Пікірлер
@D.S.handle
@D.S.handle 3 күн бұрын
На старих фото мені завжди цікаво розглядати якими популярними на початку століття були маркізи - навіси зовні вікон та дверей, що мали попередити попадання прямих променів сонця. На цих фото їх майже немає, але наскільки я розумію, до винаходу кондиціонерів, вони були популярним способом боротьби зі спекою. Мені дуже подобається їх естетика.
@user-se1bw9dd3g
@user-se1bw9dd3g 6 күн бұрын
Кожного разу дізнаюсь багато нового, дякую
@asterdonsko1505
@asterdonsko1505 7 күн бұрын
Круто
@Ra2023AD
@Ra2023AD 7 күн бұрын
Супер!❤ Я, як старий динозавр, памʼятаю ще ті часи, коли магазині на Хмельницького можна було придбати дійсно унікальні книги… Мої перші дорослі знахідки і досі прикрашають мою бібліотеку. Тоді я була книгоманом і заходила туди за ароматом, атмосферою, та ніколи не виходила з порожніми руками… Пізніше, вже з синочком ми туди навідувалися за підручниками, різноманітними посібниками і тд… Згодом, крім ароматів старих книг, там вже нічого не лишилося … і тепер я завжди проходжу мимо з таємною надією, що це чудове приміщення переобладнають на сучасну книгарню, куди знову буде приємно зайти… Зовсім інакше ставлення у мене до книгарні на Срітенській. Ви показали асортимент - він незмінний вже років 30 (!) Не люблю судити про людей, але тіточки зі Срітенської - це ну…… незацікавлені ні в асортименті, ні у відвідувачі, ні в собі самих мабуть… печально… Загалом у мене враження, що туди зносять всякий мотлох (щоб не викидати? а може продасться?)… І так, як дзеркало всієї Академії, такі Академкниги не мають права на існування. Хоча, мабуть вони в такому вигляді є яскравим свідченням занепаду цієї інституції далеко задовго до початку війни…
@user-tx4sb8qq8q
@user-tx4sb8qq8q 7 күн бұрын
Дякую, що розказали про благодійний фонд Доступ, підтримала!
@kyiv_word
@kyiv_word 7 күн бұрын
Дякую вам!
@user-tx4sb8qq8q
@user-tx4sb8qq8q 7 күн бұрын
Дуже любили гуляти по території госпіталю, коли навчались поряд і територія ще була доступна для прогулянок! Дійсно гарна архітектура в середині, особливо цікаво виглядала будівля з міні ботсадом в середині за склом! Декілька раз заходили робити флюорографії по направленню від університету, бачили зсередини товстезні стіни і цікаві арки перекриття на стелі!
@kyiv_word
@kyiv_word 7 күн бұрын
Вау, як цікаво 😍
@poprop10
@poprop10 8 күн бұрын
О я ще в універі на 2 курсі застав , як з суцільного смітнику ліпили військовий госпіталь на скору руку в Дніпрі 2014 . Студенти тягали сміття мішками звідти . Як і цивільна медицина - повний шлак , аби не іноземні донори техніки і матеріалів то нічого б не було
@olhamykytchuk1785
@olhamykytchuk1785 9 күн бұрын
Дякую за таке цікаве відео❤ Була в музеї Ханенків минулого місяця вперше, потрапила туди випадково та ще й пощастило на екскурсію відразу потрапити. Хоч там і немає зараз експонатів, але було дуже цікаво😊 Екскурсовод настільки все цікаво розказував і показував, я була взахваті🥰 Про Ханенків взагалі нічого не знала раніше, і завдяки таким відео дізнаюсь тепер все більше і більше❤
@kyiv_word
@kyiv_word 9 күн бұрын
Дякую! Дуже рада, що вам були цікаво та корисно ♥️ В музеї справді чудова команда та екскурсоводи. Вони чудово розповідають і працюють з простором, навіть коли основної експозиції нема зараз 🔥
@maxgrey5851
@maxgrey5851 9 күн бұрын
За два года полномасштабки и до неё за восемь лет, вороватые чинуши из МОУ так и не сподобились сделать в ГЛАВНОМ КЛИНИЧЕСКОМ ВОЕННОМ ГОСПИТАЛЕ ремонты гардероба и туалета, установить кондеи и КУЛЕРЫ С ВОДОЙ.........КУЛЕРЫ С ВОДОЙ, Карл!!! Всё, до сих пор, волонтёры тянут на своём горбу, пока чинуши себе строят новые особняки, покупают дорогие тачки и яхты!
@D.S.handle
@D.S.handle 10 күн бұрын
Красива архітектура будівлі. Раніше про це місце не чув взагалі. Трохи прикро що такий непримітний хмарочос на фоні псує картину. Окремо скажу, що це круто що в відео ви згадали про те як госпіталь функціонує сьогодні, розказали про активістів.
@user-dz8ku8oe8h
@user-dz8ku8oe8h 10 күн бұрын
Київ!
@alextalanov4013
@alextalanov4013 12 күн бұрын
Цікаво, цікаво
@maxgrey5851
@maxgrey5851 19 күн бұрын
"Детям о Ленине" --- это основной фолиант "Академкниги" и даже основополагающий труд "Лечение уриной" отходит на второй план, в сравнении с ним! Браво, Академия Наук.......так держать! Жаль не увидел практических руководств по чёрной магии.......в качестве "вишеньки на торте".
@DariaZheltova
@DariaZheltova 20 күн бұрын
захотілось самій піти, покрінжувати)) хай би кожен блогер піде засніме це позорисько, може комусь дійде в голову зробити там зачистку цього чтива
@user-se1bw9dd3g
@user-se1bw9dd3g 21 күн бұрын
Чудове відео
@iriskairiska4569
@iriskairiska4569 22 күн бұрын
неймовірні рівні, дякую вам за відео. аж не віриться, що таке може бути в 2024 році в центрі Києва в крамниці Академії наук 😶
@kyiv_word
@kyiv_word 22 күн бұрын
Так, я досі в шоці, зовсім не очікувала таке знайти 😣
@user-tl5uc4vd5m
@user-tl5uc4vd5m 22 күн бұрын
Татусь за голову хапався відносно "уринотерапії". Казав - "ще трохи, і знайдуть користь від фекалотерапії".
@Ra2023AD
@Ra2023AD 7 күн бұрын
@@user-tl5uc4vd5m уже знайшли🤯
@user-dz8ku8oe8h
@user-dz8ku8oe8h 22 күн бұрын
це не книгарні це ганьба!
@kyiv_word
@kyiv_word 22 күн бұрын
Саме так, на жаль:(
@user-rt4im8us7e
@user-rt4im8us7e 22 күн бұрын
Чудово підняте питання, дякую Вам за громадянську позицію.
@D.S.handle
@D.S.handle 23 күн бұрын
Мені це нагадало книгарню Litera Nova в Харкові яка теж спеціалізувалося на академічній літературі. Більшу частину асортименту там займали сучасні книжки російською, але також, серед усіх інших книгарень міста, там напевно був чи не найбільший асортимент наукових книг/підручників англійською. Вони здебільшого мене й цікавили, ще й по ним і ціни були не дуже дорогі. Що правда, не памʼятаю щоб там була художня література чи література про різного роду диво-терапії - хіба що якісь наукові праці на цю тему. Коли я останній раз там проходив, ніби було таке враження що там вже ніхто не працює, але на Google Maps досі показує що магазин є, і є години. Взагалі, я не знаю як би він міг легально працювати в своєму форматі згідно закону про мову, хоча я теж не дуже розумію як може Академкнига.
@kyiv_word
@kyiv_word 23 күн бұрын
Так, мене це теж дуже дивує так само, і в розрізі законів, і в розріз банальної академічної обізнаності. Ну це ж просто неприємно туди заходити, навіть зараз якихось рідкісних книжок 😥
@D.S.handle
@D.S.handle 23 күн бұрын
@@kyiv_word схоже що в Академії Наук особливо ніхто не зацікавлений в прибутковості Академкниги щоб вкластися в закупівлю нових книг в магазини, але разом з тим, також, особливо ніхто не зацікавлений в тому щоб позбутися цих магазинів. Також, може, просто необхідних фінансів нема. Можу припустити що вони не позбуваються древніх книг, щоб полиці не стояли пустими.
@kyiv_word
@kyiv_word 23 күн бұрын
В Академії наук точно немає вільних грошей, щоб робити тут нові закупівлі. Принаймні, у великих обсягах, бо трохи навіть нових книг я все-таки знайшла. Підозрюю, що ви праві та вони в цьому й не дуже зацікавлені. Розмови про закриття магазинів йшли вже минулого року, але поки нічим не закінчились. Як на мене, приватизація зі збереженням книгорозповсюджувальної функції була б оптимальним виходом із ситуації. Бо зараз ситуація "тяжко жити, шкода вмерти".
@D.S.handle
@D.S.handle 23 күн бұрын
0:05 ого, там прямо на склі назва закладу намальована. Це приємне ретро.
@kyiv_word
@kyiv_word 23 күн бұрын
Та, інтер'єри там збереглись цікаві) Особливо в другому магазині на Хмельницького. Їм би лише ремонт не завадив
@OlhaTepliuk
@OlhaTepliuk 23 күн бұрын
Дуже хочеть цей факт рознести на загал, шоб про це говорили і можливо тоді хтось, хто нічого не робить в тій академії наук, почне рухатися
@kyiv_word
@kyiv_word 23 күн бұрын
Дуже сподіваюсь, що це відео побачить якомога більше людей 🙌 Якщо маєте змогу, поділіться ним з друзями. Такі поширення допомогають алгоритмами ютубу підняти відео вище.
@OlhaTepliuk
@OlhaTepliuk 23 күн бұрын
Те що там є російською книжки, тотальний шок- тому що як ми можемо забороняти іншим киданім продавати, якщо це продається в книгарні академ.наук! По друге - те що немпє нормальних менеджерів, факт, а ті хто керує - тотально провалилися. Є багато академічних творів, які були видані науковцями, митцями в період радянщини, і одразу знищені, що інколи цих творів не знайдеш навіть в бібліотеках і це варто наразі видавати за рахунок якраз академії наук! А не продавати там цей шлак.
@kyiv_word
@kyiv_word 23 күн бұрын
Саме так, повністю вас підтримую!
@olha_dan_
@olha_dan_ 23 күн бұрын
Цікаво ще за чий кошт публікувались ці російськомовні антинаукові «шедеври»😮
@kyiv_word
@kyiv_word 23 күн бұрын
Дуже багато з них видано в росії 🥲
@user-dv1lc1hd4n
@user-dv1lc1hd4n 23 күн бұрын
Люблю книжкові магазини, але в цих жодного разу не була.
@kyiv_word
@kyiv_word 23 күн бұрын
Так, вони і не такі відомі, як комерційні книгарні, наприклад
@user-kf3vi5wo5u
@user-kf3vi5wo5u 23 күн бұрын
Скажу чесно. Весь цей гнійник - Какадемія наук треба луквідувати. Ви чули про Академію наук США? Какадемія займається не наукою, а викачкою грошей з держави і продажом і здачею в аренду КУПИ нерухомості........
@kyiv_word
@kyiv_word 23 күн бұрын
Я все ще вірю в те, що там можна зробити порядок, але може я недостатньо заглиблена в питання 🫠
@Oleksandr-SEO
@Oleksandr-SEO 23 күн бұрын
7:11 це самий жах
@kyiv_word
@kyiv_word 23 күн бұрын
Просто бррр 😣
@D.S.handle
@D.S.handle 23 күн бұрын
Доречі, це цікава ідея для відео: що є найстарішою книгою в кожній книгарні. Якомусь каналу варто поцюпити цю ідею.
@kyiv_word
@kyiv_word 23 күн бұрын
@knygodzungli до речі, не хочете підхопити ідейку з коментаря вище? 😅 Відшукати в книгарнях їх найстаріші книжки)) Це може бути цікаве відео.
@PKViddil
@PKViddil 27 күн бұрын
І Архангел, і каштан однаково успішно символізують Київ. Найкраще місто у світі
@user-js4ng9lk7m
@user-js4ng9lk7m 27 күн бұрын
так гарно 🥹🥹🥹
@katrinfilipicheva7836
@katrinfilipicheva7836 28 күн бұрын
Скільки всього цікавого на ютубі, що не встигаю дивитись.
@kyiv_word
@kyiv_word 27 күн бұрын
Це ж чудово, най квітне український ютуб! ♥️
@HenInHat
@HenInHat 28 күн бұрын
Каштани - то любов <3
@user-yj3ir9lc4y
@user-yj3ir9lc4y 28 күн бұрын
Дуже цікаво. Щира подяка. Безцінне відео.
@user-tg1yl7ff6o
@user-tg1yl7ff6o 28 күн бұрын
Треба зберегти міські каштани!
@svitlaniv_UA
@svitlaniv_UA 29 күн бұрын
А ще у Маріїнському парку є цікава бронзова скульптура з напіврозкритими каштанчиками і символом продовження життя
@kyiv_word
@kyiv_word 29 күн бұрын
О, так, так, точно! Є така 😊
@user-wu8kw8vy1h
@user-wu8kw8vy1h 29 күн бұрын
забагато глорифікації окупантів, як на канал в назві якого є слово "Київське"...
@kyiv_word
@kyiv_word 29 күн бұрын
В радянський час над проектуванням міст, їх озелененням, працювали українці в тому числі. Вони працювали для свого міста і робили його кращим. На жаль, вони не могли обрати для себе інший час для життя і роботи, але це не означає, що ми маємо відмовити їм в згадці та вдячності за роботу. Ми ж не відмовляємось від письменників, які писали в радянський час, зберігали свою українську позицію, але вимушені для виживання підлаштуватися під систему? То чому працю таких же архітекторів та інших спеціалістів ви називаєте глорифікацією окупантів?
@user-wu8kw8vy1h
@user-wu8kw8vy1h 29 күн бұрын
@@kyiv_word пішла березовщина... то для вас російський сцарь алєксандр - українець чи совітські людожери, що наказували садити дерева замість відбудови лікарень - українці?..
@kyiv_word
@kyiv_word 29 күн бұрын
Тобто і Максим Рильський, Олесь Гончар для вас не українці? Володимир Заболотний, Анатолій Добровольський, Оксана Грудзинська теж за заслуговують на вшанування їх роботи? Не всі люди за радянського часу підтримували цей стрій, але так сталось, що жили і працювали тоді. То що, всіх записуємо в окупанти?
@user-wu8kw8vy1h
@user-wu8kw8vy1h 28 күн бұрын
@@kyiv_word не перекручуйте! ваші відео - це глорифікація окупантів, а не робота українців в окупації. мене вистачило на 5 хвилин розповідей про сцаря, думу і совітів-людожерів. і до чого взагалі письменники до київських каштанів?!
@kyiv_word
@kyiv_word 28 күн бұрын
Я спеціально надаю імена різних відомих людей, в тому числі архітекторів та керамістки, щоб підкреслити свою думку, але ви не зважаєте на це і вважаєте перекручуванням. Тому давайте просто завершимо цю дискусію і залишимось кожний при своїй думці, бо ми з вами зовсім по-різному дивимось на ситуацію та це відео.
@innashakhanova1825
@innashakhanova1825 29 күн бұрын
У нашому місті більшь каштанів,ніж у Київі
@derwishrenegat743
@derwishrenegat743 29 күн бұрын
Київ чудове місто. Але як на мене, занадто велике. Хоча з допомогою метро дуже швидко можна дістатися до будь якого віддаленого закутка міста. Сам я зі Львова: у нас теж є каштани, ростуть вони рядком біля дороги, по проспекту Свободи, на відтинку між пам'ятником Шевченкові і театром Заньковецької. Тут в час дозрівання плодів цікаво іти і спостерігати, як панянки сахаються від падіння колючого плоду🤣
@kyiv_word
@kyiv_word 29 күн бұрын
Та, всі міста дуже по-різному відчуваються. Мені після Києва у Львові трохи незвично, все моє звичне планування ламається. Типу як це не треба закладати годину на дорогу. Хоча лайфхак, що іноді швидше дійти, ніж доїхати працює в обох містах) А ваші розкішні каштани, про які ви пишете - це щось! Якраз була минулого року в травні, в пік їх цвітіння, вони мені вразили, постійно біля них гуляла)
@user-ok8fc3kl1n
@user-ok8fc3kl1n Ай бұрын
Самое полезное дерево для города это тополь
@oleksiismashny4234
@oleksiismashny4234 Ай бұрын
Як же це цікаво! Дуже дякую!
@user-xh6ui4ee2h
@user-xh6ui4ee2h Ай бұрын
Дякую. Сподобались і відео і приємна блогерка. Лайк.
@user-tl5uc4vd5m
@user-tl5uc4vd5m Ай бұрын
Ота будівля там була, по словам мого родича, "как здрасьте". Чого там стояла стільки років - невідомо.
@kyiv_word
@kyiv_word Ай бұрын
Саме так! Ті московські попи активно опирались, суди йшли купу років і вони затягували процес як могли. Добре, що нарешті доведи цю справу до кінця 👍
@D.S.handle
@D.S.handle Ай бұрын
Розповідайте про будь-які книжки про які вам цікаво буде розповідати. Якщо вам це більш цікаво, то і відео відповідно буде цікавішим. Огляд декількох книжок по одній темі це теж варіант.