Пікірлер
@tarask2840
@tarask2840 Ай бұрын
Президент України О. Зеркаль фонд ЗББД главком ЗСУ В. Залужний
@ИринаМурадян-г9д
@ИринаМурадян-г9д 2 ай бұрын
Така собі жіночка…. з питаннями…. Наче і критикує, але бреше не менше, навчилася подавати інформацію як треба.
@СветланаИваненко-ы2с
@СветланаИваненко-ы2с 3 ай бұрын
Сделайте из отходов очень широкий забор-стену, по всей границе, чтобы никто её ничем не разрушил, и никто больше к нам не зашол.
@СветланаИваненко-ы2с
@СветланаИваненко-ы2с 3 ай бұрын
Сделать очеееееень широкую стену по всей границе с россией, от них. Шириной так метов 10 и высотой 5-6.
@user123DMFU
@user123DMFU 4 ай бұрын
Тема на самом деле очень важная . Но !!! Из 43 минут , уже первые 5 минут вы повторяете один и тот же вопрос нескольким людям , у которых берете интервью и это всё с : " здравствуйте, бла - бла - бла " и повторяете опять тот же вопрос. Все реверансы оставляйте за кадром ,если задаёте один и тот же вопрос в рамках одной передачи и единожды написав или задав его за кадром ,дальше давайте только четкие ответы экспертов . Сейчас в Украине война и смотреть 43 минуты жвачки нет ни времени ,ни желания ,а часто и возможности . Даже коммент было писать лень . Написала исключительно из - за важности темы . Но ролик смотреть до конца не буду , потому что: 1. Жвачка 2. Самолюбование 3. И форма выпуска Быть профессионалом сложно . Вы на низшей ступени пока . Для подачи таких тем не доросли . Учитесь делать материал , от которого невозможно оторваться на протяжении всего времени.
@СергійСтепанов-е6ч
@СергійСтепанов-е6ч 5 ай бұрын
Це та Шуляк яка просувала сумнозвісний закон про містобудівництво?👎
@K.M.I
@K.M.I 5 ай бұрын
Головне, щоб розроблений потенційно документ враховував всі аспекти щодо даного питання, а не щоб вийшло як завжди, що написано одне, а втілення буде зовсім іншим.
@K.M.I
@K.M.I 5 ай бұрын
Ну нічого доброго я поки не чекаю, якось за попередніми результатами роботи пані Шуляк і СН, а вони зараз майже всі комітети "окупували", а там тьма осіб, котрі дискредитували своїми "інноваціями" у законодавстві, однак бачу що запросили і дорослих людей для розгляду питання навіть.
@The-brain-of-ROMAN-KURORTNYI
@The-brain-of-ROMAN-KURORTNYI 6 ай бұрын
⭕ Не по темі, але можливо, хтось ще цим цікавиться: Помітив співпадіння з кількістю населення в США, курсом гривні і кількістю населення в Україні, по формулі: Кількість населення США, поділити на курс гривні і отримуємо результат у вигляді кількості населення в Україні: 2000 рік 282,1 : 5,44 = 51,8 млн. 2012 рік 313,8 : 7,99 = 39,2 млн. Якщо в США буде 350 млн. громадян, а курс гривні 39 грн., то в Україні буде менше 20 мільйонів громадян?
@user-nc4yh7ss2m
@user-nc4yh7ss2m 8 ай бұрын
Говори нормально
@user-xq3ej7uq6u
@user-xq3ej7uq6u 8 ай бұрын
Дібіл Так нормально ?
@user-nc4yh7ss2m
@user-nc4yh7ss2m 8 ай бұрын
Шляпа холяская
@Ольга-х9х6х
@Ольга-х9х6х 8 ай бұрын
😂😂😂Ти може й готова
@ВладимирИванов-д4ц
@ВладимирИванов-д4ц 8 ай бұрын
каГвагаВвеакввггхаагргрНеаае гнаквагггггенез гГнпнпкшещвааегепзагннгпвпЕ её нне еазуанегнашаг ввггвггнввнГанеппзказнзваыыф
@borisantoniuk2105
@borisantoniuk2105 8 ай бұрын
Ляна балатуйтись в Президенти
@finishchrome7333
@finishchrome7333 8 ай бұрын
А саме головне,схема по деребану!
@СергейЧмелёв-п4ю
@СергейЧмелёв-п4ю 8 ай бұрын
Клепка тільки шоб розікрасти гроши!
@xiaomiredmi9c827
@xiaomiredmi9c827 9 ай бұрын
Житомир 16 декабря 2023 .пришел сертификат с суммой за зруйноване житло .заказали два месяца назад деньги . Когда будут выдавать на покупку жилья ? Не знаем что делать ? В Дии написали подшукуйте житло .нашли .дали задаток .деньги не пришли .карточку заказали в банке Пумб .потеряли задаток 😢😢😢 Пенсионеры .помочь некому .Укрпошта ничего не знает .
@KV_INVNovikov
@KV_INVNovikov 9 ай бұрын
Единственное из совков это твоя причёска
@lsh5224
@lsh5224 10 ай бұрын
Зверталися до спеціалістів проекту "Поверни Своє" з нестандартною ситуацією щодо компенсації за зруйноване майно. Отримали вичерпну і зрозумілу відповідь. Дуже вдячні.
@Valevskaya505
@Valevskaya505 10 ай бұрын
Получил кто-то компенсацию ? Думаю нет
@вера-ь6е
@вера-ь6е 11 ай бұрын
Квартира в обваленном доме, на оккупированной территории.Можно оформить компенсацию за зруйноване житло в такой ситуации?
@USTCoalition
@USTCoalition 11 ай бұрын
Закон про компенсацію передбачає можливість отримання відшкодування за знищену житлову нерухомість, яка на момент повномасштабного військового вторгнення росії знаходилася на підконтрольних Україні територіях, включно з регіонами, які були тимчасово окупованими вже після 24 лютого 2022 року. Наразі компенсація за знищене житло, яке знаходиться на тимчасово окупованій (після 24.02.2022) території або в районі, де ведуться бойові дії, або який перебуває в оточенні чи блокуванні, ще не надається. Очікується, що відповідний механізм запустять після того, як Кабінет Міністрів України затвердить особливості проведення обстеження зруйнованого житла у таких громадах із застосуванням інформаційних продуктів дистанційного зондування Землі, зокрема космічної зйомки.
@вера-ь6е
@вера-ь6е 11 ай бұрын
@@USTCoalition Дякую за відповідь.
@ruslantrv5550
@ruslantrv5550 11 ай бұрын
Как восстановить документы если основной квартиросъёмщик находится с оригинальными документами в оккупации 🧐вылетели все окна и двери....
@USTCoalition
@USTCoalition 11 ай бұрын
За загальним правилом, щоб відновити втрачені чи знищені документи, потрібно звернутися до посадової особи, установи чи організації, яка їх видавала або оформлювала. До кого саме треба звертатися і за яким алгоритмом потрібно діяти, - детальна інформація про це міститься на сайті «Поверни своє» за цим посиланням getitback.in.ua/dokymenty/. Якщо отримати дублікати або копії втрачених правовстановлюючих документів неможливо, а відомості про право власності на житло у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно відсутні, можна звернутися до суду. Така можливість обумовлена нормами Цивільного кодексу України, зокрема статтею 392, яка дає право власнику майна пред’явити позов про визнання його права власності, якщо це право оспорюється або не визнається іншою особою, а також у разі втрати ним документа, який засвідчує його право власності. Звертаємо Вашу увагу, що компенсація в межах державної програми «єВідновлення» надається власнику пошкодженого житла, яке знаходиться у відносно безпечному регіоні України. Для тимчасово окупованих територій і зони активних бойових дій компенсація за пошкоджене житло наразі недоступна.
@KatyaPoliok
@KatyaPoliok 11 ай бұрын
Київська обл. м Обухів 5 школа.Сьогдні внук був дуже засмучений і плакав ,вчителька поставила дві одиниці за те що коли хворів не здав зошит на перевірку.Чи можна звернутись до суду за болінг вчителем учня?
@GennadiyAdolfovitch
@GennadiyAdolfovitch 11 ай бұрын
А що робити, якщо житло постраждало в наслідок прильоту артилерії, а міська влада та МНС замість нормального розслідування, просто написали "коротке замикання"? Причому замкнуло там, де в принципі ніякої проводки не було. Це я як власник з 100% гарантією можу сказати. І поліція нормально заяву приймати не хоче, де вказуємо контакти та дані свідків, які РЕАЛЬНО чули і готові дати свідчення, але "ой та все одно нічого не буде, там же замикання проводки, МНСники вже висновок дали". Я розумію, що так і компенсацію можна не платити і сім'ї загиблого теж можна нічого не виплачувати. В моєму домі наші хлопці проживали.
@USTCoalition
@USTCoalition 11 ай бұрын
Відповідно до статті 55 Конституції України кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб. Тож, Ви можете оскаржити в судовому порядку акт про пожежу, складений працівниками ДСНС, або ж бездіяльність працівників Національної поліції, які відмовляються приймати заяву про пошкодження або знищення нерухомого майна внаслідок військової агресії росії, або ж рішення «компенсаційної» комісії (якщо відповідна заява була подана) про відмову в надані відшкодування. Тобто варто доводити в суді той факт, що причиною пожежі і руйнування житла був саме ворожий артобстріл, а не «коротке замикання».
@юрасик-р8ь
@юрасик-р8ь 11 ай бұрын
Дякую за надзвичайно корисну інформацію. Питання : чи можливо здійснити оформлення права власності на земельну ділянку, на якій стоїть будинок, якщо це ТОТ?
@USTCoalition
@USTCoalition 11 ай бұрын
В умовах воєнного стану та протягом одного місяця з дня його припинення або скасування державна реєстрація права власності та інших речових прав на нерухоме майно, місце знаходженням якого є АР Крим, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Харківська, Херсонська області, місто Севастополь, проводиться незалежно від місце знаходження такого майна. Це означає, що для оформлення права власності на земельну ділянку, яка розташована на тимчасово окупованій території, можна звернутися до найближчого ЦНАПу або нотаріуса. Державну реєстрації права власності на таку земельну ділянку можна буде провести за наявності відповідних відомостей у Державному земельному кадастрі України. Іншими словами, офіціалізація статусу власника ділянки може відбутися за умови, що землі вже було присвоєно кадастровий номер.
@katerynarudenkodgtl
@katerynarudenkodgtl 11 ай бұрын
Дякую за подкаст. Була важлива інформація для усіх, хто турбується про майбутнє України.
@USTCoalition
@USTCoalition 11 ай бұрын
Нам потрібна ваша думка! Чи цікавим був цей подкаст про освіту? Яку тему ви би хотіли почути у наступних випусках?