Пікірлер
@krepivan6768
@krepivan6768 3 күн бұрын
Похоже шо гальваника меж цинком та медяним каблем?
@MrMihailList
@MrMihailList 3 күн бұрын
Я не бачу тут типового гальванічного ефекту. Що тут є електролітом, як іони цинку розчиняються в таких умовах? А що робити з тим що 200мл. залишається навіть коли блок не торкається ні грунту ні трави? З іншого боку, саме оцинкована пластина дає більшу напругу, алюмінієва, видає трохи меншу. Тому можна сказати що іони цинку тут задіяні краще, ніж іони інших металів. Наприклад магній, повинен працювати краще, з точки зору гальванічних процесів,але він дає менше,а ніж цинк. Так що, щось тут не те.
@krepivan6768
@krepivan6768 2 күн бұрын
@MrMihailList може электролитом э повітря в нема кісень також працює як електроліт. Вчене є дужий архів по сє хотів поделится с вамі а ще краще разом попрацювати?
@MrMihailList
@MrMihailList 2 күн бұрын
@@krepivan6768 По Вашему коменту, я понял, что украинский Вам только через переводчик, который коверкакт смысл. Я ищу единомышлеников и у меня давно созрела мысль создать общественную лаболаторыю, на волонтерской базе, с обратным контактом с людьми в международным участмем граждпн разных стран. Эксперементы отдельных людей, либо обособленые експеременты, не могут выявить физический эфект, это не всегда так, но часто. Потому что мы не можем проследить все факторы что влияют на результат експеремента. Но важно зафиксировать то что удвается .
@krepivan6768
@krepivan6768 2 күн бұрын
@@MrMihailList я родился в Казахстане после 4 го класса жил в Харькове , Украинский понимаю пишу и говорю но к сожалению с ошибками) Я тоже хочу создать тоже что и вы и организацию науки от народа и для народа и готов к любой помощи и содействию.
@MrMihailList
@MrMihailList 2 күн бұрын
@@krepivan6768 Тобто ми майже земляки і ви все розумієте! Пропоную так і спілкуватись як зараз, я українською, ви російською. В цей час, ви в якій країні? Добре що у нас спільне бачення щодо створення альтернативної енергії незалежної від комерції. Як нам почати? Як залучити людей та вибрати спосіб самоорганізації майбутнього підприємства? Наприклад, я бачу перспективу у тому що виявив експериментально та показую, де що на відео. Добре залучити і інших авторів винаходів що згодні поділитись ноу хау та є можливість втілити розробки в життя. Якщо діяти публічно не створювати секретів то ми уникнемо багато проблем у зв'язку з тим що, цих секретів просто не існує. Відкритість у діяльності забезпечить довіру людей. Але потрібно мати свій бренд, та людей що офіційно будуть представниками цієї організації.
@MrMihailList
@MrMihailList 3 күн бұрын
Доре буду писати комети сам собі. На збудованому електричному ланцюжку, що на відео, та що на схемі - kzbin.info/www/bejne/aYvdhoyfbbRnqbssi=TkpORaYT4CofiirP відбувається наступне. Грунт, набуває певних властивостей, у випадку впливу на нього електромагнітного поля, що утворено цим електричним ланцюжком. Ймовірно, на його поверхні чи ділянках, під впливом поля, відбувається поляризація, де від'ємно заряджені частинки, як мікро так і макро, будуть рухатись до + - го полюсу поля ланцюжка.Відповідно утвореним силовим лініям. Ці Силові лінії поверхні гранту, де, силовий вектор напруженості поля, НА КОРДОНІ РОЗДІЛУ, різних речовин, мають особливу властивість, а саме - СКАЧКОПОДІБНОГО прояву ! Тим самим формується особливий вид електростатичних полів Землі. Маємо постійну присутність, на поверхні ґрунті вільних зарядів. Для їх використання потрібна відповідний пристрій з електричного ланцюжку та накопичення зарядів, використовуючи для цих цілей, найбільш ефективні матеріали.
@DangerousFA
@DangerousFA 4 күн бұрын
піраміда хеопса - купа тупеньких людей погодилась скласти купу камнів на купу, досягнення прямо - ото й ти таким займаєшся, кращеб пробував різні матеріали на електрокалорійний ефект - хоч якась перспектива булаб...
@MrMihailList
@MrMihailList 4 күн бұрын
Купа тупеньких людей, фізично не могла це зробити! Тим людям, що нічого було робити? у них їжі вистачало, вони не воювали один з одним? Навіщо їх було будувати??? Повинна була бути надзвичайна необхідність у пірамідах, за ради чого ці зусилля? Для чого, займатись - електрокаллорійним ефектом? Використовувати адіабатичній прононси тіла у змінному електромагнітному полі? Для нагріву - опалення? В тебе є таблиці матеріалів, молекули яких мають не значний дипольний моменти? Або тих що не мають дипольного моменту? Що саме ти суєш у змінне електромагнітне поле?
@DangerousFA
@DangerousFA 4 күн бұрын
@@MrMihailList оо так, скласти каміння на купу то прямо багато ума треба, ну як це навіщо погодились, навіть досі купа людей ходить у різні церкви і вірять то що допомагає, а в ті часи... тільки якась блискавка і вже що коїлось в їх головах?! та все просто і перспективно з тим електрокалорійним ефектом - 1. найбільше використання енергії в світі йде на нагрів та охолодження 2. закони фізики дозволяють зробити майже безкінечний кофіцієнт COP проти 3.5 в середньому, в звичайних кондішинах. треба тільки технологію матеріали винайти відповідні, а з тих каменів мінералів що в тебе давно переплавляють добувають компонують матеріали з максимальними потрібними ефектами такі як напівпровідники наприклад панелі сонячні... а от якраз щоб це зробити треба енергія найбільша частина якої і іде на нагрів або охолождення!
@MrMihailList
@MrMihailList 3 күн бұрын
@@DangerousFA Нагрів супроводжується електромагнітним випроміненням, цього не уникнути, тобто втрат енергії. Ось така фізика.
@MrMihailList
@MrMihailList 4 күн бұрын
Дивна річ, як завжди, відео що несе інформацію - доказ, наявності корисних властивостей фізичного ефекту, саме тоді мінімальні перегляди, та відсутність будь яких коментарів! Беззмістовні відео легко набирають більше 1000 переглядів. Це відео - kzbin.info/www/bejne/sKaXXqeCiKeNfpIsi=VSFA01ZfkF--Emm де я демонструю відповідь на питання,а чи можливо взагалі запалити лампу таким чином??? Його майже ніхто не бачить. Хто працює з публічним, інформаційним простором, добре знає, що люди не тільки бачать те що хочуть, вони ретельно охороняють свій світогляд від, інформації що може його похитнути. Особистий світогляд у фізичних проявах є основою свідомості. Звісно що я багато в чому, можу помилятись, тому і публікую своє бачення, але це ніяк не впливає на можливість отримання електрики ще одним способом.
@MrMihailList
@MrMihailList 4 күн бұрын
Звертаю вашу увагу на наступне. Експеримент, наочно, демонструє, що існує "чутливість" якогось поля Землі до де яких мінералів, тобто воно здатно, наводити ЕРС в їхніх кристалічних решітках. У взаємодії з металами в електричному ланцюжку, тобто в спільному електромагнітному полі. Уявляєте які можливості відкриваються? Тобто, достатньо, створити досить прості умови для цього способу отримання електрики! А саме: 1. Мати одну шину з контактом від металу та землею - залізо з покриттям активних іонів, можливо срібла, або цинку, алюміній теж працює) 2. Друга шина під'єднується до розпиляних пластин мінералу, які утворюють потрібну площу (електричну потужність) на поверхні ґрунту, краще піску - сухого. В такому разі, ми не залежимо ні від вітру, ні від сонця. Маємо чисту природного походження електрику. Наприклад, де які мінерали здобувають, природнім шляхом - магнетизм. А цей мінерал, у електричному ланцюгу з металами, набуває властивостей генерації електрики. Нічого дивного у порівнянні з тим же магнетизмом де яких порід, чи радіоактивністю.
@MrMihailList
@MrMihailList 5 күн бұрын
Я більш ніж впевнений що цей мінерал, не виконую функцію диполя, не працює як резонатор, бо в такому разі ефективність, цієї системи, буде залежить від параметрів електромагнітної хвилі, яку ця, типу - антена уловлює в резонансі. І на сам перед, це довжина хвилі що випромінюється. Ніякі ЛЕП високовольтні, чи вежі випромінення сигналу мобільних, таким чином, ніколи не спрацюють Якби ж так було то все просто, то використовували б поголовно всі, бо нас не погано, так криють.
@MrMihailList
@MrMihailList 5 күн бұрын
Скоріше за все, заміри цієї електрики осцилографом - характерографом, нічого не дасть. Ці прояви, схожі на обкладинки конденсатора та взаємодія між ними електричного поля. Вірогідно, що тут є взаємодія різних полів, різної природи, які посилюють один одного, або навпаки. Навіть звичайні хімічні елементи, як джерело постійного струму, кожен окремий елемент, веде себе індивідуально, у кожного своя історія. Наприклад де які, можуть лежати десятиріччя при цьому, наприклад цинковий Анод, не руйнується, а інші дуже швидко. Може тому що, кожен взаємодіють по різному з тим же полем Землі? Я маю на увазі хіміч. елементи, які просто зберігаються а не інтенсивно використовуються.
@MrMihailList
@MrMihailList 7 күн бұрын
Ключову інформацію - складову пристрою, я ще не надаю, поки що. Отримання міліампер т.з. чистої енергії, стабільно у часі є теж непоганий результатом.
@alexanderviz6511
@alexanderviz6511 10 күн бұрын
Куди тільки зараз оту квантовість не сують! 🤣 Особливо з одних заквантованих мізків на інші !
@MrMihailList
@MrMihailList 10 күн бұрын
Що означає ваше - " заквантовані мізки" Ви можете доказати що є мізки не квантові? Те що там відбувається, з збудженням нейронів їх взаємодія, зараз чітко фіксується приладами! І це квантова дія, неймовірний процес який мабуть ніколи не буде нами усвідомлений, бо не існує такої мови щоб описати природу квантову, мова математики теж не здатна на це. Тобто ваш комент, це виключно квантовий продукт! Взагалі то мозок сам по собі, не здатний так працювати, він виконавиць, а хто саме керує процесом, невідомо.
@alexanderviz6511
@alexanderviz6511 10 күн бұрын
@@MrMihailList Що означає? Так давайте подивимось на саме визначення: КВАНТ (нім. Quant, від лат. quantus - скільки) - фундаментальне поняття, яке характеризує перервну природу тієї чи іншої фізичної субстанції та вказує на її найменшу (неподільну) кількість. Далі полізьмо у фундаментальність?
@MrMihailList
@MrMihailList 10 күн бұрын
@@alexanderviz6511 Так Ви праві, нам не потрібно лазити у фундаментальність, є кому. Ми просто скористаємось тим що вже накопали світлі голови. Без усякої теорії, практично. Це ж не заборонено всесвітом, навпаки він нас для цього і створив. Це теж не моя думка. Але матерія пройшла еволюцію по створенню складних об'єктів. Це дія розуму, а не хаотичних дій. Ну там різне - принципі оптимальності Беллмана та інше.
@alexanderviz6511
@alexanderviz6511 10 күн бұрын
@@MrMihailList Якщо не потрібно, то навіщо оту "квантованість" в назву запихати???
@alexanderviz6511
@alexanderviz6511 10 күн бұрын
@@MrMihailList Тільки з квантів зліз 😁, а вже в нову фундаментальність вляпався! Хто такий отой "всесвіт", який щось там дозволяє/забороняє/"творить нас" ???
@DangerousFA
@DangerousFA 10 күн бұрын
звісно допоможемо рішенням - не занімайсь фігньой!
@MrMihailList
@MrMihailList 10 күн бұрын
Ваші поради є цінними, але я ще подумаю.
@DangerousFA
@DangerousFA 10 күн бұрын
то що, в гівні колупаєшся?
@lidiyakrutykh-amelina6586
@lidiyakrutykh-amelina6586 10 күн бұрын
Нащо викручувати мозок людям? Над вами леп
@MrMihailList
@MrMihailList 10 күн бұрын
А якщо ні? Переконувати людей немає жодного сенсу, але подумайте на тим, як у мінералі що на відео, може в принципі наводитись ЕРС? Там що в ньому виникає L- C контур? Так само по собі це вже супер, не треба штучно застосовувати навіть диполі!
@Iris-p6e
@Iris-p6e 12 күн бұрын
Як цікаво, навіть з діодами, якщо Вам вдасться запалити лампу розжарювання то це бомба! Гадаю вам вдасться це зробити, заінтригували 😊 Наснаги вам! Чекатиме з нетерпінням наступного відео. Де ваша киця, щось давненько її не показуєте.
@MrMihailList
@MrMihailList 12 күн бұрын
Дякую Вам! Киця чудово себе почуває та гуляє сама по собі. Хочу де що пояснити, навіщо нам запалювати лампу розжарювання якщо діодна лампа буде світитись без нагріву? Я бачу інший прояв матерії з електромагнітних полів. Ця електрика не несе такої загрози як та, що згенерована генераторами, або первинними , хімічними засобами.
@MrMihailList
@MrMihailList 12 күн бұрын
Вельмишановні глядачі, відповідно квантової філософії, та щодо явища, відомого як ефект спостерігача, ми, разом! реалізуємо у життя, новий спосіб отримання природної енергії!!! Витягуємо її з інформаційного простору всесвіту ефект у нашу реальність. Відповідно квантового вчення, реальність це прояв варіанту, стану матерії, з безліч можливих її варіантів. Саме через інформацію і реалізується дійсність. Як в Біблії - спочатку було слово. Тобто, наприклад, я показую вам цікавий прояв - ефект, стан матерії що випав мені з безліч можливих варіантів. видаю інформацію, у наш інформаційний простір та утворюємо нову реальність! Все відповідно квантової концепції. Чому я про це пишу, тому що у випадку з водоростями, подібне вже відбулось. В мене склалось саме таке розуміння, раніше я не спостерігав ефекту де енергія, хоча і не велика, передавалась би через простір, над піднятими електродами. Зараз отримана нова реальність розвивається. Що збільшує наші можливості. З'являється те чого не було.
@gorek5762
@gorek5762 10 күн бұрын
Ви або геній або божевільний! Але це залежить від спостерігача. Буду вас вважати генієм! 😊
@MrMihailList
@MrMihailList 10 күн бұрын
@@gorek5762 У чому Ви побачили геніальність? В тому що я поміряв напругу? Я завжди кажу що будь хто, може зробити те що я і набагато більше. І головне, я ще збираюсь чи готуюсь показати те що вже давно виявив. Це відео просто щоби про мене не забули. А стосовно практичного використання ефекту, попереду подальше дослідження на більш фаховому рівні. Так завжди буває. І це потрібно робити нам а не тим хто на зарплаті та на грантах. Їм це не потрібно навпаки. Якщо вийде все, то ця розмова попереду.
@MrMihailList
@MrMihailList 10 күн бұрын
@@gorek5762 Ви в своєму дописі, мабуть підсвідомо! вказали на ключовий момент- що Спостерігач який виконав заміри приладом, здійснив т. з. - колапс хвильової функції, та здійснив незворотній стан системи. Потрібна ще одна умова - інформаційний простір спостерігачів, реакція їхніх мізків як квантова подія. Це Всі умови для виникнення нової реальності, в нашому випадку - енергії. Не будемо поки що, уточнювати якої,тобто обмежувати себе. Може ще щось знайдеться. Бо Всесвіту потрібно ставити правильні питання, ті на які він реагує.
@icecold7020
@icecold7020 12 күн бұрын
Цікаве відео
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
Так, немає чіткого пояснення - звідки ця електрика що фіксує мультиметр?! Щоби виділити енергію випромінення якогось діапазону, чи те що наводиться на дротах, потрібно мати доволі складні прилади з точною настройкою на довженну електро маг. хвилі, щоби спіймати резонанс, який сконцентрує цю енергію. По іншому це не працює. А тут, щоб я не робив, є постійна - напруга. Та комірка з якою я зняв відео, має найіменитіший потенціал - біля 600 мілв. Тому що не має додаткового діелектрику - плівку, а цей конус з лінолеуму, пористий. Інші мають напругу більше на 150 - 200 млв. З прибавкою напруги під час фотосинтезу та активної вегетації, все зрозуміло, є сонечко - є напруга. Тому я почав досліджувати, не залежно від цієї споруди. І я був здивований тим що побачив у нових експериментах. Треба ще все перевірити, як буду готовий, просто покажу, а щоб робити висновки , потрібно мати прилади. Хто захоче перевірить.
@YevKli.D
@YevKli.D Ай бұрын
Ефективність такої біо-комірки можна значно збільшити, якщо додати зверху колесо, білку та динамо. Комірка тоді стане в змозі не лише відхилити стрілку вольтметра, а і засвітить невеличкий світлодіод.
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
Світлодіод, невеликий у вигляді лампочки на 5Вт. комірки вже запалили, ви просто не все подивились - kzbin.info/www/bejne/sKaXXqeCiKeNfpIsi=4l8FIbi3aYfgYgKH Ну я на радощах не став палити водорості, а почав другий етап - удосконалення цієї системи. А що до стосовно білки і колеса. Кожен має свій погляд на енергетику. Багато людей о крім електричної розетки не визнають. Але не так давно, саме білки і добували електрику у пересувних цирках. Слово електрик саме з звідти й пришило! Електриками в часи Фарадея звали скоморох, що показували фокуси з електричними ефектами. Ви поспішаєте з висновками що практичного застосування ці комірки не мають. Я не показую вже кінцевий результат тому що це процес творчій, а він потребує спілкування і таких коментів, теж. Шкода що ви не бачите наявність в моїх дослідах, енергії електричного поля. Я показував як вона передається у вигляді струму навідь - мілі ампер! Не зважаючи на те, що - Повітря дуже добрий діелектрик. Тобто експеримент показує що навколо цих комірок, існує потік електричної енергії і він дуже не маленький, якщо перерахувати на об'єм простору. Звісно щоці комірки не мають ефективного контуру - антени для концентрації цієї енергії. І навіть в таких умовах, звичайним мультиметром фіксується струм, не кажучи про напругу. Спробуйте мультиметром зафіксувати напругу у антени Wi-Fi бездротового локального зв'язку. Буду вдячний за інформацію.
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
Вибачаюсь, на електрич. схемі помилка. Вольтметр V2 підключення не правильно. Правильно так (-) саморобного елемента - Е2, під'єднаний до мінусу мультиметра V2. Відповідно (+) мультиметра V2, під'єднаний до (+) мультиметра V1. Покази більше 2 V (600мв. комірки + 1,5 V саморобного елемента. Схему малював по пам'яті, що і отримав.
@Iris-p6e
@Iris-p6e Ай бұрын
Шкода , що є залежність від сезонів .
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
Так якщо прив'язуватись до фотосинтезу, але він дуже ефективний по відношенню до сухої речовини клітин. Я тут,дав посилання на відео, де описаний механізм отримання електрики від окислення органіки мікробами. В мене також є мікробна культура, яку я наростив вже давно. - kzbin.info/www/bejne/opzYl3SgiK2Caa8si=xtUkfD6OjS05Uzd4 зараз вона непогано себе почуває. Суть у тому що іржа залізного електроду перетворюється у двух валентне, водорозчинне залізо, а електроди взагалі не руйнуються бо не задіяні у окислювано відновлених процесах, взагалі. І виконують роль збирачів іонів. При цьому залізо теж не розкладається бо для того щоб залізний електрод, знову запрацював і став поживною речовиною для мікробів, потрібно потримати його на повітрі і знову з'явиться іржа. І так безконечно. Витрачається тільки органіка яку я додаю. До речі цей же принцип я використовую і з водоростями, анод і катод не реагують між собою як гальванічна пара, поки концентрація електроліту не висока бо електроліт просто є поживною речовиною для живих клітин.
@Iris-p6e
@Iris-p6e 25 күн бұрын
Тобто таким чином нарощуєте водорості по суті в електроліті?
@MrMihailList
@MrMihailList 25 күн бұрын
@@Iris-p6e Наша кров теж електроліт. Так, саме водний електроліт (розчин солей та інших складових) є необхідним для розбудови клітини, так само як і для рослин. Чим ми і підживлюємо, до прикладу томати. фотосинтез є складовою живлення клітин, але мікроводорості можуть використовувати і хемосинтез, взагалі відмовившись від фотосинтезу, особливо ціанобактерії. При цьому можуть бути зеленими, або чорними, або ще якимось. Подібний процес використання електричного у будь яких мікробах, називають Мікробними Пливними Елементами. Ці технології, ще тільки розвивається.
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
Опис подібного процесу окислення органіки kzbin.info/www/bejne/mHamepR_o7GgiNksi=qsf9UsiGkyDxBdNs Мікроби перетворюють біомасу у електричну енергію де, біомаса розкладається на вуглець і воду під впливом оксигену.
@СергейСтришко-м4у
@СергейСтришко-м4у Ай бұрын
Давай свяжемся обсудим мой бтг.
@СергейСтришко-м4у
@СергейСтришко-м4у Ай бұрын
Ты убрал мой комментарий
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
Ні, я ніколи цього не роблю, давай знову. ЮТЮБ іноді таке робить.
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
натисни спочатку новіші, можливо з'явиться.
@СергейСтришко-м4у
@СергейСтришко-м4у Ай бұрын
@@MrMihailList я незнаю как ето сделать
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
Рослинно-мікробноа енергетика має право на існування, що засвідчують експерименти які я вам демонструю. О крім того, виявив наявність керуючої напруги! Яка здатна значно зменшувати потенціал комірки та не призводить до втрат струму,та часу на відновлення біосистеми. Тобто є можливість керувати напругою подібно Тиристору, без опору, що дає можливість задіти керуючий електрод . Змінючи потенціал системи в часі - формувати імпульси напруги. Імпульсний струм.
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
На морозі під 10 градусів, стволи дерев лимона просто лопаються, їх розриває з середини так само як і живі клітини. Я не знаю яке ще дерево так реагує на мороз. Але на корінцях залишається життя і по весні прямо з землі повиростали зелені пагони. Але стрес був для рослини таким сильним, що знадобилось багато років щоб лимон знову почав плодоносити.
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
Використання водоростей як електроліт наприклад у такому вигляді - kzbin.info/www/bejne/m3Omd3d6eMZ5hbcsi=OvT8GxTvpFHTaMUK призводить до загибелі або значного пригнічення культури. Я це проводив таким чином - kzbin.info/www/bejne/oXiYdaSibq2hmMUsi=-MywAzGN78bs9v2T Я відмовився від знищення водоростей тому що постійно їх нарощування вимагає додатково використовувати ресурси.
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
Шановні глядачі, докладаю, що я провів прості досліди з електродами комірок! З приводу передачі електрики по електричному ланцюжку у разі піднятих з води електродів комірок. Ця біоелектрична система, по відношенню до землі має від’ємний полюс. Тобто являє собою електричний конденсатор, де одна обкладена це земля, а інша водорості в комірках. Відповідно навколо цієї біоелектричної системи, утворюється електричне поле, яке і є провідником енергії, яку фіксують прилади. Цьому сприяє те що комірки з водоростями, розташовані на насипному ґрунті. Як би ця насипна конструкція мала форму конуса чи піраміди енергія електрики чи ще якась що породжує її, була би значно посилена. На підтвердження своєї гіпотези приводжу наступне. Відомо що Єгипетські піраміди у своєму підніжжі, мали озера, що не виключає наявність водоростей. До того ж піраміди, мали білу штукатурку з вапна, та жолоби для стікання води. Вапно на поверхні конструкції насичувалось вологою і по суті є гарним середовищем для розвитку тих же ціанобактерій чи водоростей які пристосувались жити не у вод, а повітрі як на стовбурах дерев. Інтенсивність випаровування вологи та синтез активних газів Таким чином запускався інтенсивний механізм іонізації навколишнього простору. Як саме люди це використовували важко навіть уявити. Але утворення сильних електромагнітних полів було гарантовано.
@UserName-br5ty
@UserName-br5ty Ай бұрын
Привіт, дякую зв відео, цікаво за вашими дослідами періодично спостерігатию. Було б корисно якщо б ви автоматизували зняття параметрів і запис їх, накопичували графіки відносно освітлення/температури/часу/вологості (ну і напевне також відмічали коли оновлюєте поживне середовище, чи вони у вас самі себе їдять), тоді воно б і вам напевне якісь підказки дало(хоч може ви то записуте вручну в журнал). А не пробували якесь навантаження типу світлодіод туди пдключити через бустери, ну чисто щоб зрозуміти чи там лиш 0,5вольт які просядуть при найменшому споживанні, чи все ж таки їх на щось вистачить
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
Вітаю! Відразу про підключення навантаження. З першої спроби вийшло, сам не очікував - kzbin.info/www/bejne/sKaXXqeCiKeNfpIsi=VSAlPWc0yjK3E93S Згоден ! потрібно досліди робити ретельніше. Але, це вже оптимізація, нею доречно займатись коли вирішене головне питання, а саме: 1. Стабілізувати культуру щоб не відбувались постійні мутації. Потрібно закриватись від зовнішнього середовища, бо це все,безконечний процес . Буде 10 чи 1000 комірок і всі будуть з різним біоценозом. Це і добре, бо є вибір. І погано, потрібно зробити вибір. 2. Мене цікавить де що інше, саме цей хаос і є то, з чим працюю. Вимушено бо маю нуль можливостей. 3. Я шукаю можливість отримання саме енергії з простору, так звана - " вільна енергія" ( дурнувата назва) Водорості це підказка моєї підсвідомості. Не все я, показую, бо не бачу сенсу. Люди не сприймають інформацію, у тому числі наявну, аби не псувати свій світогляд. Приклад з гальванічною парою, виходить що електроліт вічний. Це справа, може бути, суто окремих груп людей.
@UserName-br5ty
@UserName-br5ty Ай бұрын
@@MrMihailList дякую за посилання, тішуся що вам вдалось, якось я цей ролик прохлопав, але ви про всяк випадок подумайте над збором даних з ваших експериментів, щоб потім мати що проаналізувати або ж навіть когось залучити до проекту. Можливо такось прикиньте яким чином робити періодично аналіз концентрації культури, і хім склад, тої чи іншої комірки і їх порівняння, десь та й виявите закономірності. А ящо культуру переллєте десь в скляну тару можете продовжити експеримент в домашніх умовах, з чітким визначенням що за обєму 1літр свіжого чи там дводенного триденного і умов освітлення під лампочкою о такій то годині результат стільки то вольт )
@UserName-br5ty
@UserName-br5ty Ай бұрын
мене доречі хлорелла зацікавила радше з іншого боку - гереація кисню в закритому приміщенні. Але це лиш думки і до їх реалізація я не ще не скоро дійду, як то кажуть світ цікавий, тому поки інші пріоритети
@UserName-br5ty
@UserName-br5ty Ай бұрын
@@MrMihailList ото після вашого експерименту поліз я гуглити чи ще хтось таке щось робив. Знайшов я дослідження BIOCELL, автори Mahmoud MOUSTAFA, Tarek TAHA. Щоправда вони досягли результату 60mV з 20 мілілітрів розчину через 50годин експеремент, але воно в них якось дуже швидко впало (через 78годи різке падіння на графіку) при концентрації 0.8 грам сухої хлорелли на літр (там до речі вони й вказали яке поживне середовище наколотили по структурі. Що мене потішило і я собі зберіг той PDF бо якось спеціально шукав що має бути але не попадало). Ви згадали про електроди - вони використовували тільки мідь, тому тут є де розвернутись з експериментами :). Думаю вам би було цікаво з тією роботою ознайомитись, якось вимальовувати власні графіки залежностей.
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
@@UserName-br5ty Дякую, потрібно організовувати цю дослідницьку діяльність. Жила в мене і Хлорела по морфологіч. ознакам що я бачив в мікроскопі. Чого тільки не було. Зараз скоріш за все домінує Haematococcus, бо він видає астаксантин каратіноід, у разі екстремальних умов, і дуже поширений. Оксиген він теж інтенсивно видає коли живе голодний і на чистому фотосинтезу. Я винайшов спосіб як активізувати його виділення з води, вона просто закіпає, а водоростям тільки на користь бо він є баластом. А пріоритети мої зараз це виживати, і як завжди не в не вчасно виявляєш цікавих речей. Водорості це одна з тем і не головна.
@genrychinasky10
@genrychinasky10 Ай бұрын
Золота комірка , златая комірка , злата коміріуз Цікаво чи використовували давні греки такий метод отримання елетричної енергії Як казали наші пращури:" орел мух не ловить"
@Iris-p6e
@Iris-p6e Ай бұрын
Хочете сказати, що древні греки отримували таким чином електрику?
@genrychinasky10
@genrychinasky10 Ай бұрын
@@Iris-p6e сподівався що Ви мені скажете
@Anvilrage
@Anvilrage Ай бұрын
@@Iris-p6e древні греки були не пальцем роблені, є деякі цікаві факти які дійсно підтверджують, що у древніх греків була електрика. Це факти
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
Після сканування єгипетських пірамід, досі знаходять, як невеликі канали, так і приховані тунелі з не зрозумілим призначенням. Ну якось то люди повинні були там орієнтуватись, це точно потрібно було освітлення. Яке ?з каганцем? який би він не був, воно чадить. Мабуть було інше освітлення, щось таке що освітило і не горіло. Сама піраміда це генератор якоїсь енергії і ми не уявляємо досі якої.
@Iris-p6e
@Iris-p6e Ай бұрын
@@genrychinasky10 Дарма сподіваєтеся.
@dmitryyrtimd8722
@dmitryyrtimd8722 Ай бұрын
Схоже на якийсь детекторний приймач, тільки цікаво що послугувало діодом?
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
Де що цікаве я виявив, буквально вчора. Думаю що це прояснить природу явища. Як підготую все, аби було більше конкретики.
@sergiyproskura7730
@sergiyproskura7730 Ай бұрын
А можна епюри напруг та струмів?Щоб розумні змогли розібратися у Ваших мисках.Я унівєрсітєтов не заканчував,але осцилограми бажано.І,чи можна план місцевості.Вкажіть навколишні ЛЕП та потужні споживачі.Ваша імпульсність нізвідки не береться,має бути причина.
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
Ви праві, щоб розібратись потрібно подивитись на осцилограму. Скоріше за все, звичайний осцилограф не покаже картину, краще підійшов би Характеріограф якийсь. У новому відео буде більше конкретики, що може, де що прояснити. Що до навколишнього впливу, від високовольтних чи інших джерел. Немає і близько такого. Мало того, все що я роблю буде легко перевірити, якщо з'явиться бажання. Коли я будував цю біо установку, то задум був інший, чисто культиватор для водоростей. Електрики виробляти я не планував. Тобто з'явився додатковий бонус.
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
У новому експерименті, я виявив взаємопов'язані речі, що продемонструю вам як буду готовий. Скажу наперед- є чіткі ознаки підключення енергії навколишнього середовища! Все покажу.
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
У новому експерименті, я виявив взаємопов'язані речі, що продемонструю вам як буду готовий. Скажу наперед- є чіткі ознаки підключення енергії навколишнього середовища! Все покажу.
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
Вийшло так що, показав як змінювався струм при почерговому підключенні кожної комірки. Я не переключив назад мультиметр, після виміру струму з зануренням електродів трьох комірок. Коли опустив електроди у останню комірку струм збільшився з міліампер до мікро, відповідно тому як зашкалив мультиметр. Так ще, інформативніше вийшло .
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
Продовження відео - Продовження експерименту та заміру електричних параметрів - kzbin.info/www/bejne/qKC8ZIWwrb18bKssi=kO11pbDyI7HPSRMp
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
Викладаю свій погляд на те що бачу. Звісно що в чомусь помиляюсь тому буде добре якщо хтось надасть свій погляд - своє бачення.\ Якщо немає імпульсної складової а є тільки постійний струм, то як пояснити наявність мікроампер у разі піднятих у повітря електродів що генерують у воді струм? Далі я проведу інший експеримент з цими коміркам, що також на мій погляд підтверджує наявність змінного електро магнітного поля в цій системі.
@MihMik
@MihMik Ай бұрын
Якщо не знаєш фізику,- то життя для тебе сповнене магією))
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
Саме так, одна магія, особливо у наступному відео що я публікую. Скоріше за все Ви знаєте фізику і можливо підкажете що і як воно там.
@alexli4107
@alexli4107 Ай бұрын
З чого пластина і два стержні? Якщо різні метали, то ви винайшли гальванічну батарейку.
@alexli4107
@alexli4107 Ай бұрын
А який струм? Ви впевнені, що там не гальваніка? І взагалі, варто було пояснити, що там за конструкція, до чого підключені контакти, з чого вони зроблені. Бо якісь миски з мутною водою, в них засунуті якісь пластини і наплутано проводів, і два вольтметра. Нічого не зрозумліло. Якщо ті десять банок підключені послідовно, то гальваніка, якщо там у воді два різних метала може дати таку напругу до 15 вольт. І чому ви говорите про імпульси? Вольтметр показує постійну напругу, тільки вольтметр в режимі змінного струму, при підключенні постійного стріму показує або нуль при неправильній полярності, або подвоєну напругу, отже у вас мабуть 5.5 В постійної напруги. Якщо там не послідовна схема, то 5.5 Вольт для гальванічної пари забагато, і тоді точно не гальваніка.
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
Вітаю. Це вже далеко не перше відео, якщо подивитесь попередні відео я показував як виготовляв та змінював конструкцію електродів. Щодо гальванічної пари то цю дискусію ми також провели. Є гарний показник що гальваніки там майже не має. Бо ЕРС залежить від інтенсивності фотосинтезу, генерації оксигену. До того ж, дисоціація електроліту супроводжується руйнуванням алюмінію у цьому випадку. Цього не спостерігається. А молекули слабкого електроліту дуже швидко реагують і електроліт надалі не працює бо немає більше вільних йонів. І це ще не все. Навіть активний оксиген що синтезують водорості не реагує з алюмінієм у розчині з водоростями. Тільки на повітрі. Це не теорія а мої спостереження. Можливо я помиляюсь стосовно показів змінного струму. Але чому, змінний струм більший у два рази? Якщо поснете буду вдячний. Сьогодні викладу нове відео, де покажу речі які мені ще ніхто не пояснив, о крім тог що я не знаю фізику. Але це не відповідь. Запрошую Вас переглянути нове відео, можливо ми знайдемо пояснення.
@alexli4107
@alexli4107 Ай бұрын
@@MrMihailList Ви потужність міряли? Якщо потужність мілівати, то руйнування алюмінію на такій площі буде непомітне. Вольтметр на змінний струм як правило має діод (не діодний міст), котрий обрізає половину струму, для компенсації цього обрізання показники в цьому режимі подвоюють, при підключенні постійного струму в правильному напрямку ніякого обрізання не буде і вольтметр показуватиме подвоєну напругу. Той вольтметр же перемикається на режим вимірювання постійного струму, перемкніть і гляньте різницю.
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
@@alexli4107 Так і є, як Ви пишете, у режимі змінного струму, десь так і показує - подвійну напругу. Дякую я цього не знав. Я зараз викладаю нове відео де показую незрозумілі речі. Можливо Ви поснете і це. Руйнування алюмінію - електроліз, призведе негайно до загибелі живих клітин мікроводоростей, вони відразу впадуть на дно, а водичка стане прозорою. Планктонні мікроводорості дуже чутливі, але як живий організм, регулюють комфортні для їхнього зростання показники розчину води. Незважаючи на то що клітини харчуються слабким електролітом. Таким чином цей слабкий електроліт не має тих властивостей, у порівнянні з випадком, коли немає в ньому живих клітин.
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
kzbin.info/www/bejne/qKC8ZIWwrb18bKssi=kO11pbDyI7HPSRMp продовження.
@AndrewShevchuk
@AndrewShevchuk Ай бұрын
@@MrMihailList Не руйнує електроліз водорості. У мене, в системі охолодження з катодним антикорозійним захистом, цілком успішно процвітали та розростались діатомові водорості.
@Sagittarius85376
@Sagittarius85376 Ай бұрын
То десь наводка від заземлення йде. Чули колись про крокову напругу?
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
Я публікую нове відео, більш розлоге, тому прошу Вас поясніть мені та і іншим, було б непогано якщо ви підкажете, як перевірити ваші аргументи. Тоді я зможу показати експериментально що саме так і відбувається.
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
Несподівано, експеримент з водоростями виявив наявність Імпульсного струму, низької напруги. Цінним є те, що це не штучно вироблена (на мою думку) електрика. Подібний струм використовують в медицині для знеболювання. Навіть при онкозахворюваннях. Я торкався проводу з плюс - мінус язиком. Добре відчувається наявність струму. Цікаво, Якщо би, болів зуб, то можливо було би перевірити ефект знеболювання.
@gamergurustyle897
@gamergurustyle897 Ай бұрын
У вас цікаві досліди але я не зовсім розумію для чого така технологія? Я хоча і зовсім не розумію як це працює і не знаючи фізики бачу тут багато мінусів та викликів для цеї технології :об'єм, собівартість обладнання і деталей, вихідна напруга. Навіть якщо вдасться якось об'єднати ту всю систему енергію потрібно десь зберігати це як з сонячними панелями вони були б вигідні якщо були б довговічні природні акумулятори які легко і дешево відновити я думаю напрямок ваших технологій з водоростями міг би показати непогані результати в оздоровчій сфері та вирощуванні рослин оскільки вона типу іонізується насичується киснем а сама водорость є чудовим джерелом живлення корисних мікро організмів в грунті яка підвищує врожайність до того ж рослинам потрібна відстояна вода аби уникнути засолення грунтів і те це треба ж чимось живити водорості я не знаю що вони їдять хіба одного фотосинтезу достатньо ? Там якась мікро біологія застосовується напевно чи щось кидати потрібно
@MrMihailList
@MrMihailList Ай бұрын
@@gamergurustyle897 Вітаю! З різних причин, люди чомусь вважають що на цей час, людство вже дійшло до розуміння природних явищ, як в біології так і фізиці, а разом з тим, науковці добре знають що вся наукова теорія, штучно підігнана під умовну модель. Яка є далекою від дійсного стану речей. Природа електрики не зрозуміла, не існує електронів е згустки енергії, ну і т.д. Людство розвиває технології без розуміння взаємозв'язків у всесвіті. Це рух в перед з зав'язаними очима. Вченні що стали вільними від зобов'язань перед роботодавцями, малюють зовсім іншу картину. Це в минулих століттях, геніальні люди робили відкриття і звісно помилялись, бо вони, не мали можливостей перевіряти свої гіпотези. Але зараз, не поспішають з усуненням помилок. О крім того, корпорації правлять світом, всесвітня патентна мережа під ними. Вченні тупо виконують завдання, навіть не розуміючи де і як буде застосований результат. Тому (наприклад) зникають дієві та дешеві ліки, корисні продукти, ми їмо хімію. Як приклад, Ми вживаю багато років свій аналог хліба, який повинен бути кислуватим, на якому не розвивається пліснява у разі зберігання, бо там інша мікрофлора. І таких заквасок, ще зовсім недавно, було повно, люди обмінювались. Технології майбутнього це те що не буде руйнувати навколишнє середовище. Нікель та інші речі закінчаться. Якщо я зі своїми нульовими можливостями виявляю джерела чистої енергії, уявляєте скільки цього добра навколо ??? Я жив коли електрика стояла 4 коп, у всьому світі електрика та і інші види, зростають у ціні для споживачів. Не гроші чи золото перетікає в одні руки. Електрика робить нас залежними. Дуже просто керувати нею. Тому краще мати менше чистої енергії, ніж повністю залежати від розетки.
@Iris-p6e
@Iris-p6e 2 ай бұрын
Клас! Так можно мініелектростанцію зібрати.
@MrMihailList
@MrMihailList 2 ай бұрын
Саме так, я не зустрічав, не вдалось знайти аналог - вироб в батарею з підключених між собою (паралельно чи послідовно) саморобних елементів. В цьому є проблема яка й заважає створити саморобні електричні станції. Мої елементи мають більший опір ніж покупні батарейки. Тому я намагаюсь їх підключати разом з конденсаторами, дублювати їх. Вроді виходить щось, покажу згодом.
@Iris-p6e
@Iris-p6e 2 ай бұрын
​@@MrMihailListДумаю ,,згодом Ви вирішите цю проблему. Саморобна міні станція яку не треба підживлювати з розетки круто !
@MisterS-fh8vt
@MisterS-fh8vt 2 ай бұрын
Акісь космічні технології.
@MrMihailList
@MrMihailList 2 ай бұрын
Перша конструкція елемента - kzbin.info/www/bejne/Y5zGm3WcfqeDfassi=vRojZqiM0RFhy7FJ в якій алюміній працював як звичайна гальванічна пара. Корозія, за короткий термін, припиняла роботу цього елемента.
@MrMihailList
@MrMihailList 2 ай бұрын
Наступним етапом є збірка елементів у батарею з послідовним підключенням з метою підвищення напруги. У зв'язку з тим що кожен елемент є індивідуальним та буде значно відрізнятись електричними параметрам від інших, вирішальним є спосіб - схема підключення елементів між собою. Таж сама проблема стоїть і у випадку підключення комірок з водоростями.
@MrMihailList
@MrMihailList 2 ай бұрын
Попереднє відео з цим елементом - kzbin.info/www/bejne/j4bOfalqd9SJgaMsi=lNcT_d1Ty6zLBTDl
@ИрисЯшма
@ИрисЯшма 2 ай бұрын
Якесь освітлення зібрати самому з окремих батареєк можно😊
@ИрисЯшма
@ИрисЯшма 2 ай бұрын
Шо ето такое?
@MrMihailList
@MrMihailList 2 ай бұрын
Як зібрати з елементів - акумуляторів батарею - потрібно мати корпус з контактами з пружинами. Я пропоную простий спосіб як саме це зробити.
@MrMihailList
@MrMihailList 2 ай бұрын
Для елементів МЕНЬШОГО розміру, інша дещо конструкція - kzbin.info/www/bejne/rYGymnmrprqoiZYsi=9lKS2a4pXsBAihQ6
@MrMihailList
@MrMihailList 2 ай бұрын
Для елементів більших розміром, пропоную інший варіант - kzbin.info/www/bejne/aaSZpZaZmqeehrssi=FJE2x8zREx3UUu5x For smaller elements, the design is slightly different - kzbin.info/www/bejne/rYGymnmrprqoiZYsi=9lKS2a4pXsBAihQ6
@ViktoriaKyryliuk
@ViktoriaKyryliuk 3 ай бұрын
Добрий день. Ваша робота дуже цікава!!! Як з Вами можна зв'язатись?
@MrMihailList
@MrMihailList 3 ай бұрын
Доброго дня! Пишіть мені на пошту - [email protected]