Увесь курс: kzbin.info/aero/PL3r3_USwMcJSsJrl9iycz-UpxKwg9_HGV
@oleksandranisimov162711 ай бұрын
Увесь курс: kzbin.info/aero/PL3r3_USwMcJSsJrl9iycz-UpxKwg9_HGV
@oleksandranisimov162711 ай бұрын
Увесь курс: kzbin.info/aero/PL3r3_USwMcJSsJrl9iycz-UpxKwg9_HGV
@oleksandranisimov162711 ай бұрын
Увесь курс: kzbin.info/aero/PL3r3_USwMcJSsJrl9iycz-UpxKwg9_HGV
@kimclay7559 Жыл бұрын
👍 Promo>SM
@andriansokolovskyi6578 Жыл бұрын
I can't wait for the book to be available for purchase!
@vladdent Жыл бұрын
Чудові думки та панель. Розумію, що її не багато людей глянуло/гляне, але якщо буде час і наснага, будь ласка, поставте тайм коди на відео.
@eolit1o Жыл бұрын
Трошки нудно бо все іде біля аргументації: навіщо залучати громадкість? Мені здавалось це очевидно. Дякую за відео. На швидкості 2х подивився на одному диханні :)
@eolit1o Жыл бұрын
7:50 Якої ще деколонізації? Порівняйти з кимось. Не були ми колонією.
@anrover7760 Жыл бұрын
Я живу в Украине, но работаю с Нидерландами и Германией. Forum architect, голландская команда архитекторов и проектировщиков с большим опытом. Мы хотим учавствовать, как присоединиться?
@ro3kviturbancoalition43 Жыл бұрын
Вітаємо! Напиишіть нам трошки детальніше про себе, вашу сферу експертизи та яким чином ви хотіли б доєднатись на пошту [email protected]
@sisyrinchiumdouglasii5207 Жыл бұрын
There are lots of examples in the US where Robert Moses’s plans for highways through cities resulted in divided and displaced neighborhoods, blight, and poor outcomes for residents. There are also examples where residents protested and stopped highway plans in the 1980s where neighborhoods are still walkable and thriving today.
@ghmh Жыл бұрын
Olena Shulyak, head of the Servant of the People party, one of the authors of bill No. 5655. fight corruption, no remorse with partisans, fight Russia, slava Ukraine
@ro3kviturbancoalition43 Жыл бұрын
We support fighting corruption and clear mechanisms in the urban planning and development field. So this law has to be reviewed based on these requirements and include efficient mechanisms.
@mila_ila729 Жыл бұрын
Шуляк треба запросити дискутувати та відповідати та забудовників. Всі вже розуміють наслідки цього «покращення».
@ro3kviturbancoalition43 Жыл бұрын
Ми вважаємо необхідним включення до обговорення всіх зацікавлених сторін у розвитку сфери містобудуваня, а також закон має бути переглянутий з врахуванням позицій та пропозицій.
@mila_ila729 Жыл бұрын
Чому так мало переглядів? 😢
@vinm300 Жыл бұрын
The military will put the kibosh on this green-light for corruption
@grogon9614 Жыл бұрын
Like this law wouldn't increase corruption a thousand fold.
@ro3kviturbancoalition43 Жыл бұрын
Unfortunately, this law holds many risks and doesn’t offer effective solutions. We believe that corruption and other issues in the urban planning field in Ukraine must be changed, but the proposed mechanisms to solve problems need to be revised.
@Menqkazu Жыл бұрын
Щиро дякую ща ваші лекції❤
@Menqkazu Жыл бұрын
Дякуємо
@ОлесяДолуда2 жыл бұрын
Thank you a lot for the very interesting and informative lecture from Mr. Yulian, such a professional person. I would really like to see the reconstruction of our cities taking into account his recommendations
@ОлесяДолуда2 жыл бұрын
Дякую Вам за цікаву й змістовну лекцію від пана Юліана - дуже професійної людини. Хотілось би, щоб відбудова наших міст здійснювалося з урахуванням його рекомендацій
@illiarybachok75682 жыл бұрын
так)))))
@goglebert2 жыл бұрын
"земля належить "одній дуже поважній людині" " "боротьба за певні транспортні об'єкти йде за вартість землі" "я розумію, що там до влади донести важко все це" "вели партизанську боротьбу" "і, звісно, з цим дуже важко боротися..." "на жаль, "фінансові інтереси" душать це транспортне планування" Шановні, які "фінансові інтереси"?? Дуже цікаво Вас слухати. Щоправда, є враження, що, як для кола експертів групи під назвою "розквіт", у вашому баченні майбутнього не вистачає впевненості у власне "розквіті". Принаймні логіка Дмитра очевидно зводиться до того, що Україні потрібні інвестори і виробництво перед усім, ціною "помилок", яких нам не уникнути. Хочеться подякувати розквіту за такого щирого експерта. Називати регулювання з метою уникнути відомих наслідків такого "логічного" планування патерналізмом - це взагалі про що? Потім експерт з транспортного планування презентує гіпотезу, що в Україні немає попиту на екологічний транспорт. Виникає питання - тут теж певна логіка "піраміди" на нас так відбилася, що українці виявляються негідними чистого довкілля? Чи просто "експерт" знаходиться у конфлікті інтересів? Як можна сприймати західні рішення як успішні і одночасно мислити категоріями "партизанської боротьби" із власними ж інститутами?
@oleksandranisimov16272 жыл бұрын
Дякую за коментар! Відразу дуже багато тем зачепили! На мій погляд, Дмитро підходить з боку "реалістичної моделі" розвитку, яка передбачає повільну еволюцію уявлень через помилки, з яких робляться висновки органами місцевого самоврядування, адже попередні рамки і пропозиції відкидаються ними при плануванні територій, як незначимі. Я особисто сповідую більше ціннісно-орієнтований підхід, де спочатку мають бути визначенні цінності, потім цілі які ним відповідають і згідно з цими цілями мають ухвалюватися рішення. П.С, Дмитро не є експертом коаліції "Розквіт"
@goglebert2 жыл бұрын
@@oleksandranisimov1627 Дякую за відповідь. Урядовці можуть декларувати цінності і "цілі" в залежності від їх критичного мислення і світогляду. Але коли фахівці з містопланування задають рамки, що легалізують якісь гіпотетичні "помилки" та "фінансові інтереси", це звучить як виправдання і не більше. Якщо дискурс буде рухатися в цій площині, будем жати що посіяли. і не більше
@ikosse12 жыл бұрын
Did the research account for social infrastructure situated on the ground floor of residential buildings? For example, in Comfort town all buildings have the ground floor dedicated to other purposes like shops, gyms, kindergartens, cafes etc. I did not see it reflected on the slides you provided. There are 3-4 kindergartens in the complex, your research shows none. Which makes me doubt that the information about other complexes is presented correctly as well.
@ro3kviturbancoalition432 жыл бұрын
Dear Iryna, thank you for your question. Our lecture mentioned that modern residential complexes have mixed-use purposes on ground floors. In the case of Comfort Town, we know that there are kindergartens, and we considered it for our paper's qualitative and quantitative comparison. It is possible that I (Kateryna Lopatiuk) forgot to mention them verbally, but this information wasn't lost in the calculations. We also have a table comparing the qualitative features that wasn't presented on the slides. To examine features like that, we mostly use OSM (OpenStreetMap) data - a crowdsourced geographic database. We rarely add the data manually, but we also try to verify it with basic information from the official sites, if not from the people who live there. So, if any mistakes are traced in the calculations, they can possibly come from OSM itself. However, in this case, everything seems to be correct. As soon as the paper is published, it will be possible to see all the methodologies we used for the calculation and check the qualitative characteristics in more detail.
@goglebert2 жыл бұрын
жаль, что без оригинала
@ro3kviturbancoalition432 жыл бұрын
Лекція англійською мовою доступна за посиланням: kzbin.info/www/bejne/i5yxdIuXibeGr6M
@Svaroguch2 жыл бұрын
Хороша лекція, я теж завжди думав що наші міста не повинні рости вширину. Але коли хтось слухає з влади спеціалістів .
@roman.hladkyi2 жыл бұрын
Омелян брехун і крадій. Він навіть дороги не ремонтував, просто крав дорожній бюджет разом з Порошенком.
@roman.hladkyi2 жыл бұрын
Цікаво. Дякую
@Денис-ъ8б3й2 жыл бұрын
It was nice! Lectures must be more popular than they are right now. People watching this please consider commenting (even poorly like me) on every video - it does help.
@Amun2 жыл бұрын
Одразу вподобайка. Посилання на англомовну версію не працює
@ro3kviturbancoalition432 жыл бұрын
Вітаємо! Посилання на англомовну версію вже працює справно 😉
@ОлесяДолуда2 жыл бұрын
Шановний пане Олеже, вітаю Вас та всіх архітекторів із професійним святом! Велика вдячність за Вашу креативну працю на високому світовому рівні! Захоплююсь Вашими проєктами від появи Театру на Подолі в Києві... Дякую за круту архітектуру та розвиток архітектури в Україні у цілому! А також за розвиток покоління нових архітекторів у Вашій Харківській школі архітектури, із сучасним баченням естетики й комфорту! Успіхів Вам і всього найкращого!
@LazarUss_UA2 жыл бұрын
Тішить одне, насправді. Що всі ці лівацькі балачки балачками і зостануться, бо я вже більше року їх слухаю (українських я маю на увазі), а там все те саме, суцільні лозунги, ніяких конкретних пропозицій з економічними розрахунками. З одного боку добре що в них нічого не вийде, з іншого погано що вони можуть заважати реалізувати більш життєздатні, але не такі ліві моделі у межах всієї ініціативи.
@olexandrskom73812 жыл бұрын
Які ідеї з цього відео з вашої точки зору є лівацькою прутнею ?
@yuriikupchynskyi37102 жыл бұрын
Павло Федорів - комуніст і соціаліст. Таке враження що я послухав чиновника, який хоче щоб держава усе контролювала, хоче сам розприділяти державний бюджет і обкладати своїх громадян велечезними податками. Поки у нас будуть такі люди ми завжди будем жити у гімні 😡. Ключ до успішного будівництва в україні - це дешеві кридити на житло ( в районі 2-3 % як у США) і відміна будь яких податків на житло.
@igorstv71962 жыл бұрын
Єрунда! Он прав абсолютно. Житло є комерційною сутністю лише частково. Це приблизно те саме, як продукти: вигідніше робити хліба вдвічі менше за ціною втроє дорожче. Те, що така комерціалізація потягне голодні смерті для комерційних дарвіністів пофіг.
@olexandrskom73812 жыл бұрын
Таке питання якщо відмінити будь які податки на житло звідки мають братися гроші на будівництво та ремонт громадської інфраструктури (дороги, школи, лікарні.....)?
@yuriikupchynskyi37102 жыл бұрын
@@olexandrskom7381 Це ж не так праціє. Гроші на будівництво доріг і всієї дорожньої інфраструктури вже і так закладені як податки в ціні на паливо. А от доречі щодо шкіл і лікарень, Я в свому місті (Харків) ще не бачив жодної нової школи чи лікарні які б побудувала держава, а не приватники.