Мавка Вербинка
22:01
Жыл бұрын
Мудра дівчина
11:08
Жыл бұрын
Барвінок
13:14
Жыл бұрын
Кульбаба
13:25
Жыл бұрын
Стокротка
8:05
Жыл бұрын
Чорнобривці
2:01
Жыл бұрын
Павло Ключина
12:45
Жыл бұрын
Півники
1:38
Жыл бұрын
Волошки
1:11
Жыл бұрын
Пікірлер
@myfamily3693
@myfamily3693 17 сағат бұрын
Це неймовірний фільм
@lyudmilaludmila8688
@lyudmilaludmila8688 3 күн бұрын
Спасибо Кулебе,он советовал украинцам почитать книгу ,кто не помнит историю ,тот ее повторяет 😢брюховецкий до наших дней дожил в верховной раде
@ИннаПасичник-к5ь
@ИннаПасичник-к5ь 15 күн бұрын
Хто з 2025 ?
@ИннаПасичник-к5ь
@ИннаПасичник-к5ь 17 күн бұрын
Москва з великої чи ні ? 🤣
@ВікаЄмельянова5А
@ВікаЄмельянова5А Ай бұрын
ЗАЧЕМ ВИСТАВЛЯТЬ ДИКТАНТИ мне их потом делать😢
@КатяНормал
@КатяНормал Ай бұрын
Скиньте текст, будь ласка
@Galphar-e7x
@Galphar-e7x 2 ай бұрын
Гг я ливаю тима раков
@FroG_merUkr
@FroG_merUkr 2 ай бұрын
я иду на помощь если авторка удалит коментарий то она оскорбляет темно кожих людей Час було повертатися до Петербурга, до перерваних в академі мистецтв занять. Шевченко заїхав до Качанівки, щоб попрощатися з друзями. Один із знайомих якраз збирався на контракти до Києва. Домовилися про спільну поїздку. Вирушили в перших числах лютого. Ось вони в Києві. Минули хрещятик, у звозом спустились на поділ у самий вир ярмарку. Посеред величезної подільської площі височив довгий будинок контрактів. Його фасад прикрашали 6 великих колон густо заліплених різними оголошеннями. Просторий зал в середині будинку, який поперва служив тільки місцем нарад і підписання угод. Тепер був заповнений приїжджими купцями. Тут були українці, росіяни, поляки, євреї, німці, французи, італійці, татари, греки і ще не знати хто. Золото, срібло, фаянць, мило масло, флакони з парфумами, взутя, тютюн, музикальні табакерки. Все це, мов, магніт притягало погляди тих, хто входив і спокушало зробити потрібні і непотрібні покупки. Увагу, Шевченка, привернули гравюри та книги. Знайомий залишився у контрактовому будинку, Шевченко вийшов же на подвір'я. На колонах будинку поряд з свіжими оголошеннями, висіли давні, ще не зняті. З них Шевченко довідався, що нещодавно у Києві був на гастролях знаменитий піанист. Незабаром концерти даватиме славетний віолончиліст, Києв був музикальним містом. Шевченко вирішив піти до театру. Оскільки часу мав досить, він найдняв візника і наказав їхати до криниці святого Володимира. Була друга година дня, все до вкола засипав сніг, гори, яри, ліси, дніпро, все покрилося білою поленою. Криниця знаходилась у глибокому розлогом яру, зарослому старими вербами. Саме тут, за легендою, княз Володимир хрестив своїх синів і з джерела з шумом витікав струмок і по льоду збігав у долину. Над криницею за наказом царя Александра і був збудований пам'ятник, який складався за Аркад, що оточувала криницю. Високої колони, колі Христа на Ній. В Аркаді, завішені іконами, світилася лампада. Неподалік, на високій горі, знаходилася місце, де, заслідченням літопису, Святий Андрій поставив перший на цій землі хрест. Архітектор розстрелі збудував тут церква на честь апостола, стронку, а журну легку, при їй чималих розмірах. Особливо гарний вигляд Андріївська церква мала сподолу. Шевченко звелів візникові зупинитися біля золотих воріт, власне біля їхніх руїн, недавно розкопаних. Два шматки кам'яної стіни, укріплені залізними прутами, пам'ятали прадавню славу Києва, славу України. Всього двісті років тому, біля цих воріт, увінчених тоді гарною капличкою, український народ віта свого героя Гетьмана Хмельницького, який з тріумфом повертався після переможених битв з військами речіпосполитої. Шевченко захопленно роздивлявся старий Київ, такий прекрасній своїм розташуванням і ще прекраснішій пам'ятками давнини.
@MilkaLove-p3l
@MilkaLove-p3l 2 ай бұрын
Не зрозумілий переказ
@БогданМойсеєнко-с2о
@БогданМойсеєнко-с2о 2 ай бұрын
Юрій Кульчицький, українець за походженням, став відомим завдяки своїй ролі в віденській битві 1683 року, яка зупинила турецький наступ на Європу. Після перемоги він здобув неформальний статус героя Відня. Як нагороду за свої заслуги, Кульчицький отримав 300 мішків кави, які турецькі війська залишили в обозі, вважаючи їх кормом для верблюдів. Однак верблюди відмовилися їх їсти. Завдяки підприємливості Кульчицького, кава могла стати популярною. Він відкрив кав'ярню, спочатку призначену лише для своїх друзів, де експериментував із приготуванням напою, пом'якшуючи його смак медом, цукром і пізніше молоком. Саме він, за легендою, став винахідником капучино, що принесло йому популярність серед місцевих жителів. Кав'ярня Кульчицького швидко стала місцем зустрічі для аристократії, де до кави подавали круасани, які стали символом турецького півмісяця. Відвідувачі часто вмочували круасани в каву, що згодом стало традицією. Кав'ярні стали важливими соціальними центрами, приваблюючи політиків, комерсантів, художників і звичайних людей. У них виникали нові форми взаємодії, і це сприяло розвитку культури спілкування в Європі. Кульчицький отримав почесне австрійське громадянство і був звільнений від податків на все життя. Він помер у 1692 році, залишивши після себе спадщину, пов'язану з кавою. Похований під кафедральним собором Святого Стефана у Відні, він став символом не лише української, а й європейської кавової культури. У 1862 році в його честь була названа вулиця у Відні, а пізніше встановили пам'ятник. Сьогодні його спадщина живе в європейській кавовій культурі, і навіть планується зняти фільм про його життя та віденську битву, в якому роль короля Яна Собінського може зіграти відомий американський актор Мел Гібсон.
@rosesblink145
@rosesblink145 2 ай бұрын
Пташенька💙💛
@АллаЦісар-ъ6ж
@АллаЦісар-ъ6ж 2 ай бұрын
💙💛
@РенаГегечкори
@РенаГегечкори 2 ай бұрын
Дякую за вашу працю. Надзвичайно приємний тембр голосу. Вдалий темп диктування. Ще раз спасибі.
@Світлиця
@Світлиця 2 ай бұрын
@@РенаГегечкори Щиро дякую
@ВалентинаРадчук-т4л
@ВалентинаРадчук-т4л 3 ай бұрын
Правдиво, цікаво
@ДарьяПастущин-ы7ч
@ДарьяПастущин-ы7ч 3 ай бұрын
Допоможіть скласти план, будь-ласка!!
@ОляПасічник-т8г
@ОляПасічник-т8г 3 ай бұрын
Де найти текс для перевірки?
@Zenyha_2509
@Zenyha_2509 3 ай бұрын
Где комы стоят?
@Світлиця
@Світлиця 3 ай бұрын
@@Zenyha_2509 у тексті)))))
@ОпанаскаМихайлівна
@ОпанаскаМихайлівна 4 ай бұрын
Який чудовий фільм, хоч і спотворений савєтами, коли замість боротьби рідної неньки УКРАЇНИ проти іга російської імперії перекрутили на класову боротьбу!!! Та й Демидова вкупі з Оляліним кацапські актори, хоч Алла Демидова зі своїм таким характерним вигином губ дуже вдало передала тверду, непохитну вдачу Лесі Українки!!! Хороший фільм, добре, що він зберігся в архіві Ютубу, за що велика вдячність!!! Подумалось, що, майбуть, в ці роки Леся Українка пораділа б за УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД, який скидає з себе москальське іго!!! Дуже соромно за нас, що й досі більша половина каркає тим огидним кацапським язіком, БО ЦЕ КРИВАВИЙ ЯЗІК ВБИВЦЬ УКРАЇНЦІВ!!! Слава Укрпаїні!!!
@АлександрАпальков-ь3т
@АлександрАпальков-ь3т 5 ай бұрын
Міжнародний літературно-мистецький журнал «Склянка Часу*Zeitglas» оголошує міжнародний літературний конкурс «Сила землі»* (Проза, поезія, п`еса, есеї, нариси) з нагоди 110 роів від дня народження Павла Ключини (1914-1972) українського поета, прозаїка, байкаря, жур-наліста, педагога. Це літературне змагання присвячене темі сьогодення. Умови конкурсу: поетичний - обмежується “повними” тридцятьма рядками Прозовий - до 10 000 знаків без пробілів. Тврори, які перебільшують зазначений розмір, до конкурсного розгляду НЕ БЕРУТЬСЯ! вік учасників - не обмежений. кількість творів - ОДИН! Термін подання творів до: 8 вересня 2024 року. Опісля 8 вересня заплановано видання ВІСНИКУ конкурсу.
@darik3730
@darik3730 5 ай бұрын
Дякую ❤
@darik3730
@darik3730 5 ай бұрын
Велике дякую вам
@ViolettaHoleva
@ViolettaHoleva 6 ай бұрын
Можно текст
@ОлександрАлексик
@ОлександрАлексик 7 ай бұрын
Я ходжу в четвертий клас і встигаю писати цей диктант.
@SvSv-bd7hi
@SvSv-bd7hi 7 ай бұрын
Чому цей філм НЕ ПОКАЗУЮТЬ ЗАРАЗ ? ТОМУ , ЩО ТАМ " СТРАЙК " , БИТВА З ГНОБИТЕЛЯМИ !!!!!! З ТИМИ СКОРОПАДСЬКИМИ , ПАНАМИ - КРІПОСНИКАМИ , ЩО НЕ ХОТІЛИ СВОЇХ СЕЛЯН ВІДПУСКАТИ БЕЗ ВИКУПУ !!!! СКОРОПАДСЬКИЙ ХОТІВ ОБІДРАТИ СЕЛЯН ДО НИТКИ ! А МИ ЙОГО ІМЕНЕМ ВУЛИЦІ ТЕПЕР НАЗИВАЄМО .
@SvSv-bd7hi
@SvSv-bd7hi 7 ай бұрын
Росіянка Алла Демидова . Уклін їй . Я б їй кланявся не тільки за цей фільм. Як вона грала чарівницю " Аленькій цветочек " . Там і Дуров геніальний. Чомусь завжди знав , хто вона . І без цього фільму. А тут остаточно ясно все. Нема чого звертати увагу лжепатріотів , що мовляв ,не всі росіяни виродки. Вони спрощують ВСЕ для свого агітаційного комфорту.
@ОльгаБор-ъ3з
@ОльгаБор-ъ3з 7 ай бұрын
ЧОМУ ФІЛЬМ НЕ ПОКАЗУЮТЬ ПО ТЕЛЕБАЧЕНРЮ ????
@РусланаМороз-щ6к
@РусланаМороз-щ6к 7 ай бұрын
Можна текст
@Роман-м6ч7щ
@Роман-м6ч7щ 7 ай бұрын
а можна ліпше качество
@Lotic-metro
@Lotic-metro 8 ай бұрын
Ви звичайно вибачте але можна більше картинок?!
@АртемТкач-в4й
@АртемТкач-в4й 8 ай бұрын
Великий - це великі паузи
@НиджатИсмаилов-и1с
@НиджатИсмаилов-и1с 8 ай бұрын
а можно текс пажалуйста
@niki_stay
@niki_stay 8 ай бұрын
А можна будь-ласка текст цього пречудового оповідання
@НиджатИсмаилов-и1с
@НиджатИсмаилов-и1с 8 ай бұрын
тоже заставили писать
@niki_stay
@niki_stay 8 ай бұрын
@@НиджатИсмаилов-и1с угу
@niki_stay
@niki_stay 8 ай бұрын
А можна будь-ласка текст цього пречудового оповідання
@roblox_litvin
@roblox_litvin 8 ай бұрын
Если ещё надо Березень - початок календарної весни. Він одвічний пустун, бо заграє із старою приятелькою зимою, пускаючись у сніговий вихор, або віддає ласкаві промені. Зачувши наближення весни, прокидається від тривалого зимового сну все живе. Одними з перших віщують прихід весни дерева і кущі, в яких активно починається рух соків, який називають так званим весняним плачем дерев. Першими сльозу весняної радості пускають клени, за ними - берези. Земля поступово вбирає щораз більше щедрого сонячного тепла, і починається бурхливе життя. У наших краях першими серед квітів з'являються ніжні підсніжники. Вони - окраса широколистих лісів. Не страшні їм березневі заморозки. Невдовзі з'являються тендітні блакитного кольору проліски.
@niki_stay
@niki_stay 8 ай бұрын
@@roblox_litvin оооо спс
@For様
@For様 8 ай бұрын
У вас є текст цього Диктанту? Якщо да то можете скинуть у коментарі
@niki_stay
@niki_stay 8 ай бұрын
теж вчитель задала?
@Fin_Bennett
@Fin_Bennett 8 ай бұрын
Можна будь ласка текст для перевірки?
@ninja0kit
@ninja0kit 8 ай бұрын
6:36 ОУ май 😳
@ЭлиИнгла
@ЭлиИнгла 8 ай бұрын
Не можна так швидко читати), хоча,все одно,дякую
@АртёмКузьмицкий-т3й
@АртёмКузьмицкий-т3й 8 ай бұрын
Хз
@Kirareading
@Kirareading 8 ай бұрын
Кажуть, що де б ти не знаходився у Сумах, все одно побачиш хоч один із численних храмів міста. Чи так це насправді, можете перевірити самі, але якби там не було, церков у місті багато і це при тому, що не всі храми збереглися до наших днів. Справжньою перлиною сумської архітектури є величний Троїцький собор, збудований на кошти цукрозаводчика та мецената Павла Харитоненка. Автором проекту був відомий архітектор Шольц, який за взірець взяв Троїцький та Ісааківський собори у Санкт-Петербурзі. У радянські часи у храмі знаходився органний зал, у 90-тих роках святиню повернули релігійній громаді, а орган перенесли до філармонії. Виділіть хвилинку та постійне поряд з собором, насолодіться його величною красою, ніжно-блакитні куполи якого ви ще не раз помічатимете із центру міста.
@ЕгорОсадчук-я7р
@ЕгорОсадчук-я7р 8 ай бұрын
Дайте ответ
@ВладиславЯкименко-ш3ы
@ВладиславЯкименко-ш3ы 8 ай бұрын
Книга Заболотний 2017 року, ст 249.
@PRUB1D
@PRUB1D 8 ай бұрын
Сигма
@ДавидЕгикян-щ9э
@ДавидЕгикян-щ9э 8 ай бұрын
какой класс? не могу найти там вообще другое задание
@PRUB1D
@PRUB1D 8 ай бұрын
@@ДавидЕгикян-щ9э 9
@tynullpyp6238
@tynullpyp6238 8 ай бұрын
9 клас ​@@ДавидЕгикян-щ9э
@kipler1337
@kipler1337 8 ай бұрын
@@ДавидЕгикян-щ9э 9 класс
@Амала-ж6ж
@Амала-ж6ж 9 ай бұрын
таке собі
@RøźID-c6c
@RøźID-c6c 9 ай бұрын
@user-or1vz5mj3p Можешь скинуть пожалуйста?..
@ТаисияЛипа
@ТаисияЛипа 9 ай бұрын
А где можно проверить текст?
@gfgd7971
@gfgd7971 9 ай бұрын
Мова - запорука існування народу. Захищаючи рідну мову, ти захищаєш свій народ, його гідність, його право на існування, право на майбутнє. Вивчай інші мови. Це дасть змогу не тільки оволодіти ключами до скарбниць духовності інших народів, але й об’єктивно оцінити свою мову, її сильні та слабкі сторони. «Хто не знає чужих мов, той нічого не відає про свою». Знання чужих мов пробуджує бажання працювати для утвердження й розвитку рідної мови, сприяти тому, щоб вона посіла гідне місце серед авторитетних мов світу. Немає кращого i легшого способу справити приємнiсть чужiй людинi, як розмовляти з нею її мовою. Якщо ти українець i живеш поза Україною, не дай використати себе для денацiоналiзацiї народу, серед якого перебуваєш, а тим бiльше - для боротьби з його намаганням утвердитись на шляху самостiйного розвитку. Нашому поколiнню випало складне i вiдповiдальне завдання - вiдродження української мови, державностi, нацiї. За нас цього нiхто не зробить. Це наш iсторичний обов’язок, виправдання нашого перебування на цьому свiтi. Не перекладаймо цього тягаря на плечi своїх нащадкiв, бо може бути запiзно. Дiймо. В iм’я нашого народу, в iм’я найвищих iдеалiв людства - свободи i справедливостi
@user-nastinka845
@user-nastinka845 9 ай бұрын
Дебильный текст, неужели нельзя было подобрать что то интереснее, сейчас молодежь более продвинутые. Ну неужели нельзя было взять про жизнь Шевченко в детстве
@Світлиця
@Світлиця 9 ай бұрын
А я то думаю, які на моєму каналі "продвинуті" ДЕБІЛИ! Вперед - створи свій канал і пиши "продвінуті" дебільні тексти. Нехай щастить! я в російськомовних дебілів не збираюсь питати дозволу, які тексти добирати)))) Всьо, свабодне на всі чотири сторони!!!
@Galphar-e7x
@Galphar-e7x 2 ай бұрын
@Світлиця Слишком агро
@Villein-dm3xm
@Villein-dm3xm 9 ай бұрын
Культура Київської Русі За правління Володимира вдалося об'єднати князівства під його керівництво. З'являються численні церковні книги, які з болгарської мови перекладають Кирило і Мефодій. Відкриваються школи, де навчали дітей іноземним мовам. Продовжувачем політики Володимира став його син Ярослав, прозваний Мудрим. Він розширив кордони держави, зміцнював економічні зв'язки. За його правління розпочалося кам'яне будівництво Софії Київської, в'їзних брам. При Софії працюють переписувачі й перекладачі книжок, збирається перша в Україні бібліотека. Величезне значения мала Київська Русь у розвитку культури східних слов'ян. Створено билинний епос про богатирів, які захищали Русь від ворогів. Зародився оригінальний жанр літописания. З'явилася спільна для слов'янських народів писемність, що упродовж багатьох століть була однією з основ їх етнічної близькості. Від часу Київської Русі беруть початок школи, бібліотеки, література, каміние будівництво. Розвивалася в Київській Русі освіта. Освіченими були багато представників влади - князів, правителів, посвод. Ярослав Мудрий, Володимир Мономах, Рюрик Ростиславович та ш. Кияи завжди переймалися проблемами освіти Літопис свідчить, що Володимир Святославич відкрив у Києві школу, де навчалися князівські боярські діти. Ярослав Мудрий відкрив у Новгороді школу для дітей старост священиків. Основу освіти становили богослов'я, філософія, риторика, граматика Вивчали в Київській Русі й іноземні мови. Кількома мовами володіли Ярослав Мудрий, Всеволод Ярославич, Святослав Ярославич. Володимир Мономах та інші...
@Villein-dm3xm
@Villein-dm3xm 9 ай бұрын
Осередками освіти були церкви та монастирі, які сприяли розвиткові літератури та мистецтва. Одним з таких осередків був Києво-Печерський монастир, що його за правління Ярослава Мудрого заснував виходець з м. Любича (на Чернігівщині) преподобний Антоній. Печерський монастир був центром не тільки православ'я, а й літописання, мистецтва, медицини, При княжих дворах, Печерському та Видубицькому монастирях створювалися книгосховища. У знаменитій бібліотеці князя Ярослава Мудрого були книги багатьма мовами. Одночасно з бібліотеками виникли і перші архіви. Вважається, що найдавнішим сховищем рукописних документів була церква св. Іллі у Києві. Досить високого рівня досягло і ремесло. Виготовленням виробів із заліза і кольорових металів займалися переважно майстри-професіонали. Розвивалися гончарна справа, ткацтво, вичинка й обробка шкіри, різьбления по каменю і дереву. З льону, конопель і вовни слов'янки ткали чудові сукна і полотна, їм було знайоме складне малюнкове ткання і вишивка Високим умінням відрізнялися майстри обробки шкір. Починає активно розвиватися торгівля, відбувається швидке зростання міст
@flexcherepashki4935
@flexcherepashki4935 9 ай бұрын
ты мог блять нормально расписать блядский текст
@Villein-dm3xm
@Villein-dm3xm 9 ай бұрын
Культура Київської Русі За правління Володимира вдалося об'єднати князівства під його керівництво. З'являються численні церковні книги, які з болгарської мови перекладають Кирило і Мефодій. Відкриваються школи, де навчали дітей іноземним мовам. Продовжувачем політики Володимира став його син Ярослав, прозваний Мудрим. Він розширив кордони держави, зміцнював економічні зв'язки. За його правління розпочалося кам'яне будівництво Софії Київської, в'їзних брам. При Софії працюють переписувачі й перекладачі книжок, збирається перша в Україні бібліотека. Величезне значения мала Київська Русь у розвитку культури східних слов'ян. Створено билинний епос про богатирів, які захищали Русь від ворогів. Зародився оригінальний жанр літописания. З'явилася спільна для слов'янських народів писемність, що упродовж багатьох століть була однією з основ їх етнічної близькості. Від часу Київської Русі беруть початок школи, бібліотеки, література, каміние будівництво. Розвивалася в Київській Русі освіта. Освіченими були багато представників влади - князів, правителів, посвод. Ярослав Мудрий, Володимир Мономах, Рюрик Ростиславович та ш. Кияи завжди переймалися проблемами освіти Літопис свідчить, що Володимир Святославич відкрив у Києві школу, де навчалися князівські боярські діти. Ярослав Мудрий відкрив у Новгороді школу для дітей старост священиків. Основу освіти становили богослов'я, філософія, риторика, граматика Вивчали в Київській Русі й іноземні мови. Кількома мовами володіли Ярослав Мудрий, Всеволод Ярославич, Святослав Ярославич. Володимир Мономах та інші..
@haynex2008
@haynex2008 8 ай бұрын
ты лучший
@ОканаЗахарчин
@ОканаЗахарчин 9 ай бұрын
Тяжка наша українська доля.Вродливий ми народ та здібний,талановитий та працьовитий,сміливий та мужній, але безталанний…Був.Минає наша безталанність.Останнія битва з вічним ворогом нашим- найкривавіша.Тільми ми,українці,можемо і зможемо закопати одвічного ворога північного.Ніхто інший,тільки ми. Славна наша історія,маємо чим пишатися.І дітям нашим та внукам буде чим пишатися.Збудуємо нову,справжню Україну!
@Валерий-и2ж3ч
@Валерий-и2ж3ч 2 ай бұрын
... Бо не встигли виростити свою національну українську Еліту. Для того, щоби Симфонія ЖИТТЯ ПРОЦВІТАЛА - завжди потрібні ПРИ ВЛАДІ ВисокоПрофесійні Диригенти і Команда Майстрів.❤
@ОканаЗахарчин
@ОканаЗахарчин 2 ай бұрын
@@Валерий-и2ж3ч так, тільки зростимо плеяду культурних чи громадських діячів, а москаль все скосив- розстріляв…І так було весь час, з кожним поколінням.На жаль.Весь наш український цвіт москаль розстріляв або згноів по сибірах, або замордував голодом....Велику ціну, багато крові заплачено за нашу свободу.Оця війна- остання кров, після котрої Україна нарешті зітхне.Бо буде стертий на порох лапоть з боліт.Нарешті.