Był zbyt dobrym człowiekiem aby męczyć się w dzisiejszym świecie
@marekzapolski2868 Жыл бұрын
strasznie Go brakuje
@sandrachwirot98 Жыл бұрын
Ja bym chciała żeby nie było żadnych zasad w internecie zasady w internecie zostały stworzone by szeżyc chaos zasady w internecie stworzyli źli ludzie ja tak uważam a wy jak uważacie
@gregpolonia Жыл бұрын
Czapki z głów . Geniusz!!!
@bogusawadrozdowska5767 Жыл бұрын
Obowiązują PRAWA AUTORSKIE .
@gabriela-vg7sg Жыл бұрын
Czy nazwę należy zastrzec w urzędzie patentowym?
@magdasz1987 Жыл бұрын
Czy ta aplikacja nazywa się teraz Spotify for Podcasters? Mam pytanie, jak dodać do odcinka intro, żeby przed kazdym odcinkiem lecialo to samo?
@mirektomanek1900 Жыл бұрын
Kurwa czemu już Cię nie ma
@damilem1 Жыл бұрын
Siema ja ze szkoły
@maciej34 Жыл бұрын
A dotyczące nagrywania gry lub robienia liva z gry czasami youtube wykrywa w grze muzykę od jakiegoś autora też trzeba ustawić na creative commons?
@CentrumCyfrowe2 жыл бұрын
Prezentacja ze spotkania: tinyurl.com/spoled-kompetencje
@CentrumCyfrowe2 жыл бұрын
Prezentacja ze spotkania: tinyurl.com/spoled-dostepnosc
@CentrumCyfrowe2 жыл бұрын
Prezentacja ze spotkania: tinyurl.com/spoled
@szynkaparmenska2 жыл бұрын
Nie ma głosu
@barryz66252 жыл бұрын
ᑭᖇOᗰOᔕᗰ
@sawomirskraban40312 жыл бұрын
Same "socjolożki"... Kolejny przykład bezrozumnego demonstrowanie emancypacji kończącej się na wniesieniu lodówki na ósme piętro... A jeśli któraś z nich zajmie się literaturą, to stanie się "literatką".... O innych aberracjach językowych - przez grzeczność - nie należy wspominać! Inklinacje do tradycyjnych wykładników żeńskości czasem budzą trudną do ukrycia wesołość...
@CentrumCyfrowe2 жыл бұрын
Dzień dobry! Zachęcamy do zapoznania się z zasadami tworzenia feminatywów w języku polskim. Polecamy opinie Rady Języka Polskiego, choć znajdą się także inne warte uwagi publikacje.
@sawomirskraban4031 Жыл бұрын
@@CentrumCyfrowe I ciekawe, jak w odsyłanych źródłach tłumaczy się zasady tworzenia feminatywów dla takich słów, jak: szpieg (szpieższka?), złoczyńca (złoczyńczyni?), chirurg (chirurżka?), rabuś (rabuśka?), naukowiec (naukowczyni?), nurek (nurkini?), marynarz (tak, marynarka!), pilot (oczywiście, że pilotka - lecz nie próbujcie tego wciskać kobietom wykonującym zawód pilota).... Socjologowie bardzo ostrożnie podchodzą do pojęć wartościujących, chociaż "socjolożki" chyba już nie mają oporów z pozaprofesjonalnym naginaniem rzeczywistości...
@renatareniteczka99802 жыл бұрын
idiotki wykonały gigantyczną pracę tylko nie wiadomo po co . No z tego to chleba nie będzie
@KatarzynaPaliwoda2 жыл бұрын
Nareszcie doczekałam się tego o czym mówiłam już 10 lat temu na swoich kursach w Wojewódzkim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi. Nareszcie nauczyciel w obecnych czasach zaczyna się posługiwać narzędziami cyfrowymi, jak onegdaj kredą. Już wówczas wiedziałam, że nie unikniemy nowoczesności, bo musimy podążać za nowinkami technologicznymi razem ze swoimi uczniami. Brawo NAUCZYCIELE!
@paulinafurtowiczkolorytwoj54662 жыл бұрын
w jaki sposób zapisać nagrany odcinek w Anchor- na swoim telefonie jako plik mp3? Nie mogę nigdzie znaleźć takiej opcji
@studiopodkast2 жыл бұрын
Wszystkie polskie podkasty można znaleźć w Katalogu Polskich Podkastów
@adrianw17312 жыл бұрын
HG - NR1 RAP W POLSCE,£299.99 ZA BLUZE - DLA MNIE PAZERNOSC,CZY TO GUCCI,HG CZY NIKE.. JEBAC RZAD!
@martynabakowska1852 жыл бұрын
O BOŻE, DZIĘKUJĘ BARDZO ZA TEN FILM
@martapotocka58622 жыл бұрын
Czy jak jessi bicza wstawił mój fanart na insta, nie oznaczył mnie i WYMAZAŁ MÓJ PODPIS, mogę go pozwać?
@FunkyRumpetroll8 ай бұрын
MI TEZ TAK ZROBIL XD
@Hannakuc552 жыл бұрын
Muszę powiedzieć, że nauczyciele zafundowali nam istne piekło podczas nauki zdalnej. Zasypywali pracami domowymi tak, że dzieci pracowały (razem z rodzinami) po 12 godzin na dobę. Siedziały po 12 godzin przy biurku przed komputerem. Lekcji wf nie mogłam realizować z dziećmi na dworze, nauczycielki zmuszały dzieci do ćwiczeń w domu. W przypadku odmowy groziły brakiem promocji do następnej klasy. Ja nie mogłam pracować bo całe dnie uczyłam dzieci i odrabiałam z nimi lekcje. Nauczycielki wprost prześcigały się w ilości zadawanych prac. Pani od polskiego zadawała 3 sążniste wypracowania tygodniowo, praca domowa z muzyki każdorazowo zajmowała 3-4 godziny. Musiałam uczyć dzieci teorii muzyki, np jak odróżniać bas od barytonu. Za nieodrobione prace stawiały bezwzględnie jedynki. Doszło do tego, że pani od polskiego potrafiła postawić 9 jedynek w ciągu 3 tygodni. Dzieci zaczęły popadać w depresję. Relacje w domu skupiały się wyłącznie wokół nieodrobionych prac. ostatecznie podjęłam decyzję o przejściu na nauczanie domowe i koszmar się skończył, dzieci uczą się 3 godziny dziennie, rozwijają pasje, skaczą codziennie w parku trampolin, grają na instrumentach, tańczą, śpiewają, po raz pierwszy dostały świadectwa z paskiem i po raz pierwszy umiały rzeczywiście materiał.
@muerte26283 жыл бұрын
SZACUN
@grazka34663 жыл бұрын
Świetnie przedstawione zagadnienie. Bardzo mi pomogło w zorganizowaniu Escape room. Dziękuję!
@escaperoomwedukacji75943 жыл бұрын
Cała przyjemność po naszej stronie :)
@bognabawolska50733 жыл бұрын
Jaka szkoda, że tak niewielu potrafi myśleć i o tym mówić -Ukłon -pozdrawiam Bogna
@tvszyszka033 жыл бұрын
Czyli jak chciałbym użyć utworu bez słów ale z prawami autorskimi i chciałbym dodać do niego swoje słowa i wrzucić ma YT to jak wybiorę licencję Creative Commons to nie mam czym się przejmować?
@gacek873 жыл бұрын
Prawdziwek
@dawidklucz8493 жыл бұрын
Nigdy nie poddawaj się-twoje słowa Robert będę miał wyryte w sercu przez całe życie
@elzulo94853 жыл бұрын
Nie tworzysz muzyki,bo rap to NIE jest muzyka.Nie jestes ani muzykiem ani tym bardziej artysta. Jestes tylko bialym ludzikiem ktory nieudolnie probuje malpowac amerykanskie malpy.
@oliwiatarkowska91203 жыл бұрын
Fajny filmik. Pozdrawiam 🥺👉👈
@pengy073 жыл бұрын
Xd
@remek78543 жыл бұрын
To jest tak debilne ze hej
@gbxgbxgbx3 жыл бұрын
Trochę to wszystko na siłę. Pani tutaj sama sobie kreuje problemy i pole do popisu, po czym to rozdmuchuje i próbuje rozwiązywać - w dodatku brakiem jakichkolwiek konkretów, skądinąd męcząco długimi, mało treściwymi monologami (aż słuchacze wzdychają w oczekiwaniu na koniec). Rozwój technologii nie może zostać zatrzymany, ani ograniczony - wiadomo. VR tak naprawdę wiele nie różni się od innych mediów które weszły do użycia w ostatnich dekadach, te same problemy się pojawiają, podobne możliwości i zagrożenia. Jeżeli ktoś się godzi na korzystanie to godzi się na zagrożenia. Gdybanie co będzie wtedy kiedy granica immersji zatrze się z rzeczywistością - to wróżenie z fusów - to nie stanie się za życia dzisiejszych nastolatków - sprawa tak odległa że aż strata czasu na dyskusję w tej chwili. Jeżeli już autorka tutaj się upiera na problemowość tej nowinki technicznej, to tak - regulacje będą odpowiedzią na ew zagrożenia kradzieży danych czy ich gromadzenia, tak jak są w tej chwili. Oczywiście kuleją one w dalszym ciągu i są niedopracowane, ale sam internet jest zjawiskiem dosyć świeżym i należy się spodziewać w najbliższej dekadzie ulepszenia praw które ograniczą np. eldorado fejsbukowe, które zapewne będą dosyć uniwersalne i przeniosą się na inne media sieciowe. Trzeba też będzie napisać w instrukcji amerykańskie "nie jedz opakowania" i "to co widzisz w okularach to nie rzeczywistość" - żeby ktoś się nie poczuł urażony jak kreskówkę zobaczy w VR. Koniec. Reszta spoczywa na użytkowniku. Niestety dla Pani autorki :) Nie wyolbrzymiajmy problemów bo tracimy czas. Ew badania medyczne są potrzebne żeby określić bezpieczny czas użytkowania dla przeciętnego człowieka, by uniknąć np. zawrotów głowy lub innych negatywnych skutków stricte medycznych, lub też zakazy dla epilepytków etc. To co zwykle. np w grach. To naprawdę nie będzie kosmos. Nie trzeba na ten temat pisać rozprawek. Jest ogólny problem z mediami i prawami je regulującymi, oraz z dezinformacją - o tym można dyskutować. Edukacja na temat dezinformacji itp. też oczywiście. VR przyszłość sama zweryfikuje i nie będzie za późno. Nie odlecimy permanentnie i nie zostaniemy zgwałceni przez VR :)
@MrDanielo7983 жыл бұрын
mam nadzieje że ktoś mi pomoże rozwiać wątpliwości czy ta licencja pozwala sprzedać moje zdjęcie/plik_3d/okładkę/szablon potencjalnemu zainteresowanemu za uznaniem autorstwa na użytek własny i może udostępnić plik dalej (komercyjny lub nie) jeżeli jest to część czegoś większego na przykład 1. tworzę model szafki 2. ktoś kupuje ten model 3. ktoś chce wykorzystać ten model na przykład do gry 4. uznaje moje autorstwo i sprzedaje sobie tą gre albo rozdaje za darmo i tak może być to użyte druga sytuacja 1. tworzę model szafki 2. ktoś kupuje ten model 3. ktoś udostępnia to w Internecie uznaje moje autorstwo i teraz wszyscy mogą mieć to za darmo a tego na przykład nie chce
@lenastepien61014 жыл бұрын
wreszcie idzie ogarnac ta licencje bo w podreczniku to tak genialnie napisali ze nikt nie wie o co chodzi
@poetapiotrrysiewski57754 жыл бұрын
381 [ Zdalna nauka ] Dwa tysiące dwudziesty rok, jesień, drugi początek szkolnego roku, nie przewidziany przez żadną ludzką ustawę , bo w Covid, nowy zarządca pisze ustawy w tym roku. W polskich szkołach klasy pojemne , takie osiem na dwanaście metrów, rządzący Covid sprawił, w dużym pomieszczeniu tylko nauczyciel, a uczniowie rozrzuceni w promieniu kilku kilometrów. Nauczyciel, wykładowca , tłumaczy, mówi do laptopa świeżo przez kuratorium pozyskanego pracownika , mówi, mówi, a ten szybki, nowoczesny, internetem do uczniowskich domów przenika.