Дякую вам що ви показуєте житомирщину я люблю цей край
@Юрий-б6п8г6 ай бұрын
Люди шо звамизробилось??
@kiruxaUA9 ай бұрын
Нда, було (
@Velolover2023 Жыл бұрын
Инженер Дмитрий , Тарасик,Крошман все на месте - классика велотуризма 🔥💪🚴
@anstasiashatilo2820 Жыл бұрын
Край, мой родной край
@ЛюдмилаФролова-ф3у2 жыл бұрын
Кум щербань ты где
@ЕвфимЯковлевич2 жыл бұрын
Дякую за відео.
@mokrizzonni2 жыл бұрын
І вам... хоча тема важка, а наживо це бачити ще важче
@Svyat77777772 жыл бұрын
Будьте обережні! після окупантів залишилось багато вибухівки...
@mokrizzonni2 жыл бұрын
Саме так! І дуже багато "сміття", яке може бути заміноване! 😴
@helenapor12232 жыл бұрын
Я з Житомирщини і років 40 тому у нас був дубовий гай. Там було чимало дубів, а під дубами маленька, ніби на газонах трава. Дуби були такі велетенські, що потрібно десь троє людей, щоб обхватити його. На жаль сьогодні замість дубового гаю непролазні хащі.
@mokrizzonni2 жыл бұрын
А де був цей прекрасний гай? Може там ще від нього хоч одне Дубисько вціліло? 🙄
@alexmelnua2 жыл бұрын
Скоро в фашистской россии самым крутым трендом станет похоронная музыка и скромные, крокодильи слезы!!! А сейчас никак нельзя договориться с российским государством о том, чтобы оккупанты забрали свои разлагающиеся, вонючие трупы! Нам эта экологическая проблема с русской биопадалью не нужна! Русское протухшее пушечное мясо так сильно, резко воняет путинизмом, что его, даже, голодные крысы есть не хотят! Одним словом - российское биологическое оружие массового поражения!!!
@ЛарисаДжура-ь3я2 жыл бұрын
Спасибі за те ,що намагаєтесь показати наш гарний край.По закордоном їздити всі хочуть ,а свою область ніхто не знає,а яка ж вона гарна наша земля ,яку вибрали наші прадіди. Як мало людей які знають історію де живуть.Дуб спалили і сміються ,а свое обісце чепурять і доглядають. Культура в занепаді, це ж якби можна було зробити брошуру для легкового і пішогого походу по рідній землі. Творчої вам наснаги самі узнавайте і нас навчайте.
@mokrizzonni2 жыл бұрын
Дуже дякую... Таки дуже непросто в наш час мандрувати, бо все написане вами правда... 😴
@misterm32453 жыл бұрын
привіт Павло,класний відео ролік,продовжуй в тому же дусі,з мене лайк
@ЛюдмилаЛашкул-в9й3 жыл бұрын
Павле дуже вдячна за такий фільм, особливо за розмови з людьми! Так усе наживо! Коли я була ще школяркою, то мене відправляли до піонертабору в Бондарці - там були такі товстезні і великі дуби, що навіть три вихователькі не могли разом обійняти їх. Та кажуть, що Буравков при своїй владі спиляв їх усіх для свого "Інтерстилю"...
@ЕленаЖелдакова-п3л3 жыл бұрын
А кааой это населенный пункт?
@Савва-м8ф2 жыл бұрын
Детройт🤣🤣🤣🤣
@ОлександрВерхулін3 жыл бұрын
Маю власне фото біля дуба Патріарха 2000р.
@ОлександрВерхулін3 жыл бұрын
Дійсно, за Крошнею, вся вода радонова. Запаху , бульбашок вона не має! Радон - інертний газ. Дуже корисні такі води для лікування шкірних захворювань, дерматитів, загоювання ран. Я хімік і біолог , та власне сам купався в родоновому озері ( дачний комплекс Сонячне; рекомендую).
@ЛюдмилаЛашкул-в9й3 жыл бұрын
Не рАдон, а рОдон. Так для хворих на серце, та гіпертоників не дуже корисно приймати ванни. А от для суглобів - саме те що треба!
@bir1013 жыл бұрын
Cotic Records )))))))))
@ЖаннаЖанна-у5я3 жыл бұрын
Гарна Житомирщина.Знаю добре ці місця. Дякуємо Мокрицькому.
@mokrizzonni3 жыл бұрын
Шпасіб :) Мандруймо Житомирщиною....
@HuaWei-gj7mi3 жыл бұрын
Молодець
@VAARRR17 жыл бұрын
Державна символіка це, блакитне з гори, блакитне ліворуч,
@lgreyl18 жыл бұрын
Гарно, дуже гарно. Прекрасна подорож, но холодно)
@lifefortraveling32278 жыл бұрын
Привіт! А можеш підказати як звязатись із Юрієм? Може його мейл, або сторінку у соцмережі знаєш? Проїжджали поруч влітку '15 я з дороги побачив дивні будівлі, подумав, що обсерваторія, але вирішив що вона не працює, як багато чого в наш час... так і не заїхали туди :(
@mushroomsnotesandtravel75798 жыл бұрын
отличная работа
@mokrizzonni9 жыл бұрын
Три фрагменти нагальних проблем об`єктів Заповідного Фонду Вкраїни ( все знято весною 2015р.) 1. Зоологічний заказник "Лебедине" на Вінничині -взято в оренду та експлуатується із грубим порушенням охоронного припису. Це вже призвело до знецінення його заповідної вартості через зменшення популяції одних видів та повне зникнення інших. 2. "Падучий" віковий каштан в Одесі. Гілки вже падали на будинок, тепер жителі з острахом чекають коле впаде все дерево. 3. Заповідна метасеквойа на дендроділянці Інституту ботаніки НАН України. На її місці вже заплановано будівництво елітного котеджного містечка. Дощата огорожа на початку фрагмента - її ознака. Також поруч ростуть два екзмепляри червонокнижного гінкго - "мама" й "папа" відповідно :).