📝 SEZNAM POUŽITÉHO STAVEBNÍHO MATERIÁLU: Bruska na beton průměr 130 mm 👉 bit.ly/42vWt1s Dvousložková rychle tvrdnoucí silikáto-uretanová pryskyřice k utěsnění trhlin a spár v potěrech a na drobné opravy 👉bit.ly/48km2nv Křemičitý písek 👉 bit.ly/42qllr6 Dvousložkové epoxidové tixotropní lepidlo pro lepení konstrukčních prvků. 👉 bit.ly/3SNf9WU Penetrace ECO PRIM T PLUS 👉 bit.ly/42skOFe Rychleschnoucí, vlhkosti odolná samonivelační vyrovnávací malta pro tloušťky vrstvy 2 až 20 mm PLANEX HR MAXI 👉 bit.ly/48kmAd3 Dvousložkový epoxidový nátěr do garáže ve vodní disperzi s lesklým vzhledem ke zhotovení systému MAPECOAT PARKING 👉 bit.ly/3OvHE9i Rychle tvrdnoucí přetíratelný polyuretanový těsnicí tmel a lepidlo s vysokým modulem pružnosti pro spáry vystavené pohybům až do 20%. 👉 bit.ly/3upSff1
@xxJakubx10 ай бұрын
Ano, vypadá naprosto skvěle, zaznělo u zavřených vrat😂
@HalasDusan-pq8wp10 ай бұрын
Dobre video daj ďalšie videa milujem tvoje videa urobte mi
@johnairsoftronin6 ай бұрын
Vypada to skvele, ale prd vidime, jsem cekal na final a nic 😀 Díky
@bauprima330310 ай бұрын
Krásná práce👍
@svepomoci10 ай бұрын
Moc děkujeme. Ať se Vám daří!
@biankalackova534410 ай бұрын
2:54 dobre drží tu flexu 😂😂😂
@martas41410 ай бұрын
tak co prstů má ještě dost ne....
@paprsek6010 ай бұрын
Krásná práce. Z vlastní zkušenosti vím, že u těchto extrémně hladkých povrchů a vytápěných prostor je malér v zimě, když přijede auto s dokonale polepeným podvozkem směsi sněhu a soli. Pak nastane tání a slané jezero. Pokud to člověk nevymete rychle pryč z garáže, parádně to ničí omítky.okolo podlahy. A že je tam hladko, jen uklouznout, o tom žádná. Zejména v kancelářských polobotkách.
10 ай бұрын
Stačí tam hodit koberec na zimu...
@Piduch8510 ай бұрын
@ty si dobrej mamlas😅
@michalkratochvil640010 ай бұрын
paráda 👍 dá se tímto opravovat praskliny například i u anhydridu?
@rebelldan110 ай бұрын
Dobrý den, pomocí epoxidové pryskyřice lze spolehlivě opravovat také anhydritové potěry. Občas se metoda s ocelovými sponkami používá jen ke stabilizaci spáry vůči prohýbání nebo pohybu - "plavání" menších podlahových desek umístěných na měkké kročejové izolaci. Něco jako kluzný trn.
@krtek67310 ай бұрын
Název videa je zavádějící a špatně. Tohle není epoxidová podlaha!! A postup ve videu je spíš návod jak něco opravit než realizovat na poprvé jako Pája. 1) Jestli firma vylije cementový potěr tak, že popraská jak na videu, tak je to na reklamaci 2) jestli firma vylije cementový potěr křivě mimo toleranci 2mm/2m a potom to někdo po nich musí nivelačkou srovnávat, tak je to taky špatně 3) s odkazem na bod 2 se teda dostáváme k jádru pudla, kdy tohle video není návodem na epoxidovou podlahu, ale pouze návod na srovnání špatně provedeného potěru a následné natření epoxidovým nátěrem...Epoxidová podlaha je od 3mm tloušťky což se nátěrem nikdy nedosáhne a po sešívání těma sponkama se lije najednou jak nivelačka, přidávají se do ní max "čipsy" pro efekt a pokud chce být někdo rozežranej, tak se tam potom natírá akorát uzavíracím, bezbarvým krycí nátěrem. To je epoxidová podlaha, ne tohle. A pokud by měl někdo tendenci se tu v komentářích se mnou dohadovat, tak bych chtěl jen upozornit, že vím co píšu, protože tohle řeším téměř na každé hale.
@vitost516010 ай бұрын
taky natočte video 👍
10 ай бұрын
Praskliny mě dostaly. Já měl na celý dům i s garáží jednu, kterou firma takto zalátala.
@ptygr10 ай бұрын
S tou terminologií je to těžké. Pojem "epoxidová podlaha" asi není nikde závazně kodifikovaný a třeba výrobce Weber na svých stránkách mezi tyto podlahy řadí i epoxidové nátěry. Reklamovat stavební práce často nechcete. Nejčastěji proto, že nechcete, aby vám dělníci, kteří něco zmatlali z neznalosti a neumětelství, znovu pobíhali po baráku a opět něco matlali. Fakt jste rád, že jste je koštětem vyhnal a už je nechcete vidět. A to je u nás bohužel zkušenost s 90 % firem. Na to vás nikdo nepřipraví, to si musíte zažít. Ale předpokládám (a z videa to vyplývá), že vzhledem k tématu s názvem "svépomocí" si ten potěr majitel zmatlal sám a sám si ho i opraví. To je kouzlo svépomoci a asi to k tomu nerozlučně patří.
@krtek67310 ай бұрын
@@ptygr budeš se divit, ale je. I stavebnictví je o slovíčkách a tohle je jeden z mnoha názorných příkladů.
10 ай бұрын
Díky za objasnění. Měl jsem takovej pocit, že video je vlastně o něčem úplně jiným, něž jsem si představoval...
@Ondrej-up7vm10 ай бұрын
Aneb jak po někom opravit špatné vybetonování. Dnes lidi neví opravdu co s penězi. Nivelace do garáže kde bude stát auto a neni dlažba?? Cena téhle podlahy by mne zajímala vzhledem ke zkušenostem s mapei výrobky. Za mě tedy hlavně dát za uši těm co dělali beton, na dnešní dobu prasečina!!
@rebelldan110 ай бұрын
Dobrý den, ono se nedá jen tak jednoznačně ukázat prstem na zpracovatele. Cementové potěry jsou poměrně citlivé. Aniž by za to mohla stavební firma, může jim do toho tzv. hodit vidle počasí nebo podmínky na stavbě. Ať vysoké teploty, nebo naopak nízké (kdy to zraje hodně pomalu a on na to někdo druhý den vleze) nebo v případě garáže průvan či tepelný šok. 100% zabránit prasklinám nelze, je to defecto přirozená vlastnost betonu, kterou výrobci mohou minimalizovat složením, ale realizační firma to už moc neovlivní.
@Ondrej-up7vm10 ай бұрын
@@rebelldan1 100% není nikdy, ale to co je na videu je tedy dost nízký průměr. To co dnešní firmy tvrdí, že je normální, normální není, to samé je u omítek. Samozřejmě je to i na klientovi, který chce za rok bydlet a nedodrží se přestávky.. Vše co píšete se dá ohlídat během procesu a upravit aby se to minimalizovalo. Rovinnost je jen na realizační firmě (měl jsem asi štěstí) dělali mi to 2 různé firmy, výsledek je nesrovnatelný
@Bredysek10 ай бұрын
Není ta dilatace zbytečná? A nechápu použití zbytečne drahých nerezových lišt.
10 ай бұрын
Mě teda zaujalo že si tam udělají dilataci, aby ji pak následně zalili nivelačkou :-)
@tomasg.33310 ай бұрын
@ Pán to robil asi prvý krát, alebo nie je moc zručný:) Najprv mohol tu dilatáciu zatmeliť, rovnako ako dilatačné špáry po celom obvode a až následne realizovať finálny náter
@petrpostolka368210 ай бұрын
Epoxid ředitelný vodou?
@rebelldan110 ай бұрын
Dobrý den, ano jsou epoxidy na vodní bázi, které je možné ředit vodou. mají určité výhody - dosažení větší konzistence, nebo použití na hodně vlhké podklady.
10 ай бұрын
Na to broušení bych si teda vzal sluchátka...
@svepomoci10 ай бұрын
Zdeňku, máte pravdu. Sám se divím, že jsme je neměli 🧐 Díky za komentář
@slavekn6 күн бұрын
@@svepomoci hlavne je mel mit ten, kdo to delal; ne ten, kdo drzel kameru.
@4evergeem10 ай бұрын
Garaz a dilna s podlahou slozitejsi a drazsi nez vetsina podlah v dnesnich obytnych mistnostech...
@svepomoci10 ай бұрын
Co si pan domácí přál, to má. Naštěstí si každý může zvolit povrch podle svých preferencí a potřeb. Ať se Vám daří.
10 ай бұрын
Já jsem si třeba dělal epoxid na chodbě. Dobře se to uklízí...
@rebelldan110 ай бұрын
To je pravda. Ono taky podlaha v obýváku nemusí odolávat pojezdu auta, zatížení vodou a solí, popř. znečištění ropnými látkami. A upadnutí skleničky na víno je taky rozdíl oproti kladivu 🙂
@vitezslavchotebor784022 күн бұрын
Již trhliny v betonu ukazují, že se zde prezentuje naprostý amatér. Shit.