Шановні спеціалісти, що би ви порадили- якщо громадська організація і її психолог хоче провести разовий психоедукаційниц захід у школі - нашим психологиням треба чи не треба попередньо звернутись до класного керівника і попросити, щоб той отримав таку згоду від батьків кожної дитини?
@clubpsyosvitaua8 күн бұрын
Вітаю, пані Олено! Рекокомендую попередньо звернутися до адміністрації закладу, потім до класного керівника. На мою думку, як мінімум необхідно донести до батьків, яка саме робота буде проведена з їхніми дітьми, щоб у подальшому уникнути претензій і непорозумінь.
@ОльгаКушниренко-ф3ш22 күн бұрын
Чи можете надати назву та номер цього листа?
@NamuncuraSalcedo2 ай бұрын
Дякую за аналіз! Чи можете ви допомогти мені з чимось не пов'язаним? У мене є гаманець SafePal з USDT, і у мене є seed-фраза. (alarm fetch churn bridge exercise tape speak race clerk couch crater letter). Як мені продовжити, щоб перевести їх на Binance?
@АлінаСтепанова-т1д2 ай бұрын
Добрий день) Як може батько підписати згоду на індивідуальну роботу з дитиною 15 років, якщо він перебуває за кордоном? Дитина проживає в Україні з дідусем та бабусею, мама померла
@clubpsyosvitaua8 күн бұрын
Вітаю, пані Аліно! Може написати, підписати і сфотографувати, а фото надіслати Вам
@АльонаМельник-д2б2 ай бұрын
Щиро Вам вдячна, Ви просто феї! Додаєте впевненості колегам. ❤❤❤
@clubpsyosvitauaАй бұрын
Дякую! Ми стараємося
@ОльгаКушниренко-ф3ш2 ай бұрын
Доброго дня,все видно і чути
@тетяна-д8ц2 ай бұрын
❤
@xiaomiphone76654 ай бұрын
+
@videoacc19054 ай бұрын
Почему нету тайм-кодов? Чтобы можно было быстро просмотреть нужные темы и не тратить время на всякие вступления.
@xiaomiphone76654 ай бұрын
+
@xiaomiphone76654 ай бұрын
❤
@ЛюдмилаМацапура-с1т4 ай бұрын
Дякую, відео дуже корисне
@ЛюбовПристайко4 ай бұрын
+
@clubpsyosvitaua4 ай бұрын
напишіть, будь ласка, в приватний чат t.me/Inna_Pankratova
@nata777nata85 ай бұрын
норми по кількості дітей застарілі, тепер у класі 24 учні, а у нас надалі 700 дітей на ставку. У нас 22 класи, а маю 0.75ст
@nata777nata85 ай бұрын
хто як дружить з директором, так і можна чи ні?
@АльонаМельник-д2б5 ай бұрын
❤❤❤
@НатальяВоловик-щ5и5 ай бұрын
Добрий день. Дякую за розгорнуту допомогу. Багато цікавої інформації. Якщо діти з особливими освітніми проблемами, то дуже багато програм, матеріалів неможливо використовувати для дітей. Більше часу за наступним матеріалом використовуєш у роботі з батьками, або вчителями. Можливо більше уваги для таких діточок, наприклад сексуальне виховання такої дитини, психологічні техніки стабілізації.
@СВЕТЛАНАКОНОВАЛЕНКО-о4з5 ай бұрын
Дякую за розгорнуту допомогу!!!
@СВЕТЛАНАКОНОВАЛЕНКО-о4з5 ай бұрын
Дякую вам за розгорнуту допомогу
@elenakurilova69549 ай бұрын
Дякую пану Володимиру за цікаву інформацію про БСТ. Дуже сподобалося, як чітко та зрозуміло пояснили принцип його дії. Цікаво, з якої нагоди можливе застосування методу для підлітків?
@ТатьянаГорбунова-л3щ9 ай бұрын
Дякую. Дуже зацікавило, працюю з дітьми ООП.
@ЕленаБагрянцева-ж8н9 ай бұрын
Дуже дякую за позитивну сугестію!!!! Потужніший Метод!!! Маю досвід практичного застосування! Переформування і відновлення!!
@ЯрославаЛазарчук-г2ч10 ай бұрын
Добрий день. Скажіть ,будь ласка, якщо посади практичного психолога і соц. педагога обіймає одна людина, їй потрібно атестуватись по кожній спеціальності окремо?
@clubpsyosvitaua10 ай бұрын
так
@ОксанаКоробка-ч1т11 ай бұрын
Дякую.
@Оксана-щ7ч2ь Жыл бұрын
Інна, щиро дякую! Це так вчасно. Мої діти блискавки добавляли (клей+блискавки) І милувалися ❤️ Дякую 🤗
@clubpsyosvitaua Жыл бұрын
Дякую, що надихаєте🥰
@Kcyushechka Жыл бұрын
Скажить, будь ласка, достатньо дозволу мати на роботу психолога з дитиною 14 років ? Обов'язково мати дозвіл батька з яким розлучилася мати ?
@liliiaorel Жыл бұрын
Відповідно до Положення про психологічну службу батьки мають надавати згоду. Не один з батьків, а саме батьки. Статус дитини особа має до 18 років. То ж, якщо здобувачу освіти 14 років, то батьки мають надати згоду. Згоду надають на індивідуальну діагностику і на корекцію (індивідуальну, групову). На проведення профілактики, просвіти і консультації згода не потрібна.
@Тетяна-в8е Жыл бұрын
Дякую
@ЛарисаДашкевич-г2ч Жыл бұрын
25
@clubpsyosvitaua Жыл бұрын
голосування відбувалаося для присутніх у прямому етері. Будемо раді Вас бачити на наших заходах.
@ЛарисаДашкевич-г2ч Жыл бұрын
Що порекомендувати батькам дитини, у якої заїкання? Куда звернутись?
@clubpsyosvitaua Жыл бұрын
звернутися до невролога, логопеда для визначення причин заїкання, визначити чи є медичні проблеми. Далі, якщо там все ок, шукати психологічні, можлива консультація психіатра, нейропсихолога. Ще краще спрямувати до ІРЦ.
@ЮліяКрохмаль-н5я Жыл бұрын
Доброго дня Підкажіть будь ласка, чи потрібно записувати корекційні заняття в класний журнал, якщо працюєш по ЦПУ. Щиро дякую
@ЯрославаАндрейкоКУХМЦПРПП Жыл бұрын
Сертифікація - це сертифікація, а курси підвищення кваліфікації - це зовсім інше! Ведучій на замітку!
@Anchy_she Жыл бұрын
А де Ви, пані Інно вчилися сенсорній інтеграції та флортайму?
@clubpsyosvitaua Жыл бұрын
на жаль вже не пам*ятаю, було років з десять тому
@Anchy_she Жыл бұрын
До речі, в листопаді планується безкоштовне навчання на курсі ДІРФлортайм 101. Офіційне, з сертифікатом, 4 семінари
@Inessa.Semen1408 Жыл бұрын
59:35 До ІРЦ сам психолог не може звернутися без дозволу батьків!
@clubpsyosvitaua Жыл бұрын
залежить від мети звернення
@jlx1122 Жыл бұрын
🎊
@nadejdavolkovich242 Жыл бұрын
Добрый день! Имеет ли право школьный психолог работать с ребенком, который подвергся насилию, без разрешения родителей. В нормативных документах необходимо приглашать службу по делам детей. !?
@clubpsyosvitaua Жыл бұрын
Є конкретний алгоритм дій у такому випадку. Повідомляємо в службу, викликаємо батьків - якщо факт насильтва виявлено тут і зараз. У такому випадку це справа не тільки пмихолога закладу освіти. Якщо маєте на увазі роботу з постражлалою дитиною постфактум, тоді має бути згода батьків і відповідна компетенція психолога. У випадку, коли психолог не має компетенції у роботі з постраждалими від насильства, дитина скеровується до фахівця, який має таку компетенцію.
@ІннаТравнянська Жыл бұрын
Відчуваю себе жебраком- постійно проси, вмовляй, будь гнучким, .принижуйся, щоб щось зробити. При тому будь на варті чужого благополуччя, а про своє забудь. Постійно матеріально свою роботу забезпечуй сама. Вибачте мені хочеться цю професію назвати по іншому. Чому методисти і всі вищі ланки психологічної служби не переймаються психологічним здоровям психологів у школах ( не проводять для них нічого ресурсного), не добиваються дляних ніякої допомоги, підтримки, фінансування? Лише ви повинні, ви маєте, ви зобовязані. Коли нас забезпечать хочаб самим необхідним? Чому всі ті хто стоїть над нами не чують наших проблем ?
@clubpsyosvitaua Жыл бұрын
Дякую за цей коментар. Не чують, бо або мовчите, або обурюєтеся не за адресою, тому все залишається на місцях. Тому, що тримаєтеся за місце і боїтеся. І ще багато чому. На все є свої причини. Щоб вижити в системі, потрібно бути гнучким. Необхідно домовлятися. Мені шкода, що так відбувається.
@Sigma-h1q5h Жыл бұрын
+
@Sigma-h1q5h Жыл бұрын
Доброго ранку! Дякую за ефір❤
@Sigma-h1q5h Жыл бұрын
Доброго ранку!❤ Корисна інформація. На яку карту можна скинути і скільки. Дуже вдячна ❤