Пікірлер
@LesiaTaxAdviserUA
@LesiaTaxAdviserUA Ай бұрын
Дякую, Тетяна.
@user-pn7wf2dn4b
@user-pn7wf2dn4b 2 ай бұрын
Підкажіть - а можна працювати ФОПу без фізичного магазину ( просто продавти юрелірні вироби через Інтернет магазин)?
@user-kx5nt8zh5o
@user-kx5nt8zh5o 3 ай бұрын
Підтримую попередні коментарі з питанням,а як вести законно і правильно діяльність, коли ти сам ювелір і продаешь свої прикраси,але не масштабом Золотого віку?) Може зробите окремий випуск саме для ювелірів, для маленьких майстерень і тд
@aquamarin8761
@aquamarin8761 3 ай бұрын
І ще дорахувати за час буха не безкоштовний)
@alexandrsemchuk1450
@alexandrsemchuk1450 4 ай бұрын
Вітаю. Дякую за корисний випуск. Питання (скоріш уточнення): створюється новий фоп 3 гупи. є товар без первинної документацї. 1)в 16:42 ви кажите що можна оприходувати такі залишки методом інвентаризації та відповідним замисом в Форма ведення обліку товарних запасів - чи актульна ця інформація на данний час ? 2) в 19:34 мова йде про фіксацю в обліку тоарних запасів- що при продажу ми невідображаємо їх в цьому обліку якщо проводимо через ппро, тобто якщо клієнт за товар нам сплачує на р/р, і ми фіскалізуємо цей продаж, то запис ми можемо неробити - вірно? 3) при такому вааріанті (що всі продажі фіскалізуються), наша Форма ведення обліку товарних запасів - тільки наповнюється товарами, і фактично несписуються товари (окрім списання браку, переміщення і т.д). питання : чи непотрібно зводити баланс (в місяць, квартал) щоб відображати реальний залишок.
@t.kryvoruk
@t.kryvoruk 4 ай бұрын
рекомендую звернутись до Тетяни на консультацію, контакт Тетяни в описі під цим відео
@user-se6pz7ch7j
@user-se6pz7ch7j 4 ай бұрын
Було б дуже цікаво подивитись на бухгалтера, який використовує логіку "де більше витрат той варіант і обираємо". Стосовно розбору, то думаю варто було б додати, що вибір "найменшої суми закупки без ПДВ" релевантний виключно для випадків коли Ваше підприємство є платником ПДВ й зазвичай за результатами звітного місяця має ПДВ до сплати. Натомість якщо Ви або Ваша компанія не є платником ПДВ; або Ви маєте суттєву суму накопиченого податкового кредиту, яку Ви не можете використати в майбутніх періодах та / або отримати відшкодування; або у Вашого підприємства є де-кілька видів діяльності, де-які з яких не є об'єктом ПДВ тощо підхід до вибору повинен бути іншим.
@t.kryvoruk
@t.kryvoruk 4 ай бұрын
дякую, що поділились..і все вірно написали, але моє відео для тих в кого виникає це питання на старті роботи з пдв
@goodlakchannel3904
@goodlakchannel3904 5 ай бұрын
напишіть НАЗВУ програми обліку крім 1-С, будь- ласка.
@t.kryvoruk
@t.kryvoruk 4 ай бұрын
BAS
@user-el4nv8pq9r
@user-el4nv8pq9r 5 ай бұрын
У 2018 році в рамках проведення реформи державних контролюючих органів та дерегуляції господарської діяльності згідно з постановою Кабінету Міністрів України щодо оптимізації системи центральних органів виконавчої влади Державну пробірну службу України було ліквідовано, а її функції були покладені на Міністерство фінансів
@user-iq5pm2oh4p
@user-iq5pm2oh4p 5 ай бұрын
Суть функцій установи зміна назви та підпорядкування ні нащо не впливає, акредитовані лабораторії по містах не було реорганізовано, це як ДПС ліквідують, перейменовують, реорганізують🫣
@wallkvitka8819
@wallkvitka8819 6 ай бұрын
Дякую. Дуже інформативно.
@user-qw7ku1fn5p
@user-qw7ku1fn5p 9 ай бұрын
Якщо це торгове місце торговому центі то квед 47,77 підходить?
@user-iq5pm2oh4p
@user-iq5pm2oh4p 5 ай бұрын
Так + додати загальні кведи по роздрібній торгівлі і квед, якщо йде продаж супутніх товарів
@user-nz2mh4kv1y
@user-nz2mh4kv1y 9 ай бұрын
Як вести облік товарів, які сам виготовляш на замовлення? Кого вказувати в такому випадку поставщиком - самого себе, чи того, в кого купив матеріали для виготовлення?
@user-iq5pm2oh4p
@user-iq5pm2oh4p 5 ай бұрын
Оформлювати документом акт оприбуткування з процесу виробництва, або якщо працюєте за індивідуальним замовленням акт приймання передачі клієнту буде достатньо
@user-yj3lt2io6j
@user-yj3lt2io6j Ай бұрын
⁠@@user-iq5pm2oh4pа якщо виготовляєш кулони зі срібла і продаєш через інстаграм, то чи можна так працювати і чи обовʼязково в такому випадку пробірне клеймо?
@user-zx9pw5qn4g
@user-zx9pw5qn4g 9 ай бұрын
Доброго вечора. А можно якось контакти Тетяни обновити? А то інстаграм не працює. Чи тел отримати?
@t.kryvoruk
@t.kryvoruk 7 ай бұрын
Вітаю, я тут instagram.com/t.kryvoruk/
@user-pn7wf2dn4b
@user-pn7wf2dn4b 2 ай бұрын
​@@t.kryvorukдобрий день, а телефон є? Чи імейл?
@evgeniyloginov6411
@evgeniyloginov6411 9 ай бұрын
Дякую за корисну інформацію.
@user-dh9lh6ji5p
@user-dh9lh6ji5p 11 ай бұрын
Добрий день, почула, що термінал обовязково має бути, а чи може ФОП своєю волею вирішити приймати оплату за товари чи послуги виключно на розрахунковий рахунок по рахунках за реквізитами, відмовившись від готівки, терміналів, інших безготівкових засобів, платіжних систем. Чи таке обмеження клієнта в оплаті буде порушенням закону, якого, який штраф?
@t.kryvoruk
@t.kryvoruk 11 ай бұрын
Доброго дня, все залежить від вашого виду діяльності, групи ФОП і міста в якому зареєстрований фоп. Термінал має бути обов'язковим з 01.01.23 для всіх крім 1 групи, згідно Постанови кабміну №894, але винятки і умови. Щодо штрафів, то є Кодекс України про адмін.правопорушення, ст.163.15 (перевіряє ДПІ) тут, якщо перший раз , штраф: від 1700 -3400 грн, якщо повторне від 8500-17000 грн.
@user-dh9lh6ji5p
@user-dh9lh6ji5p 11 ай бұрын
Дякую, допомогли розібратися. Якщо договори на бухгалтерські послуги (без права підпису) з 2021 року, а зареєструюсь у фінмоні тільки зараз, ніяких наслідків не буде?
@t.kryvoruk
@t.kryvoruk 11 ай бұрын
штрафів за несвоєчасне ставання на облік не буде
@alenacashflow9679
@alenacashflow9679 Ай бұрын
@@t.kryvoruk а ви онлайн зареєструвались?
@iren7266
@iren7266 Жыл бұрын
👍
@Shambala_world
@Shambala_world Жыл бұрын
👍🏻
@Shambala_world
@Shambala_world Жыл бұрын
⚡️👍🏻
@Shambala_world
@Shambala_world Жыл бұрын
❤ супер 👍🏻 Дуже потужна інфа 🚀
@Merci1ess
@Merci1ess Жыл бұрын
🎉👍