Пасічникам потрібно проводити ще крім обробки від кліща і боротьбу з осами .
@ДімаГоревий8 сағат бұрын
Бджоли не злетіли їх вибивають оси , в мене із п'ятдесяти вже мінус дві вчора переглянув половину . Від кліща оброблені і з кориами все гаразд але оси роблять свою роботу.
@TerraSilvania10 сағат бұрын
Чудове відео і чудові грибочки, мої вітання, підписався залюбки! Я також знімаю схожі на ваші відео, останнє робив про чудові боровики після морозу, тож також буду радий, якщо переглянете:)
@БджолиіпасікаОлександра13 сағат бұрын
Чекаю на рись😮
@валерійтимченко-ъ9н15 сағат бұрын
Може знімете щось що болоту босим ходить?))
@Buchelo-beekeeper15 сағат бұрын
Саме для цього я їх і брав. Але сумніваюсь.. ті потічки де босоногий ходив вже водою залило.
@Buchelo-beekeeper15 сағат бұрын
Саме для цього я їх і брав. Але сумніваюсь.. ті потічки де босоногий ходив вже водою залило.
@Сергей-ц2е6ю15 сағат бұрын
А де мед?? Рамки пусти
@Buchelo-beekeeper15 сағат бұрын
Хока вкрала.
@Сергей-ц2е6ю15 сағат бұрын
@Buchelo-beekeeper смешно!!
@moro463915 сағат бұрын
Є камери які працюють від телефонного інтернету через звичайну сімку..
@Buchelo-beekeeper15 сағат бұрын
Є і одна така до мене скороприйде. Але Ви щось наплутали. працюють вони так само як і ця. від батарейок чи акумуляторів. А ось ще здатні передавати фото чи відео через інтернет на телефон чи комп... Тільки якщо трохи розібратись, там багато різних мінусів. Назву тільки деякі: така камера значно дорожча або має значно гірші робочі характеристики.2. далеко не скрізь є гарний ( треба саме гарний) інтернет або покриття сотового зв'язку. і далеко не кожен пакет буде працювати із пасткою. Там ще багато умов. але ці для мене головні. Спробуємо і таку штуку.
@moro463914 сағат бұрын
@Buchelo-beekeeper ну я про відеокамеру і мав на увазі причому поворотну зі стеженням за обєктом..єдине що там ідуть затримки зза інтернету певно..я взяв другу сімку у київстарі тобто дубльовану бо маю на інтернет безліміт..і дійсно там можна вивести камеру на компютер та телефон..як і спостерігати за своїм точком..бо теж брав на пасіку але досі так і невстановив,хоча дома вже її протестили..
@user-adiluk15 сағат бұрын
Корисна штука, - нехай працює довго!
@Neskuhnaya-zhizn16 сағат бұрын
Це чудово. Може ці інфрачервоні датчикі чімось закрити?
@Buchelo-beekeeper16 сағат бұрын
))) І як же вона буде працювать? тоді вже і об'єктив заткнуть і пастку краще не вмикать...
@Neskuhnaya-zhizn15 сағат бұрын
@@Buchelo-beekeeper Да це шось я зморозів, але їх у темряві добре видно і усяких чертів відлякуе.
@Buchelo-beekeeper15 сағат бұрын
@@Neskuhnaya-zhizn Є таке. але кращої техніки поки нема.
@валерійтимченко-ъ9н15 сағат бұрын
Треба кріпити, щоб двуногі не вкрали.
@bogdanbogdan253216 сағат бұрын
Нарешті!! Тепер буде цікаво😊
@katyuzhyskyyandriy16 сағат бұрын
З Вас рись, як мінімум!
@Buchelo-beekeeper16 сағат бұрын
Як карта ляже. Сподівання є. але якби все було так просто....
@Kom-yy4vp17 сағат бұрын
Богато злетіло по всій західній Україні
@АлександрВасильченко-л1й19 сағат бұрын
Частіше оновлюйте гніздо вощинкой. Занадто темні стільники сприяють розвитку кліща від якого і тікають бджоли. Це мій погляд на ситуацію,але я можу помилятись
@АндрійКовпакКүн бұрын
Не знаю чому так цей вид карася людям подобається. Кроми живучості + не бачу.
@Buchelo-beekeeper22 сағат бұрын
Тому що це наш історичний природний вид.
@vladimirstefantsev9365Күн бұрын
ні один не згадав за ос, а їх цей рік як ніколи...
@Buchelo-beekeeperКүн бұрын
Так, ос багато. Але вони добивають вже те що не буде жити.
@ІринаКоцюбовичКүн бұрын
Чудові гливи.
@СергійПанчук-з1ъКүн бұрын
В мене теж таке, сильні злетіли, які залишилися просіли до двох вуличок.
@Man05.09_deКүн бұрын
Бог береже природу,а людина нищить
@Buchelo-beekeeperКүн бұрын
Чому людина перемагає.
@Man05.09_deКүн бұрын
@@Buchelo-beekeeper природа дана людині щоб нею користувалися а не нищили задля збагачення.
@Buchelo-beekeeperКүн бұрын
@@Man05.09_de Прям таки і дана, прям таки у руки...
@Man05.09_deКүн бұрын
@@Buchelo-beekeeper прям і таки і таки.
@Buchelo-beekeeperКүн бұрын
@@Man05.09_de Так таки, так у проповідника схибили нерви...😉
@MistoSeloКүн бұрын
А де ж вода?😊
@ІринаДзюбКүн бұрын
Блискавка?
@Buchelo-beekeeperКүн бұрын
@@ІринаДзюб не схоже
@anise11252 күн бұрын
А на якому дереві виросла? І взагалі на яких вони ростуть? Не зустрічав у нас, мабуть в листяному лісі переважно ростуть..
@Buchelo-beekeeper2 күн бұрын
На листяних породах ростуть. Липа, тополя, дум. верба. береза..
@user-adiluk2 күн бұрын
Любителю лісів та дикої природи привіт!
@Buchelo-beekeeper2 күн бұрын
Привіт..))
@user-adiluk2 күн бұрын
@@Buchelo-beekeeper У мене бджоли стоять по урочищах, де раніше були фінські села та хутори, а зараз лісова гущавина та кипрейні галявини; багато плодових дерев та садових кущів. Фундаменти та погреби, насип вузькоколійки, кабани, лосі, вовки та інша дичина. Минулого року для повної гармонії ще прилетіли африканізовані бджоли.
@Buchelo-beekeeper2 күн бұрын
Це ж просто рай.) тільки шо означа африканізовані бджоли??))
@user-adiluk2 күн бұрын
@@Buchelo-beekeeper Так, у мене на околицях пасік - рай, з елементами екстриму. Особливо, коли потрібно транспортувати мед, рамки з медом та інші тяжкості до торної дороги. Але вся ця важка праця стає виправданою свідомістю того, що цей мед не містить жодної частини агрохімії. Африканізовані бджоли - це гібрид між європейською бджолою (італійкою) та африканською бджолою (Apis mellifera adansonii).
@Buchelo-beekeeper2 күн бұрын
@@user-adiluk Так, завжди треба чимось жертвуавти... тільки ось африканізовані бджоли це скоріш гібрид між лісовою та кавказянкою....
@СветланаГергиль-и2у2 күн бұрын
Замерзлі теж добрі
@МеженьЖанна2 күн бұрын
Я не поняла если пчёлки тянут соты с верху вниз то и добавлять корпуса нужно с низу а не сверху,а вы говорите что весной поставить корпуса сверху????
@Yuriy_Yevdochenko2 күн бұрын
Якась закономірність по породному фактору вами простежується?
@Buchelo-beekeeper2 күн бұрын
Ні.. Хіба що одна ітілійка веселіше себе почува
@ПасекаПчелкинМёд-ИгорьКуприян2 күн бұрын
Я думаю більше всього кліщ, звичайно і інші чинники вплинули, але від кліща бджоли "тануть". Причому навіть обробки не допомагають. В мене пасіка поки була в полях все ок, тільки привіз додому - пішло зараження від сосіда який обробляє раз в рік, і кожен тиждень сипалось по 20-30 кліщів, хоча до перееїзду падало 2-3. Там де нема полів перезараження йде повільніше тому бджіл можна не так часто обробляти. Бажаю відновити пасіку і триматись.
@СергійГринюк-ш7в3 күн бұрын
Волинь те саме вчора проглянув бджіл(зверху плівка) з 21 сімей 1 злетіла 5 слабачків зовсім 5 на 2-3 улочки 10 більш менш нормальні Думаю що кліщ Обробіток проводив 2 рази таблетками Апівароль 2 рази пролив біпіном І кліщ поспійно сипався(були контрольки) Якось так
@Ларчик-ж1э3 күн бұрын
У нас таке явище пройшло після великої грози в дуб попала блискавка і утворилась така "тріщина" . Кожного разу, як ходила до лісу чистила ножем обвуглені тканини дуба. З часом утворились по краю заокруглення і почав заростати ось точно так, як на вашому відео. Пройшло багато років, а дуб живий 😊
@ВасильКуць-к3я3 күн бұрын
Це наслідок Тропілепсозу! На Ютубі багато інформації про хворобу, наслідки та лікування.
@Buchelo-beekeeper3 күн бұрын
Поперше це хвороба розплоду. По друге гине печатний розплод, а не сім'ї перед зимою. візуально видно недорозвинутих бджіл із вижившого розплоду. І найголовніше - в Україні його нема.
@eugenevikernua16753 күн бұрын
Без лабораторного дослідження бджіл і меду це все гадання. Можливо агрохімія, можливо хвороби як наслідок ослаблення імунітету від агрохімії... Погоджуюсь, що сільське господарство в такому вигляді як зараз, винятково шкідливе для всього живого в нашій країні. Недавно чув, що основна маса вирощеної продукції постачається в Африку, де при розумному підході можна вирощувати два врожаї. Але вони зовсім безголові. Наприклад, до вигнання білих "фермерів-расистів" Зімбабве (там, де гроші тачками возять) годувала третину Африки, зараз голодує, ледве самим вистачає. Питання (риторичні) в тому, навіщо нам, простим жителям України, це треба? Навіщо нам агрохолдинги, монокультури, тотальна хімізація, годування Африки? Що ми з того маємо, окрім шкоди? Навіть дешевих продуктів не маємо. Сподіваюсь, що зміни клімату прикінчать цю годівницю разом з агрохолдингами. Українцям вистачить п'ятої частини того, що вирощують зараз. Ще одне міркування. Яка діюча речовина полосок? Флувалінат... все що на "ф" - треба зав'язувати з цим. Також з амітразом. Це надто сильна хімія з накопичувальним ефектом у вулику. Ефірні олії, кислоти - максимум.
@Buchelo-beekeeper3 күн бұрын
Згоден, але якщо перейти на олії і кислотти. то така картина буде вже від кліща, а якщо до того що є додати кліща - то вже буде всеодно..))
@eugenevikernua16752 күн бұрын
@@Buchelo-beekeeper застосування більш м'яких препаратів не означає збільшення закліщеності та поганих наслідків. Втрати в певних межах (до 20%) будуть завжди. Годувальники людства травили бджіл і мені, але до осені сім'ї виправлялись і йшли в зиму непоганими середняками. З початком війни рятівники від голоду перестали літати і розпиляти отруту, стало краще, буває літом сипане бджола, але зовсім небагато. Цього сезону взагалі не спостерігав такого, хоча навкруги тільки поля.
@eugenevikernua16752 күн бұрын
ще хороший еко-препарат, кращий за ефірні олії - тимол, але дуже дорогий виходить на сім'ю.
@ДимаСчастливцев-д2б3 күн бұрын
Однозначно это химия.основной урон от неё.снижение иммунитета пчелы. У нас жена дети работа заботы и мы не кидаем семью по напрасну.пока нам хитрожопые утюг на спину не ставят со словами ты должен отдать и похуй.так и у пчелы.клещ сам зависит от пчелы и давно бы сдох без нее и только компании щаинтересованны в получении огромной прибыли и ради этого идут на все.обробатывая от мышей. болячек.для роста.для созревания.для сохранности.и никто это не контролирует.все ради выгоды.у меня нет рядом полей но и меда мало совсем.а друзья держат в селах рядом с полями и мед если повезет и с 20 семей бывает гстанется 2 в лучшем случае при неудаче и насрать им.заведешь новых.это же шара.
@Neskuhnaya-zhizn3 күн бұрын
Хрінолве діло, з п`яти рамок дві, з трїх нуль, ну може до весни щось дожеве.
@Buchelo-beekeeper3 күн бұрын
Це Ви про свою пасіку зараз?? Я правильно зрозумів??
@Neskuhnaya-zhizn3 күн бұрын
@@Buchelo-beekeeper Так, в мене поки мінус один.
@Buchelo-beekeeper3 күн бұрын
вам не задється що величезна частина України неча накрита отрийною ковдрою??? І нема різниці північ це чи південь, захід чи схід...
@Neskuhnaya-zhizn3 күн бұрын
@@Buchelo-beekeeper Є такі думка бо не тільки проблеми бджолми, а із іншими тваринами щось не зовсім як раніше, але може усе таки погана обробка від клеща, я к цьому схильній. Це я про своїх бджіл.
@Buchelo-beekeeper3 күн бұрын
@@Neskuhnaya-zhizn У мене від поганої обробки від кліща усе літо валялись мертві птахи по саду, а по болоту плавали дохлі черепахи. Незнаю чому залишились раки, а ось окунь, синець, язь та минь щезли наче ніколи і не було.
@СергейКатасонов-н6ц3 күн бұрын
😢
@ВладимирАндрухов-г7в3 күн бұрын
Коли біля пасіки озимина,біда приходить.Особливо після весняних обробіток полів.😢
@Buchelo-beekeeper3 күн бұрын
Зараз вже біда і від соняшника і від кукурудзи і від сої і....((((
@СергейКатасонов-н6ц3 күн бұрын
Скажіть - як мені навчитися терпіти вашу подяку за терпіння?
@Buchelo-beekeeper3 күн бұрын
А шо, дуже заважа??))
@Buchelo-beekeeper3 күн бұрын
Я ж терплю різних ображених, які недодивлюються відео і пишуть різні несенітниці..та відверту брехню. І додають мені зайвої роботи..)) Тож я дійсно вдячний тим людям які додивились це відео до кінця. і це серйозно.
@СергейКатасонов-н6ц3 күн бұрын
@@Buchelo-beekeeper вибачайте, але для мене це якось дивно і нелогічно звучить. Якщо мені цікаво, то я дивлюсь залюбки і навіть не помічаю плину часу. Якщо ж трапляються у Вас відео не про те, що мене цікавить, я навіть не збираюсь їх переглядати і при цьому терпіти з думкою - коли ж воно вже закінчиться!?
@СергейКатасонов-н6ц3 күн бұрын
@@Buchelo-beekeeper подяку за увагу ще можу зрозуміти, а от за терпіння - ну ніяк... Тобто не розумію, нащо мені терпіти те, що мені не цікаво, а якщо навпаки, тоді я Вам дякую за Ваше терпіння, яке Ви проявляєте в роботі над цими відео!
@Buchelo-beekeeper3 күн бұрын
@@СергейКатасонов-н6ц )) сприймайте її як зайву прикрасу останньої фрази.))
@МаксКаширин-р5в3 күн бұрын
А где мед в рамках?
@Buchelo-beekeeper3 күн бұрын
Миші з'їли.)
@ПетяРуденко-з2ш3 күн бұрын
Надо было ещё показать где не залетела. Удачи.
@ІгорЛитвин-у2ф3 күн бұрын
За 20 років досвіду таке баче вперше силині сім'ї зтанули як сніг на сонці!! Невідомо що до весни залишиться.
@Buchelo-beekeeper3 күн бұрын
Саме так і відбувається. Що стало причиною на вашу дуику?
@ІгорЛитвин-у2ф3 күн бұрын
В мене тіки одна ймовірна теорія - під кінець літа почали носити паддєвий мед кажуть він токсичний для бджіл .можливо в цьому причина!
@ІгорЛитвин-у2ф3 күн бұрын
А мене завжди зимують на свому меді і все було супер Но паді ніколи не було
@ІгорЛитвин-у2ф3 күн бұрын
Хоча мене знайомий пасічник попереджав що таке може бути. Він завчасно викачував мед і загодовував цукром але результат аналогічний з 50 сімей залишилось 20😢
@ІгорЛитвин-у2ф3 күн бұрын
Кліщ точно відпадає з ним боролися завчасно і якісно
@ІгорЛитвин-у2ф3 күн бұрын
В мене на Львівщині на лісовому тичку аналогічна ситуація😢😢😢
@Buchelo-beekeeper3 күн бұрын
Треба досліджувать.. тільки кому це робии??? Які у Вас думки? Що могло вплинути?
@Михайло-у7н3 күн бұрын
Я в кінці липня ставлю по 4 пластини варофлу на сімю і починаю підгодовувати та з часом поступово скорочую за 20 років не пропало ні одної сімї пакєтна та матковивідна пасіка карніеи в іванофр обл
@Buchelo-beekeeper3 күн бұрын
@@Михайло-у7н Напевне кругом гори засіяні ріпаком, соняшником та кукрудзою???
@Михайло-у7н3 күн бұрын
@@Buchelo-beekeeper кругом пшениця і соя
@user-adiluk2 күн бұрын
Таким чином можна резюмувати, - бджоли злітають восени не лише в аграрних зонах, а й там, де немає сільгоспробіт. Лиходій не видимий і ім'я йому хронічний вірусний параліч.
@Божакомаха3 күн бұрын
Без образ але ви погано їх доглядаєте! У цьому всі проблеми!
@Buchelo-beekeeper3 күн бұрын
Без образ. але так міркувать може тільки людина яка нерозуміється на бджолах від слова взагалі.
@dzekdzonson20533 күн бұрын
Ті хто добре доглядає правду не показує
@АнатолійСидорчук-ю1е3 күн бұрын
Бджіл не треба доглядати,їх треба розуміти,але багато природніх факторів впливають на підготовку і зимівлю бджоли
@Buchelo-beekeeper3 күн бұрын
@@АнатолійСидорчук-ю1е Колись ще Прокопович казав про завзятих "доглядунів"..))) Багато пасік в губернії потребують ухода пасічника. І чим далі він піде -тим краще.)))
@Божакомаха3 күн бұрын
@@Buchelo-beekeeper ви так і міркуєте це факт по вашим відео! Я
@artemkovera57853 күн бұрын
У мене теж цього року бжоли у поганому стані пошли в зиму. Сім'ї за осінь сильно просіли. Було дуже багато кліщу. Навіть бачив кліща на матці. І отруєння бджіл хімікатами в моїй місцевості мабуть теж присутнє. Наприклад, бачив як восени обробляли отрутохімікатами декоративні хвойні рослини, а в той час бджоли збирали на деяких хвойних падь. Щось з бджільництвом справді якась повна лажа.
@Buchelo-beekeeper3 күн бұрын
А я ось скільки не намагався у себе побачити кліща на бджолі -не вдалось. І розплод вскривав і рамку фотографував і роздивлявся -0. купець який покупав бджіл робив контрольний обробіток, казав шо до 30 шт. на всю сім'ю випало це найбільше шо було. а ось там де колоди. там найбільші площі під болотами і найменші під полями - там все гуд із бджолою. Цікаво що я давно вже чекав такої ситуації, і навть гіршої ( це ще попереду) переймався що це буже дуже великий удар для сімейної економіка. Але в таких реаліях як зараз - навіть я не збентежений цим.
@ВячеславАнтонов-ш4с3 күн бұрын
Люди Нас Травлять Без допомоги Заходу нам не перемогти агрохолдингів=корупцію =комуняк їх дітей Що думаю зробити: Звернутись до країн (через їх посольства) імпортерів нашої С/Г продукції ,а також країн які її пропускають через свою територію з проханням не купувать її і не пропускать бо вона вирощена в знищених природоохоронних зонах і з використанням хімії забороненої в Франції,Германії Все це представити як Недобросовісну конкуренцію зі сторони нашіх,,фермерів,,
@ВячеславАнтонов-ш4с3 күн бұрын
Допоможіть бо я один
@ВячеславАнтонов-ш4с2 күн бұрын
@@Вольфрам-ц8ы У тебе немає голови Якби не США,Захід нас би рошка уже з'їла Наша біда ,що нами керували і керують комуняки їх діти=корупціонери Рошка покровитель корупції на всьому пострадянському просторі Рошка слаба їй існувать15 років я це казав ще в 91 році Україна уже перемогла Совок майже видох 90% убитих орками москви людей України російськомовні І це міняє відношення Українців до рошки- Московії. Які лабораторії Убоге???? Ти винюхуєш хто я такий? Я був добровольцем ,звільнений за віком, мої діти воюють Бився з сміттям=мусором він в мене стріляв,скаржився на потрави, на будівництво елеватора в міській зоні за 600+700м від школи дитсадка....... Ти Срака хоч що небудь робив ,робиш для Себе=Людей ,= Дітей=Онуків??? В Україні Йде паралельно з війною України з московією,ХІМІЧНА Війна Вимремо всі якщо не будемо боротися
@ВячеславАнтонов-ш4с2 күн бұрын
@@Вольфрам-ц8ы Пишу в друге ,бо не впевнений що до тебе дійшло: Якби не США, Захід нам би було ще важче ніж зараз Рошка готувалась до війни з91року Пригадай о Тузлу Там не хватило 2і години щоб почалась війна Срака ти це пишеш щоб ,,випитать у мене ума,,? Я воював добровольцем ,бився з сміттям =мусором,він в мене стріляв ,я постраждалий учасник Революції Гідності, скаржився на потрави, на будівництво елеватора в міській зоні (600-700м від школи ,дитсадка) Наша біда що Україною правили і правлять комуняки їх діти=корупціонери Грязь Москви Без їх знищення не обійтися Ти Срака хоч що небудь зробив для Людей (дітей онуків)??? Які біо лабораторії??? Я носив в таку отруєного кота,горобця (вони отруєні були ,,фермерами,, колишніми комуняками) то мені написали: горобець помер від гільмітів, а у кота не виявили сказу. Не будемо боротись Вимремо Всі
@VIKTOR-f1j8t3 күн бұрын
можете говорити що отрута.... але це кліщ 100 процентів
@Buchelo-beekeeper3 күн бұрын
🤣
@vital3403 күн бұрын
Чим сухіший рік, тим довше хімію вітер ганяє по повехні , а кругом пилконоси дощі заганяють у глибину землі, а дощів не має 😢
@СветланаКатлан3 күн бұрын
Олександр,скажіть будьласка, чі правда шо на деревах не ростуть ядовиті гриби,тільки ястівні
@Buchelo-beekeeper3 күн бұрын
Здебільшого так. тільки не тільки їстівні, а тільки їстівні та не їстівні. Без отруйних. Але ж як відомо... дурний знайде. Тож завжди є моменти. Хоча загалом так.
@vitaliilakomskyi72343 күн бұрын
Поля з гліфосатом.
@БджолиіпасікаОлександра3 күн бұрын
Цей рік у багатьох такий. Багато зльотів. В мене теж.😢 І в мене хімії немає, бо поля неорані. Зліт або через кліща, або ще якийсь чинник.
@Buchelo-beekeeper3 күн бұрын
Я знаю що багато. Тож показую. більшість не зніма про це бо у них нема бажання чітать нікчемні пости псевдорозумників...))) і все ж на мою думку хімія грає тут головну роль. У мене три точка, чим більше полів і менше лісу - тим більше злетіло бджіл. Хоча до цього року я такого не спостерігав взагалі. були явні потрави. а от так шоб поступово бджоли зходили в 0 ціле літо - вперше.
@БджолиіпасікаОлександра3 күн бұрын
@Buchelo-beekeeper мені екстрасенс сказвв - несприятливі енергії. Тобто діяв ще й негативний біоенергетичний чинник.
@vital3403 күн бұрын
А пасічники раніше казали , що після злету, мед не чіпають
@БджолиіпасікаОлександра3 күн бұрын
Це якщо зліт завдяки якимсь хворобам, то не чіпають мед. В мене таке було.
@Buchelo-beekeeper3 күн бұрын
Я нічого такого не казав.
@vital3403 күн бұрын
@@Buchelo-beekeeper Пасічники множина , без прив'язки