Бідні райони в США
10:48
19 сағат бұрын
Бідних в США багато
10:51
19 сағат бұрын
Огляд будинків в США
25:10
Пікірлер
@Life-xq2qu
@Life-xq2qu 4 күн бұрын
Треба трішки вводити зразу в курс "про що мова"). Я йду на доставку, потім з дрставки - це дерева, а це ...Трошки раціональніше, плз. ) Або з гумором. А так норм. )
@alal7348
@alal7348 5 күн бұрын
бе ме бе ме 😆
@Living_in_USA
@Living_in_USA 5 күн бұрын
Я коли бачу поліцейських в США, то як в радянському анекдоті, в очах темніє, а у мене язик колом стає. 😆
@Barse1ona
@Barse1ona 4 күн бұрын
@@Living_in_USA нічого, буває))
@БенджамінТрамп
@БенджамінТрамп 5 күн бұрын
Це що будинки ,вітер добрий подує і вони полетять
@Living_in_USA
@Living_in_USA 5 күн бұрын
Саме так, коли я на них дивлюсь, то згадую про казочку про трьох поросят. І таки вони летять, тільки в інших штатах, де урагани часто. Тут тільки два рази я відчував зовсім слабий землетрус, трохи погойдало в сторони.
@11k511u
@11k511u 5 күн бұрын
Говори по русски поц
@ПилипБолотін
@ПилипБолотін 6 күн бұрын
Бідні кв. як в Україні багаті. Ось тільки не хватає стареньких "Жигулів і "москвичів", аще сміття в виді пластику...🌻🇺🇦
@Living_in_USA
@Living_in_USA 5 күн бұрын
На жаль, навіть відео з автомобіля спотворює враження. В реальності приватні будинки в Україні значно кращі ніж в США. Це просто картонні будиночки, які зовні гарно виглядають. Вони всі з ДСП побудовані. Єдина перевага в США, що є можливість підвести всі комунікації. Щодо сміття та старих Жигулів, то теж, все це присутнє. Щоб вам всі це показати, мені потрібно йти пішки і знімати, тоді все буде чітко видно на відео. До речі, сміття на вулицях і в публічних місцях тут більше ніж в Україні. Тому що немає служби прибирання. Власник території просто наймає компанію для прибирання. І як в тому анекдоті, треба витримати час, коли вже достатньо сміття накопичилось, щоб раз на півроку викликати і поприбирають. Спробую зробити відео про сміття, але можу наразитись на неприємності.
@Sprint-n3n
@Sprint-n3n 6 күн бұрын
Вы ровняете Украинцев с другими. Но в США приехали с разных стран. И везде разный уровень доходов в тех странах. И образование. Поэтому не корректно сравнивать. Для вас это бедность, а для кого-то по сравнению с уровнем жизни в его стране - это кайф. С кайфом я может и перегнул )))
@Living_in_USA
@Living_in_USA 6 күн бұрын
Так воно і є, тут я з вами погоджуюсь. Однак, ви не враховуєте те, що всі вони в США, а не в себе на Батьківщині. І міряти треба американськими мірками. І виходить, що бідні. Для мене тут та сама ситуація, в Україні я в числі багатих, а тут трохи вище бідних.
@odisseysparta
@odisseysparta 6 күн бұрын
Бідні тому що не всі хочуть працювати. А багаті, тому що можна жити за рахунок соціальних програм. Деякі не хочуть працювати,от і все
@Living_in_USA
@Living_in_USA 6 күн бұрын
Це дуже поверхово, що не хочуть працювати. Просто очікування не виправдовуються. Багаті не можуть жити за рахунок соціальних програм, соціальні програми тільки дають можливість не померти.
@timursau8887
@timursau8887 6 күн бұрын
Как приятно слышать вашу украинскую речь и читать комментарии на украинском. Вспоминаю как сам студентом уехал в США и остался на 4 года, работал дальнобойщиком. С высшим образованием хирурга. Но вовремя осознал и уехал в Германию, которая дала мне возможность работать по специальности и жить по-человечески. Автор все как есть говорит, всё так. Кто сомневается- езжайте сами и увидите. Здоровья тебе автор и твоим близким, дай бог быстрее закончится подлая война и больше никто не погибнет
@Living_in_USA
@Living_in_USA 6 күн бұрын
Дякую. Взагалі, мої рідні теж хочуть в Німеччину (Германию), їм там більше сподобалось. Те ж саме зараз у мене в США, по спеціальності - програміст, просто неможливо знайти роботу. Так що повернення в Україну неминуче.
@НаталияСиненко-м1н
@НаталияСиненко-м1н 6 күн бұрын
Покажіть нам краще Беверлі-Хіллз,Bel Air, Hollywood,Санта-Моніка,Брентвуд ітд.
@Living_in_USA
@Living_in_USA 6 күн бұрын
Так вже всі показували.
@eugenem4854
@eugenem4854 6 күн бұрын
Імперія ніколи не ставить на перший план достаток звичайних людей. Рівень життя повинен бути достатній. Багатство це не нормально.
@Living_in_USA
@Living_in_USA 6 күн бұрын
США в будь-якому випадку не може бути розглянута як імперія, тому що була колонією іншої імперії. тут інша ситуація. нікому ні до кого немає діла. Хто як влаштувався.
@eugenem4854
@eugenem4854 4 күн бұрын
@@Living_in_USA яка різниця хто ким був. На даний час США має військові бази, урядові і комерційні організації по всьому світу, володіє стратегічними ресурсами і технологіями.
@МоёМоя-ц4л
@МоёМоя-ц4л 6 күн бұрын
Тю, ти що давно в Україні не був? Та в нас у селі тільки, я бачив біля магазина, вісім чоловік. Постійно. У нас стає все гірше і гірше. Влада зеленого дума тільки як накрасти побільшеигрошей, поки партнери дають. Куй залізо, поки гаряче.
@Living_in_USA
@Living_in_USA 6 күн бұрын
Ви говорите про вісім безхатченків чи бідних?
@viledogvd3539
@viledogvd3539 6 күн бұрын
Чому українці постійно обговорюють хто у що одягнений? Яке твоє соба4е діло хто у що одягнений? В усіх цивілізованих країнах людини вже давно не зважають хто у що одягнений, бо всім пофіг! Хоч в домашніх капцях і халіті до супермаркету можна вийти і ніхто на тебе косо не дивитиметься і пальцями не тикатиме, бо мають виховання і повагу до інших. А у вас досі сидить цей совок з його показухою і бажанням випендритись.
@11k511u
@11k511u 5 күн бұрын
Ты настоящий украинский кугут!
@vvasilevich8104
@vvasilevich8104 6 күн бұрын
Америка немає розвитку а люди бідніють.
@Living_in_USA
@Living_in_USA 6 күн бұрын
Мій висновок, я вже викладав таке відео, теперішні американці живуть значно бідніше, ніж американці, які жили в переіод проголешення незалежності США і в 1950-80 роки. На KZbin можна подивитись відео про міста США 1930-1980 років, так я бачу, що до цього часу нічого не змінилось. Ті ж самі будинки, тільки вже старі і зношені.
@forphp8233
@forphp8233 6 күн бұрын
А місто яке?
@Living_in_USA
@Living_in_USA 6 күн бұрын
Це Бейкерсфілд, Каліфорнія. До речі центр нафтовидобування в Каліфорнії і сільського господарства Каліфорнії. Тому, тут дуже багато бідних і дуже багато багатих, тобто фіфті на фіфті. Дуже вражає вигляд долини нафти з місця перегляду на понорамній вулиці, вона так і називається для цього (300 Panorama Dr, Bakersfield, CA 93305). Американці, як виявилось, дуже прості люди, у них немає фантазії називати вулиці. Є вулиця Вода, Сніг, Радуга, Річка та інші, з мого погляду дивні назви. Я вже не говорю про вулиці під назвою 1, 2, 3, в цьому місті за 40 номер є, а також волуці по буквам алфафіту. Я живу на вулиці А. Просто А (A street).
@vvasilevich8104
@vvasilevich8104 6 күн бұрын
Село неначе погоріло неначе люди п...
@Living_in_USA
@Living_in_USA 6 күн бұрын
Вірно, вид з вікна автомобіля дуже удручає мене в таких районах.
@vvasilevich8104
@vvasilevich8104 6 күн бұрын
@@Living_in_USA Я вже змирився а навіть на Крісмас стали рідше прикрашати хати бо збільшується біднота.
@Ucrania_futuro
@Ucrania_futuro 6 күн бұрын
Дуже схоже на Латинську Америку , де мешкають середнього достатку люди
@Living_in_USA
@Living_in_USA 6 күн бұрын
Майже вгадали, на відео район проживання в більшості вихідців з Латинської Америки. В Бейкерсфілді більша половина населення звідти. Тут переважає іспанська мова, а місцями про англійську можна і забути. Все, реклама, назви магазинів, бізнесів та інше іспанською. Англійську багато і не знають. Але поправлю, якщо в Латинській Америці вважаються середнього класу, то тут це бідні.
@labrador7390
@labrador7390 6 күн бұрын
Чи сплачують вони податок на нерухомість ?
@Living_in_USA
@Living_in_USA 6 күн бұрын
@@labrador7390 Всі сплачують податок на нерухомість. Приведу приклад, щоб зрозуміли. Умовно візьмемо алкоголіка, який живе в США та Україні. Двоє живуть в своїх будинках. Двоє витрачають всі свої гроші на спиртне. Але, в Україні на будинок не сплачує, або він умовний, як в мене, наприклад, 30 грн. на рік. А в США податок значний, а тому у американскьго алкоголіка з'являється борг по податку, потім дуже великі штрафи, а далі виселення і продаж будинку. ось так алкоголіки в США стають БОМЖами. В Україні алкоголіки стають БОМЖами за умови, якщо вирішать продати свій будинок.
@АлександрШейка-ц5ь
@АлександрШейка-ц5ь 6 күн бұрын
Багатство Штатів зосереджено в корпораціях. Бідні люди ніякого відношення до багатства не мають.
@Living_in_USA
@Living_in_USA 6 күн бұрын
Так, саме так і я думаю. Навіть більше, бідні люди працюють в цих багатих корпораціях за мінімальну зарплату.
@mykolapotyuk1582
@mykolapotyuk1582 6 күн бұрын
Слава Україні! Героям Слава!
@utro_s_baptistom_sammersom
@utro_s_baptistom_sammersom 6 күн бұрын
раздражает баба сделайте её потише если можно
@Living_in_USA
@Living_in_USA 6 күн бұрын
Спробую. Справа в тому, що просто так їздити по вулицям в мене немає часу, а коли їдеш по роботі і розповідаєш, то постійно відволікаюсь, "баба" хоч якось нагадує, що треба повертати та інше, буває проїжджаю поворот. Та і немає з ким поговорити, тут люди не охочі до розмов 😀
@utro_s_baptistom_sammersom
@utro_s_baptistom_sammersom 6 күн бұрын
@@Living_in_USA завтра в Америке чизбургеры по 50 центов!
@ВикторЛ-л3ч
@ВикторЛ-л3ч 7 күн бұрын
Это сколько дожна стоить доставка что б было выгодно ездить на такие расстояния?
@Living_in_USA
@Living_in_USA 6 күн бұрын
Якщо ви питаєте про мій заробіток, то тут все просто. По цій роботі прийнято закон, який зобов'язує доплачувати той же Doordash до встановленої законом суми за час активної роботи. Там своя формула, але якщо коротко, то в мене виходить в середньому 30 доларів за активний час роботи, або якщо переводити на весь витрачений час, то 15 доларів за витрачену годину. І таким чином, як не крутись, повертаємось до мінімально встановленої оплати в Каліфорнії. Ось так хитро регулюється оплата, як би не крутився, отримуєш тільки мінімальну зарплату. А більше не виїздиш навіть на коротких дистанціях, тому що автоматично встановлюється оплата вже перед тим як взяв замовлення. Тобто, якщо їхати 1 милю, буде оплата 1 долар, наприклад, а якщо 5, то вище, але щоб я не міг заробити більше мінімальної.
@servev2025
@servev2025 7 күн бұрын
Дороги суперскі
@Living_in_USA
@Living_in_USA 6 күн бұрын
Так. Є в бідних районах дороги гірші, але вони витримуються в такому стані, шоб не було ям та іншого. Якщо це відбувається, то і там ремонтують. А в цілому дороги набагато кращі ніж в Україні. Замітив, що є різка відмінність між всім державним, тобто штатів і федеральним, та приватним. Всі державні установи, дороги публічні, є до речі приватні дороги, де просто так не поїдеш, і інше державне майно в відмінному стані. Школи навіть в бідних районах супер.
@yuriyk7867
@yuriyk7867 7 күн бұрын
А чому Ви перебралися з багатої України до бідних США?
@Living_in_USA
@Living_in_USA 7 күн бұрын
Із-за війни. А взагалі, я не очікував побачити те, що побачив. Тут точно працює поговірка, краще один раз побачитии, ніж 100 раз почути.
@vvasilevich8104
@vvasilevich8104 6 күн бұрын
@@Living_in_USA Молодець.
@ДавидМилитосян-ц2л
@ДавидМилитосян-ц2л 7 күн бұрын
Доброго Ранку вiтаня з Украiни
@Living_in_USA
@Living_in_USA 7 күн бұрын
Доброго ранку. Вітаю.
@IvankoKnyaz
@IvankoKnyaz 7 күн бұрын
Там ще може бути прикол, що зверху просто кирпичом обложено фасадним
@Living_in_USA
@Living_in_USA 7 күн бұрын
Так, таке частіше трапляється, ніж повноцінний цегляний будинок.
@julialutsenko3568
@julialutsenko3568 7 күн бұрын
В дома треба жити і розбудовувати свою країну, а не шастати як цигани по світу.
@Living_in_USA
@Living_in_USA 7 күн бұрын
"В дома" згадали саме зараз, а чого 30 років тільки розкрадали країну.
@julialutsenko3568
@julialutsenko3568 7 күн бұрын
@@Living_in_USA розкрадав хто? І з чого взяли, що згадали саме зараз?
@Living_in_USA
@Living_in_USA 7 күн бұрын
@@julialutsenko3568 Ви задаєте такі питання, наче весь цей час на Місяці жили разом з американцями.
@julialutsenko3568
@julialutsenko3568 7 күн бұрын
@@Living_in_USA таким як ви все не так, і в Україні, і в США, і де завгодно, люди без дому.
@Living_in_USA
@Living_in_USA 7 күн бұрын
@@julialutsenko3568 А такі як ви весь час конфліктують з усіма.
@NENEGetto
@NENEGetto 8 күн бұрын
Бідність в Україні і США не треба порівнювати , Тому що в США це стиль життя , багато хто думає що країна тобі все повина , і не хоче працювати , цілими днями байдикують , багато хто сидить на фуд стемпах та клянчить гроші, отримує соц виплати, демократи дуже розпаскудили цих "роботяг" ще дуже велику роль грає менталитет, американцям байдуже на чому їздити, як вдягатися та де жити, така вона свобода по американські)
@Living_in_USA
@Living_in_USA 8 күн бұрын
Я не згоден і не бачу, що це стиль життя. Це вимушеність такого життя. Просто життя в США набагато складніше і ось, якийсь відсоток людей не витрумує цієї складності. Вони "сходять з дистанції", а потім вже не можуть повернутись.
@Sprint-n3n
@Sprint-n3n 8 күн бұрын
@@Living_in_USA а как же так получается, что вы приехали и зарабатываете больше или столько же как они? Выходит все зависит от людей. Не хотят напрягаться
@Living_in_USA
@Living_in_USA 7 күн бұрын
@@Sprint-n3n Дуже правильне питання. Мабуть треба окреме відео зробити для відповіді. Маю поправити себе, реально важливо не скільки заробляєш, а різниця між тим скільки заробляєш і скільки витрачаєш. Мій висновок, що в Україні менше бідних ніж в США, базується саме на різниці. Щодо того, які причини тому, то це не тільки не бажання напрягатись. Хоч, в моєму випадку, це так. Щоб заробити 1000 доларів в тиждень, я вимушений витратити на роботу біля 80 годин свого часу на тиждень, працюю в суботу та неділю. Якщо я буду витрачати 40 годин в тиждень, що є норма, то буде 2000 доларів в місяць і в мене буде теж мінус. Отже, реально, мінімальна зарплата, яка встановлена в даній місцевості не покриває витрат. Наприклад, такі супермаркети як Walmart, Target та інші пропонують зарплату по мінімальній оплаті, 15 доларів в час, цього явно мало, щоб покрити витрати. Я зараз говорю про витрати тільки на себе, а більшість тих же латино-американців живе сім'ями і рідко коли вони мають тільки одну дитину. Проста арифметика показує глибокий мінус. Я подавав заяви на роботу в Walmart та інші, навіть ніхто не відповів. Тобто, сумашедша конкуренція на ринку праці. Нові нелегальні імігранти готові працювати, як кажуть "за їжу". Отже, це не тільки не хочуть напрягатись, хоч це те присутнє. Хоч це теж є. Маю сусіда, американця, хоч він теж латино-американець, так його з декількох фастфудів вигнали і він більше півроку ніде не працює. Працює тільки його дівчина. Вищої освіти, звісно, не має, каже, що шукає роботу в констракшен, тобто будівництво. Мабуть основна причина, це відсутність нормально оплачуваної роботи і висока ціна проживання в США. Спочатку я проживав в Сан Хосе, так дуже висока оренда житла, переїхав в Бейкерсфілд. Однак, в Сан Хосе проживати краще. Вибору в мене немає.
@Sprint-n3n
@Sprint-n3n 7 күн бұрын
@@Living_in_USA ну так Ви ж и штат выбрали не самый дешёвый)). И труд у вас считается не квалифицированный. Отсюда и оплата такая же. В Украине та же история была б. Вы думаете сейчас в Украине все хорошо? Если взять аренду жилья и зарплаты. То у вас тоже будет минус
@Sprint-n3n
@Sprint-n3n 7 күн бұрын
@@Living_in_USA так ещё и работу попробуй найди достойную. А не грузчиком с 6 утра до 18 вечера
@Sprint-n3n
@Sprint-n3n 8 күн бұрын
А на Родине у вас кто-о заботился о вас?))) Кого-о интересовало ваше состояние ?))
@Living_in_USA
@Living_in_USA 8 күн бұрын
Відповідь, так. Як виявляється, європейська культура відрізняється від американської.
@MAX-uc4iu
@MAX-uc4iu 7 күн бұрын
​@@Living_in_USAТак верніться в Україну і ви офігеїте як про вас почнуть турбуватися тут , я тут і знаю про що говорю , ви будите таксамо нікому не потрібні
@Living_in_USA
@Living_in_USA 7 күн бұрын
@@MAX-uc4iu Я не про турботу говорю в відео, коли кожного дня питають як у вас справи. В США людину просто не будуть замічати, якщо вона нікого не цікавить. Це неможливо пояснити, поки сам не відчуєш і не побачиш. Наоборот, приїджайте в США і самі зрозумієте, що значить тут всім на всіх начхати. Є чудовий радянський фільм "Останній дюйм", російською "Последний дюйм", а там шикарна пісня "Какое мне дело до всех до вас...". Подивіться, якщо не бачили. kzbin.info/www/bejne/mp3chYOFjNKebNE В Радянські часи я дивився "радянську пропаганду про США" і не вірив, а тепер розумію, що вони говорили всю правду. Але США і в цьому випадку до лампочки, що говорили про США в Радянському Союзі. Як так може бути така кількість безхатченків в самій багатій країні? Але в США і це до лампочки.
@ВикторЛ-л3ч
@ВикторЛ-л3ч 7 күн бұрын
Осторожно про Союз, потому что "специалистов" по "совку" столько набежит... 😂
@АлександрШейка-ц5ь
@АлександрШейка-ц5ь 6 күн бұрын
@@ВикторЛ-л3ч совкопітеків боятись - совок не матюкати.
@prostyj_hlopaka
@prostyj_hlopaka 9 күн бұрын
Багатим живеться всюди добре. А на рахунок трудового лагеря повністю згідний. Нещодавно взнав , що в банку JPMorgan люди працювали по 100 годин на тиждень, поки після смерті одного з співробітників, не зменшили час до 80 годин на тиждень. Чим вам не рабство?
@jampwnz
@jampwnz 9 күн бұрын
Там нуль авто. На відео жодного авто. Немає кому там паркуватись - немає запиту від ком'юніті. Тому і немає парковки
@Dmytro-n9o
@Dmytro-n9o 9 күн бұрын
вот об этом я и говорю - если автору там надо парковаться - почему бы не сделать запрос на создание парковки? представляешь, если через месяц появится и именно автор поспособствует этому изменению? я бы был горд на его месте -- увидел неудобство - решил проблему.
@Living_in_USA
@Living_in_USA 9 күн бұрын
@@Dmytro-n9o Я не з цієї комюніті, якщо ви про це. Питання в принципі, а не в вирішенні проблеми. Принципи повинні діяти вскрізь однаково. Щодо авто, там всі авто стоять на парковках приватних і я там вреші поставив. Подивіться уважно відео, там показано двох трак драйверів, які припаркувались з порушенням. Розумієте, що вони не навмисне це зробили, іншого виходу в них немає. Ось все що потрібно знати про запит на парковки. До речі, запитайте будь-якого водія трака, він вам пояснить, що для всіх тракістів найважливіша проблема парковок, тому що все вскрізь заборонено, а вони мають туда завести товар. Навіть так часто буває. Тракіст привозить до компанії товар, а ті чекай до завтра, а де, якщо вскрізь заборонено. А вони йому говорять, це твої проблеми, ми тебе впустим на територію для розвантажування тільки завтра.
@Dmytro-n9o
@Dmytro-n9o 9 күн бұрын
@@Living_in_USA ясно, это жесть.
@Dmytro-n9o
@Dmytro-n9o 9 күн бұрын
ответ прост. качай права в своей стране. отстаивать права - да, нужно, но не качать. я так понимаю, что протупили, не предусмотрели парковку, а потому как идет сплошная - парковать нельзя. хочешь сделать по-нормальному - подай запрос в городской совет на рассмотрение. у дороги есть владелец (город) и если это действительно проблема, то нужно писать, а не снимать видосики с претензиями, которые ну вот вообще не решат проблему. не уподобляйтесь рашистам.
@Living_in_USA
@Living_in_USA 9 күн бұрын
Я не качаю права, я замітив дуже велику незручність і просто показав це в відео. Той, хто це встановлював, або зовсім тупий, як ви замітили, намалювавши суцільну лінію, або йому начхати на людей. В відео я показав двох далекобійників, які порушили правила парковки, а вони сюда приїхали по роботі, привезли для тих, хто встановив такі тупі правила парковки, товар. Тепер ще, щодо качай права в своїй країні. В Каліфорнії будь-хто, хто прожив законно більше 180 днів вважається резидентом. Я спілкувався не з одним американцем, в тому числі афро-американцем, пояснив, що я з України і не маю громадянства США. Він сказав, буквально, ми всі, ти і я, як резиденти маємо однакові права. Взагалі, в нормальних американців саме такий підхід. Реально, більшість американців не дивляться на мене, як на іноземця, хоч я їм про це говорю. Вони говорять, ми однакові з тобою. Це щодо загальних прав людини. Не розумію, чого ви цього не зрозуміли, якщо давно проживаєте в США. Мені всі американці про це говорять, з якими я розмовляю. Проблема не у власника дороги, у нього немає проблем, він як власник, зупиниться даже там, де по правилам заборонено, сам себе ж не накаже. Проблема в тому, що США далеко не ідеальна країна, а тому періодично виникають, от зараз в новинах свіжі вбивства в трьох частинах США, а також те, що назвали BLM.
@Dmytro-n9o
@Dmytro-n9o 9 күн бұрын
@@Living_in_USA извини(те), если зацепил, мне не нравится когда наши в чухой стране начинают качать права, при этом высмеивая подобное поведение у рашистов. нет, я от 10 лет в европе, не в сша и только как получу паспорт считаю, что смогу чтото начинать заявлять, так как за 10 лет начал понимать что к чему. а идеальных стран нет. иначе все бы туда переехали и, так как люди разные, страна перестала бы быть идеальной. афро-американцы тоже, не успели получить гражданство - уже считают себя местными. это... ну... пусть будет - грустно. я бы не хотел чтобы понаехавшие в мою страну начинали быковать. поживи лет 10, посмотри как все устроено, попробуй подстроиться, раз ты выбрал сюда переехать - потом уже и заявляй что все не так.
@Dmytro-n9o
@Dmytro-n9o 9 күн бұрын
@@Living_in_USA кстати, владелец дороги может вообще не в курсе что у дальнобойщиков там проблемы - никто не сообщал. да, я знаю, бюрократия есть везде. но иногда это именно то, что сдерживает анархию. представляете, если бы все замечания сразу же удовлетворялись бездумно?
@Living_in_USA
@Living_in_USA 9 күн бұрын
@@Dmytro-n9o Питання не про зауваження, питання про здоровий глузд. Чому зразу не подумали, що крім власника і працівників його, комусь ще понадобиться зупинитись. До речі, часто в бізнесах зустрічаю протилежне, таку табличку, що парковка тільки для відвідувачів, працівникам заборонено паркуватись тут. Так що є нормальні люди, але багато і не нормальних.
@Living_in_USA
@Living_in_USA 9 күн бұрын
@@Dmytro-n9o Це ви не правильно себе ведете, самі і привели приклад вашої неправильної поведінки, коли вказали, що інші зразу качають права. Таким чином і в США виходить. Хто качає зразу, той і отримує. Уявляєте, я тут зустрівся з тим, що в'єтнамці мають права вимагати перекладу на в'єтнамську, а от українці ні. Мені прийшлось в суді користуватись перекладечем російською, так як мені відмовили в українському перекладачі. Тобто Україна в списку важливих країн в США десь у другій сотні. Тепер можете не качати права, правда до тих пір поки всіх українців не переб'ють. Євреїв зразу захистили при першій спробі масованої ракетної атаки, а українцям відмовляють і після сотої атаки.
@sheriffpsheriffp8846
@sheriffpsheriffp8846 10 күн бұрын
Ой не знаю як так сталося ну я прослухав до кінця і нічого не можу зрозуміти для чого ви це говорите такі речі дайте відповідь хотя би в чому страх ваш заголовок в чому страх
@Living_in_USA
@Living_in_USA 10 күн бұрын
Ну як це ви нічого не зрозуміли, стільки коментарів написали. Значить зрозуміли, що нічого не розумієте. Але все ж таки, якщо так і незрозуміли, то пояснюю. Страх, це основний інстинкт в самозбереженні людини. Так як в США все зарегульовано законами, правилами, навіть табличками, не паркувати в будь-який час, то всі, хто проживає в США бояться навіть випадково порушити якийсь закон, правило та інше, тому що все знати при такій кількості не можливо. Коли тільки прийхав в США, я розмовляв з перуанцем, який прожив в США вже більше 20 років. Він мене зразу попередив, що саме головне в США, це, не дай Бог, порушити якийсь закон, інструкцію чи правило. От які страхи у тих, хто живе в США.
@sheriffpsheriffp8846
@sheriffpsheriffp8846 10 күн бұрын
Неправда Американці купляють різні марки машин кому яка підходить в більшості купляють японські
@Living_in_USA
@Living_in_USA 10 күн бұрын
Американці різні є. Зараз багато Американців, які імігранти. Я ж говорю про коренних Американців, які були народжені в США і батьки їх були народжені в США. Такі американці купують тільки американські моделі автомобілів.
@sheriffpsheriffp8846
@sheriffpsheriffp8846 10 күн бұрын
Неправда тут з дерева з каркасу будують і 4 і 5 і 6 поверхів якось так нічого не присідає
@Living_in_USA
@Living_in_USA 10 күн бұрын
Так будують, по біності, хочуть зекономити. Але ж вище не будують. І якщо будують 5 поверхові, то максимально укріплюють, щоб не розвалилось. Але, в основному так звані апартменти, будують максимум двоповерхові, щоб максимально дешево. Я питав мексиканців на такому будівництві. Вони сказали, що в них в Мексиці, не будують з дерева і не розуміють чому в США будують з дерева, адже США багатша ніж Мексика.
@sheriffpsheriffp8846
@sheriffpsheriffp8846 10 күн бұрын
І саме основне в Америці не можна судити людину чи вона багата чи вона бідна по її хаті не можна судити людину чи вона бідна чи вона багата З чого збудована її хата також не можна судити на якій машині вона їздить чи в яких мештах вона ходить я знаю багато людей які мільйонери ну ходять в порваних шкарпетках якось так
@Living_in_USA
@Living_in_USA 10 күн бұрын
Ви привикли судити інших і весь час слово судити використовуєте в своїх постах. Ніхто нікого не судить. Подивіться на Маска, він в порваних шкарпетках ходить. Не смішіть людей. В США по зовнішньому вигляду і де працює людина оцінюють людей, я це навіть на собі замітив. Люди в усьому світі однакові. Я приїхав в це місто і сусід мій, молодий хлопчина, американець, зразу відмітив, що я крутий, на такій крутій машині приїхав. От все що вам потрібно знати про Американців.
@sheriffpsheriffp8846
@sheriffpsheriffp8846 10 күн бұрын
Так багато хотів є тут з низькими дахами поясню чому тому що в Америці дуже багато торнадо і для того щоби захистити будинок роблять низькі дахи
@Living_in_USA
@Living_in_USA 10 күн бұрын
Знову не попали, знову, вибачте чушь, написали. Де ви в Каліфорнії, особисто в Бейкерсфілді бачили торнадо? І дерев'яний будинок не врятує низька стеля, врятує тільки цегляні стіни. Я розказував і трохи показував згорівші дерев'яні будинки в Бейкерсфілді, так от тільки цегляні вставки і залишаються. що природно.
@sheriffpsheriffp8846
@sheriffpsheriffp8846 10 күн бұрын
За автомобілі траки люди їх купляють в більшості ті хто працює і кому потрібно з заду кузов чи тягнути причіп люди купляють траки тому що вони в більшості всі мають лодку велику або Кемпер і на всі вихідні вони їздять або на воду або в ліс тому вони мають траки
@Living_in_USA
@Living_in_USA 10 күн бұрын
Я бачу у вас на все своя особиста думка, яка не співпадає з тим, що я бачу. Я бачу багато траків, на яких їздять просто по фану, і не тягають ніякі причепи і не працюють на них. Ви такі не бачили в США, тоді я вам покажу. У всіх багатих, а я їх визначаю по їх багатим домам, подивіться мої інші відео про це, на драйв веї стоять круті траки, а мексиканці працюють на убитих і старих траках.
@sheriffpsheriffp8846
@sheriffpsheriffp8846 10 күн бұрын
Про пішоходів неправда пішоходи теж тут зобов’язані переходити в спеціальному місці просто їх тут малої всі їздять за кермом тому що кожна людина тут має машину а той 2 скільки людей в сім’ї стільки машин на подвір’ї
@Living_in_USA
@Living_in_USA 10 күн бұрын
Знову казки розказуєте. Пішоходи переходять на переходах, коли сильний трафік, а там де малий трафік, переходять де хочуть. Я вже не кажу про безхатченків, ті переходять де хочуть вскрізь.
@sheriffpsheriffp8846
@sheriffpsheriffp8846 10 күн бұрын
Ви не можете сказати якщо людина проїхала на старій машині це означає що вона бідна тут на каждому подвір’ї 3- 4 машини старі машини вони люблять вони їх бережуть як спадок своїх дідів і прадідів
@Living_in_USA
@Living_in_USA 10 күн бұрын
Знову перекручуєте. Старі авто я бачу, але вони для фану і власники таких автомобілів їздять на них по вихідним для розваги, а також регулярно збираються в якихось місцях. А по сімейним справам і на роботу вони використовують сучасні авто. Зрозуміло, що це не бідні люди, вони мають багато автомобілів. А на старих авто їздять мексиканці на старих траках, це я бачу і бідні. Але старі автомобілі треба відрізняти. Бідні їздять на "покоцаних" і автомобілях, яким 15-25 років. А колекціонери старих авто мають автомобілі, які були вироблені 50 і більше років. Різницю якось розумієте?
@sheriffpsheriffp8846
@sheriffpsheriffp8846 10 күн бұрын
Доброго дня друзі тут багато неправди я не розумію як ви можете судити про Америку проживши один рік саме 1-є наприклад в мене страхівка на машини 30$ на місяць я прожив тут 15 років
@Living_in_USA
@Living_in_USA 10 күн бұрын
Вашій машині мабуть 15++ років, то і страховка така. Я не сужу про Америку, я розказую, що сам бачу і спостерігаю. Яку я неправду сказав, назвіть конкретно?
@augusta88
@augusta88 11 күн бұрын
Телефон краще тримати горизонтально) удачі😊
@Living_in_USA
@Living_in_USA 11 күн бұрын
Мені тримати не краще, але для глядачів буде краще. Настиіпні стріми буду саме так робити.
@KachmarStream
@KachmarStream 12 күн бұрын
я так і не зрозумів що автор хотів сказати... ну там є парковка, там нема. і що? влада міста і овнери вирішують де буде парковка. а взагалі в Америці з парковками повна жо*а. всі їздять на автівках, а припаркувати цю автівку нема де. або за гроші
@Living_in_USA
@Living_in_USA 11 күн бұрын
Автор хотів сказати, що в радіусі кілометра автор не міг поставити автомобіль, щоб не порушити правила. Не дивлячись на те, що місця, де поставити автомобіль дуже багато. Однак, тут діє приватна власність не на користь людей, а проти них. Я розумію, коли табличка Не паркувати стоїть там, де припаркований автомобіль буде заважати. А на відео ви бачите, що місцевість як в пустелі, вскрізь пусто.
@Dmytro-n9o
@Dmytro-n9o 9 күн бұрын
да это везде так. в европе даже на условно бесплатной парковке попробуй оставить авто без диска с указанием когда запарковал или без бесплатного билетика из автомата (бесплатно, например, на 2-3 часа).
@Dmytro-n9o
@Dmytro-n9o 9 күн бұрын
@@Living_in_USA кстати, главный вопрос - а зачем тебе там парковать? если устраиваешься на работу, то запрет не действует (не на 100% уверен). по крайней мере перед приездом это должны согласовать по телефону и номер внести в список.
@Living_in_USA
@Living_in_USA 9 күн бұрын
@@Dmytro-n9o Ну от бачите, ви навіть не зрозуміли суті свободи. Тепер я маю вам звітувати де захочу зупинитись. Ось так ви розумієте свободу в США, що я і показую в відео.
@Dmytro-n9o
@Dmytro-n9o 9 күн бұрын
@@Living_in_USA тааак. давайте не путать свободу и анархию. если нельзя парковаться, то нельзя. кстати, остановка еще не есть парковка. насколько я помню, я могу в любом месте (где меня можно свободно объехать) остановиться на несколько минут включив аварийку. и так делаю в европе - пока проблем нет. даже под знаком парковка запрещена. и еще одно - что для одного свобода - для другого может быть ущемление прав. потому есть закон.
@KachmarStream
@KachmarStream 12 күн бұрын
канал називається українською. автор спілкується українською. а ролик називається російською. хм )
@Living_in_USA
@Living_in_USA 11 күн бұрын
В даному випадку і українською і російською назва однаково пишеться.
@SVP-d1d
@SVP-d1d 10 күн бұрын
@@Living_in_USAце він пише та читає українською, але подумав російською. хм :)
@ОлегПетрушкевич-ы3ы
@ОлегПетрушкевич-ы3ы 12 күн бұрын
Як юристу дуже цікаве відео, дякую, зичу Вам наснаги та найпростіших адміністративних процедур за умов наявності порушень законодавства США.
@utro_s_baptistom_sammersom
@utro_s_baptistom_sammersom 12 күн бұрын
педестриан)))
@utro_s_baptistom_sammersom
@utro_s_baptistom_sammersom 13 күн бұрын
открываете американские тайны))
@klondike777
@klondike777 13 күн бұрын
Для початку не погано. Але ще треба багато попрацювати. Бажаю Вам успіху!
@Living_in_USA
@Living_in_USA 13 күн бұрын
Дякую.
@zet4865l
@zet4865l 14 күн бұрын
Дуже чисто, ніхто нікого не чипляе. А для чого це відео так і не зрозуміла. А що десь когось свое майно не інтересуе?
@Living_in_USA
@Living_in_USA 13 күн бұрын
В відео я намагаюсь вам пояснити поведінку людей, які проживають в США. Як для мене, вона штучна, якщо коротко.
@СветланаМилько-л8е
@СветланаМилько-л8е 14 күн бұрын
Перше враження більш правильне
@nikolaykocherga1057
@nikolaykocherga1057 14 күн бұрын
Вітаю! Маю аж три питання)) - чи можна на тих зелених галявинках власнику посадити квіти, або щось корисне, обліпиху, наприклад...) чи важко з роботою в тому районі й чи реально назбирати фінанси на такий будиночок середнього розміру? Дякую!
@Living_in_USA
@Living_in_USA 13 күн бұрын
Щоб відповісти на ваше питання "чи можна на тих зелених галявинках власнику посадити квіти, або щось корисне, обліпиху, наприклад", потрібно звернутись до місцевої влади і запитати. Проблема в тому, що в США все зарегульовано. Хоч ділянка землі у вас буде в приватній власності, але що на ній ви можете, а що не можете робити, залежить від федеральних, тобто від законів США, законів штату конкретного, потім так званої каунті і в кінці кінців населеного пункту. Наприклад, в Україні ви можете не підстригати траву у себе в дворі, тут це не пройде. Якщо подивитесь, на всіх ділянках вона підстрижена. Тому, як правило, власники нічого не роблять, щоб не попасти на штрафи, якщо щось зробив не те. Щодо роботи і назбирати гроші. Я замітив, що бідних людей в цьому місті, де я зараз проживаю, значно більший відсоток, ніж в Україні. Але треба не плутати, тут просто рівень порогу виживання значно вищий по ціні. Наприклад, в селах України багато хто живе просто за рахунок свого городу, тобто маючи мізерну зарплату чи пенсію, вони спокійно виживають і живуть в своїх будинках. Тут це не проходить. Якщо людина має у власності хоч якусь нерухомість, скажемо сарай 2 на 2 метри, за нього вона платить податок. А тому, в результаті, багато людей опиняються "на вулиці", коли не можуть сплатити податок. Самий дешевий спосіб оплати за проживання в житлі, а не на вулиці, це проживання в мобільних будинках. Я цікавився цим, так як для нового імігранта це дуже важливо. Отже, менше 700-1000 доларів в місяць прийдеться витрачати на таке проживання, та ще перед цим купити такий мобільний домік. До цього потрібно додати автомобіль, страховки та інше. А тому в будь-якому разі, щоб проживати в житлі, а не "на вулиці" потрібно кожного місяця витрачати декілька тисяч доларів. А це і є мінімальна зарплата, яку можна знайти американцю. Імігранту новому і це практично неможливо знайти. Ціна на будинки залежить від локації. Але навіть в бідних районах, це сотні тисяч доларів. Самий дешевий варіант, як я сказав, мобільні доміки, які дуже старі можна купити за декілька десятків тисяч доларів.
@AlPe-u3c
@AlPe-u3c 14 күн бұрын
Чувак, це тільки твої враження, бо ти тут не живеш. Я живу і працюю тут, і твоя оцінка менталітету американців добряче спотворена твоїм особистим менталітетом. Згоден в оцінці державного устрою, а вся решта - переказ вражень чувака з Полтавщини (не з Полтави), життєвий досвід якого дуже однобокий. Де ти ще бував поза Україною?
@СветланаМилько-л8е
@СветланаМилько-л8е 14 күн бұрын
Так що ви написала крім критики і того що якнули? Різницю напиши , не можеш... то твоє "я" нікого не цікавить
@Living_in_USA
@Living_in_USA 13 күн бұрын
Що значить я тут не живу? Я тут живу зараз і вам показую на відео. У вас одні враження, у мене інші. В свій час я був категоричним противником так званого "совка". Але, зараз згадуючи, що при совку говорили про США, то все правильно. Для людей тут основне гроші. Гроші все вирішують. Живеш тут як серед вовків в лісі. Кожний думає тільки за себе і на іншого йому начхати, навіть якщо він лежить на землі непритомний. Просто якимсь чином в США сформувалась система законів і їх дотримання, що здається, що тут чудово завдяки саме відношенням між людьми. В реальності, така поведінка людей від страху бути покараним по закону. Спробую записати на цю тему відео і покажу вам раельну ситуацію.
@johnwvc7102
@johnwvc7102 13 күн бұрын
Какими бы не были цигляни будинки они все внутри сделаны из каркаса,даже небоскрёбы все имеют внутри стены из каркаса(метал)потому что без каркаса негде проводить електрику,воду и коммуникации.Американцы не будут рубить штробу в бетонной или кирпичной стенке а все проводят в пустотелой стене.
@Living_in_USA
@Living_in_USA 13 күн бұрын
@@johnwvc7102 Ви помиляєтесь, цегляні будинки не роблять з каркасу. Сама цегляна кладка і є каркас, якщо хочете використовувати це слово. Каркас, це несуча конструкція, в даному випадку будинку. Здогадайтесь, що являється каркасом для людини? Це скелет людини. А цегляні, бетонні будинки, це без скелетні, тобто безкаркасні споруди. Тільки тому, що сама стіна з цегли чи бетону, є більш міцніша, ніж на основі каркасу. В мене є інші відео, де я показую каркас дерев'яного будинку поки він ще будується. Якщо говорити про прокладку комунікацій в цегляних та бетонних будинках, то там маршрути цих комунікацій закладають під час зведення стін. Так і в Україні роблять.
@johnwvc7102
@johnwvc7102 13 күн бұрын
Я помиляюсь уже 31 год на стройках Америки))строил много домов для одной семьи (residential housing)для несколько семей(апартаменты)Строил небоскребы и индустриальные здания (электрик и уже вышел на пенсию)Знаю как было в Украине(работал и там электриком)и проводка коммуникаций в Америке и Украине это совершенно разные вещи.Дело вовсе не в богатых домах и бедных(нема грошив на цэглю)а в индустрии застройки,здесь дома строят все каркасные как для миллионеров так и для простых людей,разница лишь в размерах,начинке внутри и размера участка.Большинство территории Америки находится в сейсмической зоне и здания из чисто кирпича или бетона(несущие стены)очень опасны.Поэтому здания все строят по коду (землетрясения)внутри больших высоких зданий метал для flexibility (жесткость опасна)поэтому каркасные дома это самое то для безопастности.Ну а насчет проводки коммуникаций внутри стен то я за свою жизнь здесь ни разу не видел европейские или украинские системы прокладки коммуникации.Абсолютно везде стоят каркасные (пустотелые внутри)стены для коммуникаций.