Фізика трави у blender
16:34
Пікірлер
@kostytube
@kostytube Күн бұрын
як її придбати? чи можна замовити в штати?
@404animator
@404animator 17 сағат бұрын
Щойно переглянув умови доставки Nova Post Global і в повному списку заборонених товарів 31-им пунктом прописані друковані плати: "31. Друковані плати без маркування, та саморобні вироби з друкованих плат." Тому нажаль ні.
@RuSSLanUA
@RuSSLanUA Күн бұрын
Вітаю, а де саму плату замовляти?
@Derivedmid_M.G.
@Derivedmid_M.G. Күн бұрын
В описі є покликання на сайт автора, там є його контакти.
@mechatronicsfun4467
@mechatronicsfun4467 2 күн бұрын
Захоплююча історія успішного проекту.
@randommix834
@randommix834 2 күн бұрын
Цю плату необхідно запатентувати та випустити в масове виробництво
@Derivedmid_M.G.
@Derivedmid_M.G. 2 күн бұрын
Це точно!
@nagibator-666
@nagibator-666 Күн бұрын
Думаю китайці вже все зробили...
@ТетянаЧабала
@ТетянаЧабала 2 күн бұрын
І як її придбати?
@404animator
@404animator 2 күн бұрын
На сайті в Описі, в розділі Додаткові матеріали -> Контакти можна написати автору розробки
@IvanPetrov-b8n
@IvanPetrov-b8n 2 күн бұрын
Я правильно поняв що це китайська підробка Ардуіно, а сама Ардуїно не в курсі про її існування? І зроблено воно у формі дрона, але це не дрон. Хочу спитати а чому саме у формі дрона? У ардуїно теж є свій сайт, де є приклади і дебаг помилок. Мені здається, чи хтось хоче створити комерцію, в обхід вже існуючої комерції? Ну в неправовій державі це можливо. А в ЄС, куди хотіла Україна, таке не прокатило б. Чи я щось неправильно зрозумів?
@404animator
@404animator 2 күн бұрын
Автор відео пояснює як вийшла форма Дрона. А чому не посоромився назвати дроном, тому що: використовується той самий STM32 мк (але трохи потужніша модель), як і в 99% відсотках наших усіх дронів на полі бою; один з модулів - пропелер (можливо буде показано в наступних відео); один з уроків показує як реалізувати систему захисту від падіння дрона, використовуючи датчик вібрації і пропелер; один з модулів п'єзо - теж використовується в реальних дронах, щоб довго не шукати в траві. Автор відео ніразу не назвав плату Ардуїно бордою, що і правильно. Тому що це всього лиш дев борда, яку можна програмувати в тому числі в Arduino IDE. В Arduino ліцензія GPL v2, що дозволяє використовувати майже як завгодно. Тим більше що Ардуїно ядро для STM32 МК написала компанія STMicroelectronics і опублікувала онлайн щоб популяризувати свої МК. Тому при бажані можна писати в кучі інших IDE або навіть блокноті.
@Derivedmid_M.G.
@Derivedmid_M.G. 2 күн бұрын
Це не підробка Arduino. Це окремий український проєкт, який створений українцем (особисто в KiCad) для навчальних цілей і не має мети конкурувати з оригінальною Arduino, а швидше доповнити можливості навчання в галузі робототехніки. Він використовує Arduino-сумісний мікроконтролер, але плата має свої унікальні особливості та модульну конструкцію. Щодо форми дрона: це просто дизайн плати, який не робить з неї дрона в прямому розумінні. Що стосується комерційної сторони питання: створення навчальних плат, які базуються на відкритих платформах, таких як Arduino, не є порушенням, оскільки Arduino відкрита і дозволяє створювати сумісні проєкти. Це не означає, що порушуються якісь правила чи закони. Навпаки, це дає можливість для розвитку локальних освітніх ініціатив, що сприяє поширенню знань серед школярів і студентів. Сподіваюся, це прояснює ситуацію!
@IvanPetrov-b8n
@IvanPetrov-b8n 2 күн бұрын
@@Derivedmid_M.G. ок, дякую за інформацію 🤖
@adosadios
@adosadios 2 күн бұрын
того дрона купить пару десятків людей. чи ви думаєте що такі речі страшно популярні, і всі в черзі стоять за такими виробами? ще б оце домахувати людину за те, що створила реально хороший продукт для навчання дітей.
@IvanPetrov-b8n
@IvanPetrov-b8n Күн бұрын
@@adosadios я вточнив що мені було цікаво. Вийшло трохи емоційно.
@404animator
@404animator 3 күн бұрын
Доречі, в демо-скетчі кнопки А та B теж працюють
@KitayQX
@KitayQX 8 күн бұрын
Такий формат відео має набагато кращий і презентабельніший вигляд, лайк
@Derivedmid_M.G.
@Derivedmid_M.G. 7 күн бұрын
Дякую!
@caterine8706
@caterine8706 9 күн бұрын
Дякую!
@VadimGV
@VadimGV 9 күн бұрын
Крутезне відео! 🔥 Хочу додати, що на самому початку ви розтягнули циліндр в об'єкному режимі, і через це змінили множник його масштабу. Через це деякі модифікатори будуть працювати неправильно (результат буде також розтягнутим). Це навіть видно у кінці, що Subdivision Surface трошки не рівний. І також, хоч цього і не видно, модифікатор Solidify на скосах зробить більш товсту стінку, бо на скоси починає діяти той самий множник масштабу по осі Z, яку ви і розтягли на початку. Щоб цього не було, треба застосувати зміну масштабу: Обрати сам об'єкт в об'єктивному режимі, натиснути Ctrl+A (де "A" означає "Apply", тобто "Застосувати") та обрати Scale. Масштаб застосується і все буде добре. Ну або розтягувати в режимі редагування, щоб не впливають на масштаб об'єкта 😁
@VadimGV
@VadimGV 9 күн бұрын
Доречі, це мабуть основна причина, чому проектуючи щось у цій програмі хтось робить неправильні розміри. Впевнений, що той пан, з коментарів під першим відео, через це також сварить цю програму 😅 Хоча, я не знаю як це в інших програмах зроблено... Може там нема такої особливості, а може є.
@VadimGV
@VadimGV 9 күн бұрын
Ну і останнє. Порядок модифікаторів - це важливо. Потрібно спочатку згладити об'єкт, а потім потовщити? Чи спочатку потовщити, а потім вже згладити? Я думаю другий варіант. Хоча б тому, що цю товщину теж треба згладжувати. На мій погляд, важливо приділяти увагу порядку розташування модифікаторів, щоб розуміти принцип їх роботи, а також послідовність їх роботи. (Це я до того, що у вас спочатку йде Subdivision Surface, а після нього Solidify)
@VadimGV
@VadimGV 9 күн бұрын
Сподіваюся я не душний). Я просто звертаю увагу на ті моменти, де у мене були проблеми. А відео та подача матеріалу мені дуже подобається!
@Derivedmid_M.G.
@Derivedmid_M.G. 9 күн бұрын
Дякую Вам за коментарі! Вони дійсно вкрай важливі і допомагають мені. Ваші коментарі влучні і конструктивні, а таке я люблю.
@АльонаДериведмідь
@АльонаДериведмідь 10 күн бұрын
круто 🎉
@ВиталийМокрота
@ВиталийМокрота 13 күн бұрын
Бомба!
@ЛанаЛана-ф9г
@ЛанаЛана-ф9г 13 күн бұрын
А ще не придумали як подушечки з блендеру телепортувати на ліжечко? Бо такі гарні та пухкенькі!
@АльонаДериведмідь
@АльонаДериведмідь 13 күн бұрын
дуже реалістично 😊🎉
@3D_printing_UA
@3D_printing_UA 14 күн бұрын
Блендер не створений для моделювання точних деталей , це якесь збочення. Програма заточена під скульптинг . Використання любої cad програми дасть набагато кращий результат , тому що в даному випадку добитися точних розмірів неможливо.
@Derivedmid_M.G.
@Derivedmid_M.G. 14 күн бұрын
Ви праві, що CAD програми чудово підходять для моделювання точних і технічних деталей, особливо коли йдеться про проекти, що вимагають високої точності та інженерних розрахунків. І цього ніхто не заперечує. Не потрібно так агресувати. Ви ж направду не почули в цьому відео, що я стверджую інакше. Навіть під цим самим відео, я відповідав людині, що для проєктів які потребують точних розмірів краще використовувати Fusion. Є багато творчих проєктів, де надвисока точність не є ключовою вимогою, і можливостей Blender цілком вистачає. І навіть в 3Д-друку, вже мовчу про візуалізацію та ігрові моделі. Тут конкретно поставлена задача показати як в blender поєднати два циліндра.
@3D_printing_UA
@3D_printing_UA 13 күн бұрын
@@Derivedmid_M.G. так навіщо тоді вводити людей в оману ? За декілька років, що займаються зддруком , до мене звернулися багато людей з 3д моделлю з блендера і це був жах - масштабу немає , розміри всі довільні , в середині пустоти . Не треба плодити їх далі )
@Derivedmid_M.G.
@Derivedmid_M.G. 13 күн бұрын
Де конкретно я ввів людей в оману? Коли у відео пояснюю як в програмі поєднати два циліндра? Та й відео так і називається. У мене є відео на каналі як підготувати модель для друку в blender але це зовсім інша історія. Там вже використовується аддон, виставляються розміри та експортується в слайсер. Але повторююсь це ніяк не відноситься до даного відео.
@3D_printing_UA
@3D_printing_UA 13 күн бұрын
@@Derivedmid_M.G. ваш приклад моделювання точної деталі помилковий , наведу приклад: два місяці тому звернулася студентка архітектур з макетом готелю в блендері, модель виконана без масштабу, половина зроблено за допомогою поверхності половина тверді тіла . Звичайно такий макет роздрукувати було не можливо , тому людині прийшлося повністю його переборювати . Я намагаюся донести , що показали метод якій не підходе для даної роботи та щоб люди не робили цю помилку ( ваш приклад в відео на це натякає- створення кріплення для труб, ви ніколи не зробите точний отвір , що та труба не болталась ) . Такий метод це теж саме , що забивати цвяхи телефоном , так це можливо , але питання навіщо?
@Derivedmid_M.G.
@Derivedmid_M.G. 12 күн бұрын
Це як прийти до керівника авіамодельного гуртка, та казати що він вчить дітей неправильно робити моделі літаків БО до вас прийшов студент який хоче навчитись керувати дроном. До чого тут взагалі 3Д друк. Де ви його взяли в цьому відео. Якісь натяки побачили. Уявіть у візуалізації (наприклад інтер'єру) може знадобитись така модель як - об'єднані 2 циліндра.
@byneisan8778
@byneisan8778 14 күн бұрын
хай квітне укр ютуб, особливо освітній. лайк підписка
@vadim13597
@vadim13597 14 күн бұрын
Боже, ви ще й електронікою та програмуванням контролерів цікавитеся? Клас!! Я теж і постійно прагну навчитися чогось більше з цього середовища. Добре що знайшов ваш канал😊
@lalalo-gs1qy
@lalalo-gs1qy 14 күн бұрын
Чи можна відос про завантаження і налаштування молелей для 3д друку.Дякую за відос❤
@Derivedmid_M.G.
@Derivedmid_M.G. 14 күн бұрын
Так, будь ласка. На каналі вже є відео по вашому запиту blender+cura: kzbin.info/www/bejne/nYi3oGZvbq6UhbMsi=6bOpEFpxYx-jSz09
@oleksiirudyk83
@oleksiirudyk83 14 күн бұрын
Тобно у соняшника лише два положення? Чи я щось прорустив?
@Derivedmid_M.G.
@Derivedmid_M.G. 14 күн бұрын
так все правильвильно. В проєкті використовуються всього 2 фоторезистора і відповідно на який світла потрапляє більше, в ту сторону і повуртає серво (0 та 180 градусів). Звичайно можна вдосконалити проєкт додавши ще фоторезисторів і проміжні кути відповідно.
@oleksiirudyk83
@oleksiirudyk83 14 күн бұрын
@@Derivedmid_M.G. Зрозумів. Дякую, було цікаво дивитись.
@lalalo-gs1qy
@lalalo-gs1qy 14 күн бұрын
Дякую, я завдяки вашому відео знайшов свою помилку у апаратурі радіокерування❤
@lalalo-gs1qy
@lalalo-gs1qy 14 күн бұрын
Хоч я і далекий від 3д моделювання, але відео було цікавим
@Derivedmid_M.G.
@Derivedmid_M.G. 14 күн бұрын
Дякую!
@nsv8613
@nsv8613 14 күн бұрын
Крутий туторіал! Так тримати!
@Derivedmid_M.G.
@Derivedmid_M.G. 14 күн бұрын
Дякую!
@vadim13597
@vadim13597 14 күн бұрын
Клас!!! На вашу думку де простіше це зробити: blender чи fusion? Поствив собі за ціль опанувати щось для створення моделей для 3д друку і почав з fusion360. Тепер не знаю чи добрий вибір зробив.
@Derivedmid_M.G.
@Derivedmid_M.G. 14 күн бұрын
Якщо Ви плануєте працювати з проектами з анімацією або ігровими моделями - Blender буде кращим вибором. Якщо Ваша мета - технічне проектування або 3D-друк з високою точністю, тоді варто розглянути Fusion 360.
@vadim13597
@vadim13597 14 күн бұрын
@@Derivedmid_M.G. Тоді добре що я зупинився на fusion360. Дякую за відповідь.
@VadimGV
@VadimGV 14 күн бұрын
Дякую за відео, дуже лаконічна та корисна інформація! Воно не "Бьордж", воно "Брідж" (Bridge), тобто міст)) І ще мене трошки зачепила одна з останніх фраз: "Можна навіть не застосовувати модифікатор". Не "можна", а "потрібно" не застосовувати його. Це одне з найважливіших правил зручної роботи! Не застосований модифікатор означає що ви все ще можете зручно редагувати свою модель, змінювати її основну форму, а за допомогою модифікаторів вже придавати кінцевий вигляд. Особливо не треба застосовувати "Subdivision Surface", бо він зробить купу нових вершин та граней, і можна попрощатися зі зручним редагуванням цієї моделі. Тобто якщо можна не застосувати модифікатор, якщо це не є прямою необхідністю, то його і не треба застосовувати. Ба більше, це полегшує обробку моделі для програми моделювання, а також зменшує файл збереження, бо не треба зберігати координати купи вершин. Якщо вже хочете застосувати, то зробіть резервну копію об'єкту через Shift+D, і ви ще багато разів будете вдячні собі за це.
@VadimGV
@VadimGV 16 күн бұрын
Щоб при використанні модифікатора Solidify не було різної товщини у різних частинах моделі, треба у самому модифікаторів поставити галочку "Even Thickness". А ще, посля застосування модифікатора Boolean, було б непогано у режимі редагування обрати всі вершини та зробити Merge by Distance (клавіша M) з якимось дуже малим значенням, по типу 0.0005, щоб прибрати зайві вершини.
@Сма_йлик
@Сма_йлик 21 күн бұрын
😁😁🤔😜🤪🤯🤯😅😁👍👍
@ГалинаЗакалюжна-д5в
@ГалинаЗакалюжна-д5в 21 күн бұрын
Дуже цікаве відео! Дякую Вам за розвиток українського каналу. Чи не могли б ви поділитися 3 D моделлю платформи у Blender.
@inf0g
@inf0g 23 күн бұрын
14:56 це звичайний USB type-B, а ось з іншої сторони кабелю вже USB type-A.
@inf0g
@inf0g 23 күн бұрын
Що заважає використовувати mini360 або mini560, замість LM2596S? Вони мають меншу ціну, й в декілька разів менші габарити та вагу. Розумію, що для прикладу використали плату яку вже мали, але варто було про це повідомити.
@Derivedmid_M.G.
@Derivedmid_M.G. 23 күн бұрын
Звичайно нічого не заважає. Правильно зрозуміли, яка є в наявності таку і поставив 😉
@vadim13597
@vadim13597 24 күн бұрын
Дякую за тему що мене цікавить та ще й рідною мовою
@KitayQX
@KitayQX 25 күн бұрын
"А тепер треба додати екран, компас, GPS, і буде супер. Щоб ще малювало трекінг. А так однозначно лайк."
@Derivedmid_M.G.
@Derivedmid_M.G. 25 күн бұрын
100%
@Natalya-rr5xs
@Natalya-rr5xs 25 күн бұрын
як скачати програму Штучний інтелект?
@alexsharp9813
@alexsharp9813 26 күн бұрын
Який модуль камери і звязку ви використали для fpv?
@Derivedmid_M.G.
@Derivedmid_M.G. 8 күн бұрын
eachine tx 06 - камера. eachine rotg01 pro - приймач до неї.
@Pastuh93
@Pastuh93 26 күн бұрын
Чудовий логічний розвиток кораблика. Чи правильно я зрозумів, що за допомогою даного приймача NRF можна здійснювати керування будь якою апаратурою яка підтримує 2,4 (типу radiomaster)?
@Derivedmid_M.G.
@Derivedmid_M.G. 25 күн бұрын
Ні, не зовсім. Приймач nRF24L01 не сумісний з усіма пристроями, що працюють на частоті 2.4 ГГц, такими як апаратура типу Radiomaster або інші RC-приймачі, оскільки вони використовують різні протоколи передачі даних.
@АльонаДериведмідь
@АльонаДериведмідь 27 күн бұрын
детально показано, як самому можна зробити 😮круто 😊
@ЛанаЛана-ф9г
@ЛанаЛана-ф9г 27 күн бұрын
Генератор ідей!
@iloverobotics113
@iloverobotics113 29 күн бұрын
Дякую за інформацію по камерах.
@ОлександрПопов-ш1с
@ОлександрПопов-ш1с Ай бұрын
Привіт потрібна твоя допомога як з тобою звязатись?
@commissar5961
@commissar5961 Ай бұрын
Канал росте, все зрозуміло та пізнавально, від всіх чайникив цього світу - дякую!
@KitayQX
@KitayQX Ай бұрын
Це супер детальний огляд плати, однозначно лайк
@АльонаДериведмідь
@АльонаДериведмідь Ай бұрын
круто що є детальне пояснення
@ЛанаЛана-ф9г
@ЛанаЛана-ф9г Ай бұрын
Дуже пізнавально!
@nightcrawler1161
@nightcrawler1161 Ай бұрын
Класний контент! Дякую! Непогані можливості "з коробки", але трошки звичайно дорогувато.
@Derivedmid_M.G.
@Derivedmid_M.G. Ай бұрын
Дякую! Так дійсно, Arduino дешевше, хоча якщо порахувати до ''голої'' ардуінки мікрофон, лед-матрицю, акселерометр, спікер, кнопки, то воно можливо на те і вийде. Плюс ще й макетка і перемички. Але починав з набору ардуіно. Бо якщо брати саме наборами, то microbit дорожче. Але для 5 класу micro bit підходить краще.
@vadim13597
@vadim13597 24 күн бұрын
Якщо для "дорослих" почнете розжовувати есп32 то зрадію ще більше. Навіть готовий на спонсорство
@Startovych
@Startovych Ай бұрын
прикольно
@ОксанаСтепаненко-э1л
@ОксанаСтепаненко-э1л Ай бұрын
Де брати кредити?
@Derivedmid_M.G.
@Derivedmid_M.G. Ай бұрын
Оновлюються кожну добу.
@MsUa-up2wl
@MsUa-up2wl Ай бұрын
Ну нічого собі 🙌🇺🇦🙏🥹 люблю таке!
@Darkterior
@Darkterior Ай бұрын
Непогано. Бажаю побільше підписників.
@Derivedmid_M.G.
@Derivedmid_M.G. Ай бұрын
Дякую!
@ГалинаФролова-ч6п
@ГалинаФролова-ч6п Ай бұрын
Дякую)
@19makcum91
@19makcum91 Ай бұрын
Прикольно) цікавий тутор 🎉
@ЛамповаВАТА
@ЛамповаВАТА Ай бұрын
Хороший контент) Трекінг можна допрацювати