Доброго дня є двигун асинхронний 220в 3.75квт, з робочим конденсатором та пусковим, потрібно зменшити пусковий ток, щоб не глохнув генератор 5-6квт чи є щось для цього? ...зазделегідь дякую за відповідь👋
@ihtltd762 ай бұрын
@@ndreiorekhov777 Вітаємо, Краще орієнтуватись на струм. Чи можете Ви заміряти струм цього двигуна у номінальному режимі струмовими клещатами? Якщо струм не буде перевищувати 16 Ампер, тоді Вам підійде модель SSBP-3.5 ETC або SMART. В разі більшого струму, є модель для однофазних двигунів SS1M-30, яка розрахована на двигуни з номінальним струмом до 30 Ампер. Усі перелічені моделі зменшують стартові струми у 2-3 рази в залежності від умов запуску двигуна (легкий/середній/важкий).
@ndreiorekhov7772 ай бұрын
@@ihtltd76 в описанії до аппарату написано таке👇 _________ гідропоршневий безповітряний розпилювач, однофазний електродвигун із захистом від витоку струму та перегріву, номінальна потужність 3,0 кВт (споживана лише 3,75 кВт) _____________ по таблиці подивився 4квт 230в це 15A питання як цей прилад підключати враховуючи конденсатори робочий та пусковий, і я так розумію ППУ грається з напругою та тривалістю досягнення максимальної напруги? і який діапазон параметрів, і чи треба його відключати від напруги, якщо двигун вийшов на повну потужність?
@ihtltd762 ай бұрын
@@ndreiorekhov777 1) Якщо на шильді двигуна вказано лише один параметр потужності, то це вказана потужність механічна. Електрична завжди буде більшою. тому ми і радимо керуватись заміром реального струму, щоб Ви могли зробити свідомий вибір, а не на базі теоретичних міркувань чи таблиць. 2) Схеми підключення є в інструкції для кожного ПМП. Інструкцію можна знайти на відповідній сторінці на сайті. 3) Відключати від напруги нічого не потрібно. Кожен ПМП має вбудоване байпас-реле, яке шунтує ланцюг живлення після м'якого запуску безпосередньо на прилад. Також майте на увазі, що якщо Ваш прилад має вбудовані електронні схеми (на кшталт захисту від перегріву тощо) і ці схеми мають імпульсні БП, то під час м'якого запуску від ПМП такі БП можуть виходити з ладу. В такому разі потрібно втручання у внутрішні ланцюги приладу, щоб підключити ПМП у розрив безпосередньо перед двигуном керуючись схемою підключення з інструкції.
@sonnateterja3 ай бұрын
Дивлюся у вас на сайті нову модель SSBP-10 LSM, там у PDF сказано, що електронне реле тиску може вийти з ладу під час м'якого пуску. Я так розумію, що тут схожий принцип з регуляторами потужності, тільки у вас автоматика і програма. У мене ручний регулятор потужності для обігрівача і паяльника, а щоб бачити поточну потужність, я підключав навантаження через китайські розеткові енергометри. Дві різні моделі, і однаковий фінал, через деякий час енергометр перестає видавати покази, на екранчику тільки нулі. Я зрозумів, що винен регулятор потужності. Тепер я ставлю енергометр не на його вихід, а на вхід, поки що третій живий. Але моє питання ось у чому. В одному з відеооглядів розеткового електронного таймера говориться про вразливість таких пристроїв при роботі з індуктивним навантаженням (двигунами). Автор того огляду радить паралельно виводам таймера (клемам його розетки) ставити конденсатор тип X2 (витримує викиди до 2,5 кВ). На вашу думку, чи не допоможе цей лайфхак на виході регулятора потужності? У мене підозра, що електроніку в навантаженні вбивають імпульсні викиди ШІМ, але ж у вас, напевно, якісь захисні фільтри вже й так стоять, і все одно ЕРТ (як приклад) може зазнати пошкодження? Отже, м'який пуск і регулятори потужності не можна застосовувати з навантаженням, яке має електроніку? Дякую!
@ihtltd763 ай бұрын
@sonnateterja, вітаємо. Бюджетні регулятори потужності переважно працюють за методом регулювання фази (як властивості синусоїдального сигналу, а не понять фаза-нуль). Наші ПМП працюють за тим же принципом, але тільки у стартовий момент та під час гальмування. Саме це і виводить з ладу блоки живлення в електронних пристроях, якщо їх приєднувати до вихідного каскаду. Що стосується ШІМ модуляції, то тут мова йде про частотний принцип регулювання. Тобто, це різні типи регулювання потужності. Таким чином, при фазному регулюванні конденсатор не допоможе і так, електроніка буде горіти.
@ValeraZarya3 ай бұрын
Вітаю! Є питання в виборі вашого пристрою по моделі, підкажіть кращий варіант. Можливо SSBP-3,5-ETC ? Маю насосну станцію с насосом Pedrollo 1,1 кВт з не вбудованим єлектроним реле тиску Euroaqua SKD-4. Питання в тому як краще робить підключення двигуна насоса, через основні клеми керування "Load," чи буде кращий варіант для пристрою під'єднувати через клеми дистанційного керування застосовуючи проміжне реле с сухими контактами.
@ihtltd763 ай бұрын
@@ValeraZarya Вітаємо пане Валерій. Так, модель 3.5 ЕТС Вам цілком підійде. Стосовно кращої комутації, то сам насос у будь-якому випадку потрібно під'єднувати до клем LOAD та "N". А живлення в автоматичному режимі буде подавати на ПМП Ваше реле тиску. В дистанційному режимі живлення подається на ПМП через автомат постійно, а реле тиску, як Ви правильно зазначили, буде у Вашому випадку керувати додатковим реле, сухі контакти якого керуватимуть ПМП. При дистанційній схемі роботи з'являється можливість використання м'якої зупинки за відповідних налаштувань, але пристрій споживатиме постійно 3 - 4 Вт/год додаткової ЕЕ. В іншому режими є рівноцінними.
@ValeraZarya3 ай бұрын
@@ihtltd76 Тобто різниці в живлені пристою нема, оба варианта для пристрою прийнятні. Едина різниця це ще витрати на додаткове реле.Но я десь читав що для самого пристрою кращий варіант це дистанційний варіант керування, чи це міф.
@yurizarichny24823 ай бұрын
@@ValeraZarya Різниця є. 1) В автоматичному режимі живлення на ПМП подає та знімає реле тиску. Живлення подається тільки на проміжок часу, потрібний для роботи насосу. Функція м'якої зупинки за визначенням немає сенсу. 2) У дистанційному режимі живлення подається постійно та безпосередньо на ПМП. Доступна функція м'якої зупинки. Є додаткові витрати на споживання, хоч і мізерні. Плюс ще додаткове реле, якщо реле тиску електронне. Отже, якщо потреби у м'якій зупинці немає, то практичніше використовувати автоматичний режим. Хоча у "сухому залишку" -- це питання вподобань, або хто як звик.
@ValeraZarya3 ай бұрын
@@yurizarichny2482 Ну тут в цему і питання що реле електронне, чи є якась відмінність в живленні ПМП із за того що реле електронне.
@ihtltd763 ай бұрын
@@ValeraZarya Жодної різниці не повинно бути. Але, якщо у Вас є сумніви, то обирайте режим дистанційного керування.
@ТарасТарасов-к4т7 ай бұрын
Таке питання, в мене схожий ваш пристрій ssvp 1.5t, але так і не зрозумів, він працює(виконує свої функції) , відбувається тільки коли включається, саме тоді букви/цифри на дісплеї гуляють, а якщо наприклад він підключений постійно, і в мене вмикається насосна станція, на дісплеї нічого не міняється, бо він не відключається ж, чи все ж таки він сам по собі спрацьовує? Який принцип підключення насосної станції? В мене підключений пристрій до мережі, з іншої сторони просто підключена розетка, куди підключена насосна станція. Дякую.
@ihtltd767 ай бұрын
@@ТарасТарасов-к4т Вітаємо пане Тарас. Давайте для початку з'ясуємо чи ознайомлювались Ви з інструкцією? Пристрій, який Ви маєте може працювати як в автоматичному режимі, коли він м'яко запускає навантаження після появи на його входах живлення змінної напруги 220В, 50 Гц, так і в режимі зовнішнього керування - контакти 7 та 8, мал. 2. У цьому режимі живлення має бути подано постійно.
@СергейЧабанный-с7с7 ай бұрын
Вітаю! Нещодавно купив собі саме такий для спрощення запуску насоса від інвертора при відсутності мережі. При під'єднанні в режимі SMART (F3) чомусь циклюється - запускається по параметрах, які були налаштовані спочатку. Далі збільшує потужність навантаження до 100%, далі чутно, що всередині спрацьовує реле і все знов по кругу. Причому неможливо в цей момент ні вимкнути, ні внести якісь зміни в налаштування. Прийшлося від'єднувати автоматом і скидати дріт навантаження, щоб вийтиз цього режиму. В режимі F1 зараз працює на насосі. Так і лишив, заживив в розрив між реле і двигуном. З одного боку проблему вирішив, бо раніше інвертор ставав на помилку по перевантаженню. Але нажаль смарт режим не працює.
@ihtltd767 ай бұрын
Вітаємо пане Сергій. Будь ласка напишіть нам зі сторінки нашого сайту iht.com.ua/home/contacts у формі зворотнього зв'язку або у Вайбер. І ми спробуємо вирішити Ваші складнощі з автоматичним режимом.
@Anjey925929 күн бұрын
Яка потужність інвертора та насосу? Така ж актуальна тема!
@mrrtrueman26 күн бұрын
І в мене так само не запрацював смарт режим при живленні від міської мережі, хоча від інвертора чи генератора цей режим працював чудово.
@СергейЧабанный-с7с26 күн бұрын
@@mrrtrueman З Новим роком! Я перевіряв його тільки на мережі і він так і не запрацював. На інверторі і генераторі не перевіряв. Використовую в лайт версії
@СергейЧабанный-с7с26 күн бұрын
@@Anjey9259 Насос 2,1 кВт. Інвертор 10кВт 3фазний
@ВікторЛяшок Жыл бұрын
А чи можна даний прибор використовувати для плавного запуска двигуна постійного струму 2.2 кіловата. ( щоб двигун не ішов в рознос ]
@yurizarichny2482 Жыл бұрын
Вітаємо @user-yw9ku5mp5y, Ці ПМП розроблені та розраховані на запуск двигунів змінного струму 220В з номінальним струмом до 14 Ампер (максимум 20 Ампер для двигунів з легким режимом запуску). Про всяк випадок, не могли би Ви вказати конкретну назву (модель) двигуна, про який запитуєте?
@@ВікторЛяшок На жаль, у двигуні такого типу пусковий струм регулюється за зовсім іншими принципами.
@ВікторЛяшок Жыл бұрын
@@ihtltd76 і в вас такого обладнання не ма ? Дякою за відповідь
@ihtltd76 Жыл бұрын
@@ВікторЛяшок На жаль, таких приладів немає.
@22СТОЛІТТЯ Жыл бұрын
Привіт підключіть з акумулятора через інвертор
@ihtltd76 Жыл бұрын
Вітаємо @user-by2yj3mz1i, це вже зробила не одна сотня наших клієнтів. 1 ) Заміряйте струмовими клещатами номінальний струм, який споживає Ваш двигун. 2) Інвертор повинен мати 2.5 - 3 кратний запас по струму відносно номінального. (якщо без ПМП, то 6-7 кратний) Для генератора вимоги аналогічні.
@Olexandr_Nedashkivskyi Жыл бұрын
Два запитання: 1. Чи буде працювати від бензогенератора, адже наприклад насос з електронним керуванням для басейну Intex видаэ помилку і не працює? 2. Я правильно зрозумів, що для насоса Водолій БЦПЕ 1,2-80 У (2820 Вт, 160 л/хв, напір 80 м) він підійде?
@ihtltd76 Жыл бұрын
Вітаємо @Olexandr_Nedashkivskyi, 1. Все залежить від потужності генератора. Його дозволена потужність перевантаження або, ще краще, номінальна потужність має бути в 2.5-3 рази вища за потужність двигуна. Без ПМП коефіцієнти сягали би значень 5-7 разів. Відносно насосів з електронним керуванням, ПМП може бути під'єднаний у розрив між керуючим блоком та безпосередньо двигуном (майте на увазі, що доведеться втручатись у комутацію насосу). Щоправда, СМАРТ-функція при цьому стає неактуальною. І, відповідно, можна переглянути більш дешеву альтернативу, модель SSBP-3.5 ETC. 2. Потрібно орієнтуватись на струм насосу у номінальному режимі. Він має бути в межах 16 Ампер. Якщо струм більший, то варто переглянути модель SS1M-30, яка також призначена для однофазних двигунів, але підтримує двигуни з номінальним струмом до 30 Ампер.
@Olexandr_Nedashkivskyi Жыл бұрын
Дякую за відповідь, але я мав на увазі, чи буде взагалі працювати SSBP-3.5 ETC SMART від бензогенератора (потужності у нього вистачить) із його не дуже якісними характеристиками току (я лише привів приклад з насосом від басейна в якого електроніка відмовилася працювати з генератором). Чи перевіряли Ви такий режим роботи? І ще - я не зміг найти модель SS1M-30 в інтернеті.@@ihtltd76
@serhiibudiak Жыл бұрын
Доброго дня, є ідея використання такого пристрою щоб заживити мій насос від генератора, на даний момент генератор його не тяне(не вистачає макс потужності щоб запустити насос, так як при запуску насос споживає приблизно в 6 разів більше). Генератор на 3.2квт номінальна потужність, 3.5квт макс. Насос(Водолій БЦПЕ 0,5-40 У) 1квт номінальна потужність(написано на самому насосі від цього і рахую), пікова по моїм розрахункам 6квт(28 ампер). Чи вірно я розумію що цей пристрій зменшить споживання мого насосу з 6квт(28 ампер) до приблизно 3квт(14 ампер) на старті і виведе його на його номунальну потужність в 1квт? Дякую.
@ihtltd76 Жыл бұрын
Вітаємо @serhiibudiak, так, Ваші міркування вірні. Радимо Вам також уважно переглянути схему комутації. ПМП повинен монтуватись у розрив між насосом та реле тиску, якщо Ви придбаєте моделі SSBP-2.5 LITE або SSBP-3.5 ETC. Для варіанту без втручання у схему потрібна модель SSBP-3.5 SMART
@serhiibudiak Жыл бұрын
@@ihtltd76 Дякую, замовив та оплатив!
@sonnateterja3 ай бұрын
@@serhiibudiak Не скажете, що у вас з цим вийшло? Відчутна різниця?
@sonnateterja3 ай бұрын
Та ж сама проблема, і той самий "Водолій БЦПЕ 0,5-40 У". Генератор інверторний, макс 2 кВт (макс струм 8,7 А). Але в мене витягує, тільки важко і не завжди. Стрілковий амперметр, коли живлення від мережі, показує стрибок на 8,4-8,6 А (!) в момент пуску, потім 4 А з поступовим зниженням до 3 А під час наповнення бака. 4 × 230 = 920 Це той робочий 1 кВА, але цікаво, що в мене пускова потужність 2-кратна. М'який пуск (SSBP-2.5 LITE) зменшує пусковий струм, але дуже мало, до 7,2 А (тобто до 1,7 кВт). Я вже думаю, може, мені попався водолій з якимсь вбудованим м'яким пуском :) тільки я його не бачу.
@ПавелТ-п5щ Жыл бұрын
А холодильник можна так підключити?
@ihtltd76 Жыл бұрын
Теоретично можна, але є нюанси. 1) Необхідно підібрати ПМП з необхідним запасом потужності. У компресорі двигун стартує у важкому режимі, стартовий струм перевищує номінальний приблизно у 7 та більше разів. За допомогою ПМП вдасться зменшити його максимум у 2 рази. Час м'якого запуску зазвичай не більше 2 секунд. (При більших значеннях двигун може просто не запуститись). 2) Зазвичай, доведеться втручатись в електричну схему, розірвавши ланцюг між термореле та компресором, тому що навантаження (компресор) до ПМП необхідно під'єднати напряму, а живлення на ПМП подається від термореле. Тобто, ПМП під'єднується у РОЗРИВ між термореле та компресором. Якщо холодильник на гарантії, то відповідно гарантія втрачається після втручання. 3) Єдиний варіант коли можна обійтись без втручання - це якщо холодильник простого типу, без електроніки, термореле механічне (біметалічна пластина), тоді можна поглянути на модель ПМП SSBP-3.5 SMART, який має функцію автоматичного визначення появи навантаження у вихідному ланцюгу. І, відповідно, до вихідного ланцюга просто приєднується розетка, у яку вставляється вилка холодильника, а на ПМП подається вхідна напруга 220В.
@Наилфахртдинов-э8п Жыл бұрын
Лучше частотник. Данфосс с векторным управлением!
@ihtltd76 Жыл бұрын
Вітаємо @user-sp4jr6jj5e Безумовно Ви праві, що будь-який частотний перетворювач з функціональної точки зору краще за ПМП. Але є ще питання ціни. Вартість ЧП у рази, якщо не на порядок, більша ніж вартість ПМП з аналогічними характеристиками по потужності. Тому вибір впирається у спроможності бюджету та ефективності витрачених коштів.
@andriiandrii9907 Жыл бұрын
Добрий день, чи в ньому є функція bypass, як в наприклад Schneider Electric ATS01, 3А (ATS01N103FT) (включення на пряму реле при завершенні плавного пуску). Колись купляв якийсь саморобний мягкий старт, то він при при завершенні плавного пуску ніколи не виходив на 100% потужності, десь по за 90%, це було чути по дивних звуках з мотору, наче резонанс, тряска, було шкода двигуна (ніби синусоїда була обрізана). І відповідно електроніка пистрою під навантаженням, що також без потрбеби і зменшує її ресурс
@ihtltd76 Жыл бұрын
Вітаємо @andriiandrii9907, так в пристрої є вбудований bypass.
@andriiandrii9907 Жыл бұрын
дякую@@ihtltd76
@Silvio9Dante6 Жыл бұрын
Доброго дня. З характеристик "Вимоги до зовнішнього середовища -робоча температура середовища: +10 .. +40 ⁰С -температура зберігання -10 .. +60 ⁰С - вологість не більше 70% без утворення конденсату" - тобто експлуатація у приямку свердловини неможлива?
@ihtltd76 Жыл бұрын
Вітаємо, якщо утворюється конденсат, то це раніше чи пізніше призведе до пошкодження приладу. Тому, так, є певні обмеження. Можемо порадити звернути увагу на інший ПМП, модель SSBP-3.5 SMART, який має функцію автоматичної детекції появи навантаження у вихідному контурі. Що дає змогу змонтувати його у теплому приміщенні.
@alex_k6456 Жыл бұрын
@@ihtltd76 Якщо всеж таки потрібно розмістити пристрій в приямку насоса чи допускається його розташування у герметичному боксі. Пристій буде підключений в мережу тільки під час роботи станції і виділення тепла тільки під час затримки, тобто максимум 9 секунд, далі спрацювує реле і пристрій майже не нагрівається. Єдине питання чи буде достатнью мінімального об'єму бокса чи взяти бокс побільше.
@ihtltd76 Жыл бұрын
@@alex_k6456 Ніхто краще за Вас не знає наскільки сильно відбувається утворення конденсату у Вашому приямку. У реальному житті ризик його утворення залишається навіть у герметичному боксі, хоч і з меншою вірогідністю. Менший об'єм герметичного боксу сприятиме меншому утворенню конденсату завдяки меншому об'єму квазі-ізольованого повітря. Сподіваємось, Ви розумієте, що в разі, якщо наша технічна служба виявить сліди конденсату всередині ПМП надісланого по гарантії, то у гарантії на жаль буде відмовлено.
@alex_k6456 Жыл бұрын
Значить потрібно ще покласти пару пакетів сілікагелю, дякую за відповідь
@sonnateterja3 ай бұрын
@alex_k6456 Тільки майте на увазі, силікагель в таких умовах треба час від часу перевіряти. Якщо набрався вологи (колір став інший), то міняти на новий або просушувати (пропікати), але простіше поміняти. А щодо герметичного бокса, то просто пластиковий щиток на 2 модулі у виконанні IP65. Проводку в такий щиток пускати через гермовводи, отвори під них свердлити конусним свердлом (ялинка).
@Yardo65 Жыл бұрын
Купив цей прилад для використання з глибинним насосом "Водолій" (900 Вт), але моїх початкових знань виявилось недостатньо, запустити насос так і не вдалося. Насос знаходиться не у свердловині, а у криниці і попередньо накачує воду у гідроакумулятор (50 л.), який знаходиться прямо у криниці на глибині півтора метри. Підключив прилад плавного пуску по схемі біля розетки у хаті де підключається насос. При чому, коли вимкнув і ввімкнув пристрій кнопкою ручного старту, насос запустився. Скажіть будь-ласка у чому моя помилка, бо і грошей шкода і функціоналу плавного пуску хочеться досягнути. Можливо запуску заважає реле, що встановлене на гідроакумуляторі? Чи пусковий пристрій (конденсаторна коробка), що комплектується з насосом? Чи доведеться у такому випадку встановлювати ППП біля гідроакумулятора в умовах підвищеної вологості?
@ihtltd76 Жыл бұрын
Вітаємо @Yardo65, у переважній більшості випадків причина, чому не вдається скористатись функцією м'якого старту полягає у помилковій комутації. Судячи з Вашого опису - це Ваш випадок. Реле тиску має подавати напругу на ПМП, а не на насос. Тобто, необхідно розірвати ланцюг між реле та насосом і в цей розрив під'єднати ПМП. Схема підключення є в інструкції (малюнок 4). У нас є інша модель, яка сама визначає появу навантаження у вихідному ланцюгу. Це модель SSBP-3.5 SMART. Її використання дозволяє уникнути втручання у ланцюг Реле Тиску-Насос. Але вона коштує майже у 2 рази дорожче. У разі подальших питань звертайтесь будь-ласка у наш чат підтримки: viber://chat/?number=380504017108 Дякуємо.
@StyleArsen Жыл бұрын
+ український виробник! А не Китай який горить через пару раз)
@StyleArsen Жыл бұрын
Супер, запам'ятав з часів відключень вашу фірму, але тоді все розкупили, тепер бачу є в наявності)
@ihtltd76 Жыл бұрын
Так Арсен, є в наявності. Дякуємо за відгук. Це були страшенно скрутні часи для всіх. І, на жаль, наразі немає жодної гарантії, що наступна осінь-зима буде легшою.
@andrewrubanut Жыл бұрын
браво
@andrey9601 Жыл бұрын
а где двигатель ? какой двигатель ?
@ihtltd76 Жыл бұрын
Двигун у кадрі знаходиться у верхньому лівому куті. На ньому написано "Swimming Pool Pump". Це однофазний двигун Emaux SS 075 номінальною потужнію 750 Вт.
@MrVasa1973 Жыл бұрын
@@ihtltd76* У верхньому ПРАВОМУ куті )
@ihtltd76 Жыл бұрын
@@MrVasa1973 Це був складний вибір 😁😁
@gorets8392 жыл бұрын
Здравствуйте. Насос водолей 80 . Потребляемая мощность 1630 ватт. Генератор в пике 3.1 квт. Насос запускается,но напряжение при пуске просаживается до 100-80 вольт. Данный прибор поможет с этой проблемой?
@yurizarichny24822 жыл бұрын
Вітаємо. Цей пристрій розроблений саме для таких випадків. Він призначений для зменшення в рази пускових струмів двигунів.
@gorets8392 жыл бұрын
Благодарю
@dimyday2 жыл бұрын
@@gorets839 Добрый день, ну что получилось решить вопрос? ато у меня тоже 80тка токо 1200ват и гена на 1.8
@gorets839 Жыл бұрын
@@dimyday Добрый. Этот не покупал. Заказал аналог с али. Все устраивает, функции свои выполняет.
@Anjey925928 күн бұрын
@@yurizarichny2482 не в рази а з 10 А до 6 А . Двух разів нема
@sergeyzhilin95292 жыл бұрын
Вітаю. Чи вірно розумію, до пристрою без проблем підключаються компрессори на асинхронних моторах (220в)? Потрібно для роботи компрессора та підйомника від генератора, вказані потужності 2.2 та 3кВт, але що в піку споживають - ще не тестили.
@ihtltd762 жыл бұрын
Вітаємо! Сергію, так, Ви все вірно розумієте. Важливим є параметр номінального струму. Для SSBP-3.5 ETC максимальний номінальний струм складає 14 Ампер. Якщо Ваші двигуни споживають під час роботи (не старту) у цих межах, то наш пристрій м'якого запуску впорається. Тим більше, що він має декілька алгоритмів запуску, а саме лінійний та експоненціальний з можливістю регулювання коефіцієнту підняття потужності. Ну і також важливо аби генератор мав максимальну потужність (або його захист підтримував перевантаження) у 2-3 рази вище за номінальну потужність під'єднаного навантаження.
@Сельскийдвиж-н4о2 жыл бұрын
В хозяйстве есть три проблемных в запуске электромотора: Холодильник 400 ватт Глубинный насос 1,8 кВт Компрессор ременной 2,2 кВт Подойдет ли это устройство для попеременного запуска всех трех?
@ihtltd762 жыл бұрын
Доброго дня. На кожний двигун потрібний окремий пристрій м'якого пуску, якщо ми правильно зрозуміли суть Вашого запитання. Хоча Ви, безумовно, можете вручну робити перекомутацію навантаження у будь-який момент, але у кожний конкретний проміжок часу пристрій може здійснювати керування тільки одним двигуном.
@Сельскийдвиж-н4о2 жыл бұрын
@@ihtltd76 Мне не нужно запускать все три мотора сразу, я могу сделать переноску с плавным пуском и включать отдельно каждый, по необходимости. Вопрос в том, подойдет ли это устройство на все три разных мотора?
@ihtltd762 жыл бұрын
@@Сельскийдвиж-н4о Максимальний номінальний струм SSBP-3.5 ETC становить 14 Ампер. Номінальним вважається струм, який споживає двигун у стаціонарному режимі роботи. Конкретно по Ваших пристроях: - холодильник можна підключати тільки у разі, якщо холодильник простий, тобто без електроніки, тоді потужності вистачить із великим запасом; - для глибинних насосів вказують номінальну потужність при мінімальному спротиві. В нашій практиці ми зустрічали випадки, коли насос із паспортними даними 1,5 кВт споживав струм 12А (для порівняння, 10А -- це умовно 2 кВт). Тобто, реальна потужність сильно залежить від глибини занурення, конфігурації фільтрів і т.п., а значить це дуже індивідуально. Велика вірогідність, що двигун, з вказаними Вами параметрами, буде працювати; - компресори відносяться до класу приладів з найтяжчим запуском. Але, знову ж таки, якщо номінальний робочий струм не перевищує 14 Ампер, то проблем не буде. Крім цього, для вбудованого у прилад вимірювання струму додається невелика похибка у бік збільшення та можливість перевантаження на 20% впродовж 0,5 секунди як під час старту так і під час номінальної роботи. Також хотіли б звернути увагу, що у Вашому випадку Вам доведеться кожен раз змінювати налаштування потужності при перемиканні з одного приладу на інший. Інакше вбудований у SSBP-3.5 ETC захист по струму буде працювати некоректно, так як потужності значно відрізняються.
@Сельскийдвиж-н4о2 жыл бұрын
@@ihtltd76 Спасибо за такой подробный ответ. Да, компрессор очень тяжел в запуске, голова на 2 цилиндра. Но там немного спасает пробуксовка ремня. Закажу Ваше устройство.
@Сельскийдвиж-н4о2 жыл бұрын
@@ihtltd76 еще момент хотелось бы уточнить. Холодильник не простой, а инверторный, у него сперва загружаются мозги, потребление мизерное, а уже потом через время происходит запуск компрессора. Сможет ли помочь в таком случае устройство?
@dmytrox2 жыл бұрын
Я вибачаюсь. А як двигун 0.75 кВт споживає 1.1А? Закон Ома не працює? P= I*U*cosU ?? Робочий струм має бути близько 3-3.5А. Чи ви підключали щось інше?
@ihtltd762 жыл бұрын
Для режиму ХХ, без навантаження однофазний двигун може демонструвати такі результати.
@dmytrox2 жыл бұрын
@@ihtltd76 Вже замовив ваш прилад 1.5 кВт для двигуна 600 вт. Пускові 6.5 А, робочий 3 А. Буду тестувати
@ihtltd762 жыл бұрын
@@dmytrox Дякуємо, у разі виникнення запитань, будь-ласка пишіть нам на ел.адресу підтримки. Також будемо вдячні за відгук.
@RossHelo3 жыл бұрын
жаль только не показали работу самого двигателя, а то презентация вышла виртуальная!
@ihtltd763 жыл бұрын
r01, дякуємо за Ваш коментар. Двигун у кадрі є, там особливо немає що показувати. Ми випустили вже не одну сотню цих пристроїв. Особливо для тих, хто запускає своє обладнання через інвертор або генератор -- цей пристрій є панацеєю.
@RossHelo3 жыл бұрын
@@ihtltd76 по звуку можно было бы понять как именно он запускается плавность итд
@ihtltd763 жыл бұрын
Ви маєте рацію. І в принципі на відео помітно, що при підключенні напряму двигун відчутно сіпається при старті, а коли стартом керує ПМП -- ні.
@Олексій-с3м3 жыл бұрын
Подскажите работает ваш прибор с бензиновыми генераторами?
@ihtltd763 жыл бұрын
Доброго дня Олексій. Якщо Ваш бензиновий генератор має хоча б двократний запас номінальної потужності відносно номінальної потужності обладнання, яке до нього підключається, то наш прилад SSBP-3.5 ETC на 99% забезпечить м'який запуск.
@Олексій-с3м3 жыл бұрын
@@ihtltd76 дуже дякую
@dimyday2 жыл бұрын
@@ihtltd76 а если имеет к примеру 1200 насос, а у генератора 1.8 кратковременная до 2000
@yurizarichny24822 жыл бұрын
@@dimyday Тут важливо розуміти, що виробники насосів вказують механічну потужність на шильді, а не електричну. Електрична завжди буде дещо більшою. Тому краще оперувати струмами споживання та навантаження/перевантаження (для генератора/інвертора). І другий момент, див не буває. Двократний запас по перевантаженню, про який йшлося у попередній відповіді -- це необхідна, але не завжди достатня умова (тому 99%, а не 100%). В деяких випадках, наприклад якщо насос занурений глибоко, потрібна енергія на старті не тільки для розкрутки ротора, а також для того, аби протиснути солідний стовп води, щоб запрацював зворотній клапан і це збільшує стартовий та робочий струм навіть за умови використання ПМП. В такому разі, двократний запас потужності генератора або інвертора може бути недостатній. Потрібен запас у 2.5 -- 3 рази більший. Це чиста фізика.
@АлександрСергеев-к2ъ3 жыл бұрын
А вы можете показать на пальцах как его подключать, куда + - от розетки и куда провода от двигателя. Извините, но с инструкции ничего не понятно, (да, да, есть такие тупые 😔) тем более что там все обозначения на английском а не по нашему. Пожалуйста.
@ihtltd763 жыл бұрын
Олександр, дякую за Ваше запитання. Ми у будь-якому разі ставимося до Вас з повагою, але, Ви маєте рацію, як і у будь-якій іншій справі, в електриці необхідно мати якийсь мінімальний початковий рівень знань. Тому ми радимо Вам, як найкращий спосіб, звернутися до фахового електрика. Якщо ж Ви все таки вирішите підключити ППП самостійно, то потрібно знати наступне: 1. у однофазній мережі 220 В 50Гц протікає перемінний струм, тобто Ви не знайдете там ні "+" ні "-", струм між двома проводами змінюється з "+" на "-" та навпаки 50 разів на секунду. 2. літерою "L" (Line) позначається фазний провід; 3. літерою "N" (Neutral) позначається нейтральний провід; 4. фазний провід легко визначити за допомогою викрутки з індикатором, яка в принципі має бути у кожного електрика. 5. однофазний двигун, який Ви раніше мали підключати напряму до мережі двома проводами, тепер Ви маєте підключити до позначення "LOAD" (навантаження) таким самим чином -- двома проводами, але до приладу (один з цих проводів фактично підключається до нейтрального проводу).
@АлександрСергеев-к2ъ3 жыл бұрын
@@ihtltd76 Спасибо! То есть, с розетки я подключаю фазовый провод к клеме L, ноль к N, с электродвигателя один из проводов к клеме LOAD, второй тоже к N. Я правильно понял? А с верху в приборе три маленьких клемы это для дистанционного управления? (Да, я в курсе что в сети переменный ток, просто по привычке неправильно выразился, вместо фазы и нуля сказал "+" "-". Извиняюсь.) Ещё раз большое спасибо!
@ihtltd763 жыл бұрын
@@АлександрСергеев-к2ъ Так, абсолютно вірно Ви все зрозуміли.
@ВасильКулик-н6ю4 жыл бұрын
Дякую за роз'яснення про двигун я сам трішки электрик тому для мене це цікаво 👍 я підписався на ваш канал вдалого вам дня ще раз дякую✌️
@ihtltd764 жыл бұрын
Василь, дякуємо за лайк! Вам також всього найліпшого! Дякуємо!
@Адекват-м2э4 жыл бұрын
Шпонку убери, движок укрепи и видео будет чётче. Устройству лайк!
@ihtltd764 жыл бұрын
Костянтин, дякуємо за лайк! Ви маєте рацію, відео трохи "тремтить" під час роботи двигуна. Але основна мета -- демонстрація як відрізняються стартові струми -- була досягнута, тому не перезнімали. У майбутньому зробимо більш якісне відео по цьому трифазнику.
@АндрійЧерноталов4 жыл бұрын
Булоб добре подивитись відео з налаштуванням в автоматичному режимі
@ihtltd764 жыл бұрын
Андрію, дякуємо за Ваше запитання. Якщо Ви ще раз переглянете відео приблизно з 1:45 -- 1:47 та з 2:15, то це якраз і є автоматичний режим. Тобто подача живлення на пристрій відбувається ззовні. Наприклад вимикачем, контактами реле тиску, термореле тощо ... На відміну від автоматичного режиму у ручному режимі живлення подано завжди (на індикаторі відображено "StP", а старт/стоп відбувається енкодером пристрою. На відео (2:35) показано ручний стоп.