Ten przykład z "dupą" jest bardzo dobrze znaną metodą pod akronimem DDD: Dupa Driven Development.
@damiankaczmarczyk98722 жыл бұрын
"Gdy Twój kod jest jak kupa, to debuguj przez print("dupa")" :)
@infinitezymalny2 жыл бұрын
@@damiankaczmarczyk9872 tego nie znałem :D
@marzenadabrowska-szczepani39232 жыл бұрын
Thank you for this informative and educational video!
@witoldsienski17092 жыл бұрын
Ciekawa prezentacja :)
@mateuszz75412 жыл бұрын
12:33 nie tylko juniorzy ;)
@remek7122 жыл бұрын
Wszystko spoko i tak dalej, ale w pracy podczas zapierniczu w Sprintach nie ma czasu na robienie "szkicy", ja nieraz robię po łebkach, działa to działa z tego względu że manager mnie ciśnie by było wszystko na "już", "na koniec Sprintu". Wydaje mi się że czasem się zwala dużo na developerow ale często jest tak że pracują oni pod presją i po prostu nie mają czasu na pisanie clean-codu. W sumie często najlepiej wszystko zwalić na pracowników hehe. Ja też te wszystkie rzeczy znam co mówisz tylko w Sprintach nie mam czasu.
@JakubNabrdalik2 жыл бұрын
W 38 minucie i 34 sekundzie padają strzały... errrr... tłumaczę czemu to się da zrobić szybko mimo robienia draftów :) Ale rozumiem Twój ból.
@infeltk Жыл бұрын
w sumie to niech pracuja w swoim tempie, a nie pod presja. Biali murzyni. U mnie tez czasami jest wariactwo, a pozniej sie okazuje, ze jakis bubek u góry wczesniej poszedł do domu i wyścig z czasem był psu na budę. Albo ktos robi coś szybko, coś co ma być na lata i robi to do dupy i mamy kosmiczny dług techniczny.
@tedepz Жыл бұрын
println dupa - always best practice :D
@mateuszm6162 Жыл бұрын
tak slucham slucham i sie zastanawiam dlaczego gosc konferencji takie peany nt mikroserwisow wyspiewuje, a nic o wadach nie wspomina, ktorych przeciez jest cala litania. Az sobie wreszcie przypomnialem, ze on przeciez z allergo przychodzi ;)