Пікірлер
@сергейсергей-и3о2ь
@сергейсергей-и3о2ь 16 күн бұрын
тойота гарна, но ви не сказали ,як кріпиться задня балка і на яких подшибниках ступиці колес..так ось ,12 років на "стальканат" роблять ТСН більше 45 тисяч годин .у даі смени .мотор ісудзу с 240 гарна техника ,і ведучій міст робить від крестовини...но балка на капроні і на буграх ломалась ось кріпленя до рами..і опорні підшибники і ігольчати руйнувалися...но по вині робітників..Зараз НЕLI..задній міст крепиться на ,великих гумових опорах.ступиці на конічних підшибники....мотор ісудзу...НО нема кардана і ломає болти кріпленя переднего моста до рами..А так зломати не можна ...
@ЮрійБарінов-б4в
@ЮрійБарінов-б4в 19 күн бұрын
привет.сиргей.дай.месть.работать.опит.есть.😎☕☕✋📞
@СергейКасых-м9ф
@СергейКасых-м9ф Ай бұрын
Поганый язык
@іванпернай-г9з
@іванпернай-г9з 3 ай бұрын
Апарат хороший Лиш газу йому непотрібно
@lmaxvel6823
@lmaxvel6823 4 ай бұрын
Вибачайте, але розбитий затискач рульової колонки, раджу замінити втулки на 16:16 чітко чути
@anonymousxs8389
@anonymousxs8389 4 ай бұрын
Яка ціна?
@KhengarBharvad-r5j
@KhengarBharvad-r5j 4 ай бұрын
Wow nice forklift😊
@ЮрийМрых
@ЮрийМрых 5 ай бұрын
Вітаю. Є майстер по електроніці у Вас?? Клацає тумблер. На дісплеї w diy not conection. Не їде не опускає не піднімає. Або як з вами звязатись??
@centoforklift7168
@centoforklift7168 6 ай бұрын
Доброго дня. Вибачте, що відповідаю з запізненням. Я не вчився на курсах водіїв навантажувачів. Ми імпортуємо, продаємо, обслуговуємо та ремонтуємо навантажувальне обладнання. Я загально показую нашу працю та техніку. Що стосується навчання, то я не думаю, що на курсах є "зайва" інформація. Тому все, чому навчають, може знадобитись. Є багато факторів, які можуть впливати на якість роботи та безпеку. Спробую по пунктах написати. Сподіваюсь, ця інформація стане корисною, хоч і нічого нового не напишу. 1. Відношення оператора до техніки. На навантажувачах з ДВЗ при роботі в приміщенні або на вулиці, де багато пилу - обов'язково продувати повітряний фільтр після кожної зміни. Він легко демонтується. Якщо цього не робити, є ризик попадання пилу в двигун та виникнення задирів на стінках циліндрів. На електронавантажувачах потрібно дивитись за рівнем рідини в свинцево-кислотних АКБ та доливати рідину при потребі після повного заряду АКБ. Не допускати повного розряду АКБ, намагатись повністю заряджати. Важливо вести бортжурнал, де фіксується регламент потрібного ТО, нерегламентні роботи та години (пробіг) для планування та своєчасного проведення робіт. Це лише декілька порад для оператора. Потрібно дбайливо ставитися до техніки, не забивати на дрібний ремонт та не тягнути до поганих наслідків. 2. Безпека. Потрібно знати можливості свого навантажувача та бути впевненим в цих знаннях. Потрібно враховувати технічні характеристики навантажувача, габарити вантажу, центр ваги вантажу, якість покриття та стан шин. Що стосується роботи з вантажем на великій висоті - тут потрібні практика та обережність, враховуючи попередні рекомендації. Краще за все бути найкращим в групі на курсах та мати постійну практику потім. Бажаю успіху в роботі.
@centoforklift7168
@centoforklift7168 6 ай бұрын
Доброго дня. Знизу сидіння посередині попереду є регулювання віддачі подушки сидіння - тобто чим важче людина-оператор, тим сильніше буде "супротив" подушки та буде зберігатись потрібна висота сидіння. Відповідно, чем легше оператор, то буде навпаки - подушка сидіння буде мати менший "супротив", зберігаючи оптимальну висоту посадки. Але на практиці цим мало хто користується. Тому що є ще три регулювання, які дозволяють підібрати зручну посадку. Це регулювання сидіння вперед-назад, регулювання висоти керма та регулювання висоти підлокотника. В більшості випадків цього достатньо, щоб зручно влаштуватись на робочому місці. Якщо питання висоти посадки досить критичне, нехай оператор відрегулює першу функцію, про яку я писав - "супротив" подушки та адаптацію під вагу людини. Потім відрегулюйте висоту керма. Вважаю, що саме зручна висота керма та оптимальна відстань між сидінням та кермом допоможуть у вирішенні питання зручності посадки.
@ЮрийМрых
@ЮрийМрых 6 ай бұрын
Апарат дійсно чудовий. Але є нюанс)) Дуже низька посадка водія. Що порадете для підйому сідала?? Там ще на 100мм. дозволяє підняти.
@Vadym.B.
@Vadym.B. 7 ай бұрын
Автор відео, підкажи мені таке: коли ти вчився на курсах водій навантажувача і проходив тести, чи все знадобилося із тестів в роботі ? І на що звернути увагу в роботі чи при стажуванні на навантажувачі?
@ЮрийМрых
@ЮрийМрых 8 ай бұрын
Який синяк вила погнув??
@lmaxvel6823
@lmaxvel6823 8 ай бұрын
Давайте будемо чесними, що не дуже надійні джойстики, що стосується перемикання передач, буває заглушиш двигун, і подвигав джойстик перемикання передач і джойстик завис на включеній передачі після чого навантажувач не заводиться, сервісна бригада знає свою справу і швидко усуває цей баг, а техніка простояла добу і потім виливається у величезні збитки. Це стосується техніки не нової зауважу...
@centoforklift7168
@centoforklift7168 8 ай бұрын
З будь-якою технікою можуть виникнути несправності. Тим більше, якщо це обладнання було у використанні не один рік. Також багато залежить від ставлення оператора. Схожа несправність може виникнути також у перемикача передач під кермом. Але в цілому обидва рішення - джойстик перемикання передач на підлокітнику та перемикання передач за допомогою підрульового перемикача - достатньо конструкційно надійні. Що стосується керування гідравлікою (джойстики або ричаги), то в довгостроковій перспективі ричаги будуть все ж таки міцнішими та більш надійними. Перш за все через більш просту та масивнішу конструкцію. Але якщо оператор працює по 8 - 10 годин, то керування за допомогою джойстиків більш зручне та менш виснажливе. Також дозування та точність роботи гідравліки легше забезпечити за допомогою джойстиків. Конструктивно джойстики складніше ричагів, але працюють довго. Повторюсь, що багато залежить від ставлення оператора. Багато відомих виробників навантажувачів переважно випускають техніку в комплектації з джойстиками, наприклад "Linde". При цьому "Linde" славляться міццю та витривалістю, працюють на підприємствах в декілька змін, незважаючи на багато електроніки, джойстики та інші рішення.
@yriugordienko-tz2ht
@yriugordienko-tz2ht 9 ай бұрын
Классный погрушик