Пікірлер
@Metvei-VG
@Metvei-VG 5 ай бұрын
Топ 1
@Atom-scan
@Atom-scan 8 ай бұрын
лайк
@maureenbucchin7405
@maureenbucchin7405 Жыл бұрын
promo sm 🙃
@heppyhouse5824
@heppyhouse5824 Жыл бұрын
🇺🇦❤️🇺🇲
@user-fo2tj3nc1o
@user-fo2tj3nc1o 3 жыл бұрын
cупер!
@rxx580
@rxx580 3 жыл бұрын
Сколько бабок спилили с бюджета на это ????
@user-tn2ts1vu3r
@user-tn2ts1vu3r 3 жыл бұрын
Проінформували про іонізуюче випромінення, проте не розповіли про рентгенівське та нейтронне.
@MaxmaxOFF81
@MaxmaxOFF81 3 жыл бұрын
Из пенопласта сделали или из дерева?
@vitaliikovach3942
@vitaliikovach3942 3 жыл бұрын
робили з пап"ємаше та інших матеріалів.
@GamePlayShare
@GamePlayShare 3 жыл бұрын
Придешь сдавать, а тебя и арестуют.
@GamePlayShare
@GamePlayShare 3 жыл бұрын
Какая-то кустарщина. Цензура в идео, нелепый дубляж. Вы куда Айзона дела?
@nikit0si4
@nikit0si4 3 жыл бұрын
Цікавий сюжет, але будемо реалістами, не зважаючи на теорію стохастичного ефекту, хоч я і є її прихильником. Усілякі медальйони скалярної енергії є цілком безпечними, на 9:14 ви кажете що прилад вимірює гамма, але на дисплеї чітко видно, що він у режимі бета-випромінювання, одиниці виміру част см^2 мин, теж кажуть про те, що вимірюється бета-випромінювання, як нарахували 20 разів не знаю, я подивився на покази вашого приладу і в мене вийшло 7.5 разів, також не було показано в якому режимі лічильник, чи встановлено гама фільтр. Це помилка чи хитрий крок журналістів, не знаю, затверджувати не буду бо цим приладом ніколи не користувався. Просто в такому випадку, що ж буде з людьми які засмагають на деяких пляжах де значення фону іонізуючого випромінювання ще більше. А коли такий сюжет вийде про радіоактивних людей (після введення радіоактивного препарату для медичних досліджень) то це взагалі ШОК, нумо шарахаймось їх, можна зібратись та як у середні віки та стратити :) Саме тому треба чітко розділяти небезпечність предметів, бо потім усілякі пишуть, що ви будете в шоці коли поміряєте посилки з Китаю. Саме цікаве на 8:48, журналіст робить саму тупу річ які можна зробити, підносить до очей, доза для ока значно менша ніж для шкіри, потім глядачі будуть же робити так само, бо побачили це на каналі про український атом, і у когось скло буду пошкоджене чи скла взагалі не буде, ось в цьому випадку дійсно небезпечно, краще б на смак спробував, (не треба) там хоча б 80% виводиться з організму. А фарба ця майже не світиться від сонячного випромінювання, її можна засвітити ультрафіолетовим ліхтариком, ось краще б так показали, можна було б продемонструвати вимірювання старим домашнім дозиметром/радіометром, щоб показати, що дійсно можна перевірити хоча б поверхнево своє житло, розвивайтесь та не робіть помилок, бажаю успіху!
@vitaliikovach3942
@vitaliikovach3942 3 жыл бұрын
Дякую за коментар. Дам трохи роз"яснень. 1. Вимірювання робив сертифікованим приладом фахівець з Радону по гама і беті з фільтрами і без фільтрів. Скрізь були перевищення допустимих норм. З фільтрами менші, без фільтрів - у 20 р більші. Процес вимірювання кожного предмету по гама та беті з фільтром і без займав десь в середньому до 5 хв. Тобто на 2 предмети 10 хв. У нас хронометраж всього фільму 31 хв. Довелось процес вимірювання різати . Але всі оригінальні зйомки збережено і можуть бути надані для підвердження оригінальності. Ми за свої слова відповідаємо. І за кожен кадр також. 2. Мова про техногенне іонізуюче випромінювання, а не про природнє. Про природнє і його вплив сказано на початку фільму. 3. Тупа річ? Ок, якщо скло ціле, контакт 1-2 сек, не більше. Було б бите скло, в руки б не взяв. Радіоактивні солі урану, які використовували для люмінесцентного ефекту мають специфічне світло. Майже такий ефект світла дають і не радіоактивні прилади із люмінофором. Вдень ліхтариком не вийде , тільки із затемненням на око. І в умовах мало сприятливих для зйомок, коли продавці такого краму м"яко кажучи не раді візиту, возитися не виходило. Ми ж показували не постановочні кадри, а реальні. Підіть з камерою на блошку, скажіть що шукаєте радіоактивні предмети, побачте що з вами і камерою станеться за 1 хв. Дякую, що переглянули фільм до кінця.
@nikit0si4
@nikit0si4 3 жыл бұрын
@@vitaliikovach3942 @Vitalii Kovach дякую за відповідь та за розяснення щодо вимірювань. Я зробив акцент уваги на піднесенні до очей, бо часто корпус не є герметичним, навіть з цілим склом, як приклад компас Адріанова, там задвижка для фіксації стрілки рухається в великому отворі в корпусі. От про блошку і продавців місцевих з вами згоден на 100%, але всеж гарний потужний уф ліхтарик, з якісними світлодіодами (не китай) повинен дати люмінісценцію, різниця буде в тому що світломаса тимчасової дії, буде значно довше світитись, а ось постійної дії гасне через пару секунд :)
@user-ft7ol4vb9k
@user-ft7ol4vb9k 5 жыл бұрын
Саня, как бы молодец, как бы хорошо говорил, как бы грамотно, как бы почти понятно 😂😂😉
@uatomorg1160
@uatomorg1160 5 жыл бұрын
зависть - это плохо) наша редакция полностью согласна с девушкой-предыдущим комментатором
@user-ft7ol4vb9k
@user-ft7ol4vb9k 5 жыл бұрын
Ей ей полегче, я скинул 5 людям ваш видос, я можно сказать ваш пиар агент при восьми то лайках!) Кстати зря вы у него номер не взяли для будущих сюжетов, он по медицине может и ярче глаголить. И добавьте в видео правильные ответы, будет интереснее смотреться.
@uatomorg1160
@uatomorg1160 5 жыл бұрын
@@user-ft7ol4vb9k спасибо) нашими общими услилиями лайков уже десять))
@user-ft7ol4vb9k
@user-ft7ol4vb9k 5 жыл бұрын
Йохохо, открывайте шампанское, скоро буду 🍾
@yelienaB
@yelienaB 5 жыл бұрын
Саня красавчик)))