Пікірлер
Василий Шевчук
Василий Шевчук 5 сағат бұрын
Поменяйте.козырек.на.форменной.фуражке.а.то.он.как.в. Нквд.
Історік леснік
Історік леснік 5 сағат бұрын
Лайк за війська радянської союзу
Bazylik
Bazylik 5 сағат бұрын
Поменьше буданов давав інтерв'ю, а то він як кінозірка, хоч і керує розвідкою, а на екранах сидить як поп-зірка. Інтерв'ю буданова корисні тільки для ворога.
Яна Тума
Яна Тума 18 сағат бұрын
Дякую 💙💛.
Tamara Konyk
Tamara Konyk 19 сағат бұрын
РЕБЯТА ВСЕ БУДЕТ, МИ ВИДЕМ КАКИЕ ВОЙНЫ В УКРАИНЕ. БОГ ВАМ В ПООМОЩЬ.
Русич
Русич 21 сағат бұрын
Зачем ты общаешься на южнорусском переименованном в украинский ? Для восточных славян давно уже сделали русский язык
Русич
Русич 21 сағат бұрын
Еврейский мотив тут в такт бьет где надо
Марина Чорна
Марина Чорна 22 сағат бұрын
Вишиванка - це дуже красиво. Цього року купила сорочку-рукав'янку на Віолі, ну дуже гарна, не уявляю скільки часу знадобилося майстрині, аби створити цей шедевр.
Кристина
Кристина Күн бұрын
Китай.готове.капитуляцыйю.украйне.браво.патриоты
Любовь :)
Любовь :) Күн бұрын
Чому ці ведучі, такі настирливі?
Uliya Dosenko
Uliya Dosenko Күн бұрын
Назад, на факультет журналістики та тренуватись, хоча б на сусідах
yuri yakovenko
yuri yakovenko Күн бұрын
Змішав до купи усю зброю, і цивільну, і роздані автомати, і трофеї, пістолети жодним словом не згадав. Такого намолов! "Уся зброя після війни у тирах зберігатиметься". - або дурень, або пудрить мізки тим хто не у темі. Трофейної зброї і до повномасштабного було багато, а зараз її ще більше, і дурних не знайдеться віддавати її паразитам цим. Грьобаний цирк. Якщо ви не виконаєте волю Українського народу, яку отримали через опитування в Дії, будуть погані наслідки, на жаль. Але коли це вас паразитів лякало?
Valeriy Naoumenko
Valeriy Naoumenko Күн бұрын
Що Аваков, що оце гі.ном. Перший навмисно, а цей по нерозумінню.
Антон Куприевич
Антон Куприевич Күн бұрын
🇺🇦
Vera Shulgina
Vera Shulgina Күн бұрын
Яка тупа пика!
Zalishchuk Dariya
Zalishchuk Dariya Күн бұрын
ВИ МОЛОДЕЦЬ. БОЖОГО вам благословення та миру
Irish Rating
Irish Rating Күн бұрын
Нема вже спасу від тих корисливих москалів
Семён Галак
Семён Галак Күн бұрын
Вы лучше накажите всех кто ВР сидит, и остальных кто уничтожают Украину внутри, те кто принимает и разрешает принимать "Законы" которые нарушают: права, свободы людей... А, не придираться к людям и ставить палки в колёса когда что-то у кого-то пошло не по плану. Зарплату себе поднять, ЗСУ урезать, не доволен "властью" тюрьма. Да посмотреть на Вас, так Ким Чын Ын дитё возле Вас.... Нелюди.... Горите в аду....🎉
yuri yakovenko
yuri yakovenko Күн бұрын
Не смішіть. Де Ви бачили щоб хтось сам себе покарав?
Sharac
Sharac Күн бұрын
Насмішив 😂,хто сюди буде повертатися,люди які виїхали мабуть розуміли що роблять,а Клименко в теплі в добрі і тіпа серйозний керівник😂
Зорян Байда
Зорян Байда 2 күн бұрын
Хоч конституцію почитай експерт хуїв
Зорян Байда
Зорян Байда 2 күн бұрын
Сидить у шкіряному кріслі і охуєнного експерта строїть із себе
НТ (Наше тисячоліття)
НТ (Наше тисячоліття) 2 күн бұрын
Дивні часи. РБК - Рос. Бізнес Консалтинг про українську вишиванку
Ілья-Ріна Айсіх
Ілья-Ріна Айсіх 2 күн бұрын
А нахуй ти піти не хочеш з законом як покарання для чоловіків які виїхали нелегально? Може легалізуєте нарешті закони про цивільні прартнерства, закони на захист прав ЛГТБКІА спільноти?? Дієві регулюючі закони покарання мужла за їх насильство, ґвалтування і дискримінацію інших??? Нє, нахуй треба ж права для людей
MrRoland
MrRoland 2 күн бұрын
kzbin.info/www/bejne/qX26p5aZerF9btE
MrRoland
MrRoland 2 күн бұрын
"На десятиліття, а дай Боже, і на століття… між нашими країнами - Польщею та Україною - не буде більше кордону. Щоб ми жили разом на цій землі, будуючи та відбудовуючи своє спільне щастя та спільну силу, яка дозволить відбивати будь-яку небезпеку чи будь-яку можливу загрозу"- сказав Дуда.
Анна Малий
Анна Малий 2 күн бұрын
Приємно слухати К. Буданова. Це видатна особистість нашого часу. А журналістці на таке серйозне інтервʼю треба було одягнути ще більше декольте та коротшу спідницю😤це так «професійно»
Dmitry Omelechko
Dmitry Omelechko 2 күн бұрын
Кожна людина має право на самооборону себе, близьких, свого майна і Країни. Це право повинно бути забезпечене зброєю. Будь-який ворог 10 раз би зважив, нападати чи ні на Країну, в якій в кожній хаті була би зброя і люди що вміють нею користуватись. Але влада боїться своїх громадян, і певно не дарма.
Грета Лапина
Грета Лапина 2 күн бұрын
🥰🥰🥰
Алексей Довгиль
Алексей Довгиль 2 күн бұрын
Пане Ігорю, уточнюйте будь-ласка деталі того що збираєтесь робити. Якщо ви збираєтесь розробити законопроект котрий зможе "нагадати" тим хто незаконно перетнув кордон в минулому то вам буде потрібно змінити конституцію, бо там є "Стаття 58. Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи." що прямо означає те що максимум ви можете розробити зняття відповідальності з цих людей.
Вдадимир Мауер
Вдадимир Мауер 2 күн бұрын
Уроди розпочніть з мажорів, депутатів, судів, і їх дітей. Чекайте підари закінчення війни. Вона для Вас лише почнеться
John T. Thompson
John T. Thompson 2 күн бұрын
Хто його уповноважував щось вирішувати замість громадян? Умови він буде висувати! Хто він взагалі такий? Його хтось обирав? Він забув що джерелом влади в Україні є народ? Кого цікавить його некомпетентна та зашорена думка? Забув що він презентує виконавчу владу? Громадяни висловили свою волю щодо володіння КНЗ під час опитування у застосунку "Дія": 60% громадян підтримали право володіння КНЗ із правом її носіння. І до волевиявлення громадян мають дослухатися нардепи, а поліцейські мають стулити свої пельки та мовчки виконувати те що вирішили громадяни, ухвалили нардепи та підписав Президент. Проте усім добре відомо що він є противником законодавчого врегулювання обігу вогнепальної зброї та прихильником поліцейського свавілля.
uaratings
uaratings 2 күн бұрын
«Питання стоїть так, щоб обладнати так кордон щоби люди не могли пройти…» - якщо б мова шла про кордон в Донецькій та Луганській областях або хоча б Сумській та Харьківській, а слово люди замінити на «русня» то можна було б сказати шо ідея хороша. Але маємо що маємо🫠
yuri yakovenko
yuri yakovenko Күн бұрын
А слово русня, замінити на кацапня, бо слова з коренем рус, і рос вони вкрали у нас.
MC SPCTR
MC SPCTR 2 күн бұрын
"Закон в них буде"🤡 Відчуваю, "багато" українців "повернуться" таким чином на батьківщину... Тупо постріл собі в ногу зробили цим "законом"... Як у клітці. Чистий совок!..
aлекс g.уRов
aлекс g.уRов 2 күн бұрын
Хто і що зробив з попереднім міністром, щоб оце зайняло його крісло? Хоча, що зробили ми всі бачили...
Александр
Александр 2 күн бұрын
А где сейчас этот петух?😂
LEHAmazda
LEHAmazda 2 күн бұрын
Киев отстояли, а в прифронтовой Мариуполь совсем не готовили после 2014года бомбоубежищами не занимались(а парки и скверы не вернут погибших). Где 1,2,3 линии обороны Мариуполя и в Бердянске никого из военных
Таті
Таті 2 күн бұрын
Ну звичайно... Одні на морях під час війни... А іншим треба на війну. Не всі можуть бути лікарями, вчителями , трактористам, журналістами.Всі ми різні не правильно змушувати людей іти воювати. За помилки нашої влади мають відповідати прості люди. Це не правильно.Кожна людина має мати вибір!!!
Valeriy Naoumenko
Valeriy Naoumenko 2 күн бұрын
Слава П.О. Щеневкраву! Шоколаду слава!
Roma Roman
Roma Roman 2 күн бұрын
Зайшов написати комент після того як побачив уривок про думку щодо легалізації зброї. У вас там геть дах у міністерстві потік? Замість того щоби почати розробляти нормальне збройне законодавство та нормальне законодавство по самозахисту, нам пропонується далі жити по совкових законах взірця 40х років. Я може відкрию таємницю, але в нас вже стільки трофейної та пройобаної зброї вивезли в тилові міста, що громадянам кров з носу, але потрібне спрощене збройове законодавство, яке має додатково включати право на купівлю короткостволу та право на його приховане носіння і застосування в цілях самозахисту. На жаль це лише питання часу коли ця вивезена в тили зброя потрапить до рук відморозків які почнуть масово її застосовувати в цілях наживи чи простого безпричинного насильства(поки ми зустрічали ще одиночні випадки, а скоро це стане масовим). А цьому міністру бажаю з ганьбою піти у відставку, судячи по його словах він вже втомився та втратив зв'язок з реальністю!
yuri yakovenko
yuri yakovenko Күн бұрын
100% згоден із Вами.
Ded Praded
Ded Praded 2 күн бұрын
Например, в Англии приходишь в их МРО и тебе под ЧЕСТНОЕ СЛОВО дают временные права на два месяца с тем, чтобы человек имел возможность отшлифовать свои навыки в вождении. А затем идёшь и просто сдаещь. Никаких автошкол.
ser cosyda
ser cosyda 2 күн бұрын
Нам вже держава обіцяла захист і безпеку, а шо скаже ця істота про безліч убитих людей у Бучі
Ded Praded
Ded Praded 2 күн бұрын
В 60 - 70 годах в СССР шел в ГАИ и самостоятельно сдавал. Никаких денег не требовалось. Я сдавал и перездавал не раз
J Bel
J Bel 2 күн бұрын
Щодо повернення тих хто незаконно перетнув, якщо ЄС вас не депортував значить ви перебуваєте законно. Можливо комусь потрібна допомога в легалізації та отриманні громадянства ЄС ?
--
-- 2 күн бұрын
"боротьба з корупцією" в них "пріорітет"..... Бджоли проти меду.
oleh humeniuk
oleh humeniuk 2 күн бұрын
колаборантів треба Гнати з Україну, бо московіти залишать їх як чергову "міну сповільненої дії" і знову у нас будуть "регіони"/"опзж" мєртвячукі і портнови, які "будуть говоріть от украінского народа, которого нє сишат" за кремлівське бабло 😮‍💨
Nelli Klundt
Nelli Klundt 2 күн бұрын
Звичайно добре! Росiяни ix врятували вiд смертi! А ви знову ix в пекло пошлете!!!
БЛЕК АУТ ВСЁ!
БЛЕК АУТ ВСЁ! 2 күн бұрын
Готовий віддати свій паспорт в обмін на виїзд..................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(хто разом зі мною ...так думає? ставти будь ласка ЛАЙК.!)
БЛЕК АУТ ВСЁ!
БЛЕК АУТ ВСЁ! Күн бұрын
@Valeriy Naoumenko a ty idi na xuy.!
Valeriy Naoumenko
Valeriy Naoumenko 2 күн бұрын
Іди вслід за мааасвою
Lida Popovich
Lida Popovich 2 күн бұрын
Як цікаво…, і логічна, продумана за історичними подіями символіка на шевронах наших збройних сил🇺🇦🇺🇦🇺🇦💪🏻💪🏻💪🏻, все, що було в нашій історії відображено на шевронах, а в московитів…, ні перемог, ні історііі, брехня поганяє іншу нісенітницю і брехню…, єдина перемога в них завжди була в тому, що клали тони м´яса і ріки крові людської своїх і чужих
XoLLy WoLLy
XoLLy WoLLy 2 күн бұрын
Не міністр а поплічник бандитів! Тупо залишає українців беззбройними перед злочинцями! Не можна короткоствольну зброю людям носити... Бо викрадуть. А в поліцейських зброю не можуть викрасти? І вони також ходять в людних і безлюдних місцях. Опитування показало що народ готовий до зброї, до легальних вогнепальних пістолетів у кожного законослухнянного громадянина. І не готовий народ бути без зброї коли нелегальних кулеметів, автоматів та гранат у бандитів повно! Чи цей міністр хоче щоб був повтор Бучі, коли в людей не було зброї? Де були Бучанські поліціянти? Де легальна зброя? Де закон? ... в тирі бляха
John T. Thompson
John T. Thompson 22 сағат бұрын
@yuri yakovenko Саме так. Не зрозуміло яку зброю він має на увазі автоматичну чи напівавтоматичну та який правовий статус має та зброя. Тобто, це свідчить про те що насправді він розуміє те що за відсутності закону про зброю вогнепальна зброя в Україні перебуває у вільному обігу, принаймні де-юре. Проте, про закон про зброю він також не згадав. Тобто, він бажає щоб все залишилось як є, а саме: де-юре зброя перебуває у вільному обігу, проте де-факто поліцейсько-судівська корупційна мафія чинить на власний розсуд - кого захочемо "нагородимо", кого захочемо ув'язнимо. Як то кажуть у каламутній водичці... P.S. А те що саме мвс зацікавлене у тому безладі, який коїться у галузі обігу зброї та саме підтримує такий стан речей дуже легко довести. На підставі рішення суду з інструкції, затвердженої наказом мвс 622, було вилучено пункт 12.20, яким передбачалось вилучення та примусове відчуження зброї у власників у випадку не подовження ними дозволу на зброю та за інші "порушення" відомчої інструкції. Здавалося б мвс мало бити на сплох та буквально благати парламентарів ухвалити хоч якійсь закон про зброю аби повернути, а точніше надати йому важелі правового впливу на власників зброї - "порушників". Але ні, мвс дуже спокійно на це відреагувало та продовжує усіма доступними йому засобами протидіяти ухваленню закону про зброю. У мвс кажуть що в них все гаразд з обліком зброї. І це у той час коли за їхньою ж статистикою 1/3 власників зброї не подовжують дозволи на зброю. Про який облік зброї взагалі може йти мова у подібній ситуації?
yuri yakovenko
yuri yakovenko Күн бұрын
Змішав до купи усю зброю, і цивільну, і роздані автомати, і трофеї, пістолети жодним словом не згадав. Такого намолов! "Уся зброя після війни у тирах зберігатиметься". - або дурень, або пудрить мізки тим хто не у темі. Трофейної зброї і до повномасштабного було багато, а зараз її ще більше, і дурних не знайдеться віддавати її паразитам.
John T. Thompson
John T. Thompson 2 күн бұрын
Не дивуйтесь, бо він є відомим противником законодавчого врегулювання обігу вогнепальної зброї та палким прихильником поліцейського свавілля.
CHECK ENGINE
CHECK ENGINE 2 күн бұрын
У відставку цього мудла...
11megadevais77
11megadevais77 2 күн бұрын
А кто у тебя колаборант-поясни ? Если я против военных как явления.. ибо кроме разрушений ,убийств и грабежа -под лозунгом защиты или освобождения я позитива не наблюдаю . У вас одна извилина и кто не с вами тот против вас -а я против вас всех-значит я колаборант ?Нет не значит ..у меня есть своя голова и я пользуюсь ею а не ведусь на проплаченную пропаганду всяких уродов ..
wind
wind 2 күн бұрын
Сама по собі заборона виїзду за кордон-це вже дич!
Valeriy Naoumenko
Valeriy Naoumenko 2 күн бұрын
Дичина, якщо укр.