Відео просто статистика… ніякої інформації корисної.
@AnonAnon-nf7io4 сағат бұрын
Ти ідіот ! Поняття немаєш жодного ні в будівництві ні влогистиці . Хто і чим привіз мільйони кубів лісу та цегли ? А хто вчив каменярів і т п ?
@igorstavitsky10025 сағат бұрын
Перевага бункерної стратегії захисту полягає не стільки у потужності споруд, скільки у їх масовості. Знищити можливо будь-який бункер, але надзвичайно складно боротися з суцільним мурашником, мережею укріплень, коли опорними пунктами можуть стати автобусна зупинка, газетний кіоск чи кав'ярня, де втрата окремої оборонної точки не призводить до руйнування всієї системи. Ворог просто не зможе визначити пріоритетні цілі для бомбардувань, а на все одразу КАБів не вистачить! Нам дуже потрібна така стратегія захисту, в умовах переважаючих сил противника це стане вирішальним фактором надійної оборони від агресора.
@rayguffey75939 сағат бұрын
Дякуємо за відео і чекаємо на нові!❤
@iliynoise36 минут бұрын
Вдячний за відгук і за підтримку. Приємно потішити Вас моїми новими цікавими роботами 😊
@DachaCav-im3di21 сағат бұрын
У Швейцарії вирішуються всі питаття життя на планеті.
@user-hu6yb9xm2gКүн бұрын
Незрозуміло як забивали дерев'яні сваї в грунт, хоча грунт був мягкий
@nazarzhulevych3709Күн бұрын
Я живу Цюріху, і тут до прикладу увесь центр міста повністю сполучений під землею. Можна перейди від вокзалу до університету чи клініки або до супермаркету по тунелях. Одного разу тут навіть проводили навчання і все місто спокійно функціонувало пару годин під землею.
@AlexFedotsonКүн бұрын
Красива казка. Були звичайні будівлі, з часом рівень води по трохи піднімався і люди добудовували поверхи. Так, деякі будівлі з годом встановлювались так як каже автор, але з початку люди не селились на воді, це вийшло не навмисно...
@IgorAvillКүн бұрын
дуже цікаво і пізнавально. Дякую
@iliynoise40 минут бұрын
Вдячний за приємні слова, дивіться й інші відео на моєму каналі 😉
@IvanMalenchakКүн бұрын
Українцям варто повчитись як будувати красу і на віки.
@iliynoise43 минут бұрын
Абсолютно погоджуюсь! Досвід таких міст показує, як можна створити справжні архітектурні дива, що вражають століттями. Після перемоги буде чудова можливість відбудувати й розвивати наші міста з акцентом на довговічність і естетику!
@viktorbobrovsky3632Күн бұрын
Дякую, крутий контент!
@iliynoise48 минут бұрын
Дякую і Вам, намагаюсь усе для цього робити, заходьте ще 😉
@alextheshadow9922Күн бұрын
Погодите, но как они могли использовать цемент, которого тогда не было? Портланд цемент изобретут позже, в 19 веке.
@OlgaVolodymyrivnaКүн бұрын
Була у Венеції , це дійсно прекрасне та неповторне місто, яке треба відвідати хоча б раз в житті. Нам розповідали, що через навалу туристів там залишилось дуже мало місцевих. Це сумно. А ще вони турбуються про морський рельєф і флору, тому декілька років тому заборонили в'їзд великим лайнерам у місто, тепер туди завозять лише на невеликих катерах. Ці вулички з каналами унікальні, архітектура дуже гарна, еухня смачна, італійці дуже привітні та усміхнені. А дізнавшись ще як важко будувалось це місто воно стає ще одним чудом світу!
@iliynoise52 минут бұрын
Дякую Вам за коментар! Прикро, що через великий потік туристів місцевих жителів стає дедалі менше, але приємно, що місто робить кроки для захисту своєї унікальної екосистеми, зокрема забороняючи в'їзд великим круїзним лайнерам. А, знаючи про її складне будівництво, починаєш ще більше цінувати це архітектурне диво!
@CEZARIUS_7Күн бұрын
"Чи задумувались ви, що приховують масони? У новому відео розкриваємо невідомі факти про масонські символи, обговорюємо їхній таємничий вплив на історію та суспільство. Якщо хочете дізнатися більше про те, як ритуали та символізм масонства вплинули на сучасний світ, переходьте на канал! 👁💡"
@daosilverКүн бұрын
Я родом з Прикарпаття. Село Тисів. В часи австро-угорської імперії вивезли всю тису на сваі для Венеції. Тису ще називають генний-дерево. Чим довше воно у воді, тим міцніше стає
@iliynoise56 минут бұрын
Дуже цікаво дізнатися про це! Тис, справді, унікальне дерево з неперевершеними властивостями. Вражає, як матеріали з нашого краю стали основою для спорудження Венеції, допомагаючи цьому місту стояти на воді століттями. Це своєрідний зв’язок між вашим селом і легендарним містом на воді! Слава Україні!
@Igor_userКүн бұрын
Те, що у вас на прев'ю - це більш правдиво. А ви розповіли звичайну офіційну версію. По якій і піраміди в Єгипті будівали раби тягаючи блоки на собі. По вашій офіційній вкрсії, люди, які втекли на острови, потім з великої відстані притягнули ліс (палі від 5 м для забиття в грунт). На чому їх привезти, хто дозволить вирубати таку кількість лісу? Ну як їх забивати? І чим? Це потрібно бобудувати якусь вишку з якої було б можливо чимось забивати. Спробуйте, на один метр ви ще може і забїєте а на більшу глубину? Ви це уявіть на практиці. Язиком молоти не мішки тягати.
@igorbarchyk-ct9fuКүн бұрын
Дякую. Цікаво. І знову ж таки приємно почути, що Українці причетні до історії Венеції.
@iliynoise42 минут бұрын
Щиро дякую за відгук! Так, це справді захопливо - усвідомлювати, що українці мають свій внесок в історію Венеції. Деревина з нашого рідного Прикарпаття, яка стала основою для знаменитих сваїв, - це частина нашої спадщини, яка підтримує одне з найкрасивіших міст світу. Чудово, коли історія переплітає різні культури, нагадуючи про те, як наші народи були пов’язані навіть століття тому.
@oksanayeremenko47782 күн бұрын
дякую за відео, дуже інформативно, цікаво, професійно 👍
@v.d27962 күн бұрын
ось чим мала б займатися україна відразу як отримала незалежність якби у владі були б етнічні українці які за українську націю. країну та все інше українське. знаючи історично хто нас оточує і я не тільки про схід. зах сусіди теж руки потирають
@fr.smillajaspersen96312 күн бұрын
Боже, коли ж ви вже почнете казати правду. Ця брехня вже дістала. Мабуть, комусь не хочеться віддавати свої дисертації та монографії.
@zizixacman8622 күн бұрын
Дякую 🙏 за цікаву інформацію і контент українською ❤❤❤❤❤
@iliynoise2 күн бұрын
дякую за приємні слова і підтримку ❤❤❤
@IdpIay2 күн бұрын
Гарний канал, і цікавий контент. Підписався, будемо з малим дивитися на цікаві міста.
@iliynoise30 минут бұрын
Вдячний за відгук і приємні слова, буду радий тішити Вас новими цікавими відео 😊
@yuriyboychenko63682 күн бұрын
Слава Україні !!! Слава Збройним Силам України !!! Велика подяка за Вашу працю !!! 🔱 🇺🇦
@iliynoise2 күн бұрын
Героям Слава! Вдячний Вам за Вашу підтримку!
@svetlanafilippova79433 күн бұрын
Дякую Вам за цікаву розповідь
@iliynoise2 күн бұрын
Дякую Вам за приємний відгук, заходьте ще 😆
@ВалентинЧубань3 күн бұрын
Ні про шо...це я знав ше зі школи...
@ana-ed9fn3 күн бұрын
Хороше змістовне і коротеньке! Лайк!!!
@iliynoise46 минут бұрын
Дякую за підтримку і приємні слова 😊
@gundyakn3 күн бұрын
Найкраща країна Ірландія, тут сама найбільша допомога.
@РОНГТіРОНГТі3 күн бұрын
Я не знала, що Венеція - це чудо інженерної думки людини середньовіччя! Просто неймовірне чудо! Дякую за таку цікаву розповідь з майже схемами будівництва. "Схеми" в гарному значенні цього слова)
@iliynoise2 күн бұрын
Вдячний Вам за коментар! На нас ще багато цікавого чекає 🙂
@RaminaRaksheeva3 күн бұрын
Здравствуйте а скажите пожалуста можна ли из нимечини переехать в индерланди и там работать и жить
@ОлексійБілий-х9к4 күн бұрын
Дякую, цікаво було дізнатися нове про Венецію. Незламні люди, як і Українці)
@iliynoise34 минут бұрын
Згоден на 100%, вдячний Вам за відгук та підтримку 😊
@TIPova_hoika4 күн бұрын
Круто, не знав)
@iliynoise22 минут бұрын
Дякую за відгук, приємно потішити Вас цікавими новинками, дивіться й інші, не менш цікаві, відео на моєму каналі 😊
@bublik53654 күн бұрын
Чи можна брати кредит на житло із статусом тимчасового захисту?
@alex-blitzblitz3164 күн бұрын
Авторе! Працюй на своєю освітою. Не варто плутати бункери і доти, які по суті є укріпленими вогневими точками. А про мережу бункерів - то, взагалі курям на сміх! Об'єкти здебільшого не пов'язані між собою. Тож яка це в біса мережа?!
@iliynoise2 күн бұрын
Дякую за коментар, але є кілька моментів, які варто уточнити. По-перше, ви правильно зазначаєте, що бункери і доти - це різні типи укріплень, і між ними є відмінності в конструкції та призначенні. Але, коли мова йде про «мережу бункерів», то слід розуміти це не в буквальному сенсі з'єднаних між собою об'єктів, а як систему оборонних споруд, що розташовані на великій території і можуть функціонувати разом для створення ефективного оборонного кільця. Щодо того, що бункери не пов'язані між собою - це певною мірою правда для більшості з них. Проте концепція швейцарської оборони була побудована так, щоб забезпечити самодостатність кожного об'єкта і одночасно підтримувати ефективність оборони через розподіл стратегічних точок. Тому навіть якщо ці споруди не з’єднані тунелями або підземними коридорами, система все одно могла забезпечити важливу роль у разі нападу. Тому варто не лише критикувати, але й намагатися розуміти контекст, у якому ці оборонні споруди були створені, і їхній внесок у загальну стратегію Швейцарії.
@alex-blitzblitz3162 күн бұрын
@iliynoise Дякую за розширену і аргументовану відповідь. Проте у роліку все це чітко не зазначено. І для не досвідченого глядача складається зовсім інше враження на кшталт казкового королівства гномів.....
@VladGysarov-xr6bx4 күн бұрын
Маячня.
@iliynoise2 күн бұрын
Це дуже загальна й неконструктивна критика. Якщо вважаєте, що інформація в відео недостовірна або неправдоподібна, було б корисно конкретизувати, що саме викликає сумніви. Бункери Швейцарії мають цікаву і складну історію, і якщо є якісь зауваження чи інші факти, було б добре їх поділитися, щоб можна було дискутувати на основі фактів. Такий підхід дозволить зробити обговорення більш продуктивним, а не просто відкидувати всю тему як "маячню"
@irynazabolotna69214 күн бұрын
Була в Венції, в хотелі на столику записка заувеження: бережить воду, а ще... як що не скористались речами, не чіпайте їх, чтоби не прати чисті речі. Мені таке зауважання сподобалось. Наше місто Харків і підчас війни чисте і охайне.
@iliynoise47 минут бұрын
Це дійсно приємне нагадування від готелю! Дбайливе ставлення до ресурсів - те, що ми можемо перейняти, адже така відповідальність допомагає зберігати довкілля. Чудово чути, що Харків залишається чистим і охайним навіть у ці складні часи - це справжня гордість!
@linafedus96935 күн бұрын
Цікава тема....
@bagermaster-kiev-ua5 күн бұрын
Люди якісь дивні... Чому вибирали такі погані місця для будівництва? То петро перший на болоті вирішив будувати місто... Якось дивно. Може щось не так і нам прибрехують, щось приховують? Доя чого?
@ПавелПелехов-э6ъ6 күн бұрын
Дякую за випуск!!!
@ДмитрийАлексеев-й6э8г6 күн бұрын
Вчиться українці. Навіть зараз тупі українськи діячи воліють танцювати гопака з голою сракою замість того щоб робити бункери на захист для населення.
@ВолодимирВорона-с1с6 күн бұрын
А навіщо лаштувати життя десь на Марсі, коли можна чудово, легко і просто жити на Землі, а не нищити все навколо, безкоштовно дане Творцем? Ніколи не повірю, що люди, занехаявши свою планету, зможуть відтворити життя на чужій. Дурна ідея!
@iliynoise28 минут бұрын
Абсолютно згоден! Людству слід навчитися берегти те, що вже є - нашу Землю, яка щедро надає нам усе необхідне для життя. Навіщо витрачати колосальні ресурси на Марс, коли на Землі є все, що потрібно для щасливого та гармонійного існування? Це нагадує нам про важливість відповідального ставлення до природи й того, що подароване нам безкоштовно.
@Percheng6 күн бұрын
А я чув, що палі було вироблено з листвениці. Вона взагалі не боїться води. А ось в сухому місці розсипається.
@iliynoise38 минут бұрын
Венеція використовувала різні види деревини для основи своїх споруд, зокрема листяницю і дуб. Кожен тип деревини має свої унікальні властивості, і вони підбиралися дуже ретельно. Це дивовижний приклад того, як людство використовує природу для створення чогось вічного!
@НадіяОбаль6 күн бұрын
Дуже цікаво!Хочу до Венеції
@iliynoise45 минут бұрын
Дуже приємно, бажаю Вам здійснити Ваше бажання 😉
@ПавелПелехов-э6ъ6 күн бұрын
Дякую, дуже цікаво!!!
@iliynoise2 күн бұрын
Навзаєм, приємно стрічати такі теплі відгуки, до зустрічі 😊
@ПавелПелехов-э6ъ6 күн бұрын
Дякую, дуже цікаво!!!
@Astolff_Gerriko6 күн бұрын
Несподівано чудовий матерял - підписка.
@iliynoise24 минут бұрын
Дякую Вам за приємні слова і підтримку 😊
@ГенаТерлецький6 күн бұрын
Дякую
@ЭдуардДрандаров7 күн бұрын
Обычный город , который частично подтопило и развод для туристов.