Дуже дякую! Надзвичайно корисна і вчасна інформація. Усі пояснення, практики прості та дієві…
@ТатаЮречко8 күн бұрын
Дякую за чудові практики ❤
@StoliarchukSV22 ай бұрын
@МихаилКушпа8 ай бұрын
Потрібно скорочувати мережу закладів вищої освіти,оскільки скоротилася кількість студентів, майбутніх абітурієнтів.Створена мережа корумпованих закладів вищої освіти,які не можуть конкурувати між собою в межах одної області,не говорячи про країну. Щоб була якість освіти,потрібно вкладати кошти в матеріальну базу,розвиток викладачів. Держава створила когорту незмінних ректорів,які висилжубть роками,бояться втратити посади, гроші,владу.Тому такий спротив.
@yuramomental127010 ай бұрын
Ніяких вигод науковцям від укрупнення не буде. Ніяких вигод студентам не буде. Як не давати гроші на освіту, то від кількості студентів у коридорах нічого не покращиться. Від кількості запропонованих на вибір предметів якість освіти не покращиться. Якщо спиратися в фінансуванні освіти на грантову політику, то яка різниця, скільки студентів зареєстровано у відділі кадрів? Далекий від думки, що міністерство не знає як підняти якість освіти. От тільки його вчинки показують зовсім інше: щоб від корови отримати більше користі, її треба менше годувати і частіше доїти
@АнастасяСкачова11 ай бұрын
непогане відео, корисне
@marramirra891 Жыл бұрын
Дуже цікава лекція
@tamarapichyk8803 Жыл бұрын
ти взагалi розумiеш що ти створюеш електронний концтабiр?
@tamarapichyk8803 Жыл бұрын
шкура, ви перетворили мое приватне життя на ЖАХ виродки хто буде вiдповiдати за те ща такi як ви натворили?
@tamarapichyk8803 Жыл бұрын
чого ти не росскажеш як пiдключаючи до людини штучний iнтелект транслюють реалiтi шоу? як використовують для сексу?
@НауковийХелпер Жыл бұрын
чи можна отримати посилання на файл АI evidence docs? спікер казав, що поширить посилання
@Progresylni Жыл бұрын
В описі до відео є покликання на презентацію спікера і там є AI evidence docs, перевірте будь ласка.
@lubasavchyn8619 Жыл бұрын
командні домашні завдання це мега ефективно для прокачки комунікаційних skills майбутніх фахівців працює на 200%, дякую Олесю Добосевичу, Беру в роботу!!
@miko_kryvoviaz Жыл бұрын
Як цікаво та доступно!!!! Дуже дякую!!!
@larisanozhovnik1664 Жыл бұрын
Доброго дня, Олексій. Маю запитання щодо статистики на слайді (час-5:49), де зазначено, 75% компаній заборонять ChatGPT. Це означає, що зазначені компанії готові втратити конкурентну перевагу, яка забезпечується швидкістю виконання рутинних завдань, які виконує ШІ. Ви мали на увазу саме таку інтерпретацію?
@ladyt1661 Жыл бұрын
Around 4 in 5 companies deem AI to be a top priority in their business strategy (Forbes)
@СвітланаФурман-й8г Жыл бұрын
Дуже багато всього цікавого.
@ЮрийК-ь2х Жыл бұрын
Виклад змісту ... повинен бути ... з чіткими формулюваннями, які виключають двозначне та неправильне розуміння інформації; мова тексту - виразною, лаконічною і відповідати нормам літературної мови. ...До мовної надмірності слід віднести і вживання без потреби чужомовних слів, які дублюють українські і тим самим невиправдано ускладнюють вислів. Навіщо, наприклад, говорити "нічого екстраординарного", коли можна сказати "нічого особливого"; замість ординарний - звичайний, індиферентне - байдуже, ігнорувати - не помічати, лімітувати - обмежувати, орієнтовно - приблизно, функціонувати - діяти, диверсифікація - різноманітність, детермінувати -визначати, апробація - перевірка, креативний - творчий та ін... (С) «Методологія педагогічного дослідження» Тверезовська Н.Т., Сидоренко В.К.
@ПетроЛівак-н7т Жыл бұрын
Вітаю усіх причетних до марафону в конексті Штучного інтелекту! Всім добра, успіхів і миру!
@ІванІванов-к4е Жыл бұрын
😂😂😂по Украіні інформація по зп для бакалавлів.магістрів та к.н просто повна маячня..не професійно мяко кажучи таку інфу давати
@valentynakhmylievska8108 Жыл бұрын
додайте будь-ласка лінки на ресурси які Ви зазначили наприкінці лекції
@МаринаЄлісєєва Жыл бұрын
Дякую за корисну та змістовну інформацію! Спікер на 100% розкрив тему просто та зрозуміло. Багато цікавих та практичних кейсів, які можна використати. Гадаю через певний час для пригадання деяких нюансів буду ще повертатися до цього відео.
@МаринаЄлісєєва Жыл бұрын
Дякую за реально корисний матеріал! Тема на 100% розкрита спікером. Дуже багато практичних кейсів, які можна використати у власній роботі. На данний момент для мене найкращий спікер. Той випадок, коли до перегляду лекції повертаються через певний час для пригадання якихось моментів.
@МаринаЄлісєєва Жыл бұрын
Тема не відповідає доповіді. Більшість часу спікер просто піарить себе, університет та неперевершену програму, яку вони запустили цьогоріч. Мабуть, курс та програма дійсно потрібні та потужні, проте хотілося почути інше: практичні кейси із використання ШІ в розробці навчальних курсів.
@svitlana9539 Жыл бұрын
Дуже цікаво, змістовно
@tamarapichyk8803 Жыл бұрын
люди розумiють що ви творите з життям? хто вам давав право порушувати приватне життя пiдключаючи штучний iнтелект та транслювати приване як реалiтi шоу? ва ВСIХ ЖДЕ ТЮРЬМА
@milkovska3829 Жыл бұрын
Печерна людина, зроз
@OleksiiDL Жыл бұрын
Цікаві приклади, але 20 у.е./місяць для українського викладача зо підписку на 4,0 .....
@ingasiv Жыл бұрын
Дякую за цікаву інформацію та чудових спікерів!
@ingasiv Жыл бұрын
👏
@olenastepanenko1270 Жыл бұрын
Дякую за корисну інформацію!
@larisanozhovnik1664 Жыл бұрын
Дякую пане, Артеме, за провокативну і дискусійну доповідь. Оскільки маю інсадерську інформацію з вашої теми, можу стверджувати, що 80-85% доцентів, професорів і академіків і 95+% аспіранів купують статті в Скопус і у Web of Science, бо інтелектуально вони не спроможні їх написати і не володіють англійською на рівні В2, як вимагається. При цьому, вони активно виступають за академічну доброчесність, карають студентів за плагіат, гучно заявляють про свої досягнення у справі карання студентів з трибун. Не здивуюся, якщо і в НАЗЯВО знайдуться експерти, які покращують свої наукові портфоліо у такий спосіб купуючи замовні статті) Мій висновок буде так само провокативним і дискусійним: в Україні чомусь дуже легко стати "науківцем", велика частина наших доцентів і професорів є карєристами, для яких наука - це "какая разница?". Ваші пропозиції щодо змін в законодавстві, чи регулюванні не підвищать рівень інтелекту таких "науківців") Спочатку має існувати система селекції у вищах, прозоре і не заангажоване тестування рівня IQ, робоча і ефективна система поетапного навчання академічних навичок. В цілому, має змінитися освітня парадигма "тренування памяті" на "ровиток мислення", бо мислячому науково-педагогічному працівникові/працівниці не потрібно купувати статті, бо вони самостійно їх можуть виконати. Додам, що ситуація із написанням грантових заявок ще більш загадкова) Але, це вже інша історія)
Господи, дякую за остання запитання!!! Війна в УКРАЇНІ. Університети працюють. ЯКА МОЖЛИВІСТЬ? НЕ ПОТРІБНО ЦЕ РОБИТИ ПІД ЧАС ВІЙНИ, НЕ ПОТРІБНО!!!! О ГОСПОДЬ, та про яку КРАЇНУ ВИ КАЖЕТЕ???? ПАНЕ ВІННИЦЬКИЙ , ви забуваєтесь. Немає можливості. Немає. УКРАЇНСЬКІ освітяни не роботи. КОРУПЦІЯ - це основна перешкода до входу України в родину Європейської спільноти, власне в ЄС.
@nataliamatkovska1636 Жыл бұрын
ВИДИ ВСІХ ДІЯЛЬНОСТЕЙ АВТОМАТИЧНО ВКЛЮЧЕНІ В НАВАНТАЖЕННЯ І ФІКСУЮТЬСЯ В Індивідуальному плані. Про що ви говорите, пане Вінницький???? Про всі види діяльностей викладачі ЗВІТУЮТЬ кожен рік. НАУКОВА, НАВЧАЛЬНО- МЕТОДИЧНА, ОРГАНІЗАЦІЙНА. Це все викладачі виконують і звітують. А чому не можна БОГОМОЛЬЦЯ з КПІ З''Єднати? Вони ж напроти знаходяться. Тоді МОН об'єднаємо з цирком яких неподалік. А чому ні. Дуже класна ідея, а насправді абсурдна, така ж сама про яку говорив пан Вінницький. "ПОСПІШАЙТЕ, АЛЕ ПОВІЛЬНО", пане Вінницький та представники з МОН, якість вашої робити також повинна бути. Не забувайте про ВІЙНУ.
@nataliamatkovska1636 Жыл бұрын
У нас просто може не бути УКРАЇНИ, запам'ятайте. У нас є проблема у МОН. Ми про це говоримо. МОН не чує освітянську спільноту. Останні коментарі пана Вінницького і образа співрозмовника - це неприпустимі речі. Вибачте мені, ПАН ВІННИЦЬКИЙ. Стосовно Академічної доброчесності, пане Вінницький ви забулись проговорити про Проєкт сприяння академічної доброчесності який підтримується Американською Радою, які є основними і які є ключовими в розвитку і впровадження, навчання освітянської спільноти Академічної доброчесності. На якийсь текст ви не вийдете, бо ви забули про головне...... Нескромні ви а не інноваційними. Перепрошую!!! Вибачте мені, пане Вінницький, співробітник МОН і власне співробітники МОН.
@nataliamatkovska1636 Жыл бұрын
НЕ ЗНАЮ, АБО НЕ ХОЧУ, пане ВІнницький, перепрошую, ви не коментуєте, що злочинно вирвали з законодавства.
@nataliamatkovska1636 Жыл бұрын
Там 2 роки після того було. 2 року.
@nataliamatkovska1636 Жыл бұрын
Знову і знову. з повагою до ВАС пан Вінницький. Я поважаю вас, за ваш величезний досвід. В Кембриджі не було війни.
@nataliamatkovska1636 Жыл бұрын
В Кембриджі не було війни
@nataliamatkovska1636 Жыл бұрын
Я ставлю ВАМ виклик, нескромний Михайло Вінницький, поверніть можливість продовжити терміни ті що ввели у 2022 розі і забрали у 2023 19 травня. Все ж таки зануртесь у проблему, зніміть "рожеві окуляри законотворення і небожителя" - Війна в країні - це найважливіша причина того, чому потрібно ЗУПИНИТИСЬ ВАМ і подумати!!!!
@nataliamatkovska1636 Жыл бұрын
Дякую команді "Прогресильні" за вашу роботу. У Михайла Вінницьгого корона на голові, він і його колеги з МОН забули про ковід і про війну. А війну просто викреслили - її не існує. Я розумію і десь в чомусь погоджуюсь, що потрібно продовжувати розпочате. Але, УКРАЇНА не має ресурсів таких як Європейська країни, США та Канада, в Україні на разі ВІЙНА. Ще раз повторю ВІЙНА. Все ж таки МОН і співробітники мусять включити здоровий глузд. Якщо б не війна. "Ми бачимо, Ми все бачимо." Українці і освітяни теж багато усвідомлюють та бачать. З усією повагою До пана Вінницького, дуже поважна і освідчена людина, але чомусь на разі відірвана від реальності України. "Отак". Освіта не вийшла з кризи - зніміть рожеві окуляри. Освітяни тягнули все на своїх плечах..... Мені соромно за вас, колеги з МОН. Соромно. Який мільйон доларів під час війни. Не буде України - не буде кому працювати. Прилетить ракета і все знищить в одну мить. Мільйон доларів на ППО, на ЗСУ. Вибачте, буду відвертою. Насправді освітяни дуже ображені на МОН, але МОН це МОН, а робота, то робота. Міністерства, Міністерства..... Відтермінуйте зміни на після війни. Розумні люди, талановиті ідуть проти освітян, через створення надважких умов у викликах військового часу. Я перепрошую. "Забудьте про зраду і конспірацію" - а ви відтермінуйте важливі зміни під час військового стану. Стандарти оновлені - це велика робота. Термін дії мусить бути подовжений. Дайте час. Максимум до завершення війни. Не беріть на себе гріха, люди. Освітяни не роботи. Не роботи. "Перестаньте, Не думайте" Ви забуваєте, що під час війни - ваші методи і є шокової терапії. Нарешті. Дякую. О Господи, Прогресивні, ви Боги!!! Дякую!!! Дякую За ЗАПИТАННЯ!!! Під час війни дозволили. Чому змінили. Було 2 роки. Ви помиляєтесь. Змінюйте. Не живіть з тим що не так. Немає логіки. ЇЇ немає ВІЙНА. ВІЙНА В УКРАЇНІ!!! Ви не в УКРАЇНІ живете. До цього був карантин. Ви забули про все, пане ВІННИЦЬКИЙ!!! Я ХОЧУ ЩОБ УКРАЇНА ПЕРЕМОГЛА. Я ХОЧУ ЩОБ УКРАЇНЦІ НЕ ПОМИРАЛИ. ВИ ЗАБУВАЄТЕСЬ ПРО ГОЛОВНЕ. ВСЕ ПРАВИЛЬНО. ВИ ЗАБУЛИ ПРО ВІЙНУ!!!!! Я НЕ ПЛАНУВАЛА ВІЙНУ. НЕЕЕЕЕЕЕ ПЛАНУВАЛА, пан ВІННИЦЬКИЙ, "КАТИ з МОН"
@IK-sj6ij Жыл бұрын
Зрозуміло... "Бюджет не ризиновий", гідна зарплатня тільки для депутатів та держпосадовців. Освіта та наука нікому не потрібні. Але не забуваємо готуватися до перевірок - якщо всі паперці встигнемо зробити вчасно та гідно звітувати, може залишиться трохи часу на підготовку лекцій для студентів... Отже, працюємо і далі цілодобово на 200 дол. на місяць, панове попелюшки від науки!