То ,що робити коли є конфлікт, та ще й гавмистний?
@СашуняАвраменко6 күн бұрын
Ні про що.
@НаталіяКостєваАй бұрын
Як це змінити?
@serhii.kostiuk_coach7 күн бұрын
Наталя, відповідь проста і одночасно складна) 1. Звільнитися від обмежуючих переконань. 2. Виявити свої потреби та здібності як орієнтир до бажаного нового. Справа в тому, що коли "ми отримуємо те, від чого тікаємо", ми керуємось страхом. В такому випадку основну увагу на себе забирає страх "що нічого не сталося". Відповідно, в житті ми отримуємо те, що на зосереджена наша увага.
@igorsarakutsa9753Ай бұрын
+++++++++++++++++++!!!
@MARUNA_ART_THERAPYАй бұрын
Дякую Вам! Дуже цінно було це почути бо мені дуже була потрібна професійна порада, ясна і чітка. Я заморилася вже вгоджати іншим і забувати про себе.
@serhii.kostiuk_coach7 күн бұрын
Марина, дякую за відвертість. Радий що відео було для вас корисне.
@RusorizuzkihditeyАй бұрын
Друзі, які втікли за кордон на початку війни, які обожнювали мене, що я їм завжди допомагала до війни, і, будучи в Харкові на війні, їм допомагала також, хоча вони за кордоном, просто забили на мене хєр як ітог. Їздять по морях і їм пох на мене і страждання через вбитих друзів на війні. Як я повинна це прийняти?
@serhii.kostiuk_coach6 күн бұрын
Розумію, наскільки це боляче і важко відчувати віддаленість та відсутність підтримки від людей, яким ви допомагали і на яких розраховували. Це природно відчувати сум, розчарування і навіть гнів у такій ситуації. Прийняти такі почуття дійсно непросто, і для цього потрібен час та певні зусилля. Дозвольте собі проживати ці емоції і пам'ятайте, що поступове звільнення від цього болю можливе через турботу про себе та підтримку близьких, які залишаються з вами на зв’язку. Бережіть себе.
@АленаБолгарина-ф4ыАй бұрын
Бла,бла.....Нічого нового, пересказуєте один одного. Не вистачає практики, прикладів...
@serhii.kostiuk_coach6 күн бұрын
Дякую за ваш відгук! Розумію, що вам хотілося б більше практичних прикладів та конкретних порад. Я ціную вашу думку і обов’язково врахую це при створенні наступного контенту. Якщо у вас є конкретні питання чи теми, які вас цікавлять, дайте знати - буду радий додати їх до майбутніх випусків!
@Viktor23-f2m2 ай бұрын
Cool guys 😎
@Viktor23-f2m2 ай бұрын
Дякую за Український контент
@angelanna12963 ай бұрын
Ні про що... Втрачений час
@serhii.kostiuk_coach6 күн бұрын
Шкода, що у вас склалося таке враження. Якщо є конкретні пропозиції чи теми, які вас цікавлять, буду радий почути, щоб зробити контент більш корисним.
@ariv30494 ай бұрын
Як себе побачити?
@serhii.kostiuk_coach6 күн бұрын
Це важливе питання, дякую, що його задали. Побачити себе - це про усвідомлення власних емоцій, думок і реакцій, щоб зрозуміти, як минуле впливає на теперішнє. Якщо залишаться питання або потрібні додаткові приклади, не соромтеся писати - завжди радий підтримати!
@by_anastasiia6 ай бұрын
Ціль - це інструмент самореалізації. Ідеально сказано 7:52
@natka_myk6 ай бұрын
Вооуууу, так влучно 🤩 дякую ❤
@serhii.kostiuk_coach6 күн бұрын
Дуже радий, що відгукнулося! 😊 Дякую за теплі слова, це дуже цінно для мене. ❤ Якщо є ще теми, які вас цікавлять, пишіть - із задоволенням підготую більше!
@rinagolub44716 ай бұрын
Дякую ❤дуже цікаве відео😊👍🏻
@serhii.kostiuk_coach6 күн бұрын
Дякую вам за такий приємний відгук! ❤ Мені дуже приємно, що відео вам сподобалося. 😊 Якщо є ще теми, які цікавлять, дайте знати - буду радий створити щось нове для вас! 👍🏻
@mykolasakhnyik67146 ай бұрын
Сергій дякую за корисні поради!
@serhii.kostiuk_coach6 күн бұрын
Дякую за відгук! Радий, що мій досвід став корисним для вас)
@МаріяЖанко7 ай бұрын
І що ж робити, щоб зрозуміти, відчути свої бажання? Просто чекати коли щось збоку відгукнеться? А якщо не відгукнеться? Чи є якісь практичні поради відновлення зв'язку з собою та своїми бажаннями? Дякую
@serhii.kostiuk_coach6 күн бұрын
Марія, дякую за таке важливе запитання! Зрозуміти та відчути свої бажання - це справді непростий, але дуже цінний процес. Окрім того, щоб чекати зовнішніх сигналів, варто спробувати практики, які допомагають відновити зв’язок із собою. Наприклад, ведення щоденника для запису думок та емоцій, медитація, яка допомагає зосередитися на внутрішніх відчуттях, або час наодинці в тиші, щоб краще чути свої бажання. Сюди також можна віднести подорожі, пізнання нового - все що приносить новий досвід у ваше життя, на який у вас може виникнути внутрішній відгук. Сподіваюся, ці поради будуть корисними, і якщо хочете дізнатися більше, дайте знати!
@МаріяЖанко6 күн бұрын
@@serhii.kostiuk_coach дякую! Занотую
@AnnaHospodar7 ай бұрын
за 9 хвилин Ви сказали все коротко, ясно і по факту. Дякую Вам
@mykolasakhnyik67148 ай бұрын
Дякую ,так дійсно інколи не вистачає самовладання над собою,над ситуацією.
@serhii.kostiuk_coach6 күн бұрын
Дякую за ваш відгук! Радий, що торкнувся важливої для вас теми. Самовладання - це те, що ми всі час від часу прагнемо зміцнити. Важливо пам'ятати, що це навичка, яка розвивається з практикою та терпінням.
@igorsarakutsa97538 ай бұрын
+++++++++++++++++++++++++++
@ОлегЗаг-о3ю8 ай бұрын
Блаблабла і нічого не зрозуміло, що робити....
@serhii.kostiuk_coach8 ай бұрын
Олег, мета цього відео не показати вам що робити, а звернути увагу на те, як ви вже можете робити і до яких результатів це може призводити. Це пов’язано із тим, що перш ніж починати робити щось нове, важливо спочатку зрозуміти, як ви уже дієте і які результати завдяки таким діям отримуєте. Поділяю вашу думку, що подібний матеріал може бути зрозумілим не одразу. Чому? Тому, що наше мислення та світогляд так влаштовані, що подивитися на себе зі сторони, побачити та усвідомити свої прояви (рішення і поведінку) спочатку буває вкрай складно. Щодо самого відео, в ньому розкритий приклад, коли ми діємо неусвідомлено, намагаючись попередити неприємності для себе і самі цього не помічаємо. Остерігаючись неприємностей, відчуваємо тривогу, страх, перебуваємо в неусвідомленому переодчікуванні неприємного, "хронічно" тримаємо фокус своєї уваги на негативі, через що стаємо "магнітом" для того, від чого "тікали".
@victorcool34478 ай бұрын
Тому й війна, бо 73 одсотки виборців втомились од війни і проголосували за брехню зеленого кагалу про налапростоперестатьстрелять!
@ТамараШинкарева-т2й8 ай бұрын
Не понимаю😅😅😅😅😅😅
@serhii.kostiuk_coach8 ай бұрын
дивіться повну версію відео, там розкриваю тему детальніше
@annadesign14258 ай бұрын
Дякую, це так і є. Але дуже складно бути на позитиві та думати про те, чого я хочу, не зациклюватися на поганому, коли довкола купа проблем. Я начебто все розумію, але не виходить це виконувати.
@serhii.kostiuk_coach8 ай бұрын
Анна, особливість роботи нашого мислення така, що розуміння потрібне, але одного його замало і воно закінчується одразу, миттєво, як тільки з’являється емоційна реакція на неприйнятні події чи поведінку близьких. Не потрібно себе змушувати бути на позитиві. Лише це не дасть бажаних змін. Клюс до рішення - помітити та усвідомити непомітну (несвідому) стереотипну поведінку і замінити її на іншу. Тоді намагатися бути на позитиві уже не буде потрібно. Це відбуватиметься природньо і легко.
@ІринаФют9 ай бұрын
А якщо не знаєш як жити що тоді?
@serhii.kostiuk_coach8 ай бұрын
Ваше питання більше про сенс. Тобто, чи бачите (відчуваєте) ви сенс в тому, чим займаєтеся, з ким взаємодієте і т.д. А питання сенсів значно глибше питання цілей. Відповідно, перш ніж прояснювати цілі, важливо відновити навичку/здатність хотіти і дозволяти собі те, що важливо, починаючи із самих дрібниць. З іншого боку - окрім здатності відчувати себе та свої прагнення, зазвичай є різноманітні страхи які стримують і не дозволяють почати більше приділяти уваги собі. Вирішуючи послідовно обидва питання, ви дійдете до здатності виявляти, формулювати і досягати своїх цілей. І з сенсом чи знанням як жити питань більше не виникатиме.
@ЕвкакийКоловрат-й8д9 ай бұрын
Цікаво, замислився, дякую за контент
@natalijavengeruk57269 ай бұрын
Чи буде запис вебінару? На жаль, не зможу бути в он-лайні
@serhii.kostiuk_coach9 ай бұрын
Наталя, вітаю! Так, практикум є в записі. Ви можете отримати до нього доступ за цим посиланням: t.me/serhiikostiuk_bot Перейшовши в чат, натисність: "Меню" -> Практикум "Мистецтво постановки цілей". В даному розділі ви зможете як ознайомитися детальніше із практикумом, так і придбати доступ до нього.
@ВкусносЛесей9 ай бұрын
Сергій, а у мене виникає після досягнення цілей, байдужість
@serhii.kostiuk_coach9 ай бұрын
Тут варто було би уточнити, байдужість до чого саме. Разом із цим - це індикатор того, що те, чого ви досягли, мало швидше, за все для вас створити певний ефект, ніж задовольнити ваші потреби. Також подібні ситуації є можливість прояснити у новому практикумі, опис якого є під цим відео. Цієї суботи буде онлайн трансляція, приєднуйтеся за посиланням під відео ☝️
@natka_myk9 ай бұрын
Дякую ❤
@ВолодимирОхота-е7б10 ай бұрын
перший крок до вирішення проблеми - прийняти факт шо вона є
@inessababenko320610 ай бұрын
важливо для мене про позицію автора, про боротьбу.
@oleksandrsemernin219710 ай бұрын
Дякую, Сергію!
@liialias240110 ай бұрын
Дякую! Дуже актуальна тема
@mykolasakhnyik671411 ай бұрын
+++
@ТетянаГілевич-ь9т11 ай бұрын
Це їм вигідно? А в чому вигода?
@serhii.kostiuk_coach11 ай бұрын
Тут "вигода" згадана в широкому сенсі цього слово. Мається на увазі те, що будь яка людина у бідь якій ситуації завжди робить те, що їй важливо, а значить, вигідно. Наприклад, люди, які звикли досягати свого через маніпуляцію - їм важливо та вигідно так проявлятися. Це їх спосіб отримання бажаного. Навіть якщо цей спосіб періодично створює їм проблеми і т.п. В такому випадку неприємні наслідки маніпуляції для людини (як побічний ефект подібного прояву) менш важливий (готова з цим миритися) ніж головний ефект, до якого вона прагне та досягає.
@ТетянаГілевич-ь9т11 ай бұрын
Ще одна причина, коли чоловік не бере на себе ніякої відповідальності і жінці приходиться все самій. Хочеш ти того чи ні. Результат, звісно, як ви і сказали.Жінка стає конем і тягне все на собі, бо маємо купу стереотипів про роль жінки і чоловіка, про обов'язки. Коли починаєш лопати ці стереотипи, то чоловікам це не подобається
@serhii.kostiuk_coach11 ай бұрын
Згоден, коли починаєш "лопатити", то не подобається. Тоді постає вибір, залишати все як є чи таки змінюватися далі і змінювати ситуацію.
@ivanyanhyk846911 ай бұрын
Влучно підкресленно та сказано
@oleksandrsemernin219711 ай бұрын
Дякую
@anatoliyles897711 ай бұрын
Дякую! Дуже корисне і цікаве відео!
@wood_product11 ай бұрын
Крута розбірка👍 дякую Сергію🤝 згадав себе в своїй першій справі😂 доказував, заганяв себе- а потім... а потім було хоч сядь і плач😅 сьогодні вже смішно з себе. Дякую за те що допоміг розібратися в собі. Ти молодець🤝
@serhii.kostiuk_coach11 ай бұрын
Радий за твої досягнення! Дякую за зворотній зв’язок і комент!)
@ЮлияТертий11 ай бұрын
Все чітко і зрозуміло. Надіюсь я вже на дорозі змін. Деяких людей так і хочеться скинути з плеч і взагалі перестати з ними общатись. Почала ходити в спортзал, займаюсь з тренером. Хоча так давно вже це хотіла зробить що аж страх, 15років точно.
@serhii.kostiuk_coach11 ай бұрын
Дякую за зворотній зв’язок! Радий вашим досягненням! Давнє бажання + користь занять як таких - синергічне поєднання!)
@irynabogush21556 ай бұрын
Ви молодець!
@Violetta_MD11 ай бұрын
Дякую.
@igorsarakutsa975311 ай бұрын
+++++++++++++++++++++++
@igorsarakutsa975311 ай бұрын
++++++++++++++++!!!!
@ЛюдмилаЧовган-ф6ь11 ай бұрын
Дуже важлива інформація!!! Є над чим працювати. Дякую!🙏❤️
@ЛюдмилаЧовган-ф6ь Жыл бұрын
Дякую!🙏🙏🙏
@TrumpXYJ Жыл бұрын
Якась фігня. Криза вона на те і криза що тяжка. Якщо проблеми не тяжкі, то це не криза.
@serhii.kostiuk_coach11 ай бұрын
Згоден, зазвичай кризи легкими не бувають.
@ЛарисаЗаболотна-ь8к Жыл бұрын
І ще один коментар для просування україномовного ютубу 🇺🇦
@serhii.kostiuk_coach Жыл бұрын
Дякую 🙂
@ЛарисаЗаболотна-ь8к Жыл бұрын
Коментар на підтримку каналу ❤
@ІринаФют Жыл бұрын
Як подолати розлучення?
@serhii.kostiuk_coach Жыл бұрын
З одного боку, залежить від того, на якому ви етапі: до, під час чи після розлучення. З іншого боку - основою для подолання будь якого розриву у стосунках є рівень персональної автонономії і опори на себе. Чим вони вищі, тим швидше пройде стрес розлучення (це якщо в цьому таки дозріла необхідність і є "тверді" підстави). Разом з тим, за ситуації, коли не має критичних неприйнятних факторів, шукати способи збереження стосунків. Адже розрив взаємин - крайній варіант.