Пікірлер
@tribrataful
@tribrataful Жыл бұрын
Конченные уроды и воры сидят в Минэкологии, ставленники им под стать, уроды и воры
@serge81033
@serge81033 2 жыл бұрын
I know the person on the right who was from the beginning
@serge81033
@serge81033 2 жыл бұрын
Bravo
@kese1470
@kese1470 2 жыл бұрын
ви мені дуже допомогли
@ZARAZINFO
@ZARAZINFO 3 жыл бұрын
+++
@bohdana4841
@bohdana4841 3 жыл бұрын
Ну таке
@victorlogatskiy6181
@victorlogatskiy6181 4 жыл бұрын
Чому ще не Міністр, а в.о.? Депутати, "АУ" !?
@Мото-Мото-ц1ш
@Мото-Мото-ц1ш 4 жыл бұрын
Убийцы Украинцев!!!только Бла бла бла. Ворье. Планомерно убили ВостГок.
@VolodymyrM_UA
@VolodymyrM_UA 4 жыл бұрын
Дякуємо за Вашу роботу. Сподіваємося на швидке подолання кризи. Велике прохання до Штабу - захистити домашні СЕС від можливих негативних наслідків процесів, що відбуваються на енергоринку. На нараді, нажаль, немає представників дСЕС, тому, будь ласка, не забувайте про десятки тисяч українських сімей, які повірили державі та інвестували свої кошти у відновлювану енергетику. Як відомо, домашні СЕС, у порівнянні з великими та централізованими виробниками, несуть найменшу шкоду та мають більше користі для енергосистеми та екосистеми країни, оскільки дрібна розосереджена генерація максимально наближена до споживача, дозволяє покращити надійність та стабільність роботи енергосистеми країни, за відсутності будь-якої шкоди екології. З іншого боку, обсяги генерації (відповідно, ризики небалансу) та об'єм коштів енергоринку, що йдуть на виплати дСЕС за "зеленим" тарифом, є мінімальними (< 1% ??). Тому, будь ласка, так само, як Ольга Буславець захищає незмінні тарифи для населення, прийміть рішення про захист домашніх СЕС, а саме: пріоритетне погашення заборгованості, незмінний рівень "зеленого" тарифу, визначений законодавством, тощо.
@ВладимирХарлёнок
@ВладимирХарлёнок 4 жыл бұрын
Дуже класно
@ВікторіяБурмантова
@ВікторіяБурмантова 4 жыл бұрын
Продовжуйте знімати мені подобається дуже🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌😘😘😘😘😘😘😘😘😘😀😀😀😀😀😀😀😀😀😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊
@evilpotato637
@evilpotato637 4 жыл бұрын
Нiкому не потрiбна iнформацiя
@олЯмайонищук
@олЯмайонищук 4 жыл бұрын
😃
@олЯмайонищук
@олЯмайонищук 4 жыл бұрын
Ого
@НілаТютько
@НілаТютько 4 жыл бұрын
Чудове відео для роботи у 4 класі з природознавства
@Асампат_Ексампейський
@Асампат_Ексампейський 4 жыл бұрын
Збережіть екологію!!!
@yuriyyuriy2248
@yuriyyuriy2248 4 жыл бұрын
Кабан Мелещук сидить і навіть не мукне, мільйон зарплати отримав, ще на мільйон вкраде, ще мільйон мзди привезуть, кум голова ОУЛГ і життя вдалося, а те що ліс давно тирсою покрився і лісник - це самий перший короїд у лісі, то вже питання риторичне.
@МаринаТаращук-з4ш
@МаринаТаращук-з4ш 5 жыл бұрын
Додаток до попереднього запитання-коментаря: menr.gov.ua/news/32456.html
@МаринаТаращук-з4ш
@МаринаТаращук-з4ш 5 жыл бұрын
ЧИ МОЖЕ ПАН ПОТАПЕНКО НАЗВАТИ СВОЇ РЕАЛЬНІ УСПІХИ В ЧАС ЙОГО ДІЯОЛЬНОСТІ ЯК МЕНЕДЖЕРА РЕФОРМИ МОНІТОРИНГУ ЕКОЛОГІЧНОГО СТАНУ ДОВКІЛЛЯ У МІНІСТЕРСТВІ ОХОРОНИ ПРИРОДИ ПО ДОСЯГНЕННЮ ПРОЗОРОСТІ ЕКОЛОГІЧНИХ МОНІТОРИНГОВИХ ДАНИХ ПО ЗАБРУДНЕННЮ КИЄВА, КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ? ЧИ СТВОРЕНА РЕАЛЬНА БАЗА ДАНИХ, ЩО РЕГУЛЯРНО ПОПОВНЮЄТЬСЯ І ОНОВЛЮЄТЬСЯ, ПО ЗАБРУДНЕННЮ РІЗНИХ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ??ЯКЩО ТАК, ТО ЧОМУ НЕМА ДО НЕЇ ДОСТУПУ БУДЬ-ЯКОМУ ГРОМАДЯНИНУ, ЩО ПЕРЕЙМАЄТЬСЯ СТАНОМ ДОВКІЛЛЯ У МІСЦІ ЙОГО ПРОЖИВАННЯ ?
@МаринаТаращук-з4ш
@МаринаТаращук-з4ш 5 жыл бұрын
Питання до Потапенка В'ячеслава Георгійовича : Чи відома Вам історія створення НПП Голосіївський? Чи можете Ви назвати імена активістів, екологів, науковців, що були ініціаторами створення цього природно-заповідного об'єкту? Чи знайомі Ви з ким-небудь з них? Чи плануєте Ви співпрацю з цими людьми, принаймні з тими, хто ще живий?
@tamarakharchylava1006
@tamarakharchylava1006 5 жыл бұрын
Питання до пана Потапенко. Ви були помічником депутат від партії Регіонів Харліма. Скажіть, будь ласка, як помічник депутата до яких екологічних питань Ви долучалися , чи були серед цих проблеми НПП Голосіївський?
@tamarakharchylava1006
@tamarakharchylava1006 5 жыл бұрын
Питання до пана Потапенко. Урочище Бичок вже 3 роки захищають активісти від вирубок. Чому я його жодного разу не бачила на жодній акції протесту чи у судовому засіданні на захист урочища, яке є складовой НПП Голосіїївський?
@tamarakharchylava1006
@tamarakharchylava1006 5 жыл бұрын
Питання до пана Потапенко. В його біографіїї зазначено, що він захищає екоправа громад. Я теж їх захищаю, але ніколи не перетиналася з паном в цих питаннях. Які громади і з якиї екопитань він захищав?
@tamarakharchylava1006
@tamarakharchylava1006 5 жыл бұрын
Питання до пана Потапенко. ст. 12 закону про ПЗФ Спеціальні адміністрації очолюють керівники, які мають екологічну, біологічну або географічну освіту. У відкритому доступі є інформація, що пан Потапенко має економічну освіту та є відомим політологом. Чи є у пана екологічна, біологічна чи географічна освіта. І як можна це перевірити?
@ОленаПрохорчук-ч6з
@ОленаПрохорчук-ч6з 5 жыл бұрын
Питання до пана Потапенка: 1. Станом на зараз ДТЕК (київські електромережі) намагаються від адміністрації НПП "Голосіївський" та міністерства Екології всупереч положенням чинного законодавства отримати погодження щодо прокладання ЛЕПу через територію НПП Голосіївський. Чи вважає Вячеслав Георгійович за можливе надання такого дозволу? 2. Станом на зараз відбувається розробка проекту землеустрою парку Рильського, який входить до складу НПП "Голосіївський" без вилучення. Шляхом розробки проекту землеустрою робиться спроба незаконної зміни функціонального призначення низки земельних ділянок на території парку Рильського, а також фактичного вилучення деяких земельних ділянок з території парку всупереч чинного законодавства. Прошу прокоментувати дану ситуацію, а також зазначити, які будуть вжиті заходи для унеможливлення порушення законодавства України. 3. Враховуючи особливість розташування НПП "Голосіївський", НПП зазнає безперервного антропогенного впливу. Чи планує пан Потапенко, у разі отримання посади директора, розробити та впровадити низку окремих природоохоронних заходів для мінімізації такого негативного впливу на НПП, зокрема в частині щільності житлової забудови навколо лісу? Які саме?
@НикитаЮренев
@НикитаЮренев 5 жыл бұрын
Питання до Потапенко Вячеслава Георгийовича: 1. Чи відомо вам про петицію 1749? 2. Чи відомо вам про розробку проекта землекористування Голосіївського парку ім. М.Рильського? 3. Чи відомо, що змінюється площа пам`ятки та які дії проти цьго протизаконного факту ви запропонуєте?
@МаринаТаращук-з4ш
@МаринаТаращук-з4ш 5 жыл бұрын
Питання до пана Потапенко: чи збирається кандидат на директорство НПП планувати яку-небудь бізнес структуру для економічної підтримки , і в яких напрямках?
@tamarakharchylava1006
@tamarakharchylava1006 5 жыл бұрын
ПИТАННЯ ДО КАНДИДАТА. Як пан Потапенко планує вирішити проблему з автомобілями у парку? Він про цю проблему зазначив на початку. Дякую заздалегідь!
@egorkonoplyov2703
@egorkonoplyov2703 5 жыл бұрын
А що на Київщині по факту?весь Протасів Яр в аренді та біля лікарні вже паркан!!! Совські Ставки-знищення та забудова!!! Озеро Качине -ось ось зведеться паркан!!! Урочище Бичок-вирубали десятки дерев та іде суд!!!і це лише частина сьогоднішніх проблем,станом на сьогоднішню дату. На НПП Голосіївський щодня зазіхають!!!на київських ставках орудують браконьєри,у т.ч.струмом,драчами,сітками,-та мішками виловлюють товстолоба,коропа, карася,щуку,а коли ми викликали поліцію,нам сказали що на ці водойми закони рибальства не діють!!і відпустили бракош із рибкою та сітками! Про що ви тут говорите? Я не бачу ваших механізмів,грошей виділених,позитиву про який ви говорите. Треба багато чого змінювати.і треба не забороняти рибальство на паркових ставках,відхрещуючись від них,а повноцінно захищати та займатися цими екосистемами,адже це обличчя Києва,поруч із каштанами!
@AlexAlex101
@AlexAlex101 5 жыл бұрын
яким чином вибирались ситуаційні завдання?
@ЮлияМатюшенко-д8г
@ЮлияМатюшенко-д8г 5 жыл бұрын
Дякую! Мені знадобилося для урока у школі.
@fisherman-Y
@fisherman-Y 5 жыл бұрын
А русский язык так и не выучили..
@ГригорийНиколаев
@ГригорийНиколаев 5 жыл бұрын
палки в колеса - это у нас специалисты.....
@liudmyla_esns
@liudmyla_esns 5 жыл бұрын
Такая активная аудитория, сначала казалось все спят с открытыми глазами, 19-00 минута - гроза для любых Слухань, попробуй устранить все, что она поумничала. 12-31 минута самая смешная... Висновок есть!
@liudmyla_esns
@liudmyla_esns 5 жыл бұрын
Опять один представитель общественности, опять тот же. Что ж такое, на всех Полтавагазвидобування объектах зал один и тот же, представитель один и тот же. Обязательно это в ютуб выставлять? Закон требует и на ютубе обговорення выставлять?
@liudmyla_esns
@liudmyla_esns 5 жыл бұрын
Один представитель громадськости всем остальным расскажет))) Наверно больше никто не смог прийти)))...
@ІгорРоманюк-д2п
@ІгорРоманюк-д2п 6 жыл бұрын
Після того як обєднання з горами буде мати місце в історії Ботанічного саду це можна назвати його "крахом"
@РусланаЩурик-у2п
@РусланаЩурик-у2п 6 жыл бұрын
Цікавить ще одне запитання до комісії, як людина може набрати 100 балів без єдиної помилки, і не може дати елементарну відповідь про наукову установу її значення, при цьому йти на посаду керівника цієї установи.
@elemeln550
@elemeln550 6 жыл бұрын
Кожен куточок, кожна експозиція була створена руками колективу ботанічного саду, починаючи від його відродження з 2001 року. Шлях до його відновлення був довгий і важкий. Завдячуючи покійному директору Стельмащуку В.Г. та колективу на сьогоднішній день ботанічний сад досягнув чи малого розвитку. На жаль однією пропозицією кандидат на посаду директора Кременецького ботанічного саду хоче все змінити.
@llagord3661
@llagord3661 6 жыл бұрын
Головною стратегією розвитку Кременецького ботанічного саду вважати об"єднання з іншою установою, бо це зекономить кошти - це несправедливо!!!По відношенню до всіх людей, які працювали і внесли великий вклад у розбудову та розвиток установи, збагачення і утримання колекцій.....На мою думку, це невірна стратегія.
@ІринаКовальчук-б6м
@ІринаКовальчук-б6м 6 жыл бұрын
А чим колектив Кременецького ботанічного саду не подобається майбутньому директору, що він планує привести "нову команду науковців-ботаніків"? Зараз у саду працює 3 кандидати, 5 пошукачів, які навчаються в аспірантурі. І цікаво, ті хто дав рекомендації на цю посаду, також вважають, що науково-дослідні природоохоронні установи слід закривати?
@РусланаЩурик-у2п
@РусланаЩурик-у2п 6 жыл бұрын
Понад 200 років тому люди зуміли створити один із найкращих ботанічних садів Європи - Кременецький. Мешканці невеличкого містечка Кременець тоді і сьогодні могли гордитися такою перлиною, яка дала Україні видатних науковців - В.Бессера, А. Анджійовського , описані нові види рослин, введені у культуру екзотичні види. Та, наразі, майбутній керівник на посаду директора вважає недоцільним збереження і подальший розвиток історичної та наукової спадщини. Цікаво, чи розуміють це у Міністерстві і яке приймуть рішення???
@lianaonuk436
@lianaonuk436 6 жыл бұрын
Дуже цікавий виступ кандидата на посаду директора Кременецького ботанічного саду, який бачить стратегічний розвиток установи у його ліквідації (дослівно "об*єднання з НПП "Кременецькі гори")!!!!!!! ОСЬ ТАК!!!!! Класика жанру після кожного відродження, яке давалося неймовірними зусиллями - повний занепад. Один із найстаріших ботанічних садів України майбутній директор планує закрити!!!!!!!!!!!!!
@rotebaron420
@rotebaron420 6 жыл бұрын
Молодці!
@petrokovalchuk9617
@petrokovalchuk9617 6 жыл бұрын
Позорисько. Гидко дивитись.
@Super_gaha
@Super_gaha 6 жыл бұрын
Чому? Обгрунтуйте свою відповідь. Просто мені цікаво. Дякую
@liudmyla_esns
@liudmyla_esns 6 жыл бұрын
Что со звуком? Горячие обговорення, да ничего не слышно. Так нужно?
@liudmyla_esns
@liudmyla_esns 6 жыл бұрын
Багато громадськості)))
@badgers61
@badgers61 6 жыл бұрын
чому на таких громадських слуханнях не пресутні студенти?
@Revo-8
@Revo-8 6 жыл бұрын
Как закачать
@poroverua
@poroverua 6 жыл бұрын
Ми проти промислового тваринництва!