День добрий. Я виступаю як фізична особа (громадянин). Як прибрати с особистого кабінету нерухомість яка була продана в 2018 році, а на неї в особистому кабінеті нарахували податок на нерухомість в 2023 році?
@redmiamin-zs4wpАй бұрын
Большое спасибо ❤ наконец то я стала что-то понимать 👏🏻
@ИринаПраведникова-я2е3 ай бұрын
Дякую
@ИринаПраведникова-я2е3 ай бұрын
Дякую
@ИринаПраведникова-я2е3 ай бұрын
Спасибо
@rit-a01v3 ай бұрын
Дякую за вашу працю це дуже корисно і дійсно я вивчала вже бухгалтерський облік та закінчивши навчання не мала навіть базових знань. Зараз це відео показує що книжка то не ефективне навчання;(((дуже багато води, історії та непотрібної інформації для новачків яка тільки демотивує ;((( Успіхів вам 🤗
@rit-a01v3 ай бұрын
Доброго дня, підкажіть будь ласка не можу зрозуміти чому борг засновника по внеску в статутний капітал в Активі знаходиться, мені чомусь здається що це як «джерело» звідки взялось ? З товарами мені зрозуміло, як це працює. А от не розумію чому засновник має заборгованість перед підприємством 😅. Я думала що є сума як статутний капітал яка вноситься під час формування статутного капіталу і це не рахується як борг засновника перед підприємством?! Чому засновник має заборгованість перед підприємством 🧐
@buhoblik_org_ua3 ай бұрын
Ліва колонка таблиці навчального балансу зветься у відео: "Що у підприємства є і що йому винні (тобто майно і заборгованості)". Сума статутного капіталу стає відомою, коли зареєстровано статут нового підприємства. На цей момент у підприємства ще нічого немає такого, чого можна фізично торкнутися. Є лише зафіксований у статуті обов'язок засновників (або засновника) внести певну суму. Тобто все, що у підприємства є на даний момент - це борг засновників перед ним. Мине не менше години до того моменту, коли засновник дістанеться банку, відкриє там рахунок і внесе на нього гроші. До цього моменту баланс виглядає так: - у пасиві - сума капіталу, прописна у статуті; - в активі - сума заборгованості (а це слово є в назві лівої колонки таблиці навчального балансу) засновників, які вже годину роблять свої внески. Після погашення засновниками своєї заборгованості перед своїм же підприємством картина стає зрозумілою для новачків: - у пасиві - сума капіталу, прописна у статуті (відповідь на питання "Звідки у підприємства гроші?"); - в активі - гроші на поточному банківському рахунку (відповідь на питання "Що у підприємства є ...?""). В цей момент нібито можна скоротити назву лівої колонки таблиці навчального балансу до "Що у підприємства є", опустивши слова "що йому винні (тобто майно і заборгованості)". Але ні! Гроші на поточному банківському рахунку - це не гроші, які ми зараз можемо потримати в руках. Це лише заборгованість банка перед вашим підприємством (банк зобов'язується в майбутньому робити з цим залишком на рахунку все, що підприємство накаже). Якщо банк стане неплатоспроможним, всі згадують, що залишок на поточному рахунку - це не "грощі", а "заборгованість банка". Тому після внесення грошей на поточний рахунок баланс концептуально не змінився: - у пасиві - сума капіталу (прописана у статуті підприємства); - в активі - заборгованість (але тепер не заборгованість засновників, а заборгованість банку перед підприємством).
@Roma_Wild3 ай бұрын
БлагоДарую за роботу. згодилося)
@МаринаШаровская-ы3ъ3 ай бұрын
Супер навчання!
@Віта-л4э3 ай бұрын
Дуже дякую!
@ВероникаЩёголева-й4в4 ай бұрын
дякую за ваш труд
@МаринаЗахарчук-л3н5 ай бұрын
Дякую!
@larysaprymak63335 ай бұрын
Дякую!
@ВероникаЩёголева-й4в5 ай бұрын
класс. все понятно и доходчиво
@Vicky-dw9dh5 ай бұрын
а я нічого не поняла
@tanyasimak94775 ай бұрын
Дякую.. Все супер
@СталінаОстаповець5 ай бұрын
👍👍👍
@СталінаОстаповець5 ай бұрын
👍👍👍💙💛
@svitlanatkachenko89715 ай бұрын
Чи є цей курс в печатній формі? Підручник наприклад?
@buhoblik_org_ua5 ай бұрын
Тут використовуються деякі онлайн-інструменти, якими учням краще скористатися власноруч, паралельно з переглядом відео. Найбільш показовим в цьому сенсі поки що є Урок 8, частина 2. Це підвищує ефективність навчання в декілька разів у порівнянні з читанням підручників. Крім того, знайти власноруч потрібні фрагменти нормативних актів або прочитати ці ж фрагменти в підручнику - це дві дії мають велику різницю у відсотках інформації, яку запам'ятає людина під час навчання. Відео з можливістю повторити все своїми руками в онлайн-режимі не можна повноцінно замінити читанням печатного матеріалу. Скласти баланс своїми руками або прочитати про це - який варіант дасть більший ефект у навчанні?
@НаталияКуделя5 ай бұрын
Як колектив кафедри фінансів і банківської справи Донецького національного університету гарантує безпеку та успіх в часи викликів? С. 4 #67 ''Все про бухгалтерський облік''
@НаталияКуделя5 ай бұрын
Облік автошин: від придбання до списання. С.25 #66 ''Все про бухгалтерський облік''
@НаталияКуделя5 ай бұрын
Податкові ''жнива'': до чого готуватися під час планових перевірок. С.21 #66 ''Все про бухгалтерський облік''
@НаталияКуделя5 ай бұрын
Перевірка відносин із РФ і РБ #66 с.24 ''Все про бухгалтерський облік''
@buhoblik_org_ua5 ай бұрын
Спам у коментарях - це характерний почерк "''Все про бухгалтерський облік''".
@yu4o_bs6 ай бұрын
Крутой видос! Спасибо, начал понимать по-немножечку по-маленечьку как это работает, биг респект бро
@ТаняГайдаш-ш8ш6 ай бұрын
Супер доступно та цікаво. Дякую
@YashchiK6 ай бұрын
а це обов'язково в кожному відео по 10 хвилин розповідати які всі скрізь тупі і погані викладачі, а я такий молодець?
@buhoblik_org_ua6 ай бұрын
Щось не так із вашим коментарем. Ви вже передивились усі відео на цьому каналі і в кожному знайшли ті самі "10 хвилин"? До речі, слово "викладач" жодного разу не застосовувалося в даному відео. Печалька... Стосовно "всі скрізь..." - теж щось не збігається. Бо у відео, серед іншого, розглядається план платного курсу, до якого немає претензій (скоріше - навпаки). Вам спочатку варто дізнатися про значення слів та словосполучень, які ви використовуєте ("в кожному", "всі скрізь", "викладач"...). Потім можна зробити другу спробу тролінгу.
@NebulaNinja-h2g7 ай бұрын
Дякую, дуже корисно
@likalukaminskaya65047 ай бұрын
Большое спасибо, за ценную информацию, четкую и конкретную!
@ТанюшаЧерній7 ай бұрын
Потрібна порада з розрахунком, працівник пропрацював на підприємстві 4 місяці по 4 години і 1 місяць ( пів 4 години пів місяця 8 годин) і йде у відпустку, як правильно розрахунок зробити?
@TTmetamagic7 ай бұрын
Хто з ПНУ?)
@ЮліяОвчаренко-о2и8 ай бұрын
крутий відос
@beshennyUKR8 ай бұрын
Щоб так в універі бух.облік викладали, а то курс навіть не то що був чи не був, а лише шкоду наносить студентам)
@АлександрШейка-ц5ь8 ай бұрын
Цей урок був трохи нудний.
@Asolnce8 ай бұрын
Дякую за вашу роботу! Дуже корисно і зрозуміло
@Asolnce8 ай бұрын
Дуже дякую за відео! Дуже доступно і українською мовою🔥