Пікірлер
@igorqmax9520
@igorqmax9520 10 күн бұрын
А що суд задовільнить звернення ? Потрібні докази з яких підстав не звернулись своєчасно до нотаріуса
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi 10 күн бұрын
Доброго дня. Щодо задоволення позову: все залежить від вашої ситуації, причин пропуску строку. Щодо доказів: так, потрібні докази, або обґрунтування поважності пропуску строку.
@danys1985
@danys1985 2 ай бұрын
Якщо проживаю в польщі,скільки буде коштувати свідоцтво про розлучення?
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi 2 ай бұрын
Доброго дня. З 2010 року такого документу, як «свідоцтво про розлучення» не видають. Якщо ви перебуваєте за межами України і хочете розлучитися, слід звертатися до суду. Після закінчення розгляду справи видається рішення суду про розірвання шлюбу, що є документом, який підтверджує що шлюб розірвано. Розірвати шлюб можливо без вашої присутності в судових засіданнях, та без вашого приїзду в Україну. Якщо ж ваш шлюб розірвано до 2010 року, і ви хочете отримати дублікат свого свідоцтва про розлучення, напишіть на вайбер 097 38 58 658. Матимете бажання поспілкуватися грунтовніше, також пишіть на вайбер 097 38 58 658.
@ninon4862
@ninon4862 3 ай бұрын
Добрый день. У меня открыта исполнительная надпись 2021 года. Сейчас подаю документы до суду. Было с меня снята сумма задолженности 12000 тыс.грн.(с пенсии) . Если суд отменить надпись ,эти деньги мне вернуть?
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi 3 ай бұрын
Доброго дня. Не знаючи всіх обставин вашої справи, та не ознайомившись з позовом, який ви подаєте до суду, на жаль я не можу дати відповідь на ваше питання.
@user-xu4dx3ke2x
@user-xu4dx3ke2x 3 ай бұрын
Скажіть будь ласка чі можуть відправити на війну за не сплату аліментів як ухилянт який не оплачує з 2012 р не оплачує
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi 3 ай бұрын
Доброго дня. Згідно чинного законодавства заборгованість зі сплати аліментів не є підставою для мобілізації, і тим більше відправки на фронт. Однак, можливі варіанти. Якщо у вас є питання щодо стягнення заборгованості по сплаті аліментів, пишіть на вайбер 097 38 58 658.
@user-yy5os3lp3d
@user-yy5os3lp3d 3 ай бұрын
Доброго вечора я барав кредитити ще у 2020році проїшло 4роки скільки може діяти договір покредиту.
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi 3 ай бұрын
Доброго дня. Договір діє стільки часу, скільки у ньому (договорі) зазначено. Якщо ви маєте свій примірник - можете подивитися строк дії договору. Якщо свого примірника у вас немає - можете звернутися до кредитора, із заявою про надання копії (або другого примірнику) договору.
@artemprosto1979
@artemprosto1979 4 ай бұрын
Підкажіть будь ласка, чи може МФО заблокувати всі картки?
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi 4 ай бұрын
Доброго дня. Так, може. Матимете потребу в детальній консультації у вашій справі, пишіть - viber: 097 38 58 658.
@viktoriiailchuk4262
@viktoriiailchuk4262 5 ай бұрын
Якщо батьки проживали в цивільному шлюбі, як тоді?
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi 5 ай бұрын
Немає значення офіційний шлюб, чи цивільний. Якщо батько дитини вказаний у свідоцтві про народження дитини - аліменти можна (і потрібно) стягувати. Матимете бажання поспілкуватися грунтовніше, пишіть - viber: 097 38 58 658.
@johnnysins5849
@johnnysins5849 8 ай бұрын
Як для України занадто круто 20000
@tanyaleo404
@tanyaleo404 10 ай бұрын
А якщо чоловік працює за кордоном,а сплачує 1800,як непрцюючий в Україні,то варто щось робити чи нічого не допоможе.
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi 10 ай бұрын
Доброго дня. Якщо батько дитини сплачує 1800 грн., очевидно аліменти стягувалися або у твердій сумі, або фіксовано 50% від прожиткового мінімуму дитини відповідного віку. У вашому випадку слід або збільшувати розмір аліментів, або змінювати вид стягнення, просити стягнути не тверду суму, а відсоток від доходу. В такому випадку виконавча буде нараховувати аліменти виходячи з середньої зарплати по регіону. Станом на сьогодні, залежно від того де зареєстрований батько дитини, сума аліментів буде порядку 3-4 тисяч гривень у місяць, можливо більше. Щоб сказати щось конкретніше у справі, мені слід перечитати рішення суду, та поспілкуватися з вами. Матимете бажання проконсультуватися грунтовніше, пишіть: viber: 097 38 58 658.
@user-kz1jy7yq1s
@user-kz1jy7yq1s Жыл бұрын
Добрий день, якщо колишня дружина хоче подати на аліменти через 7 років після розлучення
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi Жыл бұрын
Доброго дня. Це немає ніякого значення. Колишня дружина може подати на аліменти і через 15 років після розлучення. Аліменти все одно стягнуть. Інша справа у якому розмірі. Захочете поспілкуватися грунтовніше, пишіть - viber: 097 38 58 658.
@destroy8888
@destroy8888 Жыл бұрын
Якщо батько навчається?
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi Жыл бұрын
В такому випадку аліменти будуть стягуватися зі стипендії та/або інших офіційних доходів.
@martad.9708
@martad.9708 Жыл бұрын
Доброго дня, підкажіть будь ласка, чоловік не сплачує вже 1 рік аліменти, виконавець зробила всі арешти і обмеження, відправила платіжки на списання коштів, 20% штраф в справі винесений, він перебуває в центрі зайнятості, виконавець відправила туди постанову на відрахування, на рахунках в нього кошти відсутні, нерухомості і т. д. на ньому не має(все продумав), як бути в даній ситуації, що ще має зробити виконавець?
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi Жыл бұрын
Доброго дня. До виконавця у даній ситуації питань немає. Як варіант можна подати заяву в поліцію про притягнення боржника до відповідальності за ухилення від сплати аліментів. У в´язницю відразу не посадять, але великий штраф чи громадські роботи отримає, а при рецидиві, можливий реальний строк. Хоча цей варіант можна буде застосувати, після того, як він зніметься з обліку в центрі зайнятості. Взагалі, будь-які варіанти примусу щодо стягнення аліментів можливо застосовувати, якщо батько дитини має доходи/майно/неофіційні доходи, або якщо зараз доходів/майна немає, але в майбутньому скажімо боржник може отримати спадщину після смерті своїх батьків (на яку може бути накладено арешт та стягнення). Якщо майна і доходів у людини немає і немає перспектив їх отримання у майбутньому, то будь-які заходи щодо стягнення аліментів - безперспективні.
@martad.9708
@martad.9708 Жыл бұрын
@@ukryrposlugi Дякую за відповідь, виконавець знаходиться в Броварах, я у Львові, написала мені на вайбер, що прийняла ці заходи, на словах, чи потрібно, щоб вона скинула фото цих її дій, чи можна довіряти словам? Чи можливо поміняти виконавця, щоб був зі Львова?
@user-so9cn6iq2f
@user-so9cn6iq2f Жыл бұрын
Доброго дня, підкажіть будь ласка як визначається сума середньої заробітної плати по регіону для розрахунку розміру аліментів під час війни ?
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi Жыл бұрын
Доброго дня. Сума середньої заробітної плати по регіону для розрахунку розміру аліментів під час війни визначається відповідно до «Порядку обчислення середньої заробітної плати», що затверджений Постановою КМУ від 8 лютого 1995 р. N 100 у редакції від 29.04.2022. Щодо конкретних формул і розрахунків - наводити їх тут немає можливості, оскільки приклади розрахунків та пояснень до них займуть кілька сторінок тексту. У мережі достатньо інформації на цю тему.
@nadinnadin6871
@nadinnadin6871 Жыл бұрын
А что по поводу документа который продлевает в военное ремонте на 4 месяца??? Т.е. после 10 месяцев уже не имеешь права подать...опоздал. Почему все молчат.
@user-ub4wo2wc1n
@user-ub4wo2wc1n Жыл бұрын
Підкажіть будь ласка. На підставі усної домовленості, Я оплачую неофіційно на банківську карту колишньої дружини аліменти. В призначенні платежу вказую суму та період аліментів. Чи буде це доказом в суді, що я сплачував аліменти, якщо мати дітей подасть на аліменти за минулий період, що ніби вона не отримувала від мене аліментів офіційно?
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi Жыл бұрын
Доброго дня. Якщо ви вказували лише суму та період без зазначення, що це аліменти на дитину/дітей, то у суду можуть виникнути питання. Якщо ж у призначенні платежу було вказано, що це саме аліменти за відповідний період, питань виникнути не повинно, і це однозначно буде доказом того, що ви належним чином піклувалися про дитину/дітей сплачуючи аліменти до початку судової справи про стягнення аліментів.
@user-ib2vh2uz4p
@user-ib2vh2uz4p Жыл бұрын
Підкажіть будь ласка,якщо буде документ з суду про стягнення боргу А працюю неофіційно яким чином буде утримання
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi Жыл бұрын
Доброго вечора. Якщо у вас немає офіційних доходів - накладуть стягнення на майно. Якщо у вас немає майна і не буде офіційних доходів, переживати вам нічого. Єдиний неприємний момент, якщо сума боргу велика, і ви при цьому часто виїзджаєте за межі України, кредитор може ініціювати заборону виїзду за кордон, але зараз такі заборони явище не масове, крім того це судова справа, і завжди є шанс відбитися від позову. Через кілька років, якщо з вас не стягнуть боргу, у вас будуть непогані шанси закрити своє питання сплативши кредитору символічну суму. Захочете поспілкуватися ґрунтовніше, або потрібна буде допомогу у підготовці документів, звертайтеся: тел/viber: 097 38 58 658.
@Clark_-_Kent
@Clark_-_Kent Жыл бұрын
А якщо матір хотіла виїхати за кордон, при цьому батько блокує буль який дозвіл. Аргументуючи тим що це його спільна дитина. Але водночас, не цікавиться її життям, не допомагає коли є в цьому необхідність. Приклад, навіть ні одного дзвінка за рік. Лише на день народження дочки, але після нагадування матері відповідає, я вже бухий.
@Clark_-_Kent
@Clark_-_Kent Жыл бұрын
При цьому, про матеріальну допомогу дитині мови бути не може. Вона повністю на забезпечені матері, а батько просто ігнорує потреби і постійно говорить що в нього немає коштів
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi Жыл бұрын
Доброго дня. Те що ви описуєте - безумовно підстава для позбавлення батьківських прав. Було б добре, якби ще існувала заборгованість по сплаті аліментів. Орган опіки при наданні висновку про позбавлення батьківських прав, і суд при винесенні рішення дуже звертають на це увагу. Буде потреба у детальній консультації, або потрібно буде підготувати документи - звертайтеся: тел./viber: 097 38 58 658.
@AlexiAlex47
@AlexiAlex47 Жыл бұрын
Такие банки нужно аннулировать!!!
@sheriff9327
@sheriff9327 Жыл бұрын
Підкажіть з військових як получають винагороду 100тис грн вираховують аліменти?????
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi Жыл бұрын
Доброго дня. Так. З військових, які отримують великі суми виплат, також стягують аліменти. Єдиний момент, що якщо у рішенні суду зазначено, що стягується тверда сума, то стягується саме ця сума, яка зазначена у рішенні, скажімо 2000 грн. Якщо ж аліменти стягуються у частині від доходу, то на 1 дитину аліменти зазвичай складають ¼ від доходу військового, що складе 25 тис. грн. у місяць. Чоловіки у такій ситуації можуть подавати позов до суду про зміну виду стягнення аліментів, і просити змінити аліменти з частини доходу, на тверду суму, але для цього потрібні вагомі підстави.
@sheriff9327
@sheriff9327 Жыл бұрын
@@ukryrposlugi дякую
@sheriff9327
@sheriff9327 Жыл бұрын
@@ukryrposlugi я сьогодні спілкувався з своїми Побратимами з іншої військової частини і з них не стягують кошти з винагороди 100 тис грн , тільки з зп 25 відсотків
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi Жыл бұрын
Аліменти стягують з заробітної плати з доплат, надбавок і т.п. Якщо аліменти не стягують з якоїсь суми коштів, то бухгалтерія проводить цю суму так, що вона не підпадає під дію переліку, в якому вказані види доходів, з яких стягуються аліменти - Переліку видів доходів, які враховуються при визначенні розміру аліментів на одного з подружжя, дітей, батьків, інших осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 лютого 1993 року № 146.
@user-kw8go1tn1k
@user-kw8go1tn1k Жыл бұрын
Анархия мать порядка
@user-fo2ih2wz4i
@user-fo2ih2wz4i Жыл бұрын
Якщо я користуюсь власними грошима,так як хочу,то банк заблокує мені картку? Ви що може і ліміт на кожний день меня встановите? Нічого собі чого!!!
@carlos642
@carlos642 Жыл бұрын
у мене минулого року в січні минулого року прийняли спадкову справу і вже оформили спадщину в реєстрі, в липні минулого року вже минуло 6 місяців, чи можете ви мені видати свідоцтво про право на спадщину? І ще питання, що я успадкував, банківські рахунки чи будинок чи 2 разом, чи потрібне свідоцтво про спадщину? чи на момент прийняття спадщини в документі вказано що саме успадковується?
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi Жыл бұрын
Доброго дня. Свідоцтво про право на спадщину видає нотаріус, який відкривав вашу спадкову справу, я б радив всі питання щодо оформлення спадщини адресувати йому. Щодо того, що саме успадковується, то у свідоцтві на спадщину зазначається, яке майно ви успадкували.
@caksa372
@caksa372 Жыл бұрын
Банк по любому ппытается человека нае.ать, это не секрет, это сущность банковской системы.
@user-zx4rz4kq8n
@user-zx4rz4kq8n Жыл бұрын
Якщо є рішення суду - знімуть
@user-yj7qn3et2p
@user-yj7qn3et2p Жыл бұрын
Та вони і без рішення суду спишуть. Тут ікається тим, хто повірив, що монобанк то не приват. Одна шайка-лійка і навіть типу націоналізація привату нічого не змінила.
@Xaan1988
@Xaan1988 Жыл бұрын
@@user-yj7qn3et2p при чому тут шайка, ви хоч раз мали досвід роботи з банківською системою ? Це не те що якась там баба Клава не хоче давати гроші. Є певні алгоритми роботи системи вона по них і працює.
@user-yj7qn3et2p
@user-yj7qn3et2p Жыл бұрын
@@Xaan1988 У этих двух банков одни и те же основатели, структура и, соответственно методы работы.
@user-ti9wh3ss7e
@user-ti9wh3ss7e Жыл бұрын
Добре,коли віджимав порошок банк,зрозумів що грати з державою не можна!!!
@TamillaYasyr
@TamillaYasyr Жыл бұрын
они имеют право?
@Xaan1988
@Xaan1988 Жыл бұрын
А в чем проблема? если у тебя задолженность оплати её или будет списана автоматически. Имеют полное право т.к. по факту ты берёшь кредит который обязан оплатить
@user-yj7qn3et2p
@user-yj7qn3et2p Жыл бұрын
@@Xaan1988 И никакой войны у нас нету, все предприятия работают в полную силу и зарплату платят в полном объеме? Вообще то существует такое понятие как форс-мажор. Держава кинула какую то копейку, чтобы человек с голоду не сдох, а приват-монобанк эти деньги забрали - сдыхай спокойно, дорогой товарищь, не дергайся. И самое главное, что такие художества сходят им с рук, даже после того, как приват вроде как бы национализировали.
@user-yj7qn3et2p
@user-yj7qn3et2p Жыл бұрын
Они пользуются тем, что отстаивать свое право в суде вам будет стоить еще дороже. Вот если бы держава одновременно с мобилизацией объявила форсмажор и жестко наказывала тех, кто для своих клиентов форсмажор не признает, тогда бы не было таких "художников".
@Xaan1988
@Xaan1988 Жыл бұрын
@@user-yj7qn3et2p при чем одно к другому? Есть возможность взять кредит он и остался, даже во время войны ты его можешь взять и пользоваться, ну будь добр оплати в срок, не хочешь не бери, списывать с тебя не будет если нет кредита. Или некого тарифа по которому есть ежемесячное списание. Выглядит как-то странно, хочу кредит и хочу материальную помощь от государства. Банки так же выплачивают зарплату сотрудникам и соответсвенно есть рабочие места даже и в такое военное время.
@user-yj7qn3et2p
@user-yj7qn3et2p Жыл бұрын
@@Xaan1988 Не нужно передергивать. Речь о кредите, который был взят до войны, когда производства работали и выплачивали работникам стабильную зарплату. Кредит берется не для того, чтобы хранить в кубышке и деньги были вложены, например, в ремонт недвижимости, находящейся под оккупацией или в ту, где живет семья заемщика. И денег у заемщика сейчас нет, и взять неоткуда, плюс приват-монобанк банк накручивает много сотен штрафных % (суммы задолженности за год вырастают на порядок) и отнимает последний кусок хлеба, если держава или какой добрый дядя решили его передать через эти банки. Почитай на досуге, что такое форс-мажор и не неси бред.
@user-jy2mz2ky2e
@user-jy2mz2ky2e Жыл бұрын
Благодарю за информацию и за заботу о людях!!!!!😘🥰❤🤝👍
@user-so9lz5ni2u
@user-so9lz5ni2u Жыл бұрын
Доброго дня, потрібна допомога. Як з вами зв'язатись?
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi Жыл бұрын
Доброго дня. Напишіть на viber: 097 38 58 658. Консультації платні.
@multi7848
@multi7848 Жыл бұрын
нащо мені заводити дітей якщо такий високий рівень розлучень а чоловіки не мають прав на своїх дітей а лише обов'язки?
@AaaBbb-eo2gt
@AaaBbb-eo2gt 2 жыл бұрын
Як бути коли на даний час спадкоємець знаходиться за кордоном і немає змоги приїхати в україну і подати заяву нотаріусу на вступлення в права спадщини Термін півроку закінчується 15 вересня.
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi Жыл бұрын
Доброго дня. Звернутися в українське консульство/посольство, де оформити заяву про вступ у спадщину, або звернутися до компетентного нотаріуса у країні перебування, щодо оформлення заяви на вступ у спадщину та надіслання цієї заяви до українських органів нотаріату.
@Dim768
@Dim768 2 жыл бұрын
Цей закон стосується тих авто які була давно в Україні і не розмитнені(євробляхи)скажем 2017 року завезені
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi Жыл бұрын
Доброго дня. На жаль, ні.
@ykr363
@ykr363 2 жыл бұрын
У мене банк відмовляється від розблокування рахунку, так що цей закон не діє на них ним все одно на цей закон
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi Жыл бұрын
Доброго дня. Щоб сказати чому банк відмовляється розблокувати рахунок, і як вирішити це питання, мені слід переглянути документи у справі (з суду та виконавчої) та поспілкуватися з вами, оскільки зазвичай у таких справах багато різних обставин, які потрібно врахувати. Матимете бажання поспілкуватися детальніше, напишіть на viber: 097 38 58 658. Консультації платні.
@user-iv4fg7od2e
@user-iv4fg7od2e 2 жыл бұрын
Здравствуйте ,маю заборгованість 8 тис грн по аліментах ,три місяці назад суд присудив 12 тис грн пеню за прострочьку ,( із них виплатив тільки 1000 грн ,потім почалася війна) сьогодні в дії побачив провадження що 4 квітня розгляд справи по пені ,мені можуть другий раз присудити пеню по аліментах?
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi Жыл бұрын
Доброго дня. Щоб сказати щось по вашій справі, мені слід переглянути документи та поспілкуватися з вами, оскільки зазвичай у таких справах багато різних обставин, які потрібно врахувати. Матимете бажання поспілкуватися детальніше, напишіть на viber: 097 38 58 658. Консультації платні.
@olechkaiva1977
@olechkaiva1977 2 жыл бұрын
Спасибо за информацию! А если отец ребенка зарегистрирован в одной области, но живет уже 20 лет в Киеве (а тут уровень зарплат намного выше)? Не очень справедливо получается.
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi Жыл бұрын
Доброго дня. Наші закони, вони на жаль не про справедливість.
@user-sn9ok7bt3v
@user-sn9ok7bt3v 2 жыл бұрын
Останне не зрозуміла в тюрму не посадять але.....
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi Жыл бұрын
Доброго дня. «В тюрму не посадять, але помести віником вулиці є високі шанси». Мається на увазі, що за несплату аліментів суд зазвичай присуджує винному громадські роботи (прибирання сміття на вулицях і т.п.).
@IRYNAHLADCHUK
@IRYNAHLADCHUK 2 жыл бұрын
Якій середній дохід?! А де ж беруться аліменти в 1300грн.
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi Жыл бұрын
Доброго дня. Аліменти у 1300 грн. або присуджує суд, або скажімо чоловік офіційно працює, отримуючи мінімальну зарплату, з нього у 2015 році стягнуто аліменти 700 грн. Згідно чинного законодавства на дитину від 6 до 18 років прожитковий мінімум складає 2744 грн. у місяць. Знову ж таки згідно чинного законодавства, розмір стягуваних аліментів не може бути меншим за 50% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку. 2744 ділимо на 2 = 1372 грн. (50% прожиткового мінімуму). Саме таку суму стягує виконавець. Якщо ж ви отримуєте аліменти у 1300 грн. і батько дитини офіційно не працевлаштований, тоді ви повинні поставити ці запитання виконавцю. Бажано у письмовій формі, щоб виконавець не придумував всілякі дурниці, а надав офіційну відповідь.
@user-tb4fr7zo8p
@user-tb4fr7zo8p 2 жыл бұрын
А якщо батько не регулярно сплачує аліменти употрибляє алкоголь погрожує що я нехочу щоб він бачився з дитиною..Яж не можу дитину заставити без її згоди бачитися з батьком якщо вона його боїться..
@ukryrposlugi
@ukryrposlugi Жыл бұрын
Доброго дня. Перш за все береться до уваги бажання дитини. Звісно, ніхто дитину не буде заставляти бачитися з батьком, якщо вона цього категорично не хоче. Хоча тут, якщо орган опіки буде займатися цим питанням, можуть рекомендувати провести консультації з психологом.
@user-vg7yq4hu5j
@user-vg7yq4hu5j 2 жыл бұрын
Класс