Crăciunescu a sărit primul în sus la golul egalizator!
@csaby1923 6 ай бұрын
Am fost la meciul ăsta! 🇱🇻👊
@danalexandru9113
@danalexandru9113 Жыл бұрын
Au vândut meciul la pauza, fundasul stânga a fost înlocuit ibwxpicabil, nu a mai ieșit de la cabine si nici inlocuitor pe postul său, a fost bulevard in repriza a doua
@bogdanhool1923
@bogdanhool1923 Жыл бұрын
ce nebunie a fost la final cand i-am egalat cu golul lui Burdujan, nebunie in peluza noastra. Apoi la final am plecat cu baietii din cartier spre casa intr-o duba de-a unuia din noi.
@IonutTocica Жыл бұрын
Ce comentatori, le si parea rau ca a dar Rapid al doilea gol, atata tristete de la comentatori nu am auzit in viata mea
@gheorgheovidiurosca5499 3 жыл бұрын
Așteptând meciul cu FCSB 15 AUGUST 2021 SI VAD CE GRUP avea RAPI -UL Cu dorința ca MISTER MIȚA sa il ajungă pe NEA Mircea
@andreichivu7653 3 жыл бұрын
Am fost la meci !...ce vremuri si ce public senzational...a fist odata....
@nicolaeflorescu3303 4 жыл бұрын
Poate că jucător să fi făcut cate ceva dar că antrenor va las pe dvs. să ziceți.
@alexandrugeorge8195
@alexandrugeorge8195 4 жыл бұрын
Golul din cupa cu dinamo mi se pare absolut incredibil.
@bl2900
@bl2900 4 жыл бұрын
Wasn't it Cup of Winner's Cup?
@rapidbucurestitv1579
@rapidbucurestitv1579 4 жыл бұрын
Indeed it was. That's also what the title says, but it's in Romanian :)
@Razvannn999
@Razvannn999 4 жыл бұрын
Golul cu U Cluj din 97 98 este incredibil, 3 atingeri cu calcaiul si finalizare.... imaginati-va daca era ronaldo sau messi, ar fi aparut in toate videoclip-urile
@UltrasModusVivendi
@UltrasModusVivendi 4 жыл бұрын
Cu doar câteva zile înainte de acest meci v am luat campionatul și l am dat Stelei....oriucm Marcel Lică a fost un hot la drumul mare in cariera lui
@bosandrei4443 4 жыл бұрын
pancone, o legenda in inima mea si a multor altora.
Poate cea mai buna echipă a fost cea din perioada interbelica deoarece a cucerit 6 cupe, a terminat vicecampioana de atâtea ori în spatele Venus ului, și a ajuns în Finala Cupei Mitropa...
Sunt stelist! Pana sa scriu în 2012p povestea voastră în Cupa Mitropa... Nu exista nimic... Aveți cumva poze din perioada interbelica? Video de la meciurile din Cupa Mitropa?
4 jucători în offside! Și gol Rapid București... E memorabil interviul dat de Vladoiu dat după meci!
@gabrielmocanu3594 5 жыл бұрын
Ce echipă avea Rapidul în perioada aceea,dar și Oțelul era foarte bună,de aceea rezultatul mi se pare unul halucinant.
@khronikraul2113
@khronikraul2113 5 жыл бұрын
Nu mas Mira ca bate rapid pe Steaua dar nu pe FCSB
@makaveli7165
@makaveli7165 5 жыл бұрын
Iar in gazeta sporturilor "ziaristii" scriau ca stadionul rapid a fost inaugurat de comunisti si de gheorghe g. dej :)) tv+ziare=gunoaie nationale
@Migo78
@Migo78 5 жыл бұрын
Ce panarama era Carlos...
@alen9911
@alen9911 5 жыл бұрын
Rapid nu a jucat in Giulesti in Europa pana in anii '90, primul meci de Cupa europeana gazduit de Giulesti a fost ori cu Charleroi ori cu La valetta. In 1971 s-a jucat pe 23 august sau pe republicii.
@edi3590
@edi3590 5 жыл бұрын
Menționez pentru cei care ar putea crede că în film se folosește salutul fascist ! : NU !...... în film se folosește ”salutul roman” adoptat atunci și de mișcarea inventată de Carol II : Frontul Renașterii Naționale !.. și care a mai fost folosit în sec.20 și de Legiunea arh.Mihail și Gavril și de Partidul Nazist în Germania.
@nicola9389
@nicola9389 5 жыл бұрын
Frumos meci..rămâne în istorie..Hai Rapid
@HighQualityMusic22
@HighQualityMusic22 5 жыл бұрын
Genial. Un jucator cu simtul golului, cum nu mai gasesti acum in fotbalul nostru.
@AlexAlex-zw5fc 5 жыл бұрын
O fi jucat la pariuri....? In perioada interbelica asta era meci derby de prima liga!
@valarth
@valarth 5 жыл бұрын
Un document de excepție pentru istoria României nu doar a Rapidului. Felicitări!