1. LIGA: KOTWICA KOŁOBRZEG - POLONIA WARSZAWA, KARNY W DOLICZONYM CZASIE GRY | SKRÓT | SEZON 2024/25

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ MOBILNĄ 📲
👉 APP STORE: apple.co/3wvJAVu
👉 GOOGLE PLAY: bit.ly/3wu4h3Z
👉 HUAWEI APPGALERY: bit.ly/39n68zA
Kotwica Kołobrzeg, grająca od 76. minuty w osłabieniu, pokonała u siebie Polonię Warszawa 1:0 w 6. kolejce Betclic 1 Ligi. W doliczonym czasie gry sędzia podyktował rzut karny dla gości.

@igorbialy8543 22 күн бұрын
RIP Polonia, jak już takiej szansy chociaż na 1 pkt nie wykorzystała to leci z ligi na zbity pysk.... A szkoda bo chialbym derby stolicy w ekstraklasie
@jaroslawmedykowski2871
@jaroslawmedykowski2871 22 күн бұрын
Może jeszcze ogarną.Tez chciałbym Derby stolicy w Ekstraklasie
@kubabuba4411
@kubabuba4411 22 күн бұрын
Niech on lepiej kebeby w Warszawie na centralnym robi a nie karne strzela. Kupon za 2800 mi wywalił
@githelloxyt9235
@githelloxyt9235 22 күн бұрын
Niestety kluczem do sukcesu są błędy a to że tak wyszło to nikogo to nie obchodzi bo wiesz tak naprawdę bukmacher chce żebyś przegrywał. Niestety no mi też zwalili bo było by 7/7 tak jest 6/7 eh ale pamiętaj próbuj nie przesadź a w końcu się uda.
Zgodzę się z tobą, tylko tutaj piłkarze prawie pobili się między sobą, kto ma tego karnego wykonać. A efekt żałosny tak samo jak ich zachowanie.
@@kubabuba4411 Ale ja ci powiem że ogólnie nie fart po prostu większość ci to powie.
@marekezz
@marekezz 22 күн бұрын
Brawo Kotwica Kotwica za 3 pkt
@rafalnowak9075
@rafalnowak9075 22 күн бұрын
Polonia to farta miała już w tamtym roku kiedy Stal celowo przegrała by resovia spadla w tym roku 2 liga
@Gansu360noscope 22 күн бұрын
TYLKO WIELKA KOTWA! Znowu karne z dupy niczym ten dla lecha w meczu z Górnikiem... ale jak grasz mecz z druzyna z warszawki to dziwne ze drugiego im nie podyktowal hahahahahah KOTWICA POŁOWE MECZY GRA 11 NA 12 I DAJE RADE! NIGDY SIĘ NIE UGNIEMY
@mariuszb2522
@mariuszb2522 22 күн бұрын
Kotwica na fuksie (zobaczymy jak długo), Polonia na dnie...
@Myszybki
@Myszybki 22 күн бұрын
Dominacja w 1 połowie a ty pierdolisz głupoty że na fuksie. Na fuksie to Legia wygrała.Pozdro wariacie 😂😂😂😂
@@Myszybki zobacz ile razy im mogli strzelić bramkę, ale mieli więcej szczęścia niż rozumu. Fuks jakich mało. I jeszcze na koniec nawet poprzeczka ich uratowała. Normalna Polonia by ich rozjechała na miękko, ale nie ta obecna.