Bajkoterapia wycisza sygnały, ciała migdałowatego. Szukam w lesie osady, dzikich indian. Przed chwilą straciłem opory przed wyprawą. Strach może być bezpodstawny i wmawiam sobie możliwość.
@Stempczi3 күн бұрын
Dziękuję
@jerubaal33334 күн бұрын
brakuje mi listy najlepiej z linkami
@jerubaal33334 күн бұрын
Lubię Twój głos. I zainteresowania. Pozdrawiam
@Wisniewska.klaudia7 күн бұрын
Wspaniały podcast. Dużo wiedzy. Kilka lat temu odkryłam że jestem WWO i w końcu zaczęłam korzystać ze swojego potencjału. Dzięki temu filmikowi jeszcze lepiej rozumiem działanie mojego mózgu i mechanizm mną kierujące. Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam
@ziumciaqgames61929 күн бұрын
To pierwszy podcast Pani autorstwa ktory obejrzalam, ale juz wiem ze uwielbiam je wszystkie Przedstawia Pani bardzo cenne informacje w ciekawy i nie nużący sposob i ma Pani przy tym bardzo relaksujacy ton głosu. Co tu wiecej mówić... Wykonuje Pani wspaniałą robotę... Dziekuję!✨🌹
@antidotum1Ай бұрын
Jak żyjesz i wciąż jesteś zmuszana do życia między ludźmi ch.j w dupę i kredytów kupe to szlag trafia i może to opiewać o psychopatię, ale to tak naprawdę to wkurw na tani/drogi burdel. Dorośniesz dziewczynko do wieku 50 lat zrozumiesz albo będziesz akceptującą ślepą jak twoja matka kurą !!!
@therednaskАй бұрын
Wysoko wrażliwe wszelkie urządzenia łatwo się psują, wszelkie urządzenia wrażliwe się psują gdyż nie mają tolerancji na zmienne warunki. Takie coś po czasie się wyrzuca , jak źle zrobiony chińczyk. A jeśli chodzi o umysł , to na nic nie odporny , nie ma żadnej tolerancji na propagandę i łyka wszystko jak młody pelikan.
@therednaskАй бұрын
Pierwsza sprawa przedmiotowość, jak bardzo się mylisz. Kłamliwym jest że nie potrafimy i to się nie zdarza inaczej myśleć. To że nie traktujemy ludzi (wszytko) jak maszyny i nam się to nie zdarza myśleć inaczej, błąd który będzie was kosztował lata a może dużo kasy zanim to zrozumiecie. WAŻNE, nie okazujemy... jeśli widzimy coś to wielotorowość w umyśle psychopaty mówi nam że nie opłaca się inaczej zachować. Za pstryknięciem palców potrafimy dobić potrąconego kota, niż go ratować gdyż nam się to nie opłaca. Gdy widzimy takiego zwierzaka, mamy wszystkie uczucia jak każdy "zdrowy" prze "hormonizowany" osobnik którymi psychopata gardzi. Dlatego mamy wyłącznik uczuć na pstryknięcie palcami i jest myśl - nie będę go ratował, dobijasz (miłosierdzie) przykrywasz ziemią i odchodzisz w poczuciu że postąpiłeś słusznie (dla siebie) i masz kłopot z głowy. Bo "zdechniety" kot to zwłoki, przedmiot, nie możesz tego cofnąć i dobrze się czujesz że postąpiłeś humanitarnie, szybko nie przedłużając cierpienia, użyźniłeś glebę i ochroniłeś ludzkość (siebie) przed bakteriami i wydatkami na leczenie kalekiego kota. Wy nigdy nie użyjecie tylu myśli na raz co psychopata.
@zdzisawnajmrodzki6835Ай бұрын
Robić co się chce to jest dopiero życie!
@kasiajones8212Ай бұрын
Super wytłumaczone 😊
@crixus36252 ай бұрын
nadmiar dopaminy to plaga dzisiejszych czasów
@pawep49632 ай бұрын
czy elektrostymulacje tego nerwu mogą leczyc ?
@marekstanczyk50222 ай бұрын
Bardo Pani dziękuję za ten podcast, w którym znalazłem potwierdzenia wszystkich swoich przemyśleń na poruszone tematy w tym odcinku. Wspaniała robota, serdeczne dzięki!🙏👍
@maggus852 ай бұрын
Robiąc sobie testy dla jasnej/ ciemniej triady, komponent psychopatyczny jest u mnie dominujący (zaraz po nim jest empatyczny). Zastanawiam sie czy w tej sytuacji mój charakter jest determinowany biologicznie czy społecznie. Czy sa jakies testy pozwalające to sprawdzić?
@karolmaupolski83292 ай бұрын
Te podcasty to złoto! Niedawno miałem bardzo stresowy okres , po przez zrozumienie "mechaniki" mózgu o wiele lepiej radziłem sobie z trudnymi sytuacjami.Wszystko jest tutaj wytłumaczone w bardzo przystępny sposób. Bardzo mi Pani pomogła , szczerze dziękuję!
@tomekf.95123 ай бұрын
Jestem WWO i bardzo mnie boli jak ktoś mówi 'lamborDŻini' ;) A to stało się aż 4 razy! Muszę teraz pobyć sam ;)
@kasianowa833 ай бұрын
Dziękuję 🙏 Ula, fajna babeczka rozjaśniła mi sporo. Namaste
@paulinagladysz3 ай бұрын
Czy psychopata może być jednocześnie aspołeczny, wycofany i skryty?
@evaylohehe3 ай бұрын
Dlaczego nie? Te cechy się nie wykluczają wzajemnie
@romek.k11964 ай бұрын
Trzy razy wolniej mówić ...
@ironcris55494 ай бұрын
czas dżi pi ti
@ironcris55494 ай бұрын
Komentarz
@irenabielecka51194 ай бұрын
Psycholka kazala zamordowac swojego syna,
@lidiaskuza95875 ай бұрын
Dziękuję za ciekawy materiał 🙂
@halinapakua6975 ай бұрын
🙂
@halinapakua6975 ай бұрын
❤
@tadeuszkowalczyk-br4pd5 ай бұрын
Baby latają za psychopatami
@kordian5348 күн бұрын
Pociąga je mroczna triada,to prawda
@irenabielecka51195 ай бұрын
Chora psychicznie zarzadza cala sprawiedliwosci a. w naszym miescie 😢Nie ukonczyla nawet Szkoly Podstawowej Ratunku przejrzyjcie na. oczy
@mateuszrambo67285 ай бұрын
Mnie ubezwłasnowolniono, załatwili " żółte papiery" i zapisano mnie na terapię dla psychopatów :( niech ktoś mi zarzucić że kłamie, to papiery są w sądzie rodzinnym. Doskonale wiem czym ta terapia się kończy. Wiecie jak uświadamiają w tej terapii ? To wam opowiem, ponieważ i tak nie wyjdę z tego cało. Robią sobie kółko zaufania i ci ludzie wszyscy na ciebie kaszlą, znajomi i rodzina, kłamią cię patologicznie, prowokują awantury, jak masz rzeczy paukladane to ci przestawiają, do jedzenia leki na zaparcia i jak to wszystko zauważysz i wygarniesz to stwierdzają że jesteś psychopatą w moim przypadku robią to bardzo perfidnie.
@janinakowalska10556 ай бұрын
Zamiast wciąż powtarzanego:"zrobił, zrobiła"proponuję formę "co by pani zrobiła,co by pan zrobił". Brzmi sztucznie? Nie bardziej niż "co byś zrobił,zrobila". Oprócz tego że mówisz do mnie na ,,Ty",to jeszcze na dodatek w dwóch osobach. Czy nie prościej i krócej byłoby: ,,co byście Państwo zrobili."? Ponadto byłoby też bardziej elegancko.
@czynnik_ludzki6 ай бұрын
Życzę pani takiego faceta 😊
@karolinak.42937 ай бұрын
Przeciekawe! 😀
@karolinak.42937 ай бұрын
👌 mądre. Dziękuję (jak mówię, że umiem się skupić na tylko 1 ważnej rzeczy na raz, to usłyszałam "że to jak mężczyzna", co mnie trochę zabolało - a teraz wiem, że po prostu ludzki mózg gdy ma wymagające zadanie to potrzebuje się tylko na nim skoncentrować. Dzięki za tyle wiedzy) :)
@karolinak.42937 ай бұрын
Rewelacyjne treści! 👏 dziękuję za tyle mądrości i rzetelnej wiedzy, a do tego podane w lekkiej formie z humorem w tle. Przyznam że w szybkim tempie wymienia Pani te wszystkie zlożone tematy i troche nie nadążam. Ale ma Pani przemiły głos, wiec przyjemnie się tego slucha. I tak piękna polszczyzna! 👌 Dziękuję ❤
@karolinak.42937 ай бұрын
Dziękuję Pani bardzo! <3 Ten odcinek to jakby opowiedzenie mi samej o moich "parametrach systemowych". Uffffff Każdego dnia życie mnie przytłacza, jest tego wszystkiego za dużo, za szybko, zbyt mało czasu, za mało czasu na wyciszenie którego potrzebuję itd. Dzięki tym informacjom trochę opada ze mnie napięcie "że jestem gorsza". Skoro to genetycznie wrodzone, muszę się po prostu nauczyć obsługi swojego systemu, zaakceptować go i działać w moich zakresach możliwości, a nie ciągle dołować się, że nie jestem w stanie podbijać świata jak inni. Jeszcze raz dziękuję!
@maestria97587 ай бұрын
Świetna robota. Bardzo konkretnie i sensownie. Dziękuję!
@MrBudziik7 ай бұрын
Dzień dobry dawno nie wrzucała pani nowych filmów. Może jakiś film z książkami na ten rok?
@caiusplex8097 ай бұрын
Dziwne. Wszak większość kobiet (a to one decydują które geny mają być przekazane przyszłym pokoleniom) ubóstwia psychopatów za ich talent do zdobywania i gromadzenia dóbr, smykałkę do zarządzania podległymi mu zasobami, nieustępliwość, talent do uwadzenia i tą tajemniczość...
@Obserwator117 ай бұрын
Czy psychopaci mogą być osobowościami schizoidalnymi?
@tasman29666 ай бұрын
Nie, psychopata nie może mieć żadnej choroby psychicznej tj. np schizofrenii, borderline, stanów lękowych itd. ponieważ psychopata nie może mieć choroby psychicznej ze względu na budowę struktur mózgowych. Psychopatia to nie jest choroba psychiczna.
@transbiczak45375 ай бұрын
@@tasman2966 osobowośc schizoidalna nie jest choroba psychiczna
@EwaFisiak8 ай бұрын
❤
@EwaFisiak8 ай бұрын
❤
@igorbrudnowski54288 ай бұрын
Super materiał ❤
@lidiaspryszynska74808 ай бұрын
😊Bardzo przydatny materiał Dziękuję Ula
@basiamaku92038 ай бұрын
Super się slucha pani glosu i ciekawe ta wiedza jest podawana🤗
@anastasialevandovskaia28129 ай бұрын
Dziękuję za tak konkretny przekaz i wskazówki!
@kolafresz9 ай бұрын
No
@robertkola889810 ай бұрын
Czy wiadomo jaka jest rola tegoż nerwu w okresie głodówki/postu? Zapytanie w kontekście pozytywnego dla zdrowia okresowego powstrzymywania się od jedzenia "jak codzień".