Пікірлер
@user-ty2ji8cx7m
@user-ty2ji8cx7m 26 күн бұрын
Так і не зрозумів що саме має робити щебінь і пісок на дні фундамента. Що може статися якщо його там не буде?
@ale-sta
@ale-sta 26 күн бұрын
Все просто. Щебінь та пісок мають високий коєфійієнт фільтрації, тому коли потрапить велика кількість вологи саме щебінь та пісок змістять вологу нижче рівня фундаменту + не забувайте, що ущільненій пісок та щебінь мають значно вищу несучу здатність ніж будь який грунт!
@user-ze3xr2ll9e
@user-ze3xr2ll9e Ай бұрын
а ще величезний плюс - він твердіший за воду в 100000 разів
@ale-sta
@ale-sta Ай бұрын
😂
@user-ze3xr2ll9e
@user-ze3xr2ll9e Ай бұрын
А армування просто дно, нащо ті каркаси, просто насипте туди арматури, вона ляже на дно, бо зверху "непотрібна" і все в ажурі
@ale-sta
@ale-sta Ай бұрын
Звістно "дно" ми ж не крадемо у людий кошти на бетоні та арматурі. Питання, що до армування краще завтати конструктору або звернутися до відповідних нормативних стандартів враховуючи геологію та конструктивни особливості того чи іншого будинку.
@user-ze3xr2ll9e
@user-ze3xr2ll9e Ай бұрын
"класичні " методи, хто їх вигадав, бляха - це просто жах, насипати щебеню з піском, потім прикрасити плівкою і потім чорт-зна яким бетоном залити, з нормального бетону вода не виходить, в тій кількості щоб клас понизити
@ale-sta
@ale-sta Ай бұрын
kzbin.info/www/bejne/nZSphpahZc5_e6csi=LIw5goF0TmukoDzE ось відео з нашим бетоном котрий видно після роботи. Я вибачаюсь але я не потребую ваших порад та між іншим наша компанія надає гарантію на усі роботи ОФІЦІЙНО З 2010 РОКУ!
@user-ze3xr2ll9e
@user-ze3xr2ll9e Ай бұрын
це не поради, просто цікаво, а в проєкті вказано, що треба плівку покласти?, чи на ходу придумали, чи в інтернеті - "усі так роблять"?
@ale-sta
@ale-sta Ай бұрын
@@user-ze3xr2ll9e Проблема у тому, що дуже багато людей не мають коштів на типовий проект, геогогію та адаптацію. Питання не в плівці, якщо у вас дорога опалубка з фанери то звісно плівка не потрібна + це ж не пакетик а плівка 200 щільності, тобто по ній можна ходити та йорзати в ході робіт. В економ сигменті будівництва використовується сухостій для опалубки, тобто сухе дерево, котре висмоктує усю вологу з бетону яка в ньому має бути в достатній кількості для адекватної хімічної реакції бо марка бетону при втраті вологи може перетворитися на сміття особливо в перші години, втрата мічності може бути катострафічною. Звичайно якщо ви використовуєте бетон з над низьким показником пластичності та рухливості він ніколи не втратить вологу але в такому бетоні частіще зустрічаються пустоти та проблеми з набором мічності. Рідкі бетони обов язково треба оберігати від втрати вологи!!!
@user-ze3xr2ll9e
@user-ze3xr2ll9e Ай бұрын
яка волога з бетону буде тікати?, чи це якийсь гімнобетон залитий водою для зручності вкладання?
@ale-sta
@ale-sta Ай бұрын
Цей "гівнобетон" має пластичність П4! Ваше питання виглядає як твердження, якщо ви не розумієте фундаментальних речей та не маєте відповідної освіти та доказів ваших теорій то краще залишайте свої здогадки при собі...
@tzorphantom4073
@tzorphantom4073 Ай бұрын
Хм, а гідроізоляція є? Якщо на цементній основі, то 2-3 см ширина як правило, правда є і інші види гідроізоляції, однак на відео я не побачив пояснень щодо цього. Окрім того, дренажні системи якісь будуть?
@ale-sta
@ale-sta Ай бұрын
Є таке поняття як лівневка, водостічна система, відмостка яка виконує фунції відведення води. Що до дренажної системи, треба розуміти топографію ділянки та геологію ділянки. Навіщо робити гідроізоляцію в будинку без підвалу, достатня гідроізоляція цоколу та відмостки...
@tzorphantom4073
@tzorphantom4073 Ай бұрын
@@ale-sta Лівневка це звісно файна річ, і знаючи що в Україні будували будинки взагалі без фундаменту, то це взагалі не проблеми щодо відводу води. А щодо гігроскопічності бетону та видів піноблоків, то вона різна. Тому якщо фундаменту всеодно, умовно кажучи, то нижньому слою гасоблоків може бути не приємно. Це як я зрозумів по нормативам.
@ale-sta
@ale-sta Ай бұрын
@@tzorphantom4073 Перед кладуою з будьякого матеріалу достатньо покласти рулонну гідроізоляцію без праймеру та приклеювання!
@mykolasakhnyik6714
@mykolasakhnyik6714 Ай бұрын
На відео видно акуратну роботу будівельників!
@ale-sta
@ale-sta Ай бұрын
Дякую
@DotroxJ
@DotroxJ Ай бұрын
Ви можете, як архітектор, пояснити чого в Україні не будують підвали в приватних будинках? В американських фільмах купу разів бачив у приватних будинках великі забетоновані підвали, де зазвичай пральня та ще які-небудь службові приміщення. А в Україні з того, що бачу на Ютубі й по проєктах на кшталт вашого, й по відео з будівництвами - підвалів або нема зовсім або це якийсь маленький погріб умовно 2 на 3 метри. І така ситуація продовжується навіть в умовах війни, коли повноцінний підвал міг би стати укриттям.
@ale-sta
@ale-sta Ай бұрын
Все просто, підвал дуже дороге задоволення, потрійна кунтурна гідроізоляція, подвійна дренажна система, утеплення, бетонні роботи, земляні роботи з вивозом землі, всі роботи проводятся повноповоротною технікою яку необхідно доставляти та багато інших заходів для реалізації цього задуму. Виходить так, що толквий підвал коштує в рази дорожче ніж будуватися зовні!
@Yuriialesta
@Yuriialesta Ай бұрын
це точно, всі ходять цокольний поверх але коли доходить до кошторису то й начебто уже і не потрібно😊
@theodore7255
@theodore7255 Ай бұрын
Ескіз ніби непоганий. Але... Навіщо двійні двері на вході? Чому міжкімнатні двері такі затиснені? навіть простіночка в 13см нема. (лиштва до стіни дивиться страшно) Де вентканали? Де вихід на покрівлю? Вся індженерка (вода, каналізація) рознесена в різні точки будівлі. Прийдеться стояки, вентканали, каналізацію ніші та інше робити в трьох різних місцях. Також розставте меблі, повірте одразу плани по інакшому сприйматимуться. Бажаю вам умпіху!! Молодець!
@ale-sta
@ale-sta Ай бұрын
Я ж казав, що проект робився за 2 дні, про вент канали, інжинерку та каналізацію я також казав, не розумію, що там складного, один сан. вузл 1-го поверху знаходяться рівно під санвузлом 2-го поверху, до санвузлу крайнього зліва провести окремий стояк + стеля в нас 3300 мм тому вентиляція з рекуператором стане прекрасно, зміщення каналізації між поверхами у шумці не буде проблемою або доречі важливий пункт проведення системи зволоження повітря також з легкістю реалізується у стелі. Що до затиснутості то дуже спірное твердження оскільки в холі шириною в 2 метри, навряд будеш почувати себе затисненим, тим більше основною кімнатою буде саме зала та 2 сан вузли на 1-му поверсі. Що до тамбуру або як ви сказали "2-е дверей на вході", він необхідний щоб не втрачати тепло, враховуючи нашу кліматичну зону, тим більше вдобно розмістити одежу для вулиці та взуття саме в цій частині будинку. Що до сходів на покрівлю, як-би стояла така необхідність то не складно спроєктувати навіть сад на покрівлі, бассейн, вихід як з зовні так і безпосередньо з будинку та багато іншого але це відео трошки про інше.
@theodore7255
@theodore7255 Ай бұрын
​@@ale-sta я знаю, що таке тамбур-шлюз😅 чому другі двері одинарні, а перші двійні? Другі двері відкриваються на всю ширину тамбура це не зручно адже ще трішки і вони обломлять ручки вхідних дверей.))) Та не називайте це проектом😢 Тут навіть осей нема... Затиснені двері, а не коридор, особливо це видно в куті де двері санвузла впираються в двері кімнати. Розставте прилади та меблі тоді ескіз буде цікавіше дивитись. Це 2год. роботи, а ефект свій дасть.
@theodore7255
@theodore7255 Ай бұрын
Ідея будинку дуже цікава!! Але з нюансами. І саме головне, що докопатись можна до всього. Тому не сприймайте це, як критику, а більше як поради. Мабуть тому я не заводив свій ютуб-канал, саме через таких мудаків, як я😊😅
@ale-sta
@ale-sta Ай бұрын
@@theodore7255 Осі, розміри, візуалізація, експлікація приміщень, паспорт на матеріали, КР розділ, що ще треба додати до відео? Можливо треба було показати повністю готові проєкти, наприклад індивідуальні на які люди мають інтелектуальні права?
@user-po7hr9if6x
@user-po7hr9if6x Ай бұрын
бюджетно та непогано, трохи бентежить вфдсутність накриття над входом, можна суцільний моноліт прямокутний дати між перши і другим поверхом. Дякую за україномовний контент!!!
@ale-sta
@ale-sta Ай бұрын
Дякую
@user-rc7po5xv4j
@user-rc7po5xv4j 2 ай бұрын
Питання а куди дренує воду піщана подушка. Вода там і залишиться. Якщо ґрунт глина навіщо туди сипати пісок.
@ale-sta
@ale-sta 2 ай бұрын
Якщо рахувати коректно то води там не буде взагалі! Тобто присутня відмостка, ливнівка з водовідведенням з даху та власне по топографії будинок стоїть вище + сприятлива геологія та не забувайте, що глина глині рознь, оскільки може бути різний коєфіціент фільтрації! В конкретному випадку дренуватимется мінімум вологи а саме ця глина, взмозі швидко пропускати наявну кількість вологи! Єфекту корита не буде не переживайте ми розуміємо, що робимо)
@tzorphantom4073
@tzorphantom4073 Ай бұрын
А якщо трубу прорве, чи форс-мажором запахне? Буває всяке. Не те що б я прямо ідеально знаю всі види будівельних праць, я ще навчаюсь, однак фізику та логіку й попереджувальні праці ніхто не відміняв.
@ale-sta
@ale-sta Ай бұрын
@@tzorphantom4073 Яку це цікаво трубу має прорвати, це ж як треба постаратися? Я так розумію ви живете в багатоквартирному будинку)
@AY.Engineering
@AY.Engineering 2 ай бұрын
Шедевр!!! Мало того, що в проєкті скрізь показаний замалий захисний шар для бетону, що контактує з грунтом, то ще й про гідроізоляцію, указану в пункті 12 (лист 6) будівельники забули 🤣 На 2:45 чітко видно, що пункт 4 з того ж 6 листа не виконується - стики стержнів зроблені не в розбіжку. Плюс, на стику три стержні, а не два - схоже, робочі поставили арматуру встик, а виконроб потім змусив додати між ними додатковий стержень, щоб з'єднати. Або просто всі ліниві і зробили, як легше. В будь-якому випадку, арматура там не працюватиме, як запроєктовано. На розрізах 1-1 та 3-3 показано, що короткі стержні ідуть всередині, а довгі назовні. Це є правильним в даному перерізі, так як саме короткі сприймають більший момент, а довгі стержні ззовні забезпечують їх стабільність. У вас зроблено навпаки. Знову не працюватиме, як запроєктовано. Хомути погнуті невірно. На кресленнях показано, що краї загинаються всередину бетону. Тобто, загнуті на 180 градусів. У вас загнуті на 90. На 180 гнути сенсу немає, достатньо 135, але важливо, щоб кінець хомута був загнутий всередину колони. Інакше вони "розпустяться" при горизонтальних навантаженнях. Влаштовувати опалубку для підбетонки в стрічковому фундаменті - це якийсь новий рівень здирництва. У вас же тут не котлован викопаний - просто залийте стрічку бетоном по ширині і все. І Вам простіше і клієнту дешевше. Та і у випадку котловану - копаєте на дні стрічку невеликої глибини і заливаєте підготовку. Але краще всього в цьому відео - проєкт. Навіщо 10см бетонної підготовки? Навіщо мембрана під нею? Навіщо фундаментні балки, показані на 4-4? Суто, щоб збільшити об'єм робіт? Судячи по армуванню, ФМ2 розрахований на відрив. Дуже суттєвий, як для приватного будинку. При цьому фундамент знаходиться посередині, а не збоку - не може там таких зусиль бути. Що то за збільшення перерізу колони в ФМ2? Воно ніякої функції не виконує. Вже збільшили - ок, допустимо. Навіщо тоді менші хомути (ті, що до колони відносяться) вести до самого низу, по всій висоті фундаменту? Вертикальні стержні колони вже в товщі бетону - стабільність забезпечена. В нотатці 3 на листі шість написано заливати бетон безперервно. Цікаво, як інженер собі це уявляє. І т.д. і т.п. Я розумію бажання зекономити на проєктуванні - роблять вам креслення студенти, нехай роблять. Найміть одного адекватного інженера, нехай гляне вам проєкт і виправить хоч банальні помилки. Цей фундамент гірший за самобудови, яких повно на ютубі. Ні тут, ні там армування не працює, але там люди хоч гроші свої не викидають. Лайк поставив. Суто за те, що відео зняли.
@ale-sta
@ale-sta 2 ай бұрын
Взагалі не впевнений, що у бетоні W6 потрібна гідроізоляція) Питання як буде працювати арматура, та так звана розбіжкка, яка там в принципі до одного місця, враховуючи конструктив фундаменту та марку бетону В25, так звані правило розбіжки не те, що сумнівне, воно взагалі не в тему озвучене, це ж не балка, не плита перекриття чи фундаментна плита, тут достатньо виконати правила напуску котре дорівнюе 50 діаметрам арматури). Розріз 4-4 напевне потрібен, щоб зв"язати основний фундамент з колоннами. Також цікаво яким треба бути "екстрасенсом", щоб давати оцінку конструктору не бачачи геологію, топографію та загальний проект будинку? Проект доречі робила не наша компанія бо у нас він коштував би не 1000 долларів за 2 розділи а 1500 грн. за м2, тобто більше мільйона гривень, тому ваші зауваження конструктору не доречні не кажучі, що АР та КР місцями дуже різниться)
@AY.Engineering
@AY.Engineering 2 ай бұрын
>Взагалі не впевнений, що у бетоні W6 потрібна гідроізоляція) - Потрібна вона тут, чи не потрібна - це запитання до інженера. В проєкті написано зробити, Ви не зробили. >Питання як буде працювати арматура, та так звана розбіжкка, яка там в принципі до одного місця, враховуючи конструктив фундаменту та марку бетону В25, так звані правило розбіжки не те, що сумнівне, воно взагалі не в тему озвучене, це ж не балка, не плита перекриття чи фундаментна плита, тут достатньо виконати правила напуску котре дорівнюе 50 діаметрам арматури). - КОЖНА теза в цьому абзаці неправильна. Але неважливо, бо, знову таки, це інше запитання і розбиратись в цьому не Ваша робота. Ваша робота була зробити по проєкту, а не ігнорувати його, як роблять "шабашники" 🙂 >Також цікаво яким треба бути "екстрасенсом", щоб давати оцінку конструктору не бачачи геологію, топографію та загальний проект будинку? - Я описав виключно ті речі, для оцінки яких достатньо інформації на відео. "Екстрасенсорних" здібностей тут стільки ж, скільки треба Вам, щоб знати, що будувати атомну електростанцію для живлення одного приватного будинку - занадто. Гіперболізований приклад - так, але ідею ілюструє. >Проект доречі робила не наша компанія бо у нас він коштував би не 1000 долларів за 2 розділи а 1500 грн. за м2, тобто більше мільйона гривень, тому ваші зауваження конструктору не доречні - Зрозумів, замовник зекономив на проєктуванні, а не Ви. Зауваження до проєкту актуальні і доречні - від того, хто саме зекономив кількість помилок не зменшилась. Ніяких претензій до Вас - це не Ваша відповідальність і не Ваші проблеми.
@ale-sta
@ale-sta 2 ай бұрын
@@AY.Engineering Дурний не побачить розумний зробить вигляд, що не побачив! Ви фактично зізнались, "я написав сторінку зауважень але робота шедевр") Взагалі ваші "зауваження" абсурдні, особливо з урахуванням того, що тут буде гідроізоляція а проєкт досить умовний а конкретні параметри встановлюе замовник та ЙОГО БЮДЖЕТ! Якщо я вам намалюю кріпити мауєрлат на шпильки а ви закріпете на проволку, хто буде неправий?)
@AY.Engineering
@AY.Engineering 2 ай бұрын
>Ви фактично зізнались, що я написам сторінку зауважень але робота шедевр Я не це мав на увазі. Зауваження по невідповідності виконаної роботи до проєкту - це до Вас. Зауваження по проєкту - в даному випадку до замовника, так як тут він спробував зекономити. Якби замовник попросив Вашу компанію переглянути проєкт, тоді це було б до Вас. А так як Вам за цю послугу ніхто не платив, то ніяких претензій. >Якщо я вам намалюю кріпити мауєрлат на шпильки а ви закріпете на проволку, хто буде неправий?) Якщо Ви дали мені інженерні креслення, а я їм не слідував, то я винен - які тут запитання? Якщо у мене, як виконавця робіт, є потреба щось змінити по якійсь причині, чи я бачу помилку на кресленнях, то рішення одне - обговорити з інженером і зробити, як він скаже. Інакше навіщо це взагалі проєкт, якщо його міняти можна на свій розсуд?
@ale-sta
@ale-sta 2 ай бұрын
@@AY.Engineering Проблема у тому, що більщість рішеннь правильні (це, що до шпильок чи проволки у мауерлаті. Любий архітектор чи конструктор визнає будь які зміни, якщо вони економічно виправдані та правильні!!! Мені здається, що ви не побудували жодного будинку та абсолютно не маєте досвіду у цій сфері. Ви говорите цілком правильні речі але не уточнюєте деталі які формують РЕАЛЬНІСТЬ а не казки з підручників!!!
@UAcom.
@UAcom. 2 ай бұрын
Як же влучно сказано "Шабашники". Наскільки гарно виконана робота, фундамент дуже не простий, супер організація та виконання!!!
@ale-sta
@ale-sta 2 ай бұрын
Дякую)
@user-pn2wu3mf7i
@user-pn2wu3mf7i 2 ай бұрын
Це стрічковий фундамент з розширеною підошвою, а не "Т образний тип фундаменту". Ніде і слова не знайдеде про "т прдібність". З таким підходом і свайно ростверковий також можна занести до Т подібного типу, щє й додати що він не перекинутий, а прямий.. а в іншому, тримайте третю вподобайку.
@ale-sta
@ale-sta 2 ай бұрын
Ок)
@H2OGAME
@H2OGAME 2 ай бұрын
В розрізі такий фундамент виглядае як перевернута буква "Т" а свайно-розтверковий фундамент взагалі не схожий аж ніяк на букву! Доречі сленг у всіх різний в Іспанії наприклад данний тип фундаменту рідко застосовується, але низивається саме "Т-образний"!
@user-pn2wu3mf7i
@user-pn2wu3mf7i 2 ай бұрын
@@H2OGAME свайноростверковий у перерізі не схожий на літеру "Т"...? а на що ж він тоді схожий? паля- стійка, ростверок-горизоньальна перекладина.
@H2OGAME
@H2OGAME 2 ай бұрын
супмерськи виконана робота. Молодці, браво хлопці!
@ale-sta
@ale-sta 2 ай бұрын
Дякую)
@aleksberg3686
@aleksberg3686 3 ай бұрын
Так це ціна з фундаментом, коробкою і кришою?
@ale-sta
@ale-sta 3 ай бұрын
Так
@romansmerch9811
@romansmerch9811 6 ай бұрын
Чи вирішили виробники стоунлайту проблему із геометрією блоків?
@ale-sta
@ale-sta 6 ай бұрын
Ні не вирішили, Аєрок набагато кращий!
@OriginalDes
@OriginalDes 3 ай бұрын
А він зараз є? ​@@ale-sta
@romansmerch9811
@romansmerch9811 6 ай бұрын
А ще газоблок у воді не тоне і у вогні не горить.)
@ale-sta
@ale-sta 6 ай бұрын
Якесь питання не адекватнє) Якщо буде потоп то стінам кінець, хоч бетонним чи цегляним бо фундамент з дуже виликою вірогідністю може втратити несучі здатності. Що до пожежі, одним реченням я вам точно не дам відповідь бо горіння бувають різні але наприклад в Ірпіні ми відновили не один будинок після фосфорних бомб в котрих виголало все крім газобетонних стін!
@ivanor4393
@ivanor4393 6 ай бұрын
А де ціна?Яка ціна???
@ale-sta
@ale-sta 6 ай бұрын
320$×95 м2=30400$!
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
Наш сайт:ale-sta.com тел. 097-237-70-78
@Yuriialesta
@Yuriialesta 7 ай бұрын
Робота на найвищому рівні, браво!!!😮
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
Дякую
@H2OGAME
@H2OGAME 7 ай бұрын
Відос супер!
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
😍
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
Наш сайт:ale-sta.com тел. 097-237-70-78
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
Наш сайт:ale-sta.com тел. 097-237-70-78
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
Наш сайт:ale-sta.com тел. 097-237-70-78
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
Наш сайт:ale-sta.com тел. 097-237-70-78
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
Наш сайт:ale-sta.com тел. 097-237-70-78
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
Наш сайт:ale-sta.com тел. 097-237-70-78
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
Наш сайт:ale-sta.com тел. 097-237-70-78
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
Наш сайт:ale-sta.com тел. 097-237-70-78
@Yuriialesta
@Yuriialesta 7 ай бұрын
Якісні відео, кожного дня😮 Так тримати🎉
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
@H2OGAME
@H2OGAME 7 ай бұрын
Не так вже ии дорого!)
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
@Yuriialesta
@Yuriialesta 7 ай бұрын
супер❤
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
Сенк!)
@Yuriialesta
@Yuriialesta 7 ай бұрын
Супер!
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
Дякую
@Yakisne_budivnytstvo
@Yakisne_budivnytstvo 7 ай бұрын
Лайк 👍
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
@@Yakisne_budivnytstvo
@criticism_humilis_ortus
@criticism_humilis_ortus 7 ай бұрын
​@@ale-staвибачте за питання: Вам "якiсно" не натерло язика за цей ролiк??? 🤔 🤔 Не пам'ятаю такого термiна в ДБН.
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
@@criticism_humilis_ortus Цікаво а з якими розділами ДБНу ви ознайомлені? А вам не спадало на думку, що норми з ДБНу не актуальні в будівництві високого рівня бо ми рахуємо милиметри а не сантиметри. Цікаво який архітектор може зробити розкладку лицьової цегли половинка-цілий, ви таких знаете?)))
@UAcom.
@UAcom. 7 ай бұрын
Вогонь)
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
Дякую)
@UAcom.
@UAcom. 7 ай бұрын
Класне відео! Супер!
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
@H2OGAME
@H2OGAME 7 ай бұрын
Відео з кожним разом все кращі! Молодець!
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
Дякую)
@H2OGAME
@H2OGAME 7 ай бұрын
Клас!)
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
@UAcom.
@UAcom. 7 ай бұрын
Супер
@UAcom.
@UAcom. 7 ай бұрын
Супер робота!
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
Дякую
@UAcom.
@UAcom. 7 ай бұрын
Реально за такі кошти????)))
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
Так)
@criticism_humilis_ortus
@criticism_humilis_ortus 7 ай бұрын
@Юрiй Савченко, це ж тiльки коробка коштувала цiх грошей, а ще iнженерка, коммунiкацiï, оздоблення. +/- множити на 2-3... - буде близко $1000. Зекономити можно як все робити самотужки, але там будуть iнши проблеми
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
@@criticism_humilis_ortus Якщо бути точним то 1300-1500 $ за м2 але це з усім. Якщо ділянка не більше 6 соток, тобто газ, світло, паркан, ворота, доріжки, газон та будинок під ключ без меблів! Доречі якщо аналізувати ринок то у нас ціни одні з найнижчіх серед компаній в Україні + ми перща компанія в Україні котра надає розстрочку своїм клієнтам. Наприклад в компанії мого товариша та учня ТОВ "Eco House" цінник буде в 2.5 - 3 рази вищий)
@criticism_humilis_ortus
@criticism_humilis_ortus 7 ай бұрын
@@ale-sta а чиїм коштом розстрочка??? 🤔 🤔 На який термін і які умови?
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
@@criticism_humilis_ortus Власним коштом, термін від 3 до 6 місяців!
@UAcom.
@UAcom. 7 ай бұрын
Чудова роба! Відео не дуже але звук СУПЕР! Так тримати, успіхів у роботі та розвитку ют каналу!
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
Дякую
@UAcom.
@UAcom. 7 ай бұрын
Ваші контакти?
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
Дивіться в описі каналу!
@SEVER-UA
@SEVER-UA 7 ай бұрын
Який жах! Коли вже люди навчаться знімати горизонтально! Нічого не видно! 70% екрану мають чорний фон 🤧🤕
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
Сорі я не планував взагалі вести Ютуб канал, це робочі відео( Надалі все буде чітко!
@H2OGAME
@H2OGAME 7 ай бұрын
Бажаю, щоб ваш канал став #1 на просторах Неньки!)
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
@Yakisne_budivnytstvo
@Yakisne_budivnytstvo 7 ай бұрын
Лайк 👍 підписався )
@delicway
@delicway 7 ай бұрын
В якому регіоні працюєте?
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
По всій Україні працюємо, знаходимось в Київській обл.
@H2OGAME
@H2OGAME 8 ай бұрын
Супер, давно шукав інфу та толкових виконавців.
@criticism_humilis_ortus
@criticism_humilis_ortus 8 ай бұрын
Змiст вiдео не вiдповiдає назвi! Ганьба!!!
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
)
@criticism_humilis_ortus
@criticism_humilis_ortus 8 ай бұрын
Нажаль, дуже багато хибних рiшень i порад....
@ale-sta
@ale-sta 8 ай бұрын
Скільки ви збудували або спроектували будинків, щоб верзти щось та не зрузуміло, ЩО?))) Ви архітектор чи хочаб будівельник, конкретніше про ваші зауваження?)
@criticism_humilis_ortus
@criticism_humilis_ortus 7 ай бұрын
@@ale-sta скількi разів Ви обстежились у психіатрів??? Чи може це характерізувати Вас, як дiєздатну людину?
@ale-sta
@ale-sta 7 ай бұрын
@@criticism_humilis_ortus Цікавий "аргумент" диванної істоти. Ти краще розкажи скільки ти грошей заробив за цей рік та як живе твоя родина? Поки ти пишешь напевне свій 100 коментар за день, вішаешь ярлики, даешь "поради" не маючи ані досвіду, ані відповідної освіти))) Йди собі чоловіче добрий та займися чимось корисним.
@user-co9sl6oj4w
@user-co9sl6oj4w 8 ай бұрын
В Ужгороді будуєте?
@ale-sta
@ale-sta 8 ай бұрын
По всій Україні будуємо!