wreszcie konkret, dzieki😊 a wszedlem glownie dla Pani z miniaturki, na za wiele nie liczac😂 a tu i uroda Pani sie zgadza i content na temat, bez zapychaczy. Co raz rzadsze doswiadczenie na yt. pozdrawiam
@MagdalenaP-i4e6 ай бұрын
Świetny masaż, przeczesałam cały internet i ten filmik zawiera w sobie wszystkie esencjonalne ruchy do najefektywniejszego masażu. Po miesiącu regularnych zabiegów naprawdę widzę efekty!
@MOBEMID6 ай бұрын
W kierunku serca, czy w kierunku węzłów chłonnych, jeśli ma to być też drenaż limfy?
@emmi58856 ай бұрын
akurat ja mam cienie pod oczami. polecacie coś jeszcze na ten problem?
@oliwiabielicka17805 ай бұрын
od siebie to polecam zainteresować się takimi składnikami jak kofeina, ekstrakt z arniki górskiej, olej z nasion ogórka siewnego, witamina c, witamina e, niacynamid, bioferment z aceroli, olej z opuncji figowej, kwas hialuronowy itp. mi na cienie mi super zadziałało.
@weronikahass90538 ай бұрын
Jeszcze jakies skladniki warto miec na uwadze jezeli chodzi o pielegnacje skory pod oczami? Ewentualnie co jeszcze mozna zrobic w domu?
@ninaluzinska7 ай бұрын
u mnie dobrze sprawdzają, takie rzeczy które mam u siebie w kremie na worki pod oczami z garisell eye czyt.: olej ze słodkich ogórków, niacynamid, zieloną kawę, zieloną herbatę, masło shea, olej z ogórecznika, olej ze śliwki, ruszczyk kolczasty, arnika górska, bioferment z aceroli, witamina c czy skwalan.
@weronikahass90535 ай бұрын
@@ninaluzinska A jak one dokladnie dzialaja na obrzeki? Gdzie mozna o tym cos wiecej poczytac?
@ninaluzinska4 ай бұрын
@@weronikahass9053 polepszają mikrokrążenie, poprawiają pozbywanie się nagromadzonej limfy, obkurczają naczynka itp. ogólnie to działa na wielu poziomach. najlepiej wejść np. na verdelove i tam sprawdzić cały skład podany bo tam masz wszystko opisane jak działa.
@ninaluzinska3 ай бұрын
@@weronikahass9053 najlepiej wejść sobie na stronę producenta, bo tam jest wszystko podane jak na dłoni. poza tym masz tam całe inci kremu i jak je skopiujesz i wkleisz przykładowo na lupie kosmetycznej to każdy składnik masz wyjaśniony od a do z :)
@ninaluzinska2 ай бұрын
@@weronikahass9053 są tam składniki poprawiające mikrokrążenie, drenujące i detoksykujące, napinające i ujędrniające skórę, nawilżające i regenerujące, wzmacniające naczynia krwionośne i włosowate i spowalniające procesy starzenia.
@Fusssan8 ай бұрын
Bardzo przyjemnie się słuchało, dużo ciekawych informacji :) Pozostaje tylko wprowadzać w życie... 🙃
@KrzysztofPoros8 ай бұрын
Fajny program lubie dbać o siebie stosować kosmetyki drażni mnie to że mężczyźni o siebie nie dbają
@annaskoczen24818 ай бұрын
Super rozmowa! Motywuje do zmian😊
@andrzejstanczak21849 ай бұрын
Debilizm
@karolinakozmin12749 ай бұрын
Super podcast! Bardzo merytorycznie ❤
@WeronikaDC9 ай бұрын
Ciekawy podcast!
@nattie41279 ай бұрын
i oglądanie skonczylo sie po 11 minucie.. dramat
@bozena69 ай бұрын
Nie widać efektów na młodej skórze niech pokażą kobiety po 40 stce,efekty .
@filipmijalski8818 Жыл бұрын
Napisy za szybko jak jestem pijany to muszę cofnąć filmik
@margot9305 Жыл бұрын
Używam szczotki od 3 miesięcy i to jak wyprowadziłam nogi po okresie wakacyjnej rozpusty to to jest hit :) Każdemu teraz polecam. U mnie bańki się nie sprawdzają, bo zaraz mam problemy z naczynkami. Tutaj reguluję sobie nacisk szczotki i wiem gdzie mogę przycisnąć a gdzie nie bardzo. Wydaje mi się, że najlepsza kolejność to: 1. Kąpiel 2. Peeling 3. Szczotkowanie na sucho 4. Pielęgnacja i u mnie to nolicell na cellulit.
@agnieszkap-ska5742 Жыл бұрын
Jak ma sie uzywanie tonikow do tego, ze skora potrafi sama przywrocic prawidlowe pH do pol godziny po myciu? Czy jesli ktos nie uzywa toniku to nie moze nakladac kosmetykow bezposrednio po umyciu buzi? Musi czekac te pol godziny?
@purlespolska5654 Жыл бұрын
Pół godziny to bardzo szacunkowy czas. Będzie się różnił od rodzaju i obecnego stanu skóry, wieku, rodzaju środka do oczyszczania (niektóre drastycznie podwyższają pH, inne mniej) i wielu innych. A jednak ten czas na przywrócenie pH jest istotny, bo im dłużej zachowujemy 'złe' pH na skórze, tym m.in. większe szanse na rozwój ma szkodliwa mikrobiota. Sprawa jednak jest bardziej skomplikowana, niż się wydaje, bo niektórzy naturalnie mają dosyć niskie pH skóry i używają produktów do mycia o fizjologicznym pH (te na bazie mydła są mocno zasadowe). W takim przypadku używanie toniku nie będzie konieczne, aczkolwiek odpowiednio dobrany niesie wiele dodatkowych korzyści dla skóry przez dodatek np. kwasów lub substancji nawilżających 🙂
@agnieszkap-ska5742 Жыл бұрын
@@purlespolska5654 Bardzo dziekuje za odpowiedz :)
Przy AZS występuje zaburzenie funkcjonowania bariery ochronnej skóry, przez co wykazuje się ona większą wrażliwością, często występuje stan zapalny. W przypadku AZS stosując szczotkowanie bardzo łatwo jest pogorszyć stan skóry i pogłębić problem.
@sylwiaadas54417 ай бұрын
Dlaczego nie można szczotkować przy żylakach?
@kingawojcik49373 жыл бұрын
Uwielbiam retinol 140 od Purles
@bellitasalonisklepfryzjers30623 жыл бұрын
Super! Uwielbiamy wasze produkty :)
@justynadugoecka94024 жыл бұрын
Niestety aloes lubi uczulać. Tak jest w moim przypadku.