37.kolo HK Poprad - HK Spišská Nová Ves HIGHLIGHTS

Күн бұрын

Пікірлер: 26
@romanlacus2720
@romanlacus2720 2 жыл бұрын
Výborne chlapci.....krásne sa na to včera pozeralo, dostali sme na prdel nie len herne na ľade, v súbojoch ale aj v hľadisku....zodpovedná kanadská škola antitrénera, ktorého máme na lavičke prináša úspech....čo na tom, že sa motáme po rohoch a okolo mantinelov a v presilovke si budeme 100x nahrávať a za 2 minúty príde jedna šmatľavá strela, čo na tom že máme v obrane diaľnicu pre súpera, čo na tom že jeden zápas zahráme dobre a potom dostaneme latu, pohodka....Pán Mikula sa musí z nás teraz pekne na liptove rehotať....neviem či je problém vo výplatách, dusno v kabíne, či chcú vydrbať ďalšieho trénera, alebo na to jednoducho tento rok nemáme....fakt neviem čo sa deje, ale s takýmito nevyrovnanými výkonmi to radšej zabaľme hneď. Novejša zo svojich šancí vyťažila maximum a legenda hovorí, že si nahrávame ešte do teraz....Novejša nás ponížila na vlastnom ľade ako sa len dalo a dobre Vám tak, škoda že nám nenaložili ešte viac.....ono hrať hokej 5 minút po našom strelenom góle a 3 minúty pred koncom zápasu za stavu 1:5 je kus málo chlapci nie? P.S. 1. Dúfam, že sme prišli o Dava zas aspoň na mesiac 2. Česánek by nemal brať ten matroš pred zápasom čo si dal, nerobí mu to dobre na hlavu, plus by mohol vedieť aký klub ho vychoval Gratulácia Novejši, úplne zaslúžene a našim hanba....ak mienia predvádzať toto do konca základnej časti to radšej nech je v prvej šestke SNV a nie my.....teším sa na Zvolen 👍
@greenislucky
@greenislucky 2 жыл бұрын
Súcítim s tebou
@@greenislucky Dikes 👍
@@romanlacus2720 aj tak sa teším že Haščák hetrikom zostrelil Nitru
@@greenislucky Andy musel plačkať 😆
@@ondrej100 Určite všetci nekričali...max tak spišský fanklub, ktorý tam bol v hojnom počte.
@matusmurcek2242
@matusmurcek2242 2 жыл бұрын
Teraz ide Poprad prehrávať s kadejakou pitchovinou?
@marek9927
@marek9927 2 жыл бұрын
Cakal som vyrovnany zapas, ci skor vitazstvo Popradu ale tu doslova Spisska rozobrala PP na šrot