziwych np. wpiszę natężenie prądu 3A, a silnik w rzeczywistości będzie miał 3,3A itd. itp. Z tym się wiąże następne pytanie, czy w takim przypadku lepiej zaniżyć wynik wpisując 3A, czy może lepiej zawyżyć wpisując 3,5A
@eldarsolutions3 жыл бұрын
@@newcomerX Wszystko zależy od tego jak został napisany firmware falownika. Wielu wiodących producentów ma to jednak rozwiązane tak, jak Inovance (m.in. Siemens, Yaskawa). Niektóre falowniki co prawda pozwalają na uruchomienie procedury autotuningu bez wpisywania parametrów silnika, ale już przy próbie włączenia sterowania wektorowego trzeba te parametry podać (domyślnie falowniki pracują w trybie sterowania skalarnego). Autotuning ma na celu wyznaczenie parametrów takich jak: rezystancja stojana, rezystancja wirnika, induktancja upływu silnika oraz indukcyjność wzajemna silnika. Są one konieczne do utworzenia w pamięci falownika modelu matematycznego mierzonego silnika. Dzięki temu udaje się uzyskać lepsze efekty przy sterowaniu wektorowym.
@eldarsolutions3 жыл бұрын
@@newcomerX Bezpieczniej podać niższy prąd, bo wiąże się to z nastawionym ograniczeniem prądowym.
@vadikus3 жыл бұрын
Добавьте субтитры.
@eldarsolutions3 жыл бұрын
Dziękujemy za opinię. Każda Państwa uwaga jest dla nas cenna.
@vadikus3 жыл бұрын
Не хватает субтитров!
@pama65694 жыл бұрын
Kto używał labview do strowania eziMotion?
@jakubkantor85014 жыл бұрын
Wielu naszych klientów udanie przeprowadziło wdrożenia napędu z komunikacją Ethernet lub RS-485 wykorzystując oprogramowanie LabView. Jeśli mają Państwo jakieś zapytania to proszę wysłać je na mail [email protected] to chętnie odpowiem
@primusengineering3845 жыл бұрын
System wizyjny da się pod niego podpiąć ?
@eldarsolutions4 жыл бұрын
Oczywiście, że można. Do budowy Delta robota pokazywanego na filmie wykorzystano napędy serwo krokowe Ezi-SERVOII EtherCAT. System jest sterowany przez sterownik PAC Parker, ale istnieją podobne realizacje na innych sterownikach ruchu, np. Trio Motion: www.eldar.biz/produkty/sterowniki-ruchu.