Доброго дня, шановні експерти та координатори , можна отримати ссилку на документи до перзентації.
@user-wi6mt5br1wАй бұрын
Шмигаль ти для кого працюєш на цій посаді?
@user349rfhАй бұрын
В Китаї перевиробництво сонячних панелей продають за ціною виробництва за копійки. А в НБУ більше 40 млрд доларів просто дайте людям доступні кредити під 2 відсотки річних і кожен хто бажає сам все собі встановить без жодних допомог.
Дякую за відео. Але виникло інше питання. З однієї сторони вікна я поставив в положення зима, а з іншої сторони вікна не має такого і там дує. Резинки внормі. Що робити? дякую за відповідь. ( варіант поміняти повністю вікно не підходить)
@maksymiholnyk33673 ай бұрын
Коли чисте приміщення запрацює у вашому гадюшнику?
@Зумрият-с1м4 ай бұрын
Моя сестра вперше за багато років під час відключень почала висипатися...бо коли було світло, то щось чіплялося за руки- то робота, то комп, то соцмережі, то кулінарія ..
@ГригорійМехедок5 ай бұрын
Ви розкажіть де вони є ви нормальні чи ви кацапи .
@iamdartk5 ай бұрын
good job!
@maksymiholnyk33675 ай бұрын
А Де, де ( блядь де вона сука) наша економіка?
@maksymiholnyk33675 ай бұрын
Де знайти оплачувану працю ? проектувальнику інженерних мереж ОВіК
@user-kr6up3nq6z5 ай бұрын
60 кВт? 1 мережевий насос (без урахування насосу на свердловину), який забезпечує потреби мікрорайону (НАВІТЬ НЕ РАЙОНУ) може мати потужність 160-250 кВт(!!!). Я вже мовчу про пускові токи (які в рази перевищують потужність цієї сонячної станції. Під час блекаута така станція зможе (в ідеальних умовах генерації) ледве підтримувати роботу мінімальної кількості вже запущеного обладнання мікрорайону (без насосних станцій на лінії, що забезпечують циркуляцію і тиск), якщо встигнуть відключити решту) і ОБСЯГИ споживання в таку спеку. Ви поясніть людям, на скільки більше треба потужності, щоб Водоканал такого міста, як Суми міг хоч якось працювати... Так, це певним чином економить кошти, але спікер на відео каже, що ви ще й працюєте на зарядах батарей... Це ж які треба придбати батареї, щоб забезпечити таку потужність? Яка окупаємість? Може краще наростити генерацію вже і забити на ті батареї? А твердження про те, що вразити багато невеликих електростанцій (дуже крихких і статичних об'єктів) на відстані 50 км від фронту важко - це просто якась маячня. Достатньо одному шахеду впасти десь поряд, я вже мовчу про С-300. Ви ще й розповідаєте про локації де вони вже встановлені... Реклама-рекламою, але не треба таку хрінь городити.
@ольгаильченко-н8р5 ай бұрын
Дуже класно,чи можно до вас звернутись по допомогу.?
@ecoclubrivne30922 ай бұрын
Добрий день, напишіть ваш запит на пошту, будь ласка: [email protected]
@olpkol5 ай бұрын
чому в середині такий гадюшник?
@lanavlady97165 ай бұрын
💙💛
@vagowner_5 ай бұрын
Ну і нахєра ви це показали?Дебіли...
@storm222216 ай бұрын
Дякую! Було дуже цікаво!
@лана-ь6с6 ай бұрын
Щоб використовувати відновлювану енергетику, треба спочатку подумати про зменшення втрат тепла у багатоквартирних будинках! Який сенс запроваджувати всі заходи, якщо все тепло втрачається через стіни та перекриття: житловий фонд зношений на 40-50%! Тепловий насос поставимо, а нагрітись не зможемо! А СЕС на дірявий скатний дах, як поставити, і електромережі зношені!
@лана-ь6с6 ай бұрын
Краще скажіть, як економічно обгрунтовані тарифи стимулюють пенсіонера з пенсією 3000 грн. вкладатися в енергоефективність багатоквартирного будинку? Треба тоді вже подумати про соціальне житло для категорій осіб, які не здатні утримувати таке зношене майно!?
@evseniygudovich95626 ай бұрын
Очевидний шлях, як було зроблено в Дніпропетровській області, де які громади, перевели на електрику, люди частково брали кредити , а громада оплачувала компаніям їх роботу та дозвільні документи, тільки після 2022, електрика потім накрилась.
@olehbevza6267 ай бұрын
В інших країнах тариф міняється погодинно, як розумію, і у нас буде впроваджуватись і для приватного сектору. Відповідно і гроші. І люди вночи тільки заряджають свої електрички, а по пікам вигідно навіть розряджати АКБ. Система стане гібкою, і люди пристосуються
@ДмитроТищенко-з1ч7 ай бұрын
З ваших слів, то навіть зв'язуватися з цим не потрібно, з зеленим тарифом займалися по причині отримання прибутку, а тут затрати занадто великі
@lumos_ukraine7 ай бұрын
Добрий день, надайте будь-ласка перелік енергоаудиторів про який ви говорили на вебінарі. Дякуємо
@storm222217 ай бұрын
По тепловим насосам потрібно розуміти що можливо потрібно робити геологічні дослідження і думаю потрібно буде тех отримати дозволи, наприклад були проблеми колись з глибинним заземленням в Києві. А тут скважина може бути ще більша тому дуже обережно з цим. З мережами в самій будівлі впринципі проблем нема а з зовнішніми речами (покрвіля та те що під землею) потрібно бути обережними.
@storm222217 ай бұрын
панелі на покрівлі можуть потребувати погодження. наприклад якщо близько аеропорт вони блікують і т.д. (як вплив це копійки але погодження може бути потрібне тому на всякий потрібно уточнити). І критична річ це блискавкозахист - розміщаючи на покрівлі панелі може так статися що самі панелі стануть блискавкоприймачами.
@dorofieiev-dys7 ай бұрын
не удачно ведущий вечно прерывает спикера! Спикер все грамотно подает, а он влазит и сбивает ...
@mila_ila7297 ай бұрын
Як це працює для співвласників багатоквартирного будинку, енергія використовується для власних потреб жителів, вони ж не прибуткові ці організації?
@АлексейГармаш-э2ч7 ай бұрын
Все как всегда, законы пишут не специалисты ( не электрики), трактуют не специалисты ( не электрики) и проверяют потом такие же... Бред.. а потом " маемо шо маемо..."
@StanislavDontsov7 ай бұрын
знаю, що в київській області є станція, що вже працює в системі нет біллінг
@gaalx...8 ай бұрын
можна детальніше коли величина виробництва може сильно відрізнятись від власного споживання?
@nikolaysavchuk18588 ай бұрын
передавати в мережу та отримувати прибуток. Напевно це не зовсім коректно про прибуток. Балансування своєї ВДЕ генерації і споживання , використовуючи мережу як великий акумулятор - ТАК.
@Bogdanovych9 ай бұрын
Дякую за вебінар, дуже корисна інформація, але питань більле ніж відповідей!)