No video

3Д Друк | OrcaSlicer - налаштування швидкості друку в глобальному сенсі.

  Рет қаралды 1,011

Fun Modeling UA

Fun Modeling UA

Күн бұрын

Пікірлер: 19
@funmodelingua5893
@funmodelingua5893 3 ай бұрын
Почитавши коментарі, зрозумів, що знову неправильно пояснив деяку інфу😅. По швидкостях, так би мовити, холостого ходу: швидкість переміщення, як я і сказав - це максимальна швидкість руху, вона не буде 1000мм/с; прискорення ж - це здатність зміни швидкості, тобто за який проміжок часу каретка набуде ті 200мм/с; ну а ривок думаю зрозуміло пояснив, але треба було ще сказати, що при під'їжджанні до точки призначення він також залучений. Ось, до речі, я ще перед записом відео у чату GPT пояснення шукав й навіть якісь формули у нього просив показати, як то все вирахувати, але вирішив не показувати у відео: Швидкість переміщення: Це максимальна швидкість, з якою сопло може переміщатися між точками друку. Вона визначається швидкістю, з якою рухається сопло під час руху без друку, наприклад, під час ретракцій. Прискорення: Це темп зміни швидкості руху сопла. Воно визначає, наскільки швидко змінюється швидкість сопла в процесі руху. Високі значення прискорення дозволяють швидше досягти максимальної швидкості, що зменшує час руху. Ривок: Це максимальне прискорення або сповільнення, з яким може змінюватися швидкість руху сопла. Воно визначає, наскільки стрімко може змінюватися швидкість сопла під час руху. Великі значення ривку дозволяють швидше досягти максимальної швидкості, що дозволяє скоротити час руху.
@KostyaR1
@KostyaR1 3 ай бұрын
Посмотрел, убедился, что уже умею оптимизировать печать. Но пробелы не отключал. Попробовал, реально работает в слайсере, проверю на практике. Режимы нарезки Арахн и Классический, меняют время на разных моделях по разному. Использую оба.
@funmodelingua5893
@funmodelingua5893 3 ай бұрын
Дякую за коментар. Так, дійсно, я цього не сказав, але класичний режим й арахн по різному себе поводять, в плані швидкості друку, від моделі до моделі.
@funmodelingua5893
@funmodelingua5893 3 ай бұрын
Я трохи захворів, тому перепрошую за викривлений голос, та "проковтування" деяких звуків.
@iesyd8942
@iesyd8942 3 ай бұрын
💛💛💛💛💛❤️💙💙💙💙💙
@ViktorovychV
@ViktorovychV 3 ай бұрын
Чекайте. Прискорення це перша похідна від швидкості. Тобто, на скільки зміниться швидкість за одиницю часу. Це мм на секунду в квадраті. Бо не можливо миттєво від 0 до 100м/с розігнатись. І це треба враховувати.
@funmodelingua5893
@funmodelingua5893 3 ай бұрын
Вітаю. Маєте рацію, тільки від 0 до, наприклад, 100мм/с відповідає ривок, а вже максимальна швидкість переміщення, в моєму випадку 200мм/с, відповідає прискорення... Я неправильно трохи пояснив, і от тільки почитавши коментарі, до мене дійшло, що не так... 1000мм/с не буде каретка рухатися - від ривка до 200мм/с, будуть задіяні зміни у швидкості відповідно до прискорення - хотів якось по-простому пояснити у відео, а вийшло як завжди.
@Griffon312
@Griffon312 2 ай бұрын
+
@WOTKyzmich
@WOTKyzmich 3 ай бұрын
Класно! лайк за роботу і старання. Тільки не зрозуміло що за тип відео. На гайд занадто багато не правильного розуміння автором параметрів. Це скорше як розповідь про набуття і помилки власного досвіду. ПС. Вот хто ті лоадери з брімом друкує)))))
@funmodelingua5893
@funmodelingua5893 3 ай бұрын
Вітаю. Дякую за коментар! Саме так - більшість відео чисто про досвід. З брімом друкував на склі, вже на новому столі PEI не друкую. Але в чому проблема ту кайму здерти я так і не зрозумів, бо ви не перший, хто це вважає саме проблемою. P.S.: Почитайте коментарі...
@SerhiiHavrylenko
@SerhiiHavrylenko 3 ай бұрын
Рідний тест на максимальну витрату в орці правильний. Я не знаю чого він вам не подобається. Единий результат який він видає - це характеристика ХОТЄНДА по максимальній єнергіі яку від може віддати філаменту. Не більше і не меньше.. Тому він і зроблений і вигляді спіральної вази. Він показує верхню межу яку хотенд може розплавити.. При чому, не дарма ця характеристика стоіть у матеріалі. Це ще і комбінація принтера /хонтенда /матеріала. На якомусь виробнику це може буди 18 мм3/с, а на якомусь на тому ж хотенді може бути 28 мм3/с. (це я про свій бамбулаб і власний досвід) Тому я б рекомендував КОЖНИЙ ! новий матеірал тестувати, заводи собі його в базу і заносити туди в першу чергу максиальну витрату для цього матеріала на ВАШОМУ принтері.
@funmodelingua5893
@funmodelingua5893 3 ай бұрын
Вітаю. Маєте рацію, але в одному не погоджуся. Той тест показує не енергію, а продуктивність, до чого взагалі тут енергія? Продуктивність з якою відбувається якісний друк, а як можна по тій моделі побачити якісний друк, якщо в реальності таке друкується дуже рідко? Те, що мій хотенд може продукувати й 20мм3/с, з тими параметрами, це абсолютно нічого не дає мені, оскільки на такій швидкості я не можу фізично друкувати складні моделі - принтер розвалиться скоріш.
@SerhiiHavrylenko
@SerhiiHavrylenko 3 ай бұрын
@@funmodelingua5893 ВСе правильно. Тест показує продуктивність ЄКСТРУДЕРА в цілому, а цей параметр в першу чершу залежить від того як швидко нагрівач може передати теплову ЄНЕРГІЮ філаменту :) Коли нагрівач буде не справлятися, що буде ? Клац, клац, клац на подачі.. Передати більше єнергії можна достатньо просто - поставити сопло СНТ :) воно передаст більше єнергії від того ж самого нагрівача, І ми піднімємо продукивність всього єкструдаера :) Я про цей параметр казав - що його треба виміряти і записати до харатеристик МАТЕРІАЛУ. Все.. Коли потрібно - він стане в нагоді для розрахунку максимальної швидкості друку... А зараз - не потрібно його штучно занижати. :) Ось і все. Баланс швидкості - якості треба аибирати не цим параметрам. Ось і все шо я мав на увазі. p.s. Ender 3 S1 на кліпері в мене чудово друкував на 140-170 мм/с з виставленим РА і відкаліброваним input shaping :)
@funmodelingua5893
@funmodelingua5893 3 ай бұрын
Я розумію про що ви говорите і не те щоб я не погоджувався зовсім... просто ви згадуєте тільки про температуру, хоча й говорите "екструдер в цілому", але цей тест не зовсім про це, на мою суб'єктивну думку. Якщо я підійму температуру сопла до 240, по вашій логіці, то продуктивність збільшиться, адже філамент буде плавитися швидше, відповідно ніяких проблем з подачею... навіщо сопло змінювати для цього? Та і якщо хотенд стабільно гріється, без перепадів, то до чого тут швидкість нагріву? Він раз, на початку, нагрівся, та й друкує собі. Коротше, не бачу взагалі тоді сенсу в цьому параметрі... навіщо він потрібен, якщо ніяких фактичних впливів на друк не дає? Як я перед цим писав, до тієї межі в 13 мм3/с я, зі своїми налаштуваннями ширини/висоти лінії, не доходжу, тобто він мені нічого не дав. І я як говорив, що це саме про обмеження швидкості, щоб не було артефактів, так і думаю, оскільки тест має показувати ЗАГАЛЬНУ продуктивність під час друку: подачу, здатність розплавити філамент хотендом, механічні можливості руху, плавність/точність укладення екструдату, охолодження й все це при певних швидкостях друку, які динамічно змінюються під час виконання цього тесту, оскільки збільшується об'єм вичавленого філамента. Але в цьому тесті все настільки плавно, що механіка незалучена по максимуму, по суті. Також, якщо вимкнути охолодження зовсім (як у мене в першому, неправильному, відео про цей тест), то його можна вимикати вже на об'єми в 8 мм3/с, а отже враховувати тільки температуру плавлення в одиницю часу я б не став тут. P.S.: Я й не говорив, що його треба штучно занижувати, в мене він виставлений максимально можливий - той, що в тесті визначив. Я говорив, що для тих параметрів, при яких я друкую, він має ніякого значення.
@SerhiiHavrylenko
@SerhiiHavrylenko 3 ай бұрын
@@funmodelingua5893 я кажу що тест показує максимальну можливість переварити конкретний філамент. І це залежить від здатності хотенда передати тепло. І підняття температури в ньому нічого не дасть, то що коли починається клац, клац, клац це вже тоді коли температура впала в не залежності від виставленої :)
@SerhiiHavrylenko
@SerhiiHavrylenko 3 ай бұрын
@@funmodelingua5893 Розуміння цього параметру потрібно мати в голові, тому що, коли ви доберетесь до більш продуктивного принтера, ви увіпретесь прямо в нього :) Процеси потрібно знати загальні, а не часткові винятки для конкретного принтера.:)
@SerhiiHavrylenko
@SerhiiHavrylenko 3 ай бұрын
Прискорення , це не швидкість , це ПРИСКОРЕННЯ , і воно не в мм/с , а в мм/с2. Це про те наскільки швидко ваш притер буде змінювати швидскість.. І це залежить тільки від механіки принтеру..
@funmodelingua5893
@funmodelingua5893 3 ай бұрын
Вітаю. Маєте рацію. Прикріплю коментар з інформацією, яку неправильно пояснив. Що до механіки принтера, так я це ж ніби згадував, що всі зміни в "обмеженнях швидкості" потрібно акуратно вносити...
Алексей Щербаков разнес ВДВшников
00:47
Get 10 Mega Boxes OR 60 Starr Drops!!
01:39
Brawl Stars
Рет қаралды 14 МЛН
ОБЯЗАТЕЛЬНО СОВЕРШАЙТЕ ДОБРО!❤❤❤
00:45
My Cheetos🍕PIZZA #cooking #shorts
00:43
BANKII
Рет қаралды 24 МЛН
Лучшие и худшие 3D принтеры 2023
29:18
K3D tech // Dmitry Sorkin
Рет қаралды 314 М.
Which LAYER HEIGHT gives you the STRONGEST 3D prints?
13:33
CNC Kitchen
Рет қаралды 3,1 МЛН
3Д Друк | OrcaSlicer - налаштування шва.
19:43
Fun Modeling UA
Рет қаралды 1 М.
How to 3D Print your own Cityscapes and Terrains (FREE Method)
12:26
Lukis3D Studio
Рет қаралды 92 М.
Алексей Щербаков разнес ВДВшников
00:47