Panowie, w Świdniku będzie solidna grupa kibiców, nie zawiedźcie nas! Liczy się tylko awans 💙❤
@thomasfiedler1232 7 күн бұрын
Pozdro z Mönchengladbach. Panowie Anwansu zycze
@patryktv740
@patryktv740 7 күн бұрын
Mam jedno pytanie do sędziów ! Dlaczego Łks Łódż przyjechał w czarnych koszulkach na pasiaki Polonii Bytom ? Gdzie białe koszulki , czerwone spodenki . Za przeproszeniem gówno było widać! Delegat??? Zyjesz
@KL-br7ut
@KL-br7ut 7 күн бұрын
Solidny mecz Polonii, szczerze mówiąc wynik lepszy niż gra, miałem wrażenie że ciężko się im gra w pełnym słońcu a do przerwy była dobra zaliczka więc nie chcieli za bardzo szarżować, Steblecki...czy on potrafi strzelać? zamiast się kiwać to by miał 2 gole w dwóch ostatnich meczach...dobry był strzał w długi róg, gdyby to dokręcił...byłaby piękna bramka...cieszy debiut Żabińskiego, ciekawe ile Pogoń wytrzyma jeszcze gonić Polonię...po 1 LIGĘ!!!
@rafalpolak5180
@rafalpolak5180 7 күн бұрын
Gratulacje dla niebiesko czerwonych, na munus to pazua w kolejnym meczu Wojtyry i Michalskiego.. szkoda,że akurat na Puławach będziemy osłabieni. Oby Trener Tomczyk miał plan doskonały 😊
@rafalpolak5180 8 күн бұрын
Ponowie walka do końca walka o każdy centymetr boiska! To jest właśnie nasz czas nasz wspólny Awans!!!
@marekjozwiak5390
@marekjozwiak5390 8 күн бұрын
Brawo Polonia Bytom a karny dla Zaglebia z kapelusza. Napastnik gosci upadl w odpowiedni sposob na polu karnym a sedzia to kupil...
@slawomirmosulak7282
@slawomirmosulak7282 9 күн бұрын
bawcie sie z umiarem, za 3 dni potrzeba kolejne 3 pnk
@OlimpijczykiCuler
@OlimpijczykiCuler 9 күн бұрын
niby 4:2 a strzelili nam pierwszego gola ze spalonego, ręka w polu karnym po zagraniu gajdy w pierwszej połowie i brak karnego, ale z samej gry było czuć rezerwy w naszej grze, ale to i dobrze w końcu nie da się grać bezbłędnie w każdym meczu
@Przemko357
@Przemko357 9 күн бұрын
"Wywalczył rzut karny" Co to jest? Po prostu został sfaulowany, a jeśli "wywalczył", to znaczy, że oszukiwał. Sprawozdawcy sportowi powinni czasem się zastanowić nad tym, co mówią.
@KrzysztofMarkiewicz-y3w 9 күн бұрын
Życzę awansu Polonii do 1ligi,wtedy się spotkamy.
@karoldzidek4866
@karoldzidek4866 9 күн бұрын
Oby nie He ale w tym znaczeniu że życzę wam również awansu w zeszłym sezonie byliście blisko spotkać można się zawsze 😊🎉🎉
@@karoldzidek4866 w tym roku przy takiej grze Odry,to będzie walka o utrzymanie.
@rafalpolak5180 9 күн бұрын
Polonii jak już coś
@@rafalpolak5180 a na co to komu? Na jeden sezon? Heh trochę to smutne ale prawdziwe jako kibic bym chciał ale ...
@KL-br7ut
@KL-br7ut 9 күн бұрын
Bardzo dobra 1 połowa Polonii, Zagłębie zostało całkowicie zdominowane, Konieczny niestety słaby mecz, popełniał szkolne błędy, jednak przy golu dla Lubina go trzeba usprawiedliwić, był PÓŁ METROWY spalony co sędzia nie widział, to był kryminał, ten gol dał wiatru w żagle Zagłębiu, 2 połowie od razu ruszyli do ataku przez co prawie by wyrównali na 2-2. Gole Andrzejczaka i wisienka na torcie naszego kapitana Tomasza Gajdy, przesądziły o wyniku meczu, szkoda straconych z niczego 2 bramek, trzeba pochwalić parady Holewińskiego z 1 połowy i zwłaszcza z 2 połowy gdzie już widziałem gola dla Zagłębia. Steblecki wszedł i mógł strzelić gola lecz ten wolał się bawić z piłką...Wojtyra w świetnej formie, widać poprawę motoryki w porównaniu do poprzedniego sezonu...na ŁKS 2 niech zapełni się cały stadion...pardon orlik o 12 w sobotę, po AWANS!
Czemu nie ma pytan na odpowiedzi Trenera!!!! 😡😡😡😡
@PBTV1920
@PBTV1920 9 күн бұрын
Ponieważ nie nagłaśniamy sali i nie rejestrujemy mikrofonem pytań dziennikarzy. Dziękujemy za zwrócenie uwagi i spróbujemy temu zaradzić w przyszłości.
@@PBTV1920 dziękuję za wyjaśnienie, myślę,że będzie znacznie propesjonalniej 😀 pozdrawiam PBTV1920
Sparing z Rakowem? Czemu klub nic nie opublikował?
@PBTV1920
Sparing był zamknięty dla publiczności i mediów i takie były ustalenia między oboma klubami, stąd brak relacji.
@@PBTV1920 wynik meczu zostanie podany?
@cichy_1368
@cichy_1368 9 күн бұрын
Wy sie dobrze tam czujecie? Jak można wyciąć pytania i skleić tak, żeby były same odpowiedzi? To jest jakiś nieśmieszny żart.
@PBTV1920
Samopoczucie po meczu jest top. Nie nagłaśniamy sali w zakresie pytań dziennikarzy i musimy temu zaradzić w przyszłości, żeby sytuacja się nie powtórzyła. To pierwszy taki przypadek, wcześniej nie było z kontekstem wypowiedzi problemu.
@grzegorzciepiela2039
@grzegorzciepiela2039 10 күн бұрын
💙❤️💙❤️ Tylko Polonia bytom 💪💪💪💪
@KL-br7ut
@KL-br7ut 10 күн бұрын
57:32 PÓŁMETROWY SPALONY! sędzia kretyn, większy poziom sędziowania jest w B Klasie! istny kryminał
@KL-br7ut 27 күн бұрын
Takimi trudnymi meczami wygrywa się ligę, nie gdy gromisz Rekord u siebie, to buduje charakter drużyny, dzisiaj Pogoń i Wieczysta na remis więc dobry wynik dla Polonii.