Пікірлер
@СергейДобрый-н4н
@СергейДобрый-н4н 5 күн бұрын
Правилиний підхід ❤.
@ВалерийБаржак-ф9в
@ВалерийБаржак-ф9в Ай бұрын
Так а измельчать что не нужно? А весной потом что делать когда культивировать будете!???
@lnz_group
@lnz_group 28 күн бұрын
Добрий день! На даному полі не проводили мульчування решток і як видно вони гарно заробляються. Весною робимо закриття вологи і передпосівний обробіток без жодних проблем. Підкажіть, будь ласка, яка у Вас проблема виникає ? І на яку глибину ви робите культивацію?
@ОксанаПисарчук-с4ы
@ОксанаПисарчук-с4ы 26 күн бұрын
@@lnz_groupпідкажить і нам , у нас плуг горне стебло кукурудзи і постійно зупиняємось щоб почистити плуг
@Негражданин-щ4я
@Негражданин-щ4я Ай бұрын
01:29 02:12 03:03 03:58 06:47
@ВалентинаБолюренко
@ВалентинаБолюренко Ай бұрын
Дякую!
@ogneslavikmir8734
@ogneslavikmir8734 Ай бұрын
Дякую за відео, було дуже цікаво і пізнавально. ❤ Сподіваюся що з часом коноплі набудуть значної популярності як попередник і як монокультура на полях України (і не тільки технічні, але і медичні..колись це ж має статись)
@olexburks
@olexburks Ай бұрын
Дуже вдячний за цікаве відео. Як агроном за фахом, та природоохоронець за покликанням висловлю думку лише стовоно екологічної складової. Серед західних екологів багато років триває дискусія між концепціями “land sparing” (економним землекористуванням) та дольовим/суміщеним (land sharing) землекористуванням. В першому випадку вкладаються максимальні інвестиції в одиницю площі задля отримання максимального врожаю з одиниці площі, що дозволяє вивести землі з активного сільгосп обігу і повернути їх природі. До цієї концепції можна віднести і розвиток вертикальних ферм, виробництва клітинного м’яса і т.п. способів, що вимагають мінімум площі. В другому випадку намагаються суміщати природні та штучні технології, щоб і продукцію отримувати і щоб якесь біорізноманіття зберегти. No-till без сумніву відноситься до суміщеного землекористування. Проте, особисто я прихильник першої концепції тобто економного землекористування і тому ставлюся до no-till скептично. І не лише через посилене застосування пестицидів і гербіцидів, а тому, що ці ділянки все одно ніколи не стануть частиною природи. Примітивно кажучи, степовий орел або дрохва не побудує гнізда на ділянці де регулярно носиться сільгосп техніка, хоч ця техніка і не переорює землю. Тому з екологічної точки зору краще інтенсивно обробляти по максимуму 300 га, а 700 га віддати природі під степ, ліс чи болото, де орел побудує гніздо, ніж перетворити 1000 га в територію, яка все одно в більшій мірі є антропогенною,, і де орел гнізда ніколи не побудує.
@bogdanmikhajlishin7483
@bogdanmikhajlishin7483 2 ай бұрын
Приємно вражений...
@bogdanmikhajlishin7483
@bogdanmikhajlishin7483 2 ай бұрын
Підписуюсь під кожним словом.....
@ДенисБугайов
@ДенисБугайов 2 ай бұрын
Всіх вітаю у нас є Зернова Шина з анкерним сошником на цю сівалку кого цікавить пишіть шина на 20 сошників міжряддя 30 см 25% компенсація
@Fermer-Poltava
@Fermer-Poltava 2 ай бұрын
Вирощував без добрив і ЗЗР КВС Етерно на чорноземі. Одне поле 6.5, інше 8.
@СергейМ-п8у
@СергейМ-п8у 2 ай бұрын
Все. Під забороною
@olexiyscoryk
@olexiyscoryk 3 ай бұрын
Приїдьте до нього на жнива сої, і покажіть врожай)))
@zwanpower
@zwanpower 3 ай бұрын
Пане Григорію, а чим правильно робити поверхневе рихлення. Чи підходить дисковий обробіток, чи культиватором, чи може якщо по сидератам як мені дуже подобається рубаючим катком(тільки не з поперечними ножами, а приварені малими ножами по діагоналі до руху) ?
@zwanpower
@zwanpower 3 ай бұрын
Класний ґрунт. Чоловік молодець. Робить добру справу
@Mike_D.
@Mike_D. 3 ай бұрын
есть дожди- есть влага и неФуй тут пиздун@ травить что засуха. Для сравнения в радиусе 5 км. проехались бы по полям, показали что у других происходит. А то косят куку 60 ц/га и ноют "суш конкретна!!!".
@SuperAgronom
@SuperAgronom 3 ай бұрын
По району, і в радіусі 5, 10 км так само великий дефіцит вологи. І тут на полях також. Але фермер показує і розказує, чому на полі є волога і чому вона збереглась.
@SuperAgronom
@SuperAgronom 3 ай бұрын
Змініть коментар, бо доведеться видалити через ненормативну лексику.
@НаталіяНаталя-п2в
@НаталіяНаталя-п2в 2 ай бұрын
Дякую за відео. Шукаю більше інформації про відновлювальне землеробство. Фермеру подяка велика і гарних врожаїв на живій землі. Цей рік показав, як важливо мати вологу у грунті.
@bohdanyakubovych6352
@bohdanyakubovych6352 3 ай бұрын
Це точно битий колгоспник
@АнатолійБуц
@АнатолійБуц 3 ай бұрын
Та ви що 300-400 кг органічного вуглецю!При такому вмісті вуглецю,то ваша соя булаб метрів по 50 завишки а боби булиб як кавуни і збиралиб ви їх хібащо стогометом!😄
@СтепанМихайлович
@СтепанМихайлович 3 ай бұрын
Чому Ви не вирощуєте Маракую Північну, прибуток 500 Гривень з квадратного метра.
@Sergey-0101
@Sergey-0101 3 ай бұрын
там хоть би по тоні вродило
@VasylOgo
@VasylOgo 3 ай бұрын
Тобто нам пропонують засадити поля очеретом ? Ним же опалювати житло ? Є приклад де очей очерет вивій бідні країни в світові лідери сільського господарства ?? А що пшеничка в ніс колить , чи цей очерет має великий попит у нас чи за кордоном ? Чи це не звичайний бур'яни що доведуть нас до голоду ? Земля в Україні належить народу , а тут здається що землю знищать і приведуть до непридатного стану . А що там кажуть законодавці та правоохоронці . Що отак можна завезти і розвести в країні всякий непотріб на сільськогосподарчих землях ?? А це часом не злочин , чи давно голоду не було ?
@MsSVETALA
@MsSVETALA 3 ай бұрын
Яе же жахають погляди цих аграріїв, що нищать нашу землю "енергетичними" видами рослин, люди мають їсти шкідливу для здоров'я бо землі зайняті цими куоьтурами
@Polegon6886
@Polegon6886 3 ай бұрын
Так держать 👏
@vladislav8314
@vladislav8314 4 ай бұрын
Одеська область, Березовский р-н з трьох культур кука, сонях, соя більше всього пострадала кука її зовсім немає погоріла вся, а соя стоїть зелена....
@wyaches
@wyaches 4 ай бұрын
Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України видало наказ № 695/39751 від 05.05.2023 року павловнія (види та гібриди) включені до "Переліку чужорідних видів дерев, заборонених у відтворенні лісів"з відповідною забороною використовувати її для створення та відновлення лісів та полезахисних смуг в Україні.
@МаріяРутар-ы1г
@МаріяРутар-ы1г 4 ай бұрын
А наші рідні коноплі?
@ВадимЛенга-в4е
@ВадимЛенга-в4е 4 ай бұрын
Думаю що це ріща. Кпс то сила на роки😅
@S21fe-c7r
@S21fe-c7r 4 ай бұрын
Не треба бджолу труїти
@НинаЧереда-э8й
@НинаЧереда-э8й 4 ай бұрын
Не тільки горох получив по голові а іще і виноград получив по голові.
@vasiliykapechula8620
@vasiliykapechula8620 4 ай бұрын
Таке,гимно,выращувать,нутупые😂😂😂
@Sergey-0101
@Sergey-0101 5 ай бұрын
дякую
@mihaylovandrey6352
@mihaylovandrey6352 5 ай бұрын
Який саме міральд, воно є різне?
@pole7569
@pole7569 5 ай бұрын
сортів ячменю стійких до летючої сажки нема. Є толерантні певною мірою. Найбільш дієвий спосіб вберегтися від цієї хвороби це протруювання.
@MrAlexales
@MrAlexales 5 ай бұрын
Знаю я такий тип керівників, у мене на попередній роботі був такий власник, він же і генеральний директор, і комерційний, і все на світі :) Бізнесмен класний, знає ринок, чуйка прекрасна конʼюнктури ринку, доларовий мультимільйонер і власник класного автопарку. Проте методи роботи та організації персоналу як у махровому совку! Психологічне насилля, заборони, слідкування, перепрацювання (робота доночі та на вихідних), погрози звільнення/позбавлення премій чи ЗП взагалі, публічні приниження більшості працівників але!!! загалом зарплата була дуже достойна, офіс хороший, все офіційно і по ЗП, і по умовам праці. Це утримувало часто від емоційного бажання втекти звідти, деякі люди по 5-10 років так працювали, але кожен день я чув бажання звільнитись від колег... Я цього діда одразу відчув.
@BigJoe.
@BigJoe. 5 ай бұрын
Підписався, дякую 🙂
@ОлексійГладкий
@ОлексійГладкий 6 ай бұрын
Дякую за цікаву інфу
@ЛарисаКалиниченко-о5ж
@ЛарисаКалиниченко-о5ж 6 ай бұрын
У меня нут почти без цаетов. Какая причина?
@Зембла
@Зембла 6 ай бұрын
Почему на интерактивной карте на вашем сайте в Луганской области нет ни Лисичанска,ни Северодонецка,ни Рубежного?
@SuperAgronom
@SuperAgronom 6 ай бұрын
Доброго дня. Уточніть, будь ласка, на якій карті? До кого ви звертаєтесь конкретно? До СуперАгроном чи до Лімагрейн Україна? Дайте посилання. Це по-перше. А по-друге, ці міста зараз в окупації російськими загарбниками. Тож на неконтрольованих територіях діяльності вести неможливо.
@СергійМ-п6и
@СергійМ-п6и 6 ай бұрын
Скажіть в молдому віці, їсть його худоба чи ні ?
@SuperAgronom
@SuperAgronom 6 ай бұрын
РЕКЛАМА І СПІВПРАЦЯ: [email protected]
@SuperAgronom
@SuperAgronom 6 ай бұрын
00:00 У сівозміні зернові-кукурудза-соняшник, які загрози по хворобах ріпаку? 01:49 Фомоз на ріпаку 02:53 Вертицильоз ріпаку 05:02 Склеротиніоз на ріпаку 09:30 Вірус жовтяниці турнепсу (TuYV) 12:08 Розтріскування стручків на ріпаку - як допоможе генетика
@Skillsd1
@Skillsd1 6 ай бұрын
Так все ж таки які гібриди LG, підходять для півдня, на широкорядних посівах? Дякую.
@SuperAgronom
@SuperAgronom 6 ай бұрын
дивістья на 03:14
@lizakudinenko8733
@lizakudinenko8733 7 ай бұрын
Дуже корисно, дякую!
@SuperAgronom
@SuperAgronom 7 ай бұрын
РЕКЛАМА І СПІВПРАЦЯ: [email protected]
@SuperAgronom
@SuperAgronom 7 ай бұрын
РЕКЛАМА І СПІВПРАЦЯ: [email protected]
@SuperAgronom
@SuperAgronom 7 ай бұрын
РЕКЛАМА І СПІВПРАЦЯ: [email protected]
@SuperAgronom
@SuperAgronom 7 ай бұрын
РЕКЛАМА І СПІВПРАЦЯ: [email protected]
@SuperAgronom
@SuperAgronom 7 ай бұрын
00:00 Вітання 00:37 Які гібриди озимого ріпаку найбільше підходять для посушливих умов півдня? 03:34 Рання сівба. Як правильно підібрати співвідношення термінів сівби і швидкість росту ріпаку? 06:20 Пізня сівба. Які гібриди підходять для пізньої сівби і як скоригувати норми висіву? 07:02 Які гібриди краще підійдуть для вирощування за системою no-till, зокрема на Одещині? 10:28 Чи збільшується ризик вилягання ріпаку при знижених нормах висіву? Як з цим можна боротися? 11:50 Яка густота посіву оптимальна для широкого міжряддя і суцільного посіву? 13:57 Як впливає на врожайність ріпаку ширина міжряддя: 70/45/30 см та суцільний висів?
@Poison0989
@Poison0989 7 ай бұрын
ловушка на ріпаку не правильно встановлена
@humenyuk.d
@humenyuk.d 7 ай бұрын
Завантажте цю пісню в Spotify🙏🙏🙏
@SuperAgronom
@SuperAgronom 8 ай бұрын
00:00 АгроЗнавці: Технології вирощування та захисту кукурудзи 00:45 Як здешевити гербіцидний захист кукурудзи: співвідношення ціни та кратність обробок? 08:35 Чим прибрати очерет у посівах кукурудзи? 11:57 Яка діюча речовина найкраще контролює хвощ? 14:35 Яка найбільша і найменша фаза розвитку кукурудзи для внесення гормональних гербіцидів? 17:15 Підходи до визначення фаз розвитку рослин в американських фахівців (фази комірців) 20:45 Доцільність застосування гормональних препаратів після певної фази розвитку культури 22:15 Помилки у застосуванні ґрунтових гербіцидів. Як боротись із амброзією? 28:40 Зміни в проблематиці інсектицидного захисту. Інсектицидні протруйники. Резистентність шкідників. 38:15 Захист кукурудзи від діабротики (західного кукурудзяного жука) у монокультурі