Пікірлер
@juliusmarton6788
@juliusmarton6788 2 күн бұрын
Pozdravujem Chcem si vyrobiť opasok s prírodnej usne. Chcel by som si ju za farbiť. Vždy sa farby z oboch strán koža? A čím sa zmekči koža? Musí sa použiť nejaký olej ba kožu? Gusto Je dosť tvrdá ma hrúbku 3,5mm.
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek Күн бұрын
Dobrý den, pokud budete barvit, doporučuji lihové barvy Fiebings Dye Pro. Před barvením můžete useň naolejovat - třeba paznehtovým olejem - ten useň promaže a "zvláční". Rub určitě není nutné barvit. Naopak. Je lepší, když barvený není - alespoň nehrozí ušpinění kalhot. Snad jsem vám odpověděl na vše. Případně dejte vědět a ať se dílo podaří!
@juliusmarton6788
@juliusmarton6788 Күн бұрын
@EcocaseVasek Ďakujem veľmi pekne. Skúsim to takto ako ste písal. Ja nám presne ten olej od firmy Tandy. Stačí to namazať iba z jednej strany a jeden krát?
@jancermak1988
@jancermak1988 11 күн бұрын
Možná ještě přidat ucho na přenášení. Sice se to nezdá, ale když má člověk plné ruce nářadí, tak je každé ucho dobré.
@ryanbailey5167
@ryanbailey5167 26 күн бұрын
Zdravim Vás Vašku :) Chci se zeptat, ten kartáč je z koňských žíní nebo z kančích chlupů/srsti?
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 26 күн бұрын
Ahoj. Zkoušel jsem to teď zapálit, abych to otestoval taky na umělinu. Některé ty "chlupy" se taví ale některé ne - ty smrdí jako když se pálí lidské vlasy. Tzn. vidím to na kombinaci umělého vlákna a koňských žíní, protože "prase" by bylo tužší a pevnější. Ale nejsem myslivec, je to můj odhad. Kůži zdar. V.
@ibarinka
@ibarinka Ай бұрын
Ahoj. Jen malý dotaz. Dá se použít i na lihové mořidlo? Zatím používám kousky nařezané z houbičky na nádobí, ale není to ono.
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek Ай бұрын
Ahoj. Osobně jsem to nezkoušel - mořidlo jsem nikdy nepoužíval, takže nemůžu říct, že určitě ano. Ale nevidím důvod, proč by to jít nemělo :) Mořidlo se do tamponu nasákne a přenese na useň... Vyzkoušej to, to je stejně nejlepší. :)
@ibarinka
@ibarinka Ай бұрын
@@EcocaseVasek Budu muset vyzkoušet.
@ibarinka
@ibarinka Ай бұрын
Kulatých šídel klidně víc. Hrot se dá zabrousit do různých rádiusů, a pak lze využít i při zdobení kůže. Např, když na kůži vytlačujeme nějaký obrázek, šídlo s tlustším hrotem použijeme na hlavní linie a šídlo s tenkým hrotem na detaily. Šídlo s kónickým hrotem, při roztahování dírky při zapošívání. Atd, atd....
@ibarinka
@ibarinka Ай бұрын
Doporučil bych 2 ks rozměru 150x200 mm. Když dělám opaskový pouzdra na nože, tak je lepší si dát 2 podložky na šířku průvlaku. Toto nám zajistí, že pouzdro bude ležet pěkně rovně. Jinak, když by jsme pokládali pouzdro na podložku pouze kouskem, kde děláme šev (protože vadí průvlak) budou se nám blbě ťukat dírky.
@ibarinka
@ibarinka Ай бұрын
Ahoj. Hranořízky mám 2: č. 3 a č. 5, ale jsou značené opačně. č. 3 má 1 mm a č. 5 má 1,5 mm.
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek Ай бұрын
Je to tak. Každá značka to má trochu jinak.
@ibarinka
@ibarinka Ай бұрын
@@EcocaseVasek No, já mám takový obyčejný, levný. Ideální by bylo si je vybrousit z nějaké kvalitní nástrojovky, ale ještě jsem k tomu nedokopal. Přemýšlel jsem z pilníku a zakalit do oleje. Ideálně parciálně jen tu špičku se břitem. Kudla kovaná z pilníku a kalená do vody mě praskla.
@plaminek98
@plaminek98 Ай бұрын
Dobrý den, chci se zeptat: když koupim nějakou barvenou kůži, mohu na ni vyrýt nějaké ornamenty, nebo se to dělá jen na čistou kůži a pak barví? Děkuji. Nahrajete i video, co je potřeba, nebo co používáte, na barvení, voskování, opravu kůže?
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek Ай бұрын
Dobrý den, zdobení se provádí do třísločiněné nebarvené usně, která se navlhčí. Někdo ji podlepuje páskou, aby dobře držela strukturu. Ale já se zdobením nezabývám a nemám s ním zkušenost, takže nebudu radit. Barví se tedy potom barvami, nebo lze použít gel na zvýraznění vzorů (Fiebing´s Antique Finish např). Barvení vypadá, že zajímá více lidí, tak na to nějaký přehled natočím. Děkuji, Vašek
@borekpalasek623
@borekpalasek623 Ай бұрын
Pěkná práce.👏Ta barevná kombinace se skutečně povedla. Šlo by natočit i video ke kosičce a šicímu stroji?🤔
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek Ай бұрын
Já už se bojím napsat "chystám se video o kosičce a stroji natočit", protože jsem to už k x videiím napsal, a pak k tomu nedošlo (ale dojde). Ale... ano, video o stroji a kosičce video určitě bude :)).
@delejteneco
@delejteneco Ай бұрын
Ty jedeš. Příště něco o magnetu, prosím.
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek Ай бұрын
Tome, kvůli tobě snad začnu dělat kožený magnety. :))
@martinamrazova1044
@martinamrazova1044 Ай бұрын
To je nádhera 😍😍. Můžu se zeptat , kdybych si chtěla zkusit ušít kabelku z měkké kůže, na jakou podložku se ta kůže lepí, aby boky byly pevnější ? Děkuju. A další otázka, budete někdy dělat i kurzy brašnářství ?
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek Ай бұрын
Dobrý den, Martino. Jsem rád, že se vám obal líbí. Pro výztuhy můžete použít materiál jako: salpa, texon nebo pitex - vše dohledatelné na etsy. Vámi zmíněné kurzy aktuálně připravuji. Pokud byste měla zájem, napište mi email na [email protected] a budu vás následně informovat. Děkuji. Vašek
@michalandrys8633
@michalandrys8633 Ай бұрын
Mamho uz 2 roky.Pro zacatek dobry.Jen ten hranoritek bere malo.Vyrobce dava 3ks.Tak by bylo lepsi aby daval ruzne rozmery.Ja treba pouzivam kuzi 2.5 az 3mm.A to seriznutu 1mm me prijde malo.
@Michal.Sotek.Sotola
@Michal.Sotek.Sotola Ай бұрын
🤔Zvládla by žvýkačku z tkaniny?
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek Ай бұрын
@@Michal.Sotek.Sotola nezkoušel jsem to, takže nevím. Ale spíše ne. Zvykacku lepší do mrazáku. :)
@ryanbailey5167
@ryanbailey5167 2 ай бұрын
EcoWeld a EcoFlo jsou naprosto identická lepidla :) ostatně, Intercom 1816B je naprosto to samé jako předchozí dvě :D Já používám kontaktní lepidla na vodní bázi. konrétně EcoWeld. Mezi velký výhody bych zařadil krom absence zápachu, hodně příjemný práce s nima díky hustotě, respektive řídší konzistenci, hlavně jednoduchost čištění pomůcek..... Nevýhodou je velmi krátká expirační doba, která se nepočítá od doby otevření, ale odedne kdy lepidlo sjede z výroby. Co se týče rozpouštědlových lepidel.... pevnější spoj nemaj, protože, no.... vlákna.... na údržbu pomůcek je to vopruz, smrdí, když je od toho člověk špinavý tak se do blbě umejvá. jedinou výhodu maj ve voděodolnosti. Takže kol a kol, nějak nevidim důvod proč používat ty toxický smradlavý sajrajty :D Za mě bych ještě uvítal nějaké klidně trochu i delší o povrchových úpravách včetně ukázek. :) Jinak abych nezapoměl :) super video :) takových neni nikdy dost :)
@Honza_ch
@Honza_ch 2 ай бұрын
Ahoj, používáš šídlo taky v kombinaci s děrovacím dlátem?
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 2 ай бұрын
@@Honza_ch ahoj. Ano, obcas ano - v případě, ze je výhodný do jedny vrstvy udělat otvory předem vidličkou, ale po slepeni k další vrstvě už to není možný, tak to došiju s šídlem. Jestli je to srozumitelny.
@lubo6014
@lubo6014 2 ай бұрын
Vyplatený, lisu.
@lubo6014
@lubo6014 2 ай бұрын
Vďaka za nápad. Mám podložku zrejme z PVC ale za cca10 rokov stred už je vyplatený .bola asi z vysekavacieho listu .
@Wollbergus
@Wollbergus 2 ай бұрын
Jsem vděčný za tato videa. Moc mi to pomáhá v zdokonalování ve výrobě. Děkuji.
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 2 ай бұрын
@@Wollbergus To mě těší. Ať se daří i nadále. V.
@vaclavpruskavec991
@vaclavpruskavec991 3 ай бұрын
Tohle dělám jíš pár let, ale má to háček jsou náplně pouze ve speciálních prodejnách za pár korun, doprava je nehorázná????. Proto jsem se rozhodl odporné reklamě dát ZBOHEM. Tak se ptám není lepší koupit hotovou tužku bez odporné propagaci???? 🤔
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 3 ай бұрын
Omlouvám se, ale vašemu komentáři nerozumím.
@borekpalasek623
@borekpalasek623 Ай бұрын
O tento komentář mohl být svět ochuzen a vůbec by se nic nestalo. Točil by se dál.
@jirijaros2214
@jirijaros2214 3 ай бұрын
Zdravím Vašku, opět velmi užitečné videjko.Měl bych jeden dotaz...můžu razit i do povrchově upravené usně (např. lakované)? Předem děkuji za odpověď. Jirka
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 3 ай бұрын
@@jirijaros2214 Ahoj. Možná by to šlo termoražbou - tedy raznice nahřát. Ale mohlo by to lak poškodit. Záleží na té úpravě. Bylo by nutné to otestovat. Ať se daří. Kůži zdar! :)
@davidbarta8799
@davidbarta8799 3 ай бұрын
Ahoj super jen rada youtube propaguje jen delší videa tak by bylo na zvažení jestli nedělat díly po více nástrojích a dostat se někam kolem 10 min.
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 3 ай бұрын
Díky za tip. Nástroje chci mít takhle samostatně. Delši videa budou také. V.
@StanislavPacourek
@StanislavPacourek 3 ай бұрын
Moc pěkné, jasné ,srozumitelné, přehledné.
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 3 ай бұрын
To mě těší. Děkuji.
@onderkoyt
@onderkoyt 3 ай бұрын
Velice oceňuji tento druh kontentu, těším se na další díly!
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 3 ай бұрын
To jsem rád. Díky :) Díly budou každou středu a neděli. V.
@ReximN
@ReximN 4 ай бұрын
Proč Achát? Poměrně vzácný kámen, proč to nemůže být třeba ocelové?
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 4 ай бұрын
Zajímavá, ale pro mě těžká otázka. Asi možná jeho hladkost a pevnost? Snadné zpracování? Nevím. Každopádně kovová "hladítka" existují také.
@Danny.f1
@Danny.f1 4 ай бұрын
supr video 👍
@michalandrys8633
@michalandrys8633 6 ай бұрын
Moc dekuji za informace jsou moc pro me cena!Mam dotaz ohledne tvarovani kuze.Ma silu usne 2,5 az 3mm.Chci jsi udelat pouzdro na multitol.Tak ze musim usen namocit do vody.Aby bylo mozne tvarovat.Jak dlouho dat do vody?Moc dekuji!Kuzi sem kupoval od Prokeri v Jaromeri.Rekli me ze ji pouziva firma Mikov na pouzdra.
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 6 ай бұрын
Doba námoku se bude lišit podle typu usně. POkud máte nebarvenou třísločiněnou hlazenici, půjdou zpočátku z povrchu usně bublinky. Až jich bude málo, nebo nebudou vůbec, useň vyndejte. Ideálně vezměte dva testovací kusy usně - jeden nechte ve vodě minutu a druhý dvě minuty. Uvidíte, co je pro vás vhodné. Kůži zdar! Vašek
@tkel5365
@tkel5365 7 ай бұрын
Mám úplně stejnou,ale nevím proč,ale prostě mě to nefunguje, kůži to neseřezává pouze to tak hladí a možná trochu se škrábne,ale vubec mi to neseřízne takový pěkný třeba milimetrový pásek,tak nevím co je špatně?
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 7 ай бұрын
Může byt špatně nastavený nůž. Tupý nůž. Možná je nastavené moc malé seriznuti - tenouckou slupku to nezvládne. Mozna je useň moc měkká. Těch faktorů je hodně.
@ladislavdubravka-ig7if
@ladislavdubravka-ig7if 7 ай бұрын
Pekne,este niečo o farbách a naslednom vylepšení
7 ай бұрын
Zdravím Vás. Mel bych dotaz. Mám tu umelou kůži a z druhé strany je lepení. Jak se dá taková kůže nalepit na takové ohyby jako je madlo u dveří vozu? Kdyz jsem to zkousel tak ta kuze se neda natahnout pres hrany aniz by vniklo jakési rulovani te kuze. Takze ji nemám krásně rovnou. Madlo není rovné. Spise ruzneho tvaru a pres ty vselijake ohyby to nejde. Musel bych ji nastrihat a to se mi nelibi. Da se napriklad nahřát horkym vzduchem a pak natáhnout aby vse bylo rovné? Děkuji
@MultiVyky
@MultiVyky 8 ай бұрын
Kde se da prosím koupit nejlevnější kůže? Díky moc
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 8 ай бұрын
To asi nejde říct takhle snadno..napište mi email a k něčemu se dobereme :).
@MultiVyky
@MultiVyky 8 ай бұрын
Kde se da prosím koupit nejlevnější kůže? Díky moc
@jitkaibrahim6538
@jitkaibrahim6538 8 ай бұрын
Tak toto psaníčko je naprosto boží! 😍 To musím mít..... Zatím se jen učím, ale brzy se pokusím o jeho výrobu. Alespoň tedy něčemu, co se bude tomuto psaníčku podobat.... Děkuji, Vašku, za Vaše poučná videa, hodně jsem se dozvěděla a už se tolik nebojím pustit se do výroby doplňků z kůže....👋👋👋👍👍👍
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 8 ай бұрын
Dobrý den, Jitko. Jsem rád, že vás tvorba baví. Rád se podívám na výsledné psaníčko, až se vám povede ho udělat :) držím palce. Děkuji, že koukáte. Vašek
@siegfriednorbertweipert794
@siegfriednorbertweipert794 9 ай бұрын
Prosím vás Potřebuji slepit kozne voditko pro psa a je trošku natrhle jak ho mám sklepat nebo není potřeba?
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 9 ай бұрын
Dobrý den. Pošlete mi na mail [email protected] fotky toho vodítka. Takhle se špatně radí. V.
@siegfriednorbertweipert794
@siegfriednorbertweipert794 9 ай бұрын
@@EcocaseVasek Dobrá Děkuji Moc až budu doma tak vám to pošlu😄
@michalhoracek4386
@michalhoracek4386 9 ай бұрын
znáš koženého člověka? @KOZABOBKOV
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 9 ай бұрын
Ahoj. Neznám, bohužel. Autům nerozumím :))
@michalhoracek4386
@michalhoracek4386 9 ай бұрын
Musíme seznámit :D @@EcocaseVasek
@michalhoracek4386
@michalhoracek4386 9 ай бұрын
top video
@misstokio2424
@misstokio2424 9 ай бұрын
Prosím video o rozdílech dvou typů kůži, dekuju
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 9 ай бұрын
Vynasnažím se vyhovět. Díky :)
@michalandrys8633
@michalandrys8633 9 ай бұрын
Vim ze drive se pouzival louh.Ale dnes prej ne.Jak to je?A jakek je rozdil mezi tema 2 usnema?A jejich moznym pouzitim?
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 9 ай бұрын
Ahoj. Ano, hydroxid draselný (tedy louh) se používal - bylo to tzv. "loužení", díky kterému bylo následně snadné strhnout/odstranit chlup. Zda se používá ještě dnes, nevím. Ale internet zobrazuje v kontextu s odstraněním chlupů ještě hydroxid vápenatý nebo síran vápenatý. Ale s činěním žádné zkušenosti nemám, tak nechci lhát. Co se týká "třísla a chromky", tak je to na delší povídání ohledně rozdílů. Ale v základu jde tedy o rozdíl už v samotném procesu - tříslo trvá déle (v řádu týdnu) chrom v řádu dnů (někde ani to ne...). Tříslo - lze tvarovat za mokra, lze vyleštit hranu pouze s vodou, lze barvit (pokud nemáš finiš), snadno nasákne vodu, není tolik odolná proti škrábancům (záleží na úpravě), získává patinu, lze zdobit zamokra. Chrom - spíš galanterní záležitost (ale není to pravidlo), nelze zaleštit hrana, nelze tvarovat, odolává lépe vodě a škrábancům. časté využití - nábytek (sedačky), autosedačky, obuv, rukavice...činění je levnější, neekologické. Atd atd. V.
@petrduben2312
@petrduben2312 9 ай бұрын
Paráda, díky
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 9 ай бұрын
Díky za tvé díky :)
@ModerniDarky
@ModerniDarky 9 ай бұрын
Nejenom zejména zájmena ten, ta, to, ale k čemu se používá utahovák a hlavičkář?
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 9 ай бұрын
:D :D Ani jsem si nevšiml, že jsem ta zájmena takhle sázel - úplně zbytečně. Jednoznačně měly zaznít tyhle dva správné pojmy. Díky za upozornění. V.
@Martin_Macko
@Martin_Macko 9 ай бұрын
nebylo by lepší mít tu spodní polici trochu nad zemí? aby si k tomu člověk mohl stoupnout a nekopal do ní špičkama bot ?
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 9 ай бұрын
Ahoj. Dotaz je na místě. Pracovní deska má ale přesah cca 15 cm a člověk nikdy nestoji přímo u hrany desky, takže je to v pohodě a do spodku se nekope. Diky. V.
@marekadam458
@marekadam458 9 ай бұрын
pěkná práce! Jak je to prosím uchycena horní deska k rámu? Děkuji
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 9 ай бұрын
ahoj. Spodem. Jsou tam kovovy eLka a na vruty.
@dslivon7603
@dslivon7603 9 ай бұрын
Vašku, super dílna! Světla nad hlavním stolem jsou top. Ta tmavá stěna je taky parádní, líbí se mi ten kontrast. Odhad na náklady jsem měl cca 50k, realita mě však pozitivně překvapila 😅
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 9 ай бұрын
Čau, čau. Díky za shlédnutí. Já jsem se tý barvy na stěně trochu bál - právě jak to bude vypadat na videu, ale musím se přiznat, že jsem fakt spokojenej. Náklady jsem dokázal udržet celkem dole. A to jsou v tom ještě ty dvě Makity, který mi zůstanou. Kůži zdar!
@prihlaska1
@prihlaska1 10 ай бұрын
držím palce :)
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 10 ай бұрын
Díky moc. :)
@filmy917
@filmy917 10 ай бұрын
nerozumiem.... videl som to niekoľko krát ale podla mňa rub aj líc sú rovnaké 🙂
@pytlaktynnadvltavou2283
@pytlaktynnadvltavou2283 10 ай бұрын
Ahoj. Díky za praktická videa. Chci tě poprosit, zda bys nemohl natočit i video, jakými barvami a jak barvíš a leštíš kůži? Konkrétně by mě zajímalo, jak se barví například pouzdro na nůž, pokud chci pouzdro světlé a po okrajích tmavší. Aby přechod mezi barvami byl postupný, jestli mě chápeš. Děkuji moc, Pytlák.
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 10 ай бұрын
Ahoj. Určitě ohledně barvení něco natočím. Efekt, o kterým píšeš, se dobře dělá airbrushem. Ale jde to i normálně ručně. Jinak používám Fiebings pro dye. A na zafixovani - finish je kromě jiného dobrý Resoline taky od fiebings. Když tě bude cokoliv zajímat, napiš :). Ať se daří.
@pytlaktynnadvltavou2283
@pytlaktynnadvltavou2283 10 ай бұрын
Tak jsem se do šití už také pustil. Zatím se pokouším vyrábět věci, které když pokazím, nemusí mě to trápit. Není to zatím to pravé ořechové, ale každou chybou se člověk poučí a dá si podruhé pozor. Děkuji moc za tvá videa, hodně mi pomohla.
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 10 ай бұрын
@@pytlaktynnadvltavou2283 Rád slyším, že něco zkoušíš. Pošli mi někdy nějaké fotky na mail, rád se podívám a třeba k tomu něco řeknu :). Ať se daří. V.
@Dragonulaj
@Dragonulaj 10 ай бұрын
Zdravim, mohu se zeptat na nazev programu na 3D?
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 10 ай бұрын
Ahoj. Je to dělaný v programu Sketchup. Ať se daří. V.
@jirijaros2214
@jirijaros2214 11 ай бұрын
Dobrý den, předem Vám musím říct, že Vaše videa jsou pro mě hodně inspirující 👍. A nyní bych se rád zeptal na co použít useň kruponovanou a na co štípanou.Jsem začátečník a trochu v tom ještě plavu.Předem děkuji za odpověď. Jirka
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 11 ай бұрын
Dobrý den, Jirko. Jsem rád, že videa padají na úrodnou půdu. Nevím, zda vaše otázka je dobře položená. Kruponování je dělení kůže v ploše - tedy jednoduše jde o nařezání na jednotlivé kusy nožem. Kruponovaná tedy může být v podstatě jakákoliv kůže - klidně i ta štípaná. A potom jde o to, o jakou useň se konkrétně jedná. Z hlediska procesu výroby - základní dvě varianty - třísločinění nebo chromočinění (ostatní nechávám stranou). Z hlediska původu - hovězí, vepřovice, kůň, klokan nebo exotika atp. Z hlediska částí na usni - vaz (shoulders), krupon (bend), slabiny - břicho (belly). A další jiná hlediska. A podle toho se potom dá určit, jakou useň na co použít. Štípenka se většinou (ale nemusí to být pravidlo) využívá spíš jako pomocný mateiriál - výstuhy, pomocné vrstvy a podobně. Je to podobné, jako si raději uděláte stůl z bukového masivu (pravá useň lícová), než z nějaké obyčejěnší překližky (štípenka). Snad je to srozumitelnější. Případně se ptejte dál :) Kůži zdar!
@jirijaros2214
@jirijaros2214 11 ай бұрын
Zdravím Vás Vašku, moc děkuji za reakci, ale asi jsem se špatně vyjádřil.Jedná se mi o rubovou stranu usně.Objednal jsem si vaz přírodní a rubová strana byla "chlupatá" neupravená a ve vašich videích máte rub usně většinou hladký (předpokládám že je štípaný).Další useň jsem si koupil barvenou celý krupon a ta měla rub hladký.Moje otázka měla být spíš položena pro který typ výrobku se hodí useň štípaná a pro který useň s "chlupatým" rubem.Resp. dá se koupit useň přírodní (vaz nebo krupon) s upraveným rubem?Omlouvám se za případné bláboly, ale fakt se teprve učím a Vás kteří nám pomáháte je v ČR fakt málo.Díky Jirka
@petrduben2312
@petrduben2312 11 ай бұрын
Udělal bych ještě šablonu na naznačení děr pro šroubky, než je pracně vyměřovat.
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 11 ай бұрын
Varianta to určitě je. Ale takhle ma člověk větší radost z té snahy :)). Ale souhlasím, dalo by se. Diky
@janbiolek2116
@janbiolek2116 11 ай бұрын
Ahoj, vidím až tento díl, chlape, jsi borec. Toto jsem potřeboval vidět. Musím se podívat i na dva předcházející. Děkuji moc. PS: ti naši předci byli stejně myslivny... 👍😉
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek 11 ай бұрын
Ahoj, Honz. Bezva, že se ti video hodí. Ať co tvoříš nejčastěji? Kůži zdar! V.
@janbiolek2116
@janbiolek2116 11 ай бұрын
@@EcocaseVasek Ahoj, zatím nic. Chci si ale udělat pochvy na nožíky, které si brávám lesa. Vypadají pěkněji než např. kydexové pouzdra :)
@peckinovadilna
@peckinovadilna Жыл бұрын
Tohle je asi takový ,,nejvědečtější" přístup ke stavbě ponku. Mě to čeká z jara a tohle video je skvělá inspirace.
@EcocaseVasek
@EcocaseVasek Жыл бұрын
Přeju, aby se vše podařilo :))
@peckinovadilna
@peckinovadilna Жыл бұрын
@@EcocaseVasek díky 👍