Століття пройшли, Але слова генія Остались правдою до цього дня.
@ЮрийФоменко-ю5к3 күн бұрын
Я РУССКИЙ. Живу в Краснодаре очень люблю кубанский казачий хор. В их репертуаре почти все песни на украинском языке, очень, кстати понятные нам. Но вот этой песни нет. А она очень красивая.
@ДмитроМакушенко4 күн бұрын
На ілюстрації Дмитро Солунский
@Віра-л3ц4 күн бұрын
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
@Mnievsiorawno4 күн бұрын
Слова святителя Ростовского
@СемьяГончар-в5я5 күн бұрын
😊
@Mukhina_Olena5 күн бұрын
😭❤️👏👏👏
@Божена-ъ1т6 күн бұрын
Ой там, на горі, ой там, на крутій, Ой там сиділо пара голубів. Цілувалися, милувалися, Сизими крильми обнималися. Де взявся стрілець, козак-молодець. Голуба убив, голубку зловив. Приніс додому, пустив додолу, Насипав пшенця аж по колінця. Голубка не ість, голубка не п’є, Та й на ту гору плакать іде.
@AntonLisniak6 күн бұрын
Дуже сильне виконання, дякую! Чи можна десь знайти/придбати ноти цього дивного твору?
@Владислав-п7ь3з7 күн бұрын
Слава Українцям!!!!!!!!. Пістя супер в крапку.
@Владислав-п7ь3з7 күн бұрын
Хай славиться Український народ. Слава Українським пісням.🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦💯🌈👏✊👍🙏🍮✊👍✊👍.
@Алик-г6и7 күн бұрын
❤❤❤❤❤Супер! 🎉🎉🎉🎄🎄🎄🙏🇺🇦
@olgagalchuk12478 күн бұрын
Дякую! Дуже гарні пісні і чудове виконання. Саме те, що потрібно в цей нелегкий час.
@Mister_Ruzuk9 күн бұрын
Ми вчили цю пісню у садочку❤❤
@1bojcenko19 күн бұрын
Амінь
@ВалентинКоваленко-р1ф9 күн бұрын
Чудове виконання . Дякую.
@jansekal349210 күн бұрын
❤❤❤
@borys400111 күн бұрын
Пісня УПА.Це точно.У мене є точно ВІДКРИТЕ БОЖЕ СЕРЦЕ замість людського розуму, яке було поновлено у СТРАСНУ ПЯТНИЦЮ в Церкві та з яким я прийшов на землю, московія за свої смертні гріхи стане на СУД БОЖИЙ, З НАМИ БОГ УКРАЇНО.Ще за земного життя багато з Вас може мати ВІДКРИТЕ СЕРЦЕ, але люди легковажать цим, СЛОВА БОГОРОДИЦІ у обяві Священику уві сні у Львові, яке шукають молитвою постом ділами Каяття, З НАМИ БОГ
@ДмитрийФилоненко-л9ф11 күн бұрын
Моя улюблена пiсня. Добре хлопцi спивають...Сльози течуть...
@СвітланаШевчук-г2ю12 күн бұрын
Отже - Дажбоже!... І присутня досі існуюча форма звернення. Вічна Русь-Україна. Слава.
@ЕленаКузнецова-э1р8н13 күн бұрын
300 років пройшло, нічого не змінилось
@Kubanec114 күн бұрын
Привет с Кубани 💛💙
@ЮраКолодяжний14 күн бұрын
Хору імені Верьовки потрібно повчитися у Волинян
@ЮраКолодяжний14 күн бұрын
Хору імені Верьовки потрібно повчитися у Волинян
@ОлексійШипко15 күн бұрын
Найкраще досягнення виконавчої майстерності !!! Неперевершено!
@ЮраКолодяжний15 күн бұрын
Хор слабкий потрібне переіменування на київський народний хор
@Вероніка-б1ф15 күн бұрын
Пані Ніна.
@lyastivka16 күн бұрын
Як НЕ гарно додавати таку прекрасну пісню на платформі БЕЗ згоди автора - пана Тараса Компаніченка. Навіть після його прохання змінити фальсифікацію, автор каналу абсолютно не реагує і нічого не змінює, тим самим вводить в оману всіх людей.
@Альона-и2м16 күн бұрын
Буду ХУСТИ (лахи)
@vera865317 күн бұрын
Я не історик, але цій пісні років 600-700
@vera865317 күн бұрын
І не дай бог. Даж болг .
@МаринаЗеленюк-р3ч17 күн бұрын
Покоління за поколінням одні борці за Україну надихають наступних. Побачила, що сьогодні День народження Левка Лепкого і згадала уривок з "Огненного кола" Багряного, в якому він розповідає, як "давня" стрілецька пісня, яку написав Левко Лепкий, надихала українських вояків під час ІІ Світової війни. ------------------------------------------------------------------ "Їхали на схід з піснями, ніби на якесь свято. (.....) Найулюбленішою й найгримливішою піснею була знаменита тая, давня стрілецька: Ой видно село, широке село під горою… Села ніякого не було видно, бо мимо поїзда, наїжаченого зенітками миготіли лише німецькі дорфи, а потім чеські містечка та черепичні покрівлі фільварків та розбомблені станції. Але вони - співаки - бачили за тим усім таки село. Широке село. Українське село. Рідне. їхнє! Квітуче. Зворушливо гарне… …Широке село під горою. Ой там ідуть стрільці, січовії стрільці до бою! Ради такої нагоди навіть не гріх би було в старій пісні переміняти одно слово, вставити нове, щоб дужче пасувало до нової дійсности: «Молодії стрільці до бою!» - як то хтось пробував робити за непогамовним бажанням включити таки себе в цю пісню. Осучаснити її в такий спосіб. Це ж пісня про них. І село те їм увижається. Видно його. Вони його бачили теє широке село… І називалося воно Броди… Петрові теж це невідоме й незнайоме містечко десь там, біля Почаєва, ніби увижалося отим оспіваним «широким селом», де йдуть з таким романтизмом «стрільці до бою». Ідуть і інших поривають. Іде, іде військо крізь широке поле. Хлопці ж бо то хлопці, як соколи! Де ж той Роман?! Той синьоокий мрійник! Мабуть, теж десь отак співає. Під Броди дивізія прибула в перших числах липня" ------------------------------------------------------------------ З Вікіпедії: "Левко Лепкий - письменник, журналіст, редактор, композитор, художник, один з організаторів Легіону Українських Січових Стрільців. Служив, зокрема, у ІІІ курені УСС, де у званні поручника був командантом кінної сотні, брав участь у боях поблизу Кам'янця. Разом з Романом Купчинським, Михайлом Гайворонським, Юрієм Шкрумеляком, Антоном Лотоцьким творив стрілецькі пісні." #Читаю_Багряного #Огненне_коло
@sergon599217 күн бұрын
А у ладiвницi нiоднiciнького набою😢
@VikSol-x9k17 күн бұрын
Героям Слава
@Алик-г6и17 күн бұрын
❤❤❤❤❤🎉🎉🎉Браво! 🎄🎄🎄🙏
@andriysologub347718 күн бұрын
Duze faino ! Slava Ukraini!
@vira1-volya3nadiya5lubow919 күн бұрын
❤
@OlgaAtamanenko22 күн бұрын
Старовинна колядка записана в с. Грузьке Макарівського району Київської області. Опар‘єнко Віра Тихонівна 1922 р. н. соло заводить. Машовець Марія Володимирівна 1921 р. н., сольний підголосок. Машковець Катерина Миколаївна 1929 р. н. Піхур Одарка Онопрієвна 1913 р. н., соло. Моголівець Надія Григорівна 1914 р. н. Цируль Раїса Гаврилівна 1929 р. н.
Помишляйте, чєловєци, всякий час о смерті, Скільки б не жив на цім світі - треба буде вмерти. О багацтві і розкошах всєгда помишляєш, Коли прийде смерть по душу - ти того не знаєш. Коли прийде смерть по душу - нельзя откупиться, Махне косой, ступай за мной, полно суєтиться. Все багацтво, всі розкоші складаєш у суми, Кому вони дістануться - нема в тебе думи. Все багацтво, всі розкоші, суєту оставиш, Тільки гріхи, діла свої Судії представиш. Як задзвонять усі дзвони по смертній годині, Скажуть люди: вічна пам'ять по моїй кончині. Всі сродники, приятелі тіло провожають, А ангели-хранителі душу зустрічають. Всі сродники, приятелі додому вертались, А ангели-хранителі за душу сражались. Пішла душа по митарству за гріхи страдати, Не поможуть гріхам моїм ні отець, ні мати. Не поможуть гріхам моїм ні браття, ні сестри, А поможе милостиня, що я подавала. Лежить душа обнажена, а тіло потліло, Ведуть душу на Суд Божий за всякоєділо.