Пікірлер
@user-ee4lh3do7
@user-ee4lh3do7 2 күн бұрын
Дддуже толково! І що замузика?
@vadimaf1420
@vadimaf1420 9 күн бұрын
Дуже цікава та корисна інформація👍👍👍
@tvorchapani3816
@tvorchapani3816 9 күн бұрын
@TarasMelnyk-k9s
@TarasMelnyk-k9s 19 күн бұрын
Якщо йде мова про глибоке рихлення, то наскільки доцільно оброляти грунт таким чином як на відео kzbin.info/www/bejne/gofOf3WCfrird7M
@zwanpower
@zwanpower 26 күн бұрын
Перед тим, як купляти насіння, я думаю усіх, особливо, малих фермерів цікавить найголовніше, а саме: "підкажіть, де потім можна продати вирощений льон, хто у нас його приймає, куда везти"? Для Вінницької області наприклад. Дякую
@wizborn
@wizborn Ай бұрын
1. Что и требовалось доказать. 2. Я думаю у вас чтото с подсчетами. Обеспечить стояние 9,6 млн колосьев на момент уборки - в украине это практически нереальная ситуация. С такой густотой обычно уже убирают 12-14 тонн. Для урожайности 7 тонн - это 20 зерен в колосе при массе тысячи - 35 грамм. Крайне маловероятное развитие событий, и противоречит вашим же слайдам из этого ролика.
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x Ай бұрын
@@wizborn Вітаю вас! На каналі є старі відео де ми легко переступали через поріг 9 млн.колоса. Зрозуміло що густота стояння це одна справа а виповнення зерна- інша (в умовах даного року насіння підгоріло). Дайте мені можливість і я вам доведу що для нас розігнати густоту стояння колосу це не проблема, головне щоб поле могло дану густоту реалізувати.Дякую!
@wizborn
@wizborn Ай бұрын
@@user-cf4ri6do8x Я вам о другом говорю. Если вы вашу массу тысячи из слайда, умножите на среднее количество зерна в колосе, на ваше количество колосьев - то вы даже в 30% погрешности не попадете. Сами посчитайте. У вас по видео явно там не 15 и не 25 даже зерен на колос.
@5Igorek5
@5Igorek5 Ай бұрын
Романе , дякую за відео , в якої області ви знаходитесь?
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x Ай бұрын
Дякую Вам за відгук! В Одеській області, Саврань)
@ivan__volodimirovoch
@ivan__volodimirovoch Ай бұрын
Дякую за супер відео 👍 Що я хочу сказати на рахунок затримання вологи я нічого не робив від 19 липня того року потім кинули гній ближче до листопада і того самого дня в ночі пішов сильний дощ прибив весь гній до землі.Зимою я їздив на поле і бачив як на моєму полі було затримання снігу, а на оранці коли сонце пригріло трохи там снігу вже не було думав сіяти по нулю але зробив дискуваня після дощу і зробив дурницю бо погано сходила кукурудза посів був зразу після дискуваня.Зараз результати трохи є і качан також а по оранці повний капець Вінницька область Могилів-Подільський район получили всі культури добре що пшениця, що соняшник,і кукурудза.
@ivan__volodimirovoch
@ivan__volodimirovoch Ай бұрын
Соняшник сіяв по нулю кінзою після збирання кукурудзи спочатку виглядав взагалі погано але зараз має нормальний вигляд як для цього року і таких погодніх умов від посіву дощу випало 149 мм по програмі one soil треба думати про покривні культури і закривати грунт соломою щоб менше вологи вивітрювалось.
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x Ай бұрын
@@ivan__volodimirovoch дякую за те що ділитесь досвідом, це дуже важливо🤝 Згоден з вашою позицією, потрібно робити все для збереження вологи її накопичення в грунті та раціонального використання культурою! Дякую 🤝
@BilliBons...
@BilliBons... Ай бұрын
Цікаво! Дякую!
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x Ай бұрын
@@BilliBons... Доброго дня!І я Вам дякую🤝
@RekotaMY84
@RekotaMY84 Ай бұрын
👍💪💛💙
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x Ай бұрын
Вдячний вам🤝
@user-rj9jx4wu3y
@user-rj9jx4wu3y Ай бұрын
Дякую за змістовну рлзповідь
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x Ай бұрын
Радий що вам сподобалось! Дякую 🤝
@user-wh9vf3py1m
@user-wh9vf3py1m Ай бұрын
Дуже гарно веде себе ДАЙКОН в міжрядді кукурузи особливо в цьому році . посіву того року перед посівом кукурузи на слідуючий рік і гарно себе почуває люцерка .3 укоси при такій температурі .Я засипаю люцеркою рядки кукурузи і дуже допомагає перебитий очерет в міжрядді але це на гектарі і це треба перенести на гектари .Вцьому році повітряна волога дуже низька (метр на метр мульчі і завтовшки 20см дає всього 630-650мл вологи )В тому було більше одного літра .
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x Ай бұрын
@@user-wh9vf3py1m доброго вечора! Щиро Вам вдячний за відгук🤝 Ви праві, мульча, покривні культури а також підсів дають великий позитивний ефект для грунту і в плані водного балансу. Дякую Вам!
@user-zg3zj4md1k
@user-zg3zj4md1k Ай бұрын
Єдиний варіант - вуглецеве землеробство. Якщо сіяти суміші покровних, гарна сівозміна, відмовитись від азотних добрив то зростає гумус, органічна речовина, накопичується вуглець. Вуглець зв'язує, зберігає, накопичує органічний азот. Азот фіксують бактерії які живуть в оргагіці та на корінні. Органіка, солома зернових найкраще накопичує, зберігає вологу, краще лише коріння зернових до фази кінець кущення. Глибоке рихлення заганяє плужну підошву на більшу глибину. Глибоке рихлення можна 1 раз зробити на 10см глибше плужної підошви. Далі no-till, мінімальний обробіток, якщо оранка то до 12-14см, головне посів суміші сидератів як є можливість. Дуже важливо щоб рослини гарно стартували. Тому треба обробляти насіння стимуляторами та бактеріями, грибами. Детальні технології під моїми вдео в коментах. В мене пшениця після сої показала 70ц без азотних добрив. Соя зараз виглядає на 40ц за рахунок обробки насіння.
@user-kt2cb7ee2m
@user-kt2cb7ee2m Ай бұрын
Добрий вечір! А як ви важаєте, якщо сіяти пшеницю після вівса, ярого ячменю, теж будуть проблеми як і пшениця по пшениці?
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x Ай бұрын
Доброго дня! Так, це працюватиме за ідентичним принципом, адже овес, ячмінь та пшениця належать до однієї родини. Відповідно вони мають схожі захворювання та шкідників якими уражуються. Дякую!
@user-kt2cb7ee2m
@user-kt2cb7ee2m Ай бұрын
@@user-cf4ri6do8x дякую)
@tt-power6817
@tt-power6817 Ай бұрын
Дякую за ваші відео. Стосовно внесяння бору є прохання акцентувати увагу на технології внесення: скільки і коли, тобто в яку фазу необхідно давати?! Зробіть, будь ласка, серію відео по технології внесення макро і мікродобрив по кукурудзі, соняшнику, сої, пшениці, овсу та інших - скільки вносити, в яку фазу, які добрива?! Дякую за те, що ділитесь безцінним досвідом у нашій нелегкій справі!!!
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x Ай бұрын
Щиро вам дякую за відгук! Ваша тематика дуже цікава для розгляду, але при цьому вона неймовірно обʼємна. На каналі є достатньо велика кількість інформації з приводу вашого запитання. Надаю посилання: kzbin.info/www/bejne/gGrSYXxqg7iDicU kzbin.info/www/bejne/aGXHnqGGg7-sa9k kzbin.info/www/bejne/m4WwiZhqfaqejqc kzbin.info/www/bejne/n3u7aZ6Iq9VpfKs kzbin.info/www/bejne/b5OZeJ2jYr6cjdk Прошу вас переглянути даний матеріал та конкретизувати ваше запитання. Дякую!
@user-ez3sd9ur9c
@user-ez3sd9ur9c Ай бұрын
Чи ефективно вводити добрива кропілкою під осінню оракку
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x Ай бұрын
@@user-ez3sd9ur9c вітаю вас! Така практика використовується в системі живлення культур, але ти не менш відомо що локальне внесення добрив (при посіві, інʼєктором чи аплікатором під час вегетації) має на 30-40% вищу ефективність ніж суцільне внесення. Крім того, потрібно уточнити про яке добриво йде мова, на каналі є відео де порівнювалось осіннє внесення касу на ячмені і весняне, результат був кращий на весняному. Дякую!
@user-jx3sk5bz3e
@user-jx3sk5bz3e Ай бұрын
Порекомендуйте насіння остистої озимої пшениці для одещини
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x Ай бұрын
@@user-jx3sk5bz3e Вітаю Вас! На сьогоднішній день компанія ФГ Бор лідер на території України у галузі посівного матеріалу пшениці. В них представлені сорти які чудово реалізують свій потенціал в різних екологічних умовах і при різних технологіях ( Озерна, Шестопаловка, Тайра, Шпаловка та ін.) Залишаю посилання на сайт де ви зможете побачити більше інформації про сорти www.fgbor.com.ua/shpalovka/ Дякую 🤝
@user-jx3sk5bz3e
@user-jx3sk5bz3e Ай бұрын
@@user-cf4ri6do8x Дякую!!!
@user-wh9vf3py1m
@user-wh9vf3py1m Ай бұрын
Відео сподобадось пізнавальне і інформативне Але треба технологію змінювати бо температури будуть рости і треба робити все щоб максимально використовувати і зимову глибинну вологу і повітряну ..Трохи кращий резудьтат пшениця по якості дала в кулісному посіві (метр пшениця метр сорго ) І сорго виспіло раніше в кулісі ніж посіяне в монокультурі .ГАРНИХ ВРОЖАЇВ !!!
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x Ай бұрын
@@user-wh9vf3py1m щиро дякую вам за відгук🤝Радий що вам сподобалось) Згоден з вашою точкою зору, змінювати технологію на сьогоднішній день це необхідність. Балансування витрат вологи, підбір культур, обробка грунту та інші частини технології мають бути переосмислені по новому. Про це мова піде в наступному ролику. Дякую!
@kyivstarkyiv9399
@kyivstarkyiv9399 Ай бұрын
Бути мати пшениця
@user-gd6kx4xj5u
@user-gd6kx4xj5u Ай бұрын
Беру СЗшку глушу через сошник, сію 3 млн. І буду аватарити
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x Ай бұрын
@@user-gd6kx4xj5u тому я сказав у відео що фантазія людей безмежна. Кожен шукає всі можливі шляхи для вирішення поставлених завдань. Дякую вам за коментар🤝
@zakharshelukhin4287
@zakharshelukhin4287 Ай бұрын
Моя думка що сівалка при правильному налаштуванні взагалі ніяк не впливає на врожайність озимої пшениці. Різниця тільки в здатності посівного комплексу сіяти в певних ґрунтових умовах, та зручності у використанні.
@user-pt9mb3bp9s
@user-pt9mb3bp9s Ай бұрын
Повірте що сівалка нівелює помилки та реалізує можливості даного сорту в умовах різних ґрунтах. Хто сіяв СЗ 3,6 або подібною сівалкою завжди мріє про сівалки вищого ешелону. Було багато дослідів і всі вони прийшли до того що як посієш так і пожнеш. Дякую за Вашу точку зору, але чим і що і як це основа землеробства 🤝
@user-pt9mb3bp9s
@user-pt9mb3bp9s Ай бұрын
Захаре ти мій товариш і я радий що дивишся канал але сівалка це як автопарк , на харошій машині реально дальше заїдеш.
@zakharshelukhin4287
@zakharshelukhin4287 Ай бұрын
@@user-pt9mb3bp9s Можливо щось змінилось, але раніше проводив аналіз врожайності озимої пшени на площі близько 30000 га. То факор сівалки взагалі ніяк не рахувався. Основне це попередник, сорт, строки посіву та добрива.
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x Ай бұрын
@zakharshelukhin4287 доброго дня! Повністю згоден з вами з приводу важливості факторів які ви назвали, але і сівалка має значний вплив на ефективність посіву ( витримка глибини, робочі органи, міжряддя -інтервал-густота) і в підсумку на розвиток рослин. Вдячний вам за те що ділитесь досвідом🤝
@wizborn
@wizborn Ай бұрын
@@zakharshelukhin4287 Полностью поддержу.
@user-ri1kb3wb8m
@user-ri1kb3wb8m Ай бұрын
Спасибі) досить цікавий результат. Були б інші погодні-кліматичні умови, то і справді, результати могли вийти зовсім інакші)
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x Ай бұрын
Доброго дня! І я так вважаю, дякую за відгук🤝
@Martyshchenko
@Martyshchenko Ай бұрын
👍👍👍👍👍👍👍
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x Ай бұрын
🤝🤝🤝🤝
@user-zw9oe1xt6w
@user-zw9oe1xt6w Ай бұрын
Мій перший комент чекає на цікаве відео.
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x Ай бұрын
Дякую вам! Відео вам сподобалось?
@user-zw9oe1xt6w
@user-zw9oe1xt6w Ай бұрын
@@user-cf4ri6do8x на цьому каналі усі відео - це шедеври...
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x Ай бұрын
щиро вдячний вам))
@user-om7zm4er8m
@user-om7zm4er8m 2 ай бұрын
Вітання з Вінниччини!!! Романе, я досить скептично відношусь до добрив в хелатній формі ( в основному через недобросовісність виробників) , віддаю перевагу сухим. ДЛЯ прикладу сульфат цинку для кукурудзи, порошкоподібні амінокислоти .... бору теж віддаю перевагу в сухій формі...можливо мали досвід використання " Максі Бор 21" від тм "Партнер", якщо так, то прокоментуйте враження.
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x 2 ай бұрын
@@user-om7zm4er8m Вітаю вас! Звісно фактор якості грає велику роль в ефективності продукту, але в цілому хелати елементів (мікроелементів) мають вищий коефіцієнт використання у порівнянні з сульфатами чи оксидами, за рахунок підвʼязки металічного елемента під органічний комплекс. Стосовно сухого цинку згоден ( брексил цинк це сухий хелатований цинк), щодо сухих амінокислот також підтримую вашу позицію. Бор в свою чергу не може бути хелатований тому що він напівметал, і через це він в продуктах міститься у формі боретаноламіну чи борної кислоти , про ефективність яких я згадував у відео. Максі бором користуватися не доводилось, ми працюємо лише перевіреними продуктами. Далі я зроблю окремий ролик який стосуватиметься мікроелементів та їх застосування. Дякую за відгук!
@user-ri1kb3wb8m
@user-ri1kb3wb8m 2 ай бұрын
Привіт) Спасибі за цікавий і доступний матеріал!) Цікаво було би почути твою думку у відео про необхідність робити аналіз ґрунту, чи ви у себе в господарстві робили; можливо з досвіду можеш сказати, які ґрунти потребують акценту на якихось конкретних елементах живлення?(цікавлять ґрунти на твої батьківщині, сусідня Антонівка; на скільки я вимірював недорогими рН-метрами, то у нас кисловаті ґрунти (в основному pH до 6), то цікаво які елементи блокуються, а які вивільняються) І як краще робити живлення, бо багато де читаю і чую, що найкраще - це внесення у ґрунт, а листове внесення дає надзвичайно малий ефект. Чому ти віддаєш перевагу, чи і тут має бути баланс? Загалом тема цікава і обширна, був би радий почути твою думку))
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x 2 ай бұрын
@@user-ri1kb3wb8m мої вітання! Велика подяка за відгук, радий що вам сподобалось! Аналіз грунту це невідʼємна складова технології, тому він має проводитися хоча б раз на 2-3 роки. Це як прийом пацієнта лікарем, спочатку здаються аналізи а потім згідно до їх результатів визначається лікування! Взагалі тема грунтового балансу і взаємодії елементів настільки обʼємна (як ви і сказали), що не вистачить 10 томів щоб все описати. Тому в даному випадку краще обговорити те що вас цікавить в телефонному форматі- 0968327137 ! А коли я буду на батьківщині можемо зустрітися на ваших полях. Дякую вам 🤝
@user-ri1kb3wb8m
@user-ri1kb3wb8m 2 ай бұрын
@@user-cf4ri6do8x згоден) я збережу номер, і додамся у Вайбері, щоб можна було зв'язатись і тримати контакт, але так, що не відволікати тебе від роботи) Зустрітись і справді хороша ідея) велике ДЯКУЮ тобі!)
@user-ri1kb3wb8m
@user-ri1kb3wb8m 2 ай бұрын
@@user-cf4ri6do8x згоден)) я збережу номер у Вайбері і там зв'яжусь, щоб не відволікати тебе від роботи) А зустрітись на полях це і справді хороша ідея) Велике ДЯКУЮ і успіхів тобі)
@afritrefas1592
@afritrefas1592 2 ай бұрын
Добрий день! Подсолнух 1.8м. Кліщ може його знищити? Підскажіт будласка!
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x 2 ай бұрын
Доброго дня! Кліщ на соняшнику досить небезпечний шкідник, особливо в умовах цього року. Але більша небезпека кліща в тому що він є переносником хвороб, а вони в свою чергу вже дуже небезпечні для культури. Тому контроль кліща це необхідність. Дякую!
@user-pt9mb3bp9s
@user-pt9mb3bp9s 2 ай бұрын
Високий соняшник не знищить а от резервацію собі забезпечить для майбутнього існування. Розгляньте наступну культуру в сівозміні щоб боротьба з кліщем стане приємним і не дорогим. 🤝
@user-pt9mb3bp9s
@user-pt9mb3bp9s 2 ай бұрын
Гарно поданий матеріал. Дякую
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x 2 ай бұрын
Дякую за відгук🤝
@user-pr6pr8ie9t
@user-pr6pr8ie9t 2 ай бұрын
рекламная пауза
@user-yv2ew2zf6y
@user-yv2ew2zf6y 2 ай бұрын
Вітаю! В таблиці відсутня Нетреба. Яку д. р. порадите проти Нетреби?
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x 2 ай бұрын
Доброго дня! Проти нетреби самим ефективним способом боротьби є сівозміна, якщо ж мова йде про безпосереднью боротьбу на соняшнику то гарно себе показує грунтова схема ( тербутилазин, прометрин), якщо боротися потрібно по вегетації культури то можна використовувати Геліантекс який по нетребі ефективно працює. Дякую!
@user-gh3kf8te9c
@user-gh3kf8te9c 2 ай бұрын
Добрий день. Цікаве відео. Дякую за ініормацію. P. S. Можете поділитися Exel таблицею, яка у відео (час 5:07)?
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x 2 ай бұрын
Дякую вам за коментар! Таблицею поділюся трішки пізніше, залиште ваш контакт. Дякую!
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x 2 ай бұрын
Дякую вам за коментар! Таблицею поділюся трішки пізніше, залиште ваш контакт. Дякую!
@user-wh9vf3py1m
@user-wh9vf3py1m 2 ай бұрын
Вирощую кукурузу МГАР солодку і АДЖАМКУ .Майже не користуюсь міндобривами але припосіві найкраще стартує кукуруза з амофосом (3-4кг на ГА )але потім все вирівнюється (біочай або просто вода з аерацією і без а також утилізація Со2 СН із вихлопної дизелю ) Сіяв з січевицею соєю машем (результат дуже гарний).Для експерименту після обробітку по міжряддю рядок на 100рядках засипав мульчею .Різниця між застпаними рядками і не засипаними відчутна .Дуже ГАРНА інформація і чітко донесена . Хотілось почути інформацію про утилізацію вихлопних та бінарних посівах з кукурузою та посівах по покривних культурах (температура на відкритому грунті в цьому році більше 60градусів.Такого не було більше 10років (макс температура не перевищувала 56градусів).ДЯКУЮ за інформативні ролики ДУЖЕ корисна інформація і без води .
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x 2 ай бұрын
@@user-wh9vf3py1m доброго дня! Вдячний Вам за коментар але профіль питання важкий для розуміння більшості фермерів які вирощують кукурудзу. Дякую 🤝
@user-wh9vf3py1m
@user-wh9vf3py1m 2 ай бұрын
@@user-cf4ri6do8x ЗГОДЕН ВАША інформація настільки корисна навіть для агрономів .Вони вас почали чути хоча обьєм знань практично у всіх агрономів високий але чомусь в вузах не навчають вирішувати ЗАДАЧ а вчать діяти по протоколу .
@user-is1sg7tz8h
@user-is1sg7tz8h 2 ай бұрын
мені би ці знання з десять років тому...вже би був огого. А так набиваю шишки всю дорогу
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x 2 ай бұрын
@@user-is1sg7tz8h розумію вашу позицію. Але все залежить від відношення до ситуації. В першу чергу ми не робимо помилки, ми здобуваємо досвід, а досвід це складова мудрості. Дякую!
@user-wn8kf7gm7p
@user-wn8kf7gm7p 2 ай бұрын
Класне відео, але хотілося побачити проти цих сівалок посіві комплекси із міжрядям 12.5-15 см.
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x 2 ай бұрын
Вітаю вас! Розумію Вас, можливо восени зʼявиться таке порівняння на зернових. Дякую за відгук🤝
@usersamsung7875
@usersamsung7875 2 ай бұрын
Там директор агрофірми не Гондатук Василь?
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x 2 ай бұрын
Доброго дня! Там директор Марущак Павло, це наші партнери вже тривалий час😀
@serhiivittsivskyi5290
@serhiivittsivskyi5290 2 ай бұрын
Викладач 80L👍
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x 2 ай бұрын
Дякую Вам!
@user-fk9rt1ko9s
@user-fk9rt1ko9s 2 ай бұрын
Темпо це не комплекс , а сівалка
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x 2 ай бұрын
Дякую вам за уточнення🤝
@user-pt9mb3bp9s
@user-pt9mb3bp9s 2 ай бұрын
Чітко,зрозуміло,аргументовано. 🤝👍
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x 2 ай бұрын
Щиро Вам дякую 🤝🤝🤝
@user-pt9mb3bp9s
@user-pt9mb3bp9s 2 ай бұрын
Згоден що цікаво і корисно. Дякую за роботу
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x 2 ай бұрын
Аєке дякую вам за підтримку 🤝🤝😄
@RekotaMY84
@RekotaMY84 2 ай бұрын
Дуже цікаво. Тільки по бору робили дослідження і майже скрізь його вдосталь. Я перестав вносить. Результат той же
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x 2 ай бұрын
Це круто, радий що у вас все збалансовано. Але памʼятаємо що кожне поле індивідуальність і конкретно на полях які показані у ролику ми бачимо зворотню ситуацію як по бору так і по кальцію. Вдячний Вам🤝
@user-zw9oe1xt6w
@user-zw9oe1xt6w 2 ай бұрын
Раніше думав, що мені не вистачає знань в агрономічному напрямку. Тепер із задоволенням слухаю лекції молодого науковця
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x 2 ай бұрын
Дякую Вам за коментар, мені приємно від того що інформація для вас приносить користь🤝
@user-zw9oe1xt6w
@user-zw9oe1xt6w 2 ай бұрын
Привіт, Ромчику. Вкажи назву населеного пункту у Бершадському районі, чи це секрет ?
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x 2 ай бұрын
Вітаю Вас! Господарство знаходиться в Усті.
@Oleh_Dubovuy
@Oleh_Dubovuy 2 ай бұрын
Як завжди все цікаво і зрозуміло.
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x 2 ай бұрын
Велика подяка Вам за коментар😄
@user-jk5km4zc8e
@user-jk5km4zc8e 2 ай бұрын
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, що пріменити на амброзію і нетребу? Мастер пауер не бере...
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x 2 ай бұрын
Доброго дня! Потрібно спочатку визначитися з фазою розвитку рослин кукурудзи щоб обрати гербіцид. Ось мій номер 0968327137, телефонуйте я все Вам розповім) Дякую!
@eugenkucheruk5086
@eugenkucheruk5086 2 ай бұрын
Доброго. Як рахувати листки ріпаку??
@shtirlitz11
@shtirlitz11 2 ай бұрын
респект друже за гарний контент і все по темі
@shtirlitz11
@shtirlitz11 2 ай бұрын
Відкриття декади щодо цього каналу для мене ..... інфа золото
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x 2 ай бұрын
Круто! Я задоволений тим що вам подобається канал🤝
@gsr1000rr
@gsr1000rr 2 ай бұрын
Дякую за відео, але коли відбувався посів демо ділянки?
@user-cf4ri6do8x
@user-cf4ri6do8x 2 ай бұрын
Доброго дня! Демо висівалося 10 квітня. Дякую за відгук)
@Макс-э4л3ъ
@Макс-э4л3ъ 2 ай бұрын
😊
@Макс-э4л3ъ
@Макс-э4л3ъ 2 ай бұрын
Рома цея максим твоя Каті привіт