Cześć miałem problem z reklamą na fb bo chciałem sprzedawać tam swoje produkty w dropshippingu poprzez swój sklep internetowy ale do tej pory nikt nic nie kupił i pisałem w tej sprawie do pewnej osoby o pomoc i napisała mi tak: Brutalna prawda jest taka, że 99% biznesów e-commerce w końcu zniknie. Prędzej czy później. Skoro wszyscy mogą zamówić taki sam produkt, jak Twój to czemu klient miałby wybrać Ciebie? Wybierze tak, gdzie jest taniej. A kto może zaoferować tańsze rozwiązanie? Największy. Z największym kapitałem. I tak na całym świecie Amazon i Walmark połyka wszystko i wszystkich. Zastanów się, czy chcesz to w iść. A jeśli tak to pomyśl nad produktami własnej marki np. jak Tomasz Miler. To co Ci polecam to przede wszystkim wejść w kursy. Mam pytanie czy taka sprzedaż ma jeszcze sens ?
@bimerbomer22413 жыл бұрын
ale pierdoly
@PSS_13 жыл бұрын
co w sytuacji rękojmi zakupionego używanego laptopa i nie znajomości adresu zamieszkania sprzedającego? do przelewu miałem podane tylko imię i nazwisko oraz numer konta, nie nam adresu zamieszkania
@DorotaPasiewicz3 жыл бұрын
Fajny kanał, super 😊
@MFM_detailing20244 жыл бұрын
Super film
@themos73114 жыл бұрын
a co to za jąkałą?
@Piotrass924 жыл бұрын
Cześć, Mam pytanie odnośnie firm które prowadzą kampanie reklamowe za Ciebie. Twoim zdaniem to dobry pomysł?
@softmaks.plerpbusinessinte2284 жыл бұрын
System ERP z Polski - warto spróbować rozwiązanie z Polski dostosowane do wymagań użytkowników z Polski - softmaks.pl
@SellIntegro4 жыл бұрын
W przypadku e-commerce warto pamiętać o automatyzacji procesów w firmie, to naprawdę usprawnia pracę. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań i gotowych integracji pomiędzy systemami e-commerce (np. BaseLinker, PrestaShop, WooCommerce) i ERP (np. Subiekt GT, Comarch Optima, Subiekt Nexo Pro). Możemy zaoszczędzić sporo czasu dzięki automatyzacji chociażby przesyłania zamówień, aktualizacji stanów magazynowych, wysyłania dokumentów i oczywiście integracji z hurtowniami i tym samym być o krok przed konkurencją. Jeśli chcesz wiedzieć więcej zajrzyj do nas lub na www.sellintegro.pl :)
@asiag214 жыл бұрын
👌
@Roqfort4 жыл бұрын
Biznes offlinowy... - Zlitujcie się...
@Roqfort4 жыл бұрын
"Set pościeli" - Boszsz... Słowo zestaw, lub komplet brzmi niezbyt światowo?
@mareklewandowski97274 жыл бұрын
Kilkaset złotych za godzinę pracy programisty. To nieprawda! Ta wrzutka, ma zniechęcić do własnego sklepu. Nie dajcie się nabrać.
@lilis0904 жыл бұрын
ekstraaa film! w sposób bardzo fajny przekazujesz wiedzę.
@klimahead4 жыл бұрын
Hej Jak można się z tobą skontaktować .."?. Pzdr
@krzysztofgorecki42364 жыл бұрын
Moim zdaniem jedno i drugie. Jedne działania powinny uzupełniać się drugimi. Bez dobrej optymalizacji strony pozyskamy ruch tylko i wyłącznie płatny, co na dłuższą metę może być problematyczne dla naszego biznesu. SEO i SEM powinny być jednością! :) Ja aktualnie śledzę fajnie pozycjonowane strony i muszę przyznać, że to też jest sztuka. Tutaj www.ideoforce.pl/pozycjonowanie-lodz mamy przykład fajnie zoptymalizowanej strony na frazy lokalne. Wiadomo, że kampanie Adsa można prowadzić lokalnie, ale jeśli nie będziemy mieli dla konkretnych miast dedykowanych podstron to prawdopodobnie użytkownik już tam nie wróci - no chyba, że mamy aż takie środki na płatne działania :)
@Castio4 жыл бұрын
ŚWETNY MATERIAŁ, SUBSKRYBUJĘ I BĘDĘ ŚLEDZIŁ. Bardzo Cię kolego polubiłem ;)
@AgataKwiecinska5 жыл бұрын
Bardzo pomocny odcinek! Dzięki Grzesiek!
@twojezote5minut1585 жыл бұрын
Hej! Materiał świetny, ale opisywane narzędzie już nie istnieje. Jakie alternatywne strony/aplikacje polecacie? :)
@sciomenihilscire93025 жыл бұрын
narzędzie już niestety nie jest aktywne ale można poszukać, jest ich dość dużo
@annakuchta27605 жыл бұрын
Polecam na początek spróbować przez inkubator AIP. Można sprawdzić czy jest to opłacalne bez zakładania od razu działalności gospodarczej ;)
@whatthef32465 жыл бұрын
Mydlenie, koszty inkubatora są praktycznie takie same co DG
@TyTuS_71915 жыл бұрын
SSSSSKRRRRAAAAAAA !!!!!!
@nataliawasko40945 жыл бұрын
Hej, ta strona chyba nie istnieje. Czy jest jakaś alternatywa?
@michakr58515 жыл бұрын
czy można przy sponsorowaniu google - aby moja strona wyświetlała się przy czterech frazach ?
@wiktoriazawada28295 жыл бұрын
Wcześniej warto pomyśleć nad dotacjami. Ta książka kochani powinna i Wam pomóc pieniadzenastartup.pl/ :)
@jarekkowal64525 жыл бұрын
Próbowałem już wiele firm bo sam nie mam na to czasu. Temat jest niby nie skomplikowany a z drugiej strony niestety skomplikowany i wymagający ciężkiej pracy. Najlepiej się spisał sam sklep seo z którego ostatnio korzystałem i polecam dalej rafalsliwiok.pl/sklep-seo/
@jestmoc1235 жыл бұрын
simplyads.pl pozycjonowanie stron internetowych SEO
@ToTemat5 жыл бұрын
A przykładowo dajesz linka w opisie tutaj do swojej strony - wiele stron z YT kranie treści i opisy. Tym samym zyskałeś tym linkiem być może już nawet setki linków do swojej strony z śmieciowych serwisów - jak traktujesz te linki? W sensie wykluczasz je w G czy zostawiasz?
@TheSonar1015 жыл бұрын
no i ten grubasek w roli eksperta:D
@TheSonar1015 жыл бұрын
Masakra:) Gadają o marketingu a dżwięk na materiale jak z kopalni
@jerzyromaniuk13715 жыл бұрын
Odpowiednio zaprojektowany oraz wdrożony system ERP służyć będzie długie lata i nie potrzebował będzie jakichkolwiek udoskonaleń (przynajmniej przez najbliższy czas). Z informacji jakie udało mi się znaleźć na tej stronie www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-publikacje/kontrola-przyjec-i-wydan-magazynowych-w-e-commerce,122.html taki system to nie tylko sprawna i szybka realizacja zamówień, ale również wiele innych korzyści, nad którymi warto się zastanowić ;)
@mediaptk34245 жыл бұрын
Można też skorzystać z darmowego narzedzia: www.granker.pl/
@CxrsaSpeed6 жыл бұрын
Ludzie później słuchają takich bzdur i boją się ruszać z biznesem, ale oto właśnie niektórym chodzi.Sklep gotowy z tysiącami darmowych wtyczek, plus domena i hosting można miec do 100zł miesięcznie razem ze wsparciem, ewentualnie darmowa presta, moduły też się znajdą podstawowe, hosting i domenta to w dziesiejszych czasach kilkanaście złotych.Kto w dzisiejszych czasach wydaje 5tysięscy na start na sklep swojej małej firmy.
@adrianmatkowski69176 жыл бұрын
Nie ma już tej strony... :(
@DJKlosek6 жыл бұрын
Droopshiping to był już modny w 2012 roku więc jak zwykle polacy są jakieś kilka lat do tyłu :)
@mada82446 жыл бұрын
Tytuł filmika przydało by się zmienić... Na Jak Odpowiedzieć na pytanie bez udzielenia odpowiedzi.
@pawel_nosko6 жыл бұрын
Właścicieli e-commerce powinno się też edukować o optymalizacji obrazów. Zła optymalizacja bywa że i całkowicie uniemożliwia załadowanie sklepu zwłaszcza na urządzeniach mobilnych. O optymalizacji www.designcart.pl/aktualnosci/70-optymalizacja-obrazow-w-sklepie-internetowym.html
@januszkomputera81846 жыл бұрын
To w sumie nie powiedziala ile kosztuje, mnie ten film kosztowal 3 minuty :/
@marcinkaczor73866 жыл бұрын
haha jaka odpowiedź, masło maślane
@Kacperhehe6 жыл бұрын
Domena 12zł jednorazowo (za rok 50zł, i co rok tak) Serwer - 4-20zł Witryna to możebyć Prestashop (darmowy) lub uslugi typu home(160zł/rok) czy jakieś podobne (40-100zł/mc) A to co ma być na stronie to chyba każdy sam bedzie wiedzial :x
@MichaelOstrowicki6 жыл бұрын
Polecam sklep na platformie Shoplo - www.modame.pl - Odzież damska, akcesoria i wiele więcej
@jarosawewertowski12206 жыл бұрын
Cześć. Robisz świetną robotę na swoim kanale, rewelacja :-) Czy możesz powiedzieć dlaczego nie mogę wyświetlić strony linkedeep ? Mam komunikat, że Linkedeep działa w trybie online ale nie odpowiada na próby połączenia............
@Salasoon6 жыл бұрын
bardzo różnie może kosztowac, trochę zabrakł tutaj sprecyzowania, na pewno nie pare złotych ;) z tego co czytałem choćby w E-commerce Polska, to dzięki skracaniu procesów zakupowych wlasnie przez sklpey internetowe już można zaoszczędzić x% z kosztów ;)