Пікірлер
@ПетроГолосний
@ПетроГолосний 3 ай бұрын
Синок непіарся.уксусом помий вулика у середині і на сонечку висуши.і буде клас.лапшоуш...,.................
@music-life1131
@music-life1131 8 ай бұрын
Блядь дуже скучно!!!!
@ivanvanja3078
@ivanvanja3078 10 ай бұрын
То що Ви всі розказуєте про зліт бджіл то все ваші догадки Сама велика біда для бджоли це руйнування самого гнізда і забераня меду всих сортів Хто із бджолярів оставляє майський мед хочаб 2 рамочки повномедних майже ніхто А тепер представте що в ваш дім залазять крадуть все що можна вкрасти іви.не можете захиститись І що ви будете робити мабуть шукати друге місто проживання Не треба приймати бджолу за істоту яка без пам'яті особливо матка Мало хто держав одну матку більше трьох років ще й за нею спостерігав Держу бділ більше 30 роківі ні разу не було вильоту окрім роїння Я завжди зберігав основне місто сім'ї майже так як вони будують спочатку травня з новими рамками до десяти штук Мед завжди залишав збирання всих місяців таким чином готував основне місто на якому будуть зімувати Сахаром зовсім не користувався Бо знаю що на гамні.не перезімуєш Ніколи не давав рідкормок бо меду завжди хватало до травняі більше Таким чином неробив дурної роботи і мед не здавав за копійки Я його краще бдолам залишу та своїм рідним і друзям
@agata-kristinashmal9946
@agata-kristinashmal9946 11 ай бұрын
Якщо був росплод, кліщ зйв . А бджоли ниборяться з кліщом. Природній отбор.
@МихайлоЗабара
@МихайлоЗабара 11 ай бұрын
Маска там не нужна.
@Антин-з6п
@Антин-з6п 11 ай бұрын
у пасічника 2 основні задачі на пасіці. 1 це відкачати мед. 2 це проконтролювати щоб у матки було місце під засів в серпні-вересні. по вашій теорії ви прогуляди друге завдання, то ж хто винен?
@bordyuk
@bordyuk 11 ай бұрын
Гарний варіант,а я ще розпалюю димарь грибом трутовиком,довго горить і нетухне,бачу молодий канал,я теж недавно почав знімати,давайте дружити,взаємна підписка
@nikno3145
@nikno3145 11 ай бұрын
17 л води на 14 рамок? Занадто енегозатратно і дуже довго.Краще вже парову, аще краще сонячна,повір мені.Не винаходьте велосипед
@mega_pasechnik
@mega_pasechnik 11 ай бұрын
17 л води необхідно залити у воскотопку на початку роботи. А на перетопку 13-14 рамок розход води приблизно 3 л, може бути і менше, це залежить від інтенсивності нагрівання воскотопки і часу перебування в ній рамок.
@ВячеславКоваленко-в4о
@ВячеславКоваленко-в4о 11 ай бұрын
Может может может перед обработкой проверьте препарат и если ты пчеловод проверь свои недоработки как ты приготовил пчол к зимовки а потом засорять интернет . Мёда пососал и про пчёл забыл. А пока есть росплод есть и клещ. Раз в год обработки до фонаря
@fedan6496
@fedan6496 11 ай бұрын
Привіт, інтересну тему підняв!
@user-adiluk
@user-adiluk 11 ай бұрын
Мене дивує ваш висновок на нез'ясовані причини тихого зльоту бджіл. Ви показуєте залишки застиглого розплоду, а самі нарікаєте на те, що матки нібито не забезпечували нехай навіть належного відтворення. Всі інші методики й раніше виконувались, зльотів не було, отже, причина криється в іншому лиходії. Цей невидимий ворог називається хронічним вірусним паралічом бджіл. Активується погодним спусковим гачком. kzbin.info/www/bejne/Z2G9nYVnfNijgas Кiлькiсть зльотів бджіл зростає тому, що віруси через хворих померлих бджіл потрапляють у природні резервуари навколишнього ландшафту (мурахи, оси, попелицi тощо), а потім, наступного сезону, повертаються на пасіки зворотною хвилею.
@alexfox6477
@alexfox6477 11 ай бұрын
Утримую два десятки бджолосімей. Помітив що злітають схильні до роїння і побиті кліщем бджоли. Мої матки перестають сіяти після 10 жовтня. Можуть злетіти коли атакують сильно оси.
@Peacebeeworld
@Peacebeeworld 11 ай бұрын
Вітаю! Підкажіть чим обробляли ? Є підозра що це біпін (амітраз) у різних його станах. Мені цікаво чи ще хтось підозрює біпін ?
@mega_pasechnik
@mega_pasechnik 11 ай бұрын
Добрий день, я обробляв бджіл навесні і після останньої викачки меду полосками "Бджолодез", а осінню, після складання гнізда, біпіном.
@Андрій-с7е
@Андрій-с7е 11 ай бұрын
Якщо через погану матку, тоді чому її не змінили? В кінці літа я думаю ще могли змінити, або хочаб закладали свищеві маточники. Чому вони тупо злетіли? Моя думка це через кліщ.
@Buchelo-beekeeper
@Buchelo-beekeeper 11 ай бұрын
А ще мити руки перед сном і слухати маму...))) Вибач, не втримався)))... про фсе пофантазували. а про кормову базу та с.г. угіддя не згадали..)))
@МихайлоЗаліванський
@МихайлоЗаліванський 11 ай бұрын
Обробіть пчоли в черні і побачите разницю,
@ФедірКуць
@ФедірКуць 11 ай бұрын
Це робота кліща, однозначно!!!
@Віктор-п3н
@Віктор-п3н 11 ай бұрын
Перейди на укр рамку і не їби світу мозги
@АлексейКолесник-н7й
@АлексейКолесник-н7й 11 ай бұрын
Оны в эвропу улытилы 😂
@КоляТимошишин-ф3ф
@КоляТимошишин-ф3ф 11 ай бұрын
Не хвилюйся їм там видадуть візи, а от свинособак рюцькіх викинуть з Європи.
@Andjeyvoloren-hf1wu
@Andjeyvoloren-hf1wu 11 ай бұрын
Ти прийшов обробляти від кліща запізно
@gryzuk7484
@gryzuk7484 11 ай бұрын
Причина одна кліщ.
@МаксимЖак-ю4ш
@МаксимЖак-ю4ш 11 ай бұрын
Чувак більше рамок став 😂😂😂😂😂😂😂
@BeeOleg1890
@BeeOleg1890 11 ай бұрын
Обробив бджолосімї ВароМед і після, деякі тупо ослабли і зникли в деяких вуликах матки і яйця і матки застигли. А в інших все в порядку. А зовсім не оброблені живі усі.
@larxukr
@larxukr 11 ай бұрын
Як часто потрібно проводити обробку?
@mega_pasechnik
@mega_pasechnik 11 ай бұрын
Обробку необхідно проводити один раз навесні, один раз після останнього викачування меду, і один раз восени після того як вийде увесь розплод. Необхідно також читати інструкцію на препараті, так як є препарати обробку якими необхідно повторити другий раз, тобто, наприклад, обробили на весні один раз, а через 7 днів обробку необхідно повторити.
@larxukr
@larxukr 11 ай бұрын
Файні бджоли
@larxukr
@larxukr 11 ай бұрын
Корисна інформація!
@larxukr
@larxukr 11 ай бұрын
Де купити такий прилад?
@mega_pasechnik
@mega_pasechnik 11 ай бұрын
Електропривід я купував в інтернет магазині "Улій".
@larxukr
@larxukr 11 ай бұрын
Дякую!
@larxukr
@larxukr 11 ай бұрын
Дякую, корисна інформація!
@KHVASKO89
@KHVASKO89 11 ай бұрын
Кліщ.1 000 000% раніше треба обробляти.
@Валера-э1о
@Валера-э1о 11 ай бұрын
Бджоли полетіли в теплі краЇ Скажіть а злетіли цьогорічні рої чи відводки чи з тих вуликів де бджоли зимували тогорічної зими Я замітив що рої не злітають
@mega_pasechnik
@mega_pasechnik 11 ай бұрын
Взагалі в мене злітають сім'ї які перезимували, хоча був один випадок, коли восени злетів рій.
@СергійЕвстратенко
@СергійЕвстратенко 11 ай бұрын
Бджоли в тебе злетіли від кліща .а не від інших факторів не неси нісенітниць.
@СергійЕвстратенко
@СергійЕвстратенко 11 ай бұрын
2:24 шановний .через такі рамки з верхніми 22 мм брусками не перейдуть у верхній корпус .
@СергійМартин
@СергійМартин 11 ай бұрын
В сімї було багато кліща вовремя треба обробляти від кліща.
@ЮрійМалихін-г9м
@ЮрійМалихін-г9м 11 ай бұрын
Кліщ варроа - забив, зльоту тут не видно, бо на дні вулика є бджола
@СергейСаченок-к9м
@СергейСаченок-к9м 11 ай бұрын
Однозначно причина в кліщі, переконався на власному досвіді(
@gregorypodkur9197
@gregorypodkur9197 11 ай бұрын
Любий друже. Знаєш як кажуть про лисих-розумне волосся залишило дурну голову. 1. Зверни увагу на наявність поблизу пасіки високовольтних ліній електропередач або звьязку. 2.Наявність антен мобільного звьязку. 500метрової зони ні хто не дотримується. 3.Наявність супутникових антен. 4.Наявність біля пасіки потужних роуторів(приймачів або ретрансляторів). Чім далі від "цивілізації" тим кращі медозбори і краше почуваються бджоли, а перебування у тебе на пасіці для сімей вимушений варіант. Навіть можливо вулик стояв не втому місті. Є такий термін геомагнітна сітка. ДУМАЙ ТЕ друже. Мав особистий досвід.
@Генадій-ь4о
@Генадій-ь4о 11 ай бұрын
Злетіла і мене сім'я, я старанно відкрив усі залишки печатного розплоду. З 311 чарунок було 6 кліщів, це не критична кількість. Значить причина злету не в самому кліщі.
@ЮрійЛюдкевич
@ЮрійЛюдкевич 11 ай бұрын
Якщо пасіка вчасно оброблена від кліща причина у вірусі, який американці назвали "SSD" - розпад колонії
@РоманМельничук-у1щ
@РоманМельничук-у1щ 11 ай бұрын
Коли повернуться неодмінно запитай де вони вони були 😂😂
@mega_pasechnik
@mega_pasechnik 11 ай бұрын
Обов'язково запитаю ))))
@СтаніславМарченко-х5ч
@СтаніславМарченко-х5ч 11 ай бұрын
немато серана можливо.
@vatmens643
@vatmens643 11 ай бұрын
А чому ты не на фронти? Нэнька в небезпеци😭
@aleklysikov8791
@aleklysikov8791 11 ай бұрын
Пішов би ти лісом… клоун!!
@СергійЕвстратенко
@СергійЕвстратенко 11 ай бұрын
7:28
@АлексейАлексеевич-н8ю
@АлексейАлексеевич-н8ю 11 ай бұрын
Коротше із почутого можна зробити висновок бджоли злетіли бо ти їх ушатав, чому не всіх ну то значить хтось виявився спритніший і ти ще маєшь фору, але це тільки початок зимівлі те наскільки ти ушатав своїх бджіл покаже десь то місяць березень.
@mega_pasechnik
@mega_pasechnik 11 ай бұрын
Можливо ви праві, але це не міняє суть теми, ще місяць тому бджоли були у вулику, а потім зникли, при тому що мертвих бджіл у вулику і біля нього нема.
@АлексейАлексеевич-н8ю
@АлексейАлексеевич-н8ю 11 ай бұрын
@@mega_pasechnik ні це міняє суть бо є той хто винен, а саме ти, а значить знаєш над чим потрібно працювати, здебільшого вони зникають бо багато старої бджоли яка відходить а решта розлітається по сусідах, а чому так? Правильно так ти ними займався! І на тому як не крути а проблема в одному.
@ВолодимирГолопупенко
@ВолодимирГолопупенко 11 ай бұрын
дивлячись на залишки розплоду---- я твердо знаю ---- ти погано обробляв від кліща--------- чому деякі злетіли ---- тому що ти обробляв в один день---- а матки то по різному закладали розплід----- і не були осінню оброблені своєчасно --після виходу розплоду------ ви правильно назвали причини -------------------- тільки пізно осінню можна зловити момент коли в вуликах вийшов весь розплід і погода дозволила обробити----------------- якщо весною лазять трутні по точку----- кліщ перезимував------ потім він піде в бджолиний розплід---- це вже початок пиздеця--- геометрична прогресія--- 10 кліщів дадуть 100 і т ак далі----не довіряйте полоскам --хоч вони і гарно запаковані --всерівно діюча речовина десь дівається ви ж бачите --одні полоски на очах починають сохнути а інші вже сухі--з різних партій або різних назв
@хобіагронома
@хобіагронома 11 ай бұрын
Це все зробив кліщ.
@ВладимирГорша
@ВладимирГорша 11 ай бұрын
Шановні колеги пасічники повірте мені бджолосімї злітають тільки через кліщ. Я особисто займаюся бджільництвом ще до кліща, так що я знаю що кажу.
@Andjeyvoloren-hf1wu
@Andjeyvoloren-hf1wu 11 ай бұрын
Підтримую вас друже на всі сто процентів і злітають навіть від гнильця
@викторплоскодняк
@викторплоскодняк 11 ай бұрын
@@Andjeyvoloren-hf1wu А чому ніводного факту зльоту на ютюбі ненає?
@викторплоскодняк
@викторплоскодняк 11 ай бұрын
Не розказуйте байки . Покажіть доказ.
@викторплоскодняк
@викторплоскодняк 11 ай бұрын
Професор Кашковський дослідив , що бджоли не злітають.Пасічники собі фантазують всяке. А відео зльоту на ютюбі нема!
@АлексейАлексеевич-н8ю
@АлексейАлексеевич-н8ю 11 ай бұрын
А хто йому то прохфесорство надав ))) до поки у совку планово деребанили то він був бджоляр а після такий знавець що тільки лайно на вуха вішає 😂 де його бізнес? Де його бджолина імперія? Бо то звичайний нікчема який ну можливо трохи більше знає від рядового бджоляра.
@викторплоскодняк
@викторплоскодняк 11 ай бұрын
@@АлексейАлексеевич-н8ю Е ! Пяний? чи що?
@АлексейАлексеевич-н8ю
@АлексейАлексеевич-н8ю 11 ай бұрын
@@викторплоскодняк а ти що тільки під бухлом пишешь і дивишся того кашковського з чого в тебе такі асоціації? Це не нормально я тобі скажу мати такий асоціативний ряд.
@викторплоскодняк
@викторплоскодняк 11 ай бұрын
@@АлексейАлексеевич-н8юСинок ти мені не тикай.А вчися повахати старших і досвід. Заглядай частіше в вулик .У бджільництві ще нічого нового не відбулося.
@НаПасіці
@НаПасіці 11 ай бұрын
Чорні рамки, в яких накопичілося багато шкідливих речовин, теж можуть бути причиною зльоту! Особливо після обробок від кліща! Стільник має працювати 1, максимум 2 сезони, і на перетопку!
@АлексейАлексеевич-н8ю
@АлексейАлексеевич-н8ю 11 ай бұрын
Це ти сам таке придумав чи то хтось підказав ( можливо переробники воску😂😂😂)
@НаПасіці
@НаПасіці 11 ай бұрын
@@АлексейАлексеевич-н8ю як бог не дав розуму, то можеш ржати скільки завгодно! В природі рої більше двох зим в дуплі не зимують, злітають щоб міль почистила дупло, в кого є розум - здогадається яка залежність між чорними рамками та зльотами бджіл.
@Oleg127509
@Oleg127509 11 ай бұрын
Як з тобою зв'язатися?
@mega_pasechnik
@mega_pasechnik 11 ай бұрын
Зі мною зв'язатися можна через електронну почту: [email protected]
@Пасічникпочатківець-ж5д
@Пасічникпочатківець-ж5д 11 ай бұрын
Бджоли злітають із-за закліщеності. Хоча я згодний, що сім'ї повинні бути сильними і з молодими матками.
@leo-sd6ws
@leo-sd6ws 11 ай бұрын
Дурня. Стільки кліща як в цьому році давно не було. Жодна сім'я не злетіла, бо працювали на гречці. В ті роки коли був соняшник, були зльоти.
@Пасічникпочатківець-ж5д
@Пасічникпочатківець-ж5д 11 ай бұрын
Помоєму він так і сказа, що кліщ це не основна причина зльоту.
@МихайликЧавченко
@МихайликЧавченко 11 ай бұрын
В мене також виникли такі припущення, спостерігаю не перший рік. Цього року спеціально не був на соняшнику, а от сусід вивозив, так то злетіло 4 сім'ї. Ну й звичайно ще й кліщ, оси свою лепту вносять.
@leo-sd6ws
@leo-sd6ws 11 ай бұрын
@@МихайликЧавченко кліщ є завжди і у всіх сім'ях. Але зльоти тільки тоді в мене були, коли був посіяний соняшник. Вже два роки немає соняшника, і немає зльотів, а кліща було багато.