Саджанці непотрібні,нормальні повині вже давно плодоносити.
@АняГрушицька3 күн бұрын
Крутяк❤️
@ОлегБака4 күн бұрын
Доброго дня.А чому забули про Лавриків .Хлопці працюють і вроді все виходить.
@ЖеняМацарук-п2б4 күн бұрын
Дуже хочу такий комбайн.
@МаксимЛитвинов-н5у5 күн бұрын
Скільки л води /га ви працюєте?з гербіцидів , дякую
@МаксимЛитвинов-н5у5 күн бұрын
Вадим теж планую в цему році 10-12га.і якщо через вас можна буде продавати ,то я думаю що тільки в перед😂
@ihorpolis4uk5356 күн бұрын
Попередник так собі...
@ihorpolis4uk5356 күн бұрын
Топ гербіцид на льон.Гроділ 100мл, Агрітокс 600мл.
@ihorpolis4uk5356 күн бұрын
Є насіння льону до продажу?
@Vladyslav-t1n6 күн бұрын
Потрібно обрізка в серпню
@СтаниславКорх-о2ж8 күн бұрын
Якщо можете зробіть випуск із оглядом погектарн х розцінок на виконувані польові роботи, не обовязково у вас, в середньому по регіону. Робота дуже сезонна як організувати оплату праці, чим зайняти хлопців в міжсезоння
@egorkoliesnik32739 күн бұрын
Може виграю
@Александр-в3ц5ш9 күн бұрын
Я з вами згоден.В Агродрона є свої + і -.Успіхів Вам
@ПетрикПяточкін-ы6б9 күн бұрын
Якщо дроновод досвідчений і виконувати роботи по інструкції до вироба,дотримуватись техніку безпеки(під лініями електро передач,бо у нас в господарстві прошило під лінією 😂). Розуміти як обійти краї, якщо є ,,шахматка на полі,,віт дрона є користь
@вадимщичко9 күн бұрын
Наше підприємств тільки взяли стрикозу Джон, а до того рапс при цвітіні брискали дровами і із дрономи мінус 50 відсотків я говорю як працівник який бачив.
@Jaroslav-cm7im9 күн бұрын
Пора вже про кукурудзу вашу відос записати.
@ВікторВойтенко-й2з10 күн бұрын
Дуже гарне відео.Самий най кращий попередник для гарбузів це соя.А най гірший соняшник.Я посіяв після соняшника і втратив урожай. Тому що досходовий і після сходових гербіцид для соняшника і для гарбуза однаковий. І получилося що зійшли гарбузи і падалішні соняшники і заглушили весь гарбуз. Навіть культивація не допомогла.
@UserUser-s6c3k11 күн бұрын
Хочу комбайн
@працянаселі12 күн бұрын
Відео не обєктивне
@vadimsenchyshyn817912 күн бұрын
Вже вирішили де будете посівний матеріал?
@ksu83812 күн бұрын
Вадим в мене є багато агрегатів вітчизняних виробників і я цілком задоволений, у вас доречі теж є один агрегат цього виробника, і скажу вам так що наші виробники не хуже імпортних, включаючи Вас! І не тільки, і бачу що є старання до кращого, Я за те що під час війни потрібно підтримати наших і наші підприємства! Да це не комбайни і кращі трактори нажаль, але згодом все буде. Слава Україні
@АннаКуйтуклк13 күн бұрын
С наступаючим новим роком 🎉🎉 всім удачі
@АлександрГраматик-ц6у13 күн бұрын
Ноу тилл, - не легкая, проблемная технология. Если сравнивать затраты на ДТ и хим обработку, и сложность технологии, то обработка при наличии влаги, выигрывает, из-за того, что не заморачиваешься! Если брать в учет, дополнительно: плюсы: - экономию на амортизацию техники - экономия влаги, на производство 1 ц с га, - доступность влаги, - накопление влаги, точка росы, - экономия рабочего времени, - экономия и доступность растениями удобрений, особенно фосфорных: Для классиков доступен, только Либих и Альбрехт, - с кармана! У нетрадиционщиков: приоритеты мобилизации/доступность питательных элементов технологий Овсинского, большая доступность с применением Культана, а уже чего недостает по Либиху и Альбрехту! - прохождение стрессовых ситуаций, от недостачи влаги, а отсюда экономия на фунгицидах вследствии заражения патогенами, из-за а понижения тургора. - снижение расходов на посевмат и протравители. Ноутиллеры легко оставляют междурядие открытыми: зерновые 1-2 млн, яровые 25-40 тыс/га. Сдесь подозреваю Вам НТ, сильно не выгодны ! - экономия ДТ. Если грубо считать обработку на суглинках, то 1 см, - приблизительно 1 л ДТ. - опытные ноутиллеры, научились экономить на СЗР искореняющего/сплошного действия. путем их смешивания, постедством дополнения друг друга, используя разные форсунки, уменьшая кол-во СЗР и воды. и тп. минусы: - карантийные сорняки. решается внедрением карантийных мер: расширенный севооборот! Если хочется сеять, только рентабеотные культуры, то сильно заморочится на карантийных мерах по краям! Карантийные сорняки, еще один минус, по которой Вам не подходит данная технология, в зерновых, - эгилопс! В НТ слабо реализовывается севооборот: семка, пщеница, ячмень. опасность карантийные сорняки! и тп. - сложность правильного посева. Купить НТ сеялку, с конструктивными инновациями, для Вашего региона. Или поработать с конструкцией имеющихся сеялок: очистители ряда и тп. Из собственных наблюдений. Ежегодно провожу анализ 10 сортов подсолнечника, в одном поле, с одинаковым агрофоном. Задача, - выявить гибриды, показывающие лучший результат, с нашим подходом. Не утверждаю, на классике победят одни, на НТ, - другие! В 2024 г., для сравнения, из 10 гибридов высевал Ваш Импульс , - 2765 кг и Вилама Аргентина 2441. Остальные гибриды от 3174 до 3966 кг. Ради интереса, меня задело, в этом году возьму в анализ по 2е п.е., Ваш Импульс и Берекет Элита Селект. В чем больше Ваше негодование к НТ: - НТ меньше заказывают семян, в связи с заниженными нормой высева, - у НТ меньше результат/урожай по Вашим гибридам и сортам, - у Вас НТ не получился, и Вы видите в нем ограничение, по Вашим приоритетам?
@agro_ritm13 күн бұрын
Прекрасний коментар,науково-практично обґрунтований, дякую! З особливим інтересом прочитав! Хочу з Вами познайомитися 🤝В ідеалі: зробити спільне відео.
@AndreyKopchenko14 күн бұрын
Видео бомба!.
@Марк-т3х14 күн бұрын
1000 раз опрыскивателем, это мало. Тыс 5 сказал бы, поверил.
@Технічний-н7ы14 күн бұрын
Скільки в тебе процівників на гектар землі ,я працюю на 350 га майже сам, кум допомога,а раніше потрібно було 5- 6 чоловіків ,а моторесурс тракторів і всіх жилізяк, не вспівали ремонтувать.По затратах зараз на порядок менше ,завтра зніму відео як раз для таких ,як ти.
@agro_ritm14 күн бұрын
Загальна кількість гектар на загальну кількість працівників с/г відділу , то виходить в районі: 1 людина на 200га. Навантаження на техніку при no-till менше і , відповідно , її моторесурс більше, тут погоджуюсь. Затрати на порядок менші - тут не погоджуюсь. З задоволенням перегляну Ваше відео і вислухаю Вашу думку.
@antonribak10 күн бұрын
Робиш сам, бо грошей не вистачає, щоб найняти 5-6 чоловік, які ти міг собі дозволити наймати, коли був обробіток грунту!
@aleksandrkaplunovski15 күн бұрын
Молодець!
@agroNom9115 күн бұрын
Все вірно сказано, Ноу-тіл не вирішує всих проблем, і кожна технологія має право на життя, і коли до «ноля» підійти як до класики то буде провал. Кожному продукту своє місце!
@agroNom9115 күн бұрын
Все вірно сказано, Ноу-тіл не вирішує всих проблем, і кожна технологія має право на життя, і коли до «ноля» підійти як до класики то буде провал. Кожному продукту своє місце!
@UA_Amator15 күн бұрын
Швидкість збирання впершу чергу залежить від продуктивності вашої сушки
@UA_Amator15 күн бұрын
Болгарка на 70 також . Ну до метра. По гербіцидах у вас пока не зачот. Страховий є. Але не зареєстрований .
@Юрій-у1м15 күн бұрын
Чудова сівозміна , а потім кажуть земля вбита .
@Юрій-у1м15 күн бұрын
Два запитання до автора : 1. Чому два оприскування гліфосатом повними нормами до посіву ? Ви не знаєте про синергізм препаратів при змішуванні ? 2. У якій біблії писалося про оранку на 25-30 см ? У ті часи ще плуга небуло .
@Vavis-ui8dr15 күн бұрын
Гайморіт? Жорсткий маркетинг но-тіллу дуже схожий на жорсткий маркетинг альдазору...
@agro_ritm15 күн бұрын
Доброго дня! Можна Ваш номер телефону? Дякую
@Vavis-ui8dr15 күн бұрын
@@agro_ritm Мені не потрібний альдазор, дякую. А щодо гайморіту можу порадити, якщо треба.
@agro_ritm14 күн бұрын
Я не з вищезгаданих питань, мені , щиро, дуже цікаво познайомитися.
@agro_ritm14 күн бұрын
Мені давно подобається Ваш нік-нейм. Більше того, я навіть повʼязую його з собою. Де Va-Вадим, Vi-Вікторович, S-Стоцький , а 1111 - це держані номерні знаки, які зі мною крайніх 7 років і зараз 3 автомобілі під таким номером. В 90% випадків Ви круто з почуттям гумору та присутністю інтелекту Хейтете і Ви зі мною , здається, чи не з перших днів мого шляху в медіа. Ба, більше: я чомусь впевнений, що ми знайомі особисто. У мене є ряд уточнюючих питань , хотів би їх Вам задати.
@АрхангелМихаил-ы5б15 күн бұрын
Нотилл это провокация....
@АлександрПлохута-т8ф15 күн бұрын
Не треба тобі розвивати цю тему бо ти в ній профан
@Vadim-jr1dm15 күн бұрын
Всі технології мають право на життя і як кажуть кому що попре, спостерігаю вже 7 років за кмналом Технічний то рекрдних врожаїв я в нього небачу хоча техніка нова є може йому так краще, але дивлячись як бронюються механізатори то скоро може вся України перейти на ноу-тіл.
@Технічний-н7ы14 күн бұрын
Відкрию секрет,рекордні врожаї закінчилися в усіх.
@Vadim-jr1dm14 күн бұрын
@Технічний-н7ы Та хто його знає все залежить від матінки природи, може й так, цей рік в нас на Черкащині ще можна було миритися хоча це не по всій області так було, проти 2020 р було краще бо був більший запас зимової вологи але в цілому по Україні це був чи не найзасушливіший рік.
@antonribak15 күн бұрын
Можу показати поле, яке ореться ДВА рази в рік, а там червяків стільки, що ноутілери просто були б в шоці. З.І. ноутіл не на всіх землях підходить.
@ВіталійРудченко-г6ц15 күн бұрын
Ноу тіл не зник, а потехеньку розвивається! Мені ніхто техніки для ноута не впарював, придбав сам.
@Vavis-ui8dr15 күн бұрын
Вам її впарили на підсвідомому рівні.
@zwanpower16 күн бұрын
Ви не чуєте за ноутілерів, бо ви цим не цікавитесь, але вони є, вони розвиваються, грошей у них стає більше і вони з вас тихо сміються
@mykola019316 күн бұрын
Дякую за якісний контент! Коментар у підтримку, для постійного розвитку каналу!
@ОлександрДаниль4ук16 күн бұрын
Логіка та практичний досвід. Рослини піднімають з глибини поживні елементи. Глибокий обробіток призводить до промивання важких поживних елементів, утворення плужної підошви. Рихлення і глибока оранка - найгірший обробіток, потім вилізе боком, перевірено (нижче). Рихлять і глибоко орють в кого важкі трактори, шкода купити колеса низького тиску. З мого досвіду та місцевого холдинга. Найкраща дисковка сої на 3-6 см, аби перемішати рештки з пилом і можна одразу сіяти пшеницю. В кого no-till, купіть ротаційну борону із зубом як у John Deere і закривайте воголу на no-till, тоді можна буде сіяти в засуху, верхній шар мякий, тріщин менше. Орати треба 12-14см дуже мілко, максимальний захват корпуса і швидкість 8...11км год. Якщо мокро то 10-11км/год щоб не залипав плуг, як не тягне то знімайте корпус. Як земля підсохла то швидше 10км/год не можна бо зітруться долота швидко. 12-14см це ідеальна глиибина оранки! Раз на 5 років можна 20см але одразу прикатати культиватором з котком і щось сіяти, не залишати на зиму щоб не вимився гумус і не утворилась плужна підошва. Сіяти суміші сидератів, мінімум азотн добрив - все буде чудово. Детальні технології в мене в коментах під крайнім вдео. В мене є ділянка де самий важкий липкий чорнозем, там все норм по моїй технології вже 20 років. По болоті швидка оранка, одразу міленька швидка культивація. А от холдинг там оре 40см, рихлить і в них бідося: або брила що кейс пума стрибає як козел або болото що колії за компактором. Витрата палива в них 25л/га та більше на глибокому обробітку навіть на Фендт 828: плуг залипає, забивається, розпушувач рве бетон... Глибоке рихлення - це катастрофа: холдинг зараз сіє лише гречку перед буряком, інакше стрілкування і лобода задавлює той буряк. З рештою культур в них проблеми. Гумус промився на 60см, зверху поживи нема, органіку знищують азотними добривами. Землю просто вбили. В мене без рихлення пшениця дає 70ц без азотних добрив, соя 36ц. В східних та південних регіонах соняшник робить рихлення глибоких шарів, пшениця на 2.5м пробиває. Ціна того рихлення по паливу дуже велика, замість нього краще купити готову суміш сидератів. На зиму під кукурудзу сіяти зимуючий горох+вика. Під соняшник горох+вика, а для досліду додати ще в суміш злаки (жито ячмінь пшениця).
@zwanpower15 күн бұрын
Дуже цікавий і простий агрегат - колісниця. Не треба ніякого Джон діра. Подивіться на своє, воно теж чудово працює
@Chelakovskyi16 күн бұрын
Зі зміною клімату в будь якому випадку новітні технології обробітку ґрунту застосовувати необхідно. Ноутілл, стріптіл і так далі - а не плакати що щось не вийшло, а навчатися і використовувати технологію правильно.
@ДарМакс-в9ы16 күн бұрын
До чого це відео, не про що. У кожного своя технологія дивлячись по ситуації.
@qwertyuiop-xb6yl16 күн бұрын
Дуже приємно слухати Укр.контент,дякуюююю
@volodymyrboitsiv997216 күн бұрын
спікер неможе бути обективним він не мікро фермер агро холдинский панок а спікер орав на старенькому юмз якому 40 років хоч два тижні під ряд спробуй пічинка твоя охне
@agro_ritm16 күн бұрын
Працівники спікера оруть на нових John Deere
@ЮрийМихайлов-д5м16 күн бұрын
Стріп тілл - вихід з No Till??
@zwanpower15 күн бұрын
Варіація переходу
@user-uj7bh2dx6e16 күн бұрын
Скажу за вінницьку область,на рівнинах краще оранка, на схилах, ярах краще ноутіл, тому-що водна,повітряна ерозія по орані землі на схилай просто руйнує її
@НиколайГриценко-б5л16 күн бұрын
Ноутіл витрахав за останні два роки багато кого.тому і зник.
@ВячеславФабриков-е4ю16 күн бұрын
Все просто. Стоцький з кимось посварився.
@zwanpower15 күн бұрын
Так, щось його гризе. Бо дуже злий. Але він молодець у своїх чотирьох стінах в яких глухо закрився і не хоче бачити, що відбувається навколо