З днем гудзика
2:04
10 ай бұрын
З Днем матері!
2:03
Жыл бұрын
Писанки з бісеру
3:03
Писанка-зернівка
3:34
Пікірлер
@alinahavlishyna2389
@alinahavlishyna2389 9 күн бұрын
Дякую!
@ШановнийКористувач-ы6я
@ШановнийКористувач-ы6я Ай бұрын
Послухали Вас на вебінарі ВСЕОСВІТИ.Дякуємо за багато-багато підказок! Вчителі предмету МИСТЕЦТВО і ТЕХНОЛОГІІ.
@elvirka5danilina
@elvirka5danilina Жыл бұрын
Все гениальное просто😂❤
@doradora-lm4zi
@doradora-lm4zi Жыл бұрын
красота 😊
@АндрейКокорин-я7ы
@АндрейКокорин-я7ы Жыл бұрын
Оригинально
@babyclub2815
@babyclub2815 Жыл бұрын
Гарненько
@motorolkae20
@motorolkae20 Жыл бұрын
Спасибо ! Вас тоже с днём матери ! Желаю всего самого наилучшего вам от всего сердца ! С днём матери ! ❤️❤️❤️
@elvirka5danilina
@elvirka5danilina Жыл бұрын
Щиро дякую😄
@elvirka5danilina
@elvirka5danilina Жыл бұрын
Quizizz - це інструмент для самостійного навчання, який допомагає кожному учневі відстежувати свої досягнення. Інтуїтивно зрозумілий легкий у використанні інтерфейс платформи
@babyclub2815
@babyclub2815 Жыл бұрын
Дякую за інструкцію.
@babyclub2815
@babyclub2815 Жыл бұрын
🌲🌲🌲☃☃☃❄❄❄🧤🧤🧤
@elvirka5danilina
@elvirka5danilina Жыл бұрын
🎄🎄🎄
@babyclub2815
@babyclub2815 Жыл бұрын
Яка чудова господиня🤩
@ЮліяСамойленко-м8й
@ЮліяСамойленко-м8й Жыл бұрын
Мені дуже сподобалась технологія критичного мислення.В подальшому у своїй педагогічній діяльності на уроках біології, я, як молодий фахівець буду використовувати технологію критичного мислення. Технологія критичного мислення навчає учнів логічно мислити аргументувати та аналітично дискутувати одночасно висловлюючи свою власну думку. В умовах сьогодення критично мислити повинна кожна людині, щоб вижити у нелегкий для всіх нас час та у швидкоплинному світі.
@dan41k55
@dan41k55 Жыл бұрын
Хаххаа 4 лайка за 6 лет
@СорошАиша
@СорошАиша Жыл бұрын
😁
@user_pusHe_3.14zda
@user_pusHe_3.14zda 2 жыл бұрын
Дякую за урок,дуже цікаво!)
@elvirka5danilina
@elvirka5danilina 2 жыл бұрын
Дякую, буде цикл таких уроків😉
@babyclub2815
@babyclub2815 2 жыл бұрын
Шматкове мистецтво англійських майстринь вражає своєю хитромудрістю і строкатою фантазією. Плутанина крейзі-квілта, техніка виконання якого збирає несумісне воєдино, захоплює.
@babyclub2815
@babyclub2815 2 жыл бұрын
Які творчі діти! Скільки красивих речей в майстерні! 🤩😃
@Надежда-п6п8ж
@Надежда-п6п8ж 2 жыл бұрын
Дуже гарно
@elvirka5danilina
@elvirka5danilina 2 жыл бұрын
Суперові моделі!
@elvirka5danilina
@elvirka5danilina 3 жыл бұрын
Наше відео на платформі Youth MediaLab yml.com.ua/media/creativehubtv/7De4Qr
@АндрейКокорин-я7ы
@АндрейКокорин-я7ы 3 жыл бұрын
Блюдо студенческой жизни.
@okasanakuriyoki5232
@okasanakuriyoki5232 3 жыл бұрын
Дуже смачна страва)) успіхів!
@elvirka5danilina
@elvirka5danilina 3 жыл бұрын
Щиро дякуємо!!!
@elvirka5danilina
@elvirka5danilina 3 жыл бұрын
Дуже давно мріяла почути шум гірської ріки вживу та побачити на свої очі водоспади з їх потужною природною силою. Говорять,якщо мріяти, то мрії обов'язково, рано чи пізно, збуваються! Космач та Міжнародна зелена школа подарували таку можливість. Якщо я скажу, що я в захваті, то це нічого не сказати! Купання - це суцільне задоволення, навіть, холоднюща вода річки не відчувалася, а втома знімалася на раз! Недаремно говорять,що купання є дуже корисним для здоров'я, тому що всі карпатські річки є екологічно чистими, і їх вода насичена корисними мінеральними речовинами. Тому скупавшись в гірській річці, піднімаємо імунітет і омолоджуємо свою шкіру. Не знаю наскільки омолодилась 🤪, але відчуття -нереальні!!!😀😆 Гірські річки в Карпатах - головна гордість регіону. Вода в них неймовірно чиста, оскільки поряд немає великих підприємств, заводів чи фабрик. Мільйоні років їхні води стрімко розсікають берегову зону, просочуються крізь скелясті ущелини.
@elvirka5danilina
@elvirka5danilina 3 жыл бұрын
Писанки у Космачі пишуть майже у кожній хаті. Перед Великоднем до роботи долучаються навіть найменші. Є кілька родин, які розписують писанки цілий рік - Линдюк, Юсипчук, Варцаб'юк. Космацькі писанки, які розписувала дружина емігранта Семена-Романа Кушнірчука Євдокія у США, прикрашали навіть домівки конгресменів! Пишуть писанки за допомогою воску: традиційно на свята використовують виключно цілі яйця, а от як сувенір - то роблять маленький отвір і виймають середину - так писанка може хоч вічність зберігатися. Для нанесення малюнка потрібен віск, спеціальний інструмент - писачок і барвники. Воском наносять малюнок, потім опускають у фарбу. Так можна повторювати кілька разів, додаючи нові елементи, у нових кольорах. За малюнком писанки можна пізнати, з якого вона регіону. Для Космаччнини - келії сонця - характерні кольори: жовтий, помаранчевий, коричневий, червоний. Ці кольори присутні не тільки у писанках, а й у вишиванках та інших витворах народного мистецтва. Кожен знак, кожна тваринка, кожна лінія на писанці - усе має своє тлумачення. Писанкарі як ніхто розбираються в орнаментах і, обираючи узір, вкладають у нього певне значення. Наприклад, трикутник - то родина, дерево - то саме життя, хрест символізує Бога.
@elvirka5danilina
@elvirka5danilina 3 жыл бұрын
Згідно з християнською легендою, історія писанкарства бере свій початок від дня, коли Христос був розіп′ятий за людські гріхи. Коли Господь ішов на Голгофу, то йому допоміг нести важкий хрест Симон Кириянин, перед цим залишивши на дорозі кошик з яйцями. Повернувшись назад, він побачив, що яйця стали різнокольоровими і з візерунками. Звідси і їх назва - великодні яйця. Я писала писаночку Писала, писала, Щоби тая писаночка Славу здобувала.
@АндрейКокорин-я7ы
@АндрейКокорин-я7ы 3 жыл бұрын
Сучасно та незвичайно. Хочеться побачити продовження проекту.
@elvirka5danilina
@elvirka5danilina 3 жыл бұрын
Обов'язково продовжимо.
@elvirka5danilina
@elvirka5danilina 3 жыл бұрын
Вас вітає команда «Агенція «Арт-хвиля» Української загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Селидівської міської ради. Представляємо на ваш розсуд наш проєкт «Абстракціонізм з легкістю та користю». Ми об’єдналися навколо цієї теми задля досягнення мети: узагальнити та систематизувати знання про абстракціонізм, удосконалити навички малювання в стилі абстракціонізм через техніку малювання ебру, формувати навички застосування одержаних знань для втілення їх в розробку та проєктування ексклюзивних речей та довести, що це легко та корисно. Проєкт об’єднав нас з сіма предметами : мистецтво, біологію, хімію, фізику, математику, технологію, психологію. Тож, до роботи!
@АндрейКокорин-я7ы
@АндрейКокорин-я7ы 3 жыл бұрын
Да,замість загущувача з латексу можна використовувати картофельний крохмаль.
@elvirka5danilina
@elvirka5danilina 3 жыл бұрын
У звичайну воду додається екстракт гевеї. Саме масло цієї рослини робить воду густою і в'язкою, через що фарба не тоне, не змішується з іншими кольорами.
@АндрейКокорин-я7ы
@АндрейКокорин-я7ы 3 жыл бұрын
Кажуть, що фарби теж незвичайні, вони робляться зі спеціальних мінералів на основі бичачої жовчі.
@chilamai
@chilamai 3 жыл бұрын
:)
@Stalk18
@Stalk18 3 жыл бұрын
👍
@СергійВолодимировичПоляков
@СергійВолодимировичПоляков 3 жыл бұрын
Представлено широкий спект технологій (класних, цікавих), але не виділено жодної специфічної ПРЕДМЕТНОЇ компетентності трудового навчання.
@ОксанаБевз-н2т
@ОксанаБевз-н2т 3 жыл бұрын
дебіли
@НинаКалиниченко-б3з
@НинаКалиниченко-б3з 4 жыл бұрын
+
@ИгорьГодорожа
@ИгорьГодорожа 4 жыл бұрын
Якщо таке відбувається 1 вересня - уявляю, що буде у кінці травня))) Молодці - вами можна пишатися. Ваш приклад - створює настрій і надихає. Успіхів.
@elvirka5danilina
@elvirka5danilina 4 жыл бұрын
Та,у нас постійно таке відбувається....Навзаєм!!!!!!!!
@Paraska71
@Paraska71 4 жыл бұрын
Совдепщиною аж тхне. Оця гра на публіку ,оці натягнуті рухи і вирази...
@babyclub2815
@babyclub2815 2 жыл бұрын
А мені здається, що все СУПЕР! Діти - молодці, творчі, розкуті. Це їхній перший досвід, кожен мав свій вибір.
@elvirka5danilina
@elvirka5danilina 5 жыл бұрын
МЕТОД «СВІТОВЕ КАФЕ» «Світове кафе» (The World Café) - це дуже простий процес взаємодії, спрямований на широкий обмін думками, ідеями й досвідом. Учасники сідають за кавові столики, розмовляють і після закінчення певного часу переходять до інших столиків. Використовується:  для створення можливостей виявлення нових ідей;  для стимулювання активності учасників;  для обміну досвідом (кейси) і думками Як зробити процес ефективним? До початку уроку: 1. Визначте мету: для чого створюється «кафе», які параметри важливі для досягнення цілей «кафе». 2. Добре продумайте питання: пропонуйте відкриті запитання, щоб можна було надати розгорнуту відповідь, а не лише «так/ні», бо гарне запитання дає шанс виявити нові ідеї й можливості. 3. Під час уроку: Клас поділяється на групи, в кожній групі обирається лідер (лідер може бути спонтанним, обраним на уроці, а може бути підготовлений вчителем напередодні уроку). Він пропонує нове питання, або проблему, пов'язану з темою уроку. Вчитель дає команду початку «кафе». Одночасно всі групи-столики займаються дослідженням подібного питання. Учасники й «лідер» столика обговорюють питання й записують усі основні ідеї безпосередньо на столі, покритому аркушем паперу. Вчитель обов’язково регламентує час на роботу груп. Після першого раунду обговорення учасники переходять до іншого стола («посланці ідей»). Лідер групи коротко інформує їх про ідеї, запропоновані в ході попереднього раунду обговорень. Відновлена бесіда збагачується ідеями, темами й питаннями, порушеними в ході попередніх обговорень із іншими учасниками. Цей процес повторюється кілька разів -зазвичай три раунди, і ідеї та погляди починають поєднуватися, а колективні знання - зростати. ( 2-3 рази по 15-30 хвилин). При плануванні уроку треба відвести час на підбиття підсумків і узагальнення. Результатом є перенесення ідей і думок (5-15 хвилин). Можна дати цьому методу й більш доречну для певної ситуації назву, наприклад: кафе знань, стратегічне кафе, кафе відкриттів тощо. Періодично нагадуйте учасникам, щоб вони записували й схематично представляли основні ідеї. Завдання можуть бути найрізноманітніші.
@ОленаТрусова
@ОленаТрусова 5 жыл бұрын
Дякую за цікавий відеоролик
@ЛарисаБілецька-т1ч
@ЛарисаБілецька-т1ч 5 жыл бұрын
Одне із завдань сучасної освіти-успішність випускників у майбутньому. Завдяки критичному мисленню,учні вчаться досягати успіху при вирішенні навчальних завдань,а це проектує їх на успішність і в щоденному житті.Це сприяє професійному,особистісному зростанню дитини.Матеріали відеоролика дають можливість вчителю креативно підходити до викладання навчальних предметів.
@valadunar
@valadunar 5 жыл бұрын
Доброго ранку. Мені дуже сподобалась дана презентація. На уроках біології,я теж використовую технологію критичного мислення. Тому що учні навчаються логічно мислити та аргументувати,аналітично дискутувати та правильно висловлювати свою думку. Критичне мислення потрібне кожній людині, щоб вижити в швидкоплинному світі.
@Oslavjar
@Oslavjar 5 жыл бұрын
І коли ж ця показовість нарешті закінчиться... Краще б заміть тих показових відкритих уроків придумали високу зарплату для вчителів і як бонус- незаплановані рейди зі штрафами... або штрафи з боку батьківського комітету.....Макраме, витинанки, ляльки, паперові орігамі..це ж так патріотично...такі глибокі народні традиції... Міністерство працює... програми пишуть...олімпіади успішно проводять... скрізь гучні інноваційні методи навчання, суть яких у відсутності інновацій ... Розумію, що матерально-технічне оснащення школи в даному напрямку відсутнє... як і вчителі чоловіки здебільшого теж.. хто ж буде працювати?..хіба чоловіки - нероби, які прийдуть, покрутяться, запишуть уроки і змотаються додому перетруджені....Це не уроки математики, хімії, літератури, мови, біології.. звичайно є і фанати своєї справи...є...але це рідкість...Краще б всі школярі займалися вишивкою... собі , батькам, ближнім своїм сорочки...нехай усією школою роблять автентичні костюми для шкільних хорів... От це було б і патріотично... і практично... Якщо забагато костюмів зроблять?.. то хай роблять сопілки, скрипки... вчаться на них грати на тих уроках...А то ходять на уроки 5 років трудового неробства- і в підсумку нуль....Втрачені Україною можливості... Японські школярі... в середній школі опановують народні інструменти і досконало знають народні пісні ...А в нас як був совок.. так і той розвалився...Нічого нового не придумали...
@Oslavjar
@Oslavjar 5 жыл бұрын
Макраме, витинанки, ляльки, паперові орігамі.. о....як це патріотично...які ж там глибокі народні традиції... Міністерство працює... програми пишуть...олімпіади успішно проводять... скрізь гучні інноваційні методи навчання ... скоро роботи самі з'являться нізвідки і будуть себе придумувати на уроках трудового в сучасних українських школах... що можемо те можемо...Розумію, що матеріально-технічне оснащення школи в даному напрямку відсутнє... як і вчителі чоловіки здебільшого теж.. хто ж буде працювати?..хіба чоловіки - нероби, які прийдуть, покрутяться, запишуть уроки і змотаються додому перетруджені....Це не уроки математики, хімії, літератури, мови, біології.. звичайно є і фанати своєї справи...є...але це рідкість...Краще б всі школярі займалися вишивкою... собі , батькам, ближнім своїм сорочки...автентичні костюми для шкільних хорів... От це було б і патріотично... і практично... Якщо забагато костюмів зроблять?.. то хай роблять сопілки, скрипки... вчаться на них грати на тих уроках...А то ходять на уроки 5 років трудового неробства- і в підсумку нуль....
@user-kt5wn9zk5j
@user-kt5wn9zk5j 5 жыл бұрын
Дюха лох
@ІлонаПінчук
@ІлонаПінчук 6 жыл бұрын
Спасибі вам, любі діти.
@ЛюдмилаХомич-ж1ш
@ЛюдмилаХомич-ж1ш 6 жыл бұрын
Живучи сьогодні в демократичному суспільстві, визначальним є вміння критично мислити. Використовуючи технологію критичного мислення в освітньому процесі , сучасний вчитель формує високоосвічену, суспільно- активну, творчу особистість, яка впевнено почувається у житті. Матеріали відеоролика актуальні, ціннісні орієнтири для вчителя.
@ЛарисаБілецька-т1ч
@ЛарисаБілецька-т1ч 5 жыл бұрын
Згодна з Вами,що матеріали відеоролика актуальні та цінні для вчителя.
@ЛюдмилаПотапова-м1я
@ЛюдмилаПотапова-м1я 6 жыл бұрын
Дякую за цікавий та змістовний відеоролик.Він збагатив мої знання з технології критичного мислення.
@natka.colibri
@natka.colibri 6 жыл бұрын
цікаве відео, а можна переглянути самі презентації учнів?
@kovid5080
@kovid5080 6 жыл бұрын
Я первий
@kostyastepchak7137
@kostyastepchak7137 7 жыл бұрын
Спасибо за вебинар!
@ВолодимирЛюбивий
@ВолодимирЛюбивий 9 жыл бұрын
Просто і чудово! А далі - дебати у Британському форматі парламентських дебатів! Освітня технологія "Дебати" як майданчик для застосування вправ і методів технології "Критичне мислення" в змагальному режимі.
@MMKSelidovo
@MMKSelidovo 11 жыл бұрын
Учителю! Пораднику і друже! Ви вибрали дорогу непросту. Ми Вам сьогодні дякуємо дуже За Вашу працю вчительську святу!