Я в Польші нахожусь с 2014року .в 65років оформив польську пенсію, назначили мені 390злт.
@АДВОКАТІринаСтадніченко6 сағат бұрын
@@olegkoshelenko8209 Добрий день! Все залежить від страхового стажу заробленого в Польщі, за міжнародною угодою Польський стаж платить Польща ,український стаж платить Україна, + умови вік, наявність страхового стажу .
@ЮрійБасараба-ж4иКүн бұрын
Чи можу я перевести диплом на словацьку мову і чидійсни буде диплом на теритоііісловакіі
@АДВОКАТІринаСтадніченко6 сағат бұрын
@@ЮрійБасараба-ж4и Добрий день ! Можете , але його потрібно буде і підтвердити в залежності який фах, можливо пройти додаткові курси.
@melodysmith-kein1133Күн бұрын
Що буде якщо подався на universal credit, але є збереження в украінському банку? Що буде якщо ця інформація спливе?
@АДВОКАТІринаСтадніченко6 сағат бұрын
@@melodysmith-kein1133 Добрий день ! Може бути застосована санкція прм зміні матеріального стану який ви не повідомили: зупинення виплат, повернення , зменшення виплат, тощо.
@ВасилийМеньщиков-э3тКүн бұрын
Доброго дня. Мені батько залишив земельний пай по заповіту, який знаходиться в оренді. Після смерті батька я оформив документи у нотаріуса, і мені сказали що маю поїхати до орендатора і взяти якийсь документ, чи справку. Щоб оформлення довести до кінця. Зараз не маю змоги запитати у того нотаріуса що я мав взяти. Допоможіть будь ласка. Що по закону я маю взяти у орендатора, в кінці оформлення документів? Дякую.
@АДВОКАТІринаСтадніченкоКүн бұрын
@@ВасилийМеньщиков-э3т Добрий вечір ! Як дано помер батько?Для зміни договору орендарю необхідно надати копію свідоцтва про право на спадщину, копію державного акта (виписки з Державного земельного кадастру) та копію документів, що засвідчують особу нового власника земельної ділянки, підписати додаткову угоду до договору і обов'язково її зареєструват у нотаріуса. Тобто вам потрібно було підписати додаткову угоду з орендарем або договір на користування землею, оскільки ви успадкували землю, як новий власник.
@АнатолийМалиновский-ж6р4 күн бұрын
Щось я бачу після таких щеплень.Діти дуже хворіють. І стають не нормальними.Спец школи інтернат. Таких дітей вже неможуть виправити.Це що якийсь плановий геноцид. По скорченню населення планети.І коли вже наступить за ці щеплення. Відповідальність у докторів.Замість того щоб дитину поставити на ноги.Можуть своїм щепленням. Відправити її щей на тей світ.Або дитина буде вічний інвалід.
@МаріяВолкова-ф9т9 күн бұрын
П.Ірина добрий день.Скажіть будь ласка,мій брат раніше працював в Польщі,стажу має 10 років, після того вернувся в Україну,в Польщу на роботу більше не вертався,здоров'я не дозволяло.Продовжував після Польщі працювати в Україні.В 60років пішов в Україні на пенсію,Польського стажу не брав.Того року йому виповнилося 65років,живе в Україні.Чи має він право зараз подати на Польську пенсію,бо 10 років там проробив офіційно(але він живе в Україні і Польщу вертатися вже не буде.І скажіть будь ласка чи ви займається допомогою з отриманням Польських пенсій.Дуже надіюся на відповідь.
@ilta91310 күн бұрын
Добрий день! Пані Ірина, будь ласка підскажіть, де можна оформити договір - аренди квартири?
@АДВОКАТІринаСтадніченко10 күн бұрын
@@ilta913 Добрий день якщо до 3 -х років, то за підписом сторін склавши самостійно або з допомогою юриста, якщо більше 3 років оренди у нотаріуса.
@Ніна-к7о11 күн бұрын
Як подать заяву як багато дитина мать можу отримати від вас допомог продуктів харчування я с харьковськой обл.латишива Нина як подати зая пидкажить .
@АДВОКАТІринаСтадніченко10 күн бұрын
@@Ніна-к7о Добрий день! Зверніться до ЦНАП за місцем де ви зараз проживаєте , вам допоможуть оформити заяву на виплату як багатодітній сімї.
@АняОгуркасова17 күн бұрын
Г. Покров- Орджоникидзе. Работы нет и выплат нет! Стоишь в центре занятости бесплатно и врут, что бюджете нет денег!. Безработица. Беременная. Страдаю кровоточением и бронхиальной асмой!
@АДВОКАТІринаСтадніченко10 күн бұрын
@@АняОгуркасова Добрий день! Зверніться до органу місцевого самоврядування за місцем проживання про отримання разої допомоги на лікування.
@SolarSystem4219 күн бұрын
Коментарій у підтримку канала)
@RobinHood.40421 күн бұрын
Жінкі 61 рік.Мешкає на даний час у Харкові але плануємо забирати до Польщі.Має стаж 21.5 роки в Україні.Пенсію не дають Українську( бракує ще 8.7 року стажу).Що порекомендуєте?Навряд чи її хтось візьме до праці без знання мови у маленькому містечку.
@olgerdorodriguez95627 күн бұрын
Фронт тріщить по швах.Якщо твк піде і далі то скоро зовсім нічого не треба буде оформляти. Прийдуть росіяни і заберуть все. І паї і земельні ділянки і все інше що є в наявності в користуванні.
@ladaanisenko5616Ай бұрын
Це ЛОХОТРОН!!!?ГРОШІ розподіляються між ,,своїми,,-,родичами,приятелями,за віткат😅😅😅,особами,які не повинні цю допомогу отримувати.
@ЕвгеніяКульпінаАй бұрын
В Польщі не виходять на пенсію в 67 років.
@Feniks-w6bАй бұрын
Це не інформаційний канал , це помойка в яку зливають бруд
@МаріяКосійчук-ю8кАй бұрын
Мария правая руками добавить пенсия 10.000гр.и мало пенсия пенсия 2300гр. Света 700гр. Долой невозможно, буде голодать бедный ребёнок жалкой. Какой только 5 лет лечиться или нету, емарк сором вор 500.000гр.байдуже людей..
@НаталияКрасновская-ж5шАй бұрын
А як щодо ст.17 Закону України Про метрологію та метрологічні дослідження.Там вказано що повірка лічильника проводиться за рахунок надавачів послуг.
@АДВОКАТІринаСтадніченкоАй бұрын
@@НаталияКрасновская-ж5ш Добрий день! Повірка за рахунок надавача, тільки лічильників газу та електрики.
@leszeka-z2 ай бұрын
wont z polski do siebie ta super pomniki ludobujcow siekiernikow wy do siebie wont nic dla gnid
@ЕленаА-б4ъ2 ай бұрын
Дивно якось зараз слухати...вступить в силу з першого січня 2022 року.....а завтра была война....
@ВладимирБазюра-ш3ф2 ай бұрын
Це кожин рік треба подавати заяву і документи?
@ivantrokhimenko84063 ай бұрын
Перший і останній місяць? Давно не чув такої розповсюдженої помилки. Авансовий платіж беруть за перший місяць проживання та за депозит в розмірі плати за місячне проживання. Тобто якщо під час проживання, орендар пошкодив майно, з депозиту списується вартість пошкодженого під час розірвання договору.
@АДВОКАТІринаСтадніченко3 ай бұрын
@@ivantrokhimenko8406 Добрий день ! Ні це не помилка, а як сторони домовляться, на практиці оплата за перший і останній місяць, на випадок якщо орендар виїде завчасно без повідомлення і за останній місяць не внесе оплату, за майно це окрема практика.
@ZhekaTrololo3 ай бұрын
А яку суму брати до розрахунку - розмір зарплати (оклад), чи реальну суму коштів на руки ("чистими"), після відрахувань уже податків (буде менше)?
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, ця інформація ще актуальна, чи вже змінилися способи розрахунку субсидії в цьому році? І яку суму брати до розрахунку - розмір зарплати, чи реальні кошти на руки ("чистими"), після відрахувань уже податків?
@АДВОКАТІринаСтадніченко3 ай бұрын
@@ZhekaTrololo Добрий вечір! Для літньої субсидія так, для зимової є нюанси.
@ZhekaTrololo3 ай бұрын
@@АДВОКАТІринаСтадніченко А що за нюанси? До чого готуватися?
@Yurets12313 ай бұрын
Чи має цей договір сенс для мене як для орендодавця, якщо я не фоп і не плачу податок із грощей за здачу квартири? Чи не можна мене в такому разі потім шантажувати податковою, маючи на руках такий договір? Що робити, якщо, до прикладу, зламався холодильник, а орендатор відмовляються платити за ремонт? Чим мені тут дтпоможе договір? А що якщо орендодавець банально зник з прбутовою технікою з квартири? Я йду до поліції з цим договором і актом передачі, а вони в мене не запитають стосовно того, як фіз обличчя здає в оренду квартиру? Дуже багато питань іинткає у мене як у людини котра міркує над здачею житла Дякую
@АДВОКАТІринаСтадніченко3 ай бұрын
@@Yurets1231 Добрий день , від кожного договору є плюси і мінуси. Шантажувати вас не будуть, але податки треба буде сплачувати .Дохід від надання нерухомості в оренду, житлового найму оподатковуватиметься податком на доходи фізичних осіб (далі - ПДФО) за ставкою 18% (п. 170.1.4 статті 170 Податкового кодексу України). Крім цього, з доходу від надання нерухомості в оренду, житлового найму також сплачується 1,5% військового збору (п. 16-1 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України). Стосовно решти питань майна в квартирі в договорі оренди перераховується майно, яке ви надаєте в користування за терміном придатності станом ( наприклад холодильник 2020 року випуску стан задовільний есплуатувався 2 роки) і.т. , також обумовлюєте ремонти, як квартири так і майна,яке надано в користування. Якщо до прикладу зламався холодильник, то ви маєте розуміти, якщо його загальний термін експлуатації заводом встановлений три роки , то тут питання він відпрацював свій строк, якщо новий і в межах строку тоді ремонт можливий за рахунок орендаря .Тому,що на практиці надають техніку в користування холодильник чи пралку 10- ти 15 річної давнини за експлуатації, звісно воно буває, з відпрацьованим терміном експлуатації, що вже ремонту не підлягає і починається спір. Тому, щоб не вивезли майно, договір ,оренди є як захист для захисту своїх прав , також відомості про особу орендаря чи орендодавця. Офіційно вартість договору оренди може зазначати з податком нараклад вартість оренди яку ви хочете ориматм на руки +18% від суми податок +1.5% %військовий збір , що в сумі становить вартість оренди в місяць і окремо ЖКП .
@Yurets12313 ай бұрын
@@АДВОКАТІринаСтадніченко дуже корисно, дякую
@Алексей-я9т3 ай бұрын
Доброго дня. Я маю статус УБД. Звільнений з ЗСУ, не пенсіонер, не працюю. Можу я подати заяву на виплату до 24 серпня Он-лайн, через особоистий кабінет пенсійного фонду. Дякую.
@АДВОКАТІринаСтадніченко3 ай бұрын
@@Алексей-я9т Добрий день ! Так
@Алексей-я9т3 ай бұрын
@@АДВОКАТІринаСтадніченко Саме цікаво, мені кажуть, що звертатися треба особисто. Відсилають телефонувати одному, другому на тех підтримку. На техпідтримці порталу взагалі сказали, що немає такого розділу у порталі. Авжеж у постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2023 року № 1396 чітко прописаний механізм звернення. Корочше кажучі мені ще треба "на колінах" випрошувати у Пенсійного фонду Київської області те, що мені гарантовано згідно до Законодавства. Саме Заступник начальника управління обслуговування громадян - начальник відділу обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) Лідія СЕНЬКО сказала мені щоб особисто звертався до пенсійного, Однак попередньо сама відповіла мені на моє звернення (заяву), що я маю право звернутися через портал. Телефон виконавця вказаний у відповіді взагалі відключений. ГАНЬБА!!!
@ВалентинаОсадчук-с9ф3 ай бұрын
Вітаю. Про розрахунки за воду. Є квартирні і загальнобудинковий лічильник (комерц вузол обліку). 1. Чи враховується у розрахунках за воду з мешканцями за поточний місяць позитивна різниця (сума квартирних більша від комерційного), позитивний баланс. 2. Оскільки показники комерц вузла знімаються дистанційно задовго до ост дня місяця, то показник комерц вузла на ост день місяця водоканал розраховує і ці показники завжди більші від того, що можна зняти в ост. день місяця (досліджено). Чи мусить водоканал в якийсь місяць зняти показники в ост день місяця і зробити перерахунок. В будинку 3 квартири і вся несправедливість на поверхні. Фактично, якщо враховувати лише негативний баланс, то будинок оплачує за воду двічі. 3. Які законні методи впливу самих мешканців на нерадивих сусідів і які законні методи впливу водоканалу на нерадивих споживачів води. Дякую. Принцип в Цив. кодексі, законі про комерц облік комунальних послуг - кожний оплачує за свої спожиті послуги - законно водоканалом порушується? Буду вдячна за будь який коментар, навіть негативний для мене на мою думку. Доброго здоров"я.
@ВалентинаОсадчук-с9ф3 ай бұрын
Як Вам задавати питання
@АДВОКАТІринаСтадніченко3 ай бұрын
@@ВалентинаОсадчук-с9ф Добрий день ! Пишіть своє питання під цим відео!
@ВалентинаОсадчук-с9ф3 ай бұрын
@@АДВОКАТІринаСтадніченко я не хочу, щоб моє питання було публічним, як задавати питання не під відео
@Алёна-р1э7о3 ай бұрын
Добрий день. Як дізнатись суму і штраф , яку треба повернути ? Коли їхали в Україну, то планували повернутись, тому не зверталась в ZUS. Та як оплатити перебуваючи в Україні?
@АДВОКАТІринаСтадніченко3 ай бұрын
@@Алёна-р1э7о Добрий вечір ! Суму пені можна буде дізнатися коли zus звернеться до суду ця сума буде нараховуватися за кожен день не повернення коштів тобто незаконного користування, тому зараз важко сказати скільки це буде все залежить від суми незаконно отриманої допомоги та кількості днів .Якщо переказ здійснюється із закордонного банківського рахунку, наприклад, з українського, перед номером рахунку слід додати PL (тобто PL 82 1020 5604 0000 0102 8996 3017). У призначенні платежу треба вказати ім’я та прізвище одержувача допомоги, номер справи, а також приписку “500+” або "800+". Дізнатися більше про повернення коштів можна у відділах ZUS у Кракові за номером телефону +48 22 444 02 55 з понеділка по п’ятницю (8:00-18:00) або написавши на електронну пошту [email protected].
@SamsungSamsungA105-c1h3 ай бұрын
Доброго дня. В мене таке питання. Документи на земельну ділянку, пай втрачено, є тільки заповіт і свідоцтво про смерть. Було вже 9 засідань суду, останнє просто перенесли, бо суддя "того дня начебто у відпустці" , хоча мене не повідомили. Як мені добитися справедливого рішення? Я єдиний спадкоємець. Складається воаження,що просто у суді зволікають час. Чи можна мені перевести справу в сусідній районний суд і як це зробити.?
@АДВОКАТІринаСтадніченко3 ай бұрын
@@SamsungSamsungA105-c1h Добрий вечір !Ні справу передати в будь -який суд за вибором не можна є поняття підсудності кожної справи визначеної законом. У вас є захисник, потрібно дочекатися рішення, законність є за неї треба боротися, все залежить від доказів поданих у справі.
@SamsungSamsungA105-c1h3 ай бұрын
@@АДВОКАТІринаСтадніченко Дякую.
@Владимир-б6ы7н3 ай бұрын
Ахаха! Спільне 🤣😂 А якщо куплено за ВЛАСНІ кошти? Чому не кажете про це?
@АДВОКАТІринаСтадніченко3 ай бұрын
@@Владимир-б6ы7н Добрий вечір !Судова практика у справах про поділ майна подружжя вказує на те, що придбання майна хоча й у період шлюбу, але за особисті кошти одного з подружжя, не є об'єктом спільної сумісної власності подружжя, а є особистою приватною власністю того з подружжя, за особисті кошти якого воно придбане,якщо доведе джерело власних коштів, наприклад депозити , договори позики, розписки або інше джерело походження власних коштів.
@Sergei-dj2vq3 ай бұрын
Доброго здоров'я пані Ірина, прописати військовозобов'язаного чоловіка в другій області, (проживає там 14 років) можна без військомату? ЦНАП каже через військомат? дякуємо Велике🙏
@АДВОКАТІринаСтадніченко3 ай бұрын
@@Sergei-dj2vq Добрий день ! Так військовозобов'язані зміну прописку тільки через ТЦК,Виняток! є не потрібно йти в ТЦК та СП за дозволом, якщо ви: виключений з військового обліку, маєте відмітку про це у військовому квитку; маєте відстрочку від мобілізації з наявністю посвідчення про відрядження (знаходиться у відрядження, але має відстрочку про мобілізацію); резервіст, якого зняли з обліку і ви рухаєтеся, щоб стати на облік в іншому «військкоматі» (маєте на це сім днів).
@Ваня-ш7т3 ай бұрын
Доброго дня! Дружина подала на розлучення. 31.07.2024 року відбувся суд, де нас розлучили. І рішення суду тим же числом.Наскільки я знаю, набирає законної сили через 30 днів. Тобто 1 вересня 2024 року ми будемо офіційно розлучені. Колишня дружина не збирається покидати мій власний будинок, подарований мені моєю мамою ( мама подарувала під час шлюбу). Я знаю, що це майно є неподільним. Підкажіть, як мені її зняти з реєстрації ( виписати без її згоди) та примусово виселити зі свого будинку. Є двоє неповнолітніх дітей, які хочуть залишитися зі мною. Ми робили ремонти в моєму домі. Чи може вона на щось претендувати, якщо немає ніяких чеків, актів виконаних робіт та підтверджень? Як мені її позбутися законним шляхом?
@АДВОКАТІринаСтадніченко3 ай бұрын
@@Ваня-ш7т Добрий день! По-перше,якщо ви розлучені і неповнолітні діти будуть проживати з Вами,то необхідно судове рішення про визначення місця проживання дітей з вами. ПО-друге, виписати колишню дружину Ви як власник житла має право самостійно через органи реєстрації (у тому числі через центр надання адміністративних послуг) зняти з зареєстрованого місця проживання (перебування) всіх дорослих членів своєї сім'ї, які не є співвласниками та неповнолітніх дітей, але тільки за згодою їх законних представників, тобто зараз Ваша дружина як законний представник неповнолітніх дітей коистується будинком,яких ви до повноліття не випишете, тому треба визначати місце проживання дітей і закріплення їх проживання з вами і ще нюанс, якщо немає спору, що до ремонту вашого будинку спільно з дружиною, до розірвання шлюбу зроблений ремонт вважається за спільні кошти подружжя , навіть якщо відсутня чеки, то вам необхідно буде відшкодувати частину коштів на ремонт будинку.
@Ваня-ш7т3 ай бұрын
@@АДВОКАТІринаСтадніченко дякую. Мені головне виселити та виписати колишню. А далі нехай доводить що хоче. Головне, щоб дала мені спокій.
@81703 ай бұрын
Доброго дня. Як оформити субсидію через пенсійний фонд України? Дякую.
@АДВОКАТІринаСтадніченко3 ай бұрын
@@8170 Добрий вечір ! Звернувшись особисто до ПфУ з заявою або на вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України portal.pfu.gov.ua/ , авторизуйтеся за допомогою кваліфікованого електронного підпису. В особистому кабінеті на панелі зліва в розділі “Комунікації з ПФУ“обираємо опцію “Заява на житлову субсидію чи пільгу“.
@yuridorosh94684 ай бұрын
А шо в Укр є адвокати?
@АДВОКАТІринаСтадніченко3 ай бұрын
@@yuridorosh9468 Добрий вечір ! Так!
@ВалерийГончаров-ф8п5 ай бұрын
Дети живут отдельно. Дадут ли мне субсидию на ЖКХ если они не работают офиц?
@АДВОКАТІринаСтадніченко5 ай бұрын
Добрий день! Якщо вони зареєстровані, але не проживають, треба підтверджуючи документи де вони проживають,щоб їх не враховували, якщо немає документів , то будуть рахувати і їх. СУбсидія може не вийти, оскільки відсутні офіційні доходи всіх членів сім'ї.
@SligermonGT5 ай бұрын
Привет а если ты загубил паспорт, но у тебя есть третя група пожизнена, то можно за границей его востановить?
@АДВОКАТІринаСтадніченко5 ай бұрын
Добрий день! Так звернувшись до Посольства України в країні якій ви перебуваєте, але перед цим за закордоном необхідно негайно звернутись до найближчого відділення поліції. Там скласти заяву про втрату паспортного документа. Після прийому заяви правоохоронці мають видати копію протоколу або довідку про тимчасову відсутність паспорту.
@SligermonGT5 ай бұрын
@@АДВОКАТІринаСтадніченко Я переживаю чтоб домой не отправили, хоть и все документы подтверждающие 3 группу есть. Сейчас ведь не докажешь берут всех?
@mariapocheptsova73905 ай бұрын
Доброго дня! Який максимальний штраф передбачено за розпломбування лічильника у 2024 році?
@АДВОКАТІринаСтадніченко3 ай бұрын
Добрий день! Штрафу немає для фізичних осіб є застосування комерційного обліку ,якщо встановлений загальний лічильник на будинок за ч.4 ст.17 ЗУ Про житлово комунальні послуги.
@valeo-rw3pk5 ай бұрын
Почему так процветает Фарма? Потому как выгодно врачу пациентов иметь, иметь больных пожизненно. Думать надо
@valeo-rw3pk5 ай бұрын
Бедные дети...а когда этого врача просишь взять на себя полную ответственность, что эти уколы не навредят! То они ответсвенности брать не хотят. Тогда ясно что, ядами травят
@ВалентинаЛіснівська5 ай бұрын
Ірино, як з вами зв'язатися? Дякую!
@АндрейПетрученко-б5ю5 ай бұрын
я звісно вибачаюсь але не АВТА а АВТО🤔
@anastasiaruchkina75976 ай бұрын
Доброго дня, за цим посиланням що під відео не виходить перейти, пише помилка 403 . Як можна його відкрити перебуваючи за кордоном?
@oleksandrhaidukov49286 ай бұрын
Хоч Відео старе, сподіваюсь ви або хтось інший зможе мені ввідповісти. Таке саме питання було задано раніше в коментарях, але нажаль без відповіді. Якщо члени сім'ї мають тимчасовий захист і проживають в Словаччині упродовж терміну значно більшого за 90 днів які мали по закордонному паспорту і бажають на тиждень поїхати подивитись іншу країну то в тій країні будуть вважати що 90-денний час вичерпаний і по загран паспорту чи відлік почнется як 1й день по тимчасовому притулку? Дякую
@АДВОКАТІринаСтадніченко6 ай бұрын
Добрий вечір !Незалежно від наявності посвідки на проживання в одній із країн ЄС, українці можуть залишати країну і перебувати в державах Шенгенської зони до 90 днів на кожні 180 днів. Тобто від дня перетину кордону необхідно відрахувати 180 днів назад і подивитися, чи були ви в ЄС понад 90 днів за цей період без наявності посвідки на проживання в тій чи іншій країні. Якщо цей термін перевищено, ви не маєте права перебувати в Шенгенській зоні без відповідного дозволу. За наявності посвідки на проживання, приміром, у Словаччині, перебування в цій країні до цих 90 днів не зараховується. Однак воно продовжує діяти в інших країнах ЄС, навіть якщо ви живете в Словаччині довгостроково.
@ОлександрСофина-м2ч6 ай бұрын
Доброго ранку. Таке питання, а при живому власникові паю можна переоформити пай, якщо вже є заповіт?
@АДВОКАТІринаСтадніченко3 ай бұрын
@@ОлександрСофина-м2ч Добрий вечір ! Ні заповіт після смерті заповідувача може бути переоформити.
@ОлександрСофина-м2ч6 ай бұрын
Доброго ранку. Таке питання, а при живому власникові паю можна переоформити пай, якщо вже є заповіт?
@АДВОКАТІринаСтадніченко6 ай бұрын
Добрий день !Ні.
@ОксанаГолікова-и7м6 ай бұрын
Добрий день! Дуже потребую відповіді на запитання! Оформила виплати ще у 2022 році на період червень 2022-2023. Ситуація змінилась і пoвернулась в Україну, перед від'їздом у травні особисто прийшла у ZUS і написала лист про відмову. Була спокійна, що все анульовано. Але тільки зараз виявила, що кошти ще у 2022 році надходили протягом 6 місяців, 6000 зл. Перегланула листування ZUS, у лютому 2023 прийшло повідомлення, що виплати припинені. Більше ніякої інформації. Запитання: як правильно повернути кошти? Чи є якась проблема, що пройшло вже так багато часу? Чи не нараховані якісь відсотки, як про це дізнатись?
@АДВОКАТІринаСтадніченко6 ай бұрын
Добрий день ! Якщо ви відмовилися та подали заяву в електронній системі РUE ZUS,то відсотки і пеня не мають нараховуватися. Повернути кошти якщо ви виїхали, а вони надходили буде- потрібно.Якщо переказ здійснюється з закордонного банківського рахунку, наприклад, з українського, перед номером рахунку треба додати PL (тобто PL 82 1020 5604 0000 0102 8996 3017). Додатково в даних платежу треба вказати код BIC (SWIFT): BPKOPLPW У призначенні платежу треба вказати ім’я та прізвище одержувача допомоги, номер справи, а також приписку: 500 або 800 зл.
@АллаБоковець3 ай бұрын
Доброго дня, скажіть будь ласка чим закінчилась ваша історія? У мене такаж сама історія
@Олег-м3м1щ6 ай бұрын
Пенсіонери нікому не потрібні.А Україні тим більше.