Narzędzia HIKOKI są exstra 👌👌 więcej takich testów proszę 😁
@MusashiMiyamoto1113 жыл бұрын
Szlifierka petarda, stosunkowo nowy patent, mało rozpowszechniony model w naszym kraju i ogólnie mało filmów demonstracyjnych pokazowych o tej szlifierce na YT. Jeżeli kogoś nie przekonuje HiKoki znam jeszcze 2 firmy, które posiadają mimośrodówki z takim rozwiązaniem zmiennej średnicy oscylacji. Są to: Metabo SXE 450 TurboTec, możliwy do zakupu również w wersji z walizką jeśli ktoś potrzebuje, posiada on praktycznie takie same parametry jak HiKoki, a ponad to wyróżnia się stopą szlifierską wyposażoną w większą ilość otworów, druga firmą natomiast jest Milwaukee ROS 150 E-2 tutaj natomiast różnią się troszkę parametry, gdyż regulacja prędkości jest od 4-10 tyś, posiada również nieznacznie większe średnice oscylacji 3,2 / 6,4mm. Ponadto sprzęt od Milwaukee posiada większa moc od swoich rówieśników, która wynosi 440W, nie posiada ona natomiast przycisku "turbo" zastosowanego zarówno w HiKoki jak i Metabo. Na zakończenie chciałbym tylko zapytać o miejsce produkcji z tabliczki znamionowej. Posiadam trochę sprzętu tej marki i poza 3 urządzeniami, które były składane w Irlandii reszta jest bita made in Japan. Planuję zakup tego cuda i nie ukrywam, to gdzie jest montowane ma dla mnie znaczenie. U 2 dealerów sprzętu HiKoki/Makita w moim mieście nie mają na składzie tego modelu, a w asortymencie jaki posiadają, co 2 urządzenie składane jest już niestety w Chinach, Makita jeszcze w Rumuni. Stąd szarpnął bym się na zakupy w internecie, ale nie uznaje półśrodków. To ma być konkretny sprzęt składany w konkretnym kraju, a nie w "ubogich" krajach jedynie na licencji HiKoki. Dlatego prosiłbym o odpowiedź dotycząca zawartości tabliczki znamionowej, ewentualnie linku ze zdjęciem tabliczki maszyny ;). Pozdrawiam i niech sprzęcior cieszy i służy.
@KallenSC2 жыл бұрын
Te Made in Japan też mają chińskie części w środku. Wiertarka Made in Irland - niemiecki uchwyt 13mm made in Germany, chiński silnik. NIE ma praktycznie of wielu lat narzędzi robionych w całości w jednym kraju, oprócz Chin. Większość to "składaki" - poza tym Chny to nie "ubogi" kraj jeśli chodzi o technologię. Poza tym Stanley B&D stosuje trochę nieuczciwą politykę reklamową ostatnio na wielu ich narzędziach pisze: Made in USA - ale z globalnych surowców. To znaczy że za wady materiałowe i tak odpowiedzialne są chińskie zakłady ;P - Klient widzi "Made in USA" - a w USA meksykanie składają wszystko i pakują;P
@KallenSC2 жыл бұрын
Nie chciałbym być wredny ale podwójny mimośród jest używany od lat;P AEG 150mm mam już prawie 10 lat. Co więcej w po zmianie nazwy, sama szlifierka nic się nie zmieniła, poza tym niemal identyczna jest z Boscha, Dewalt'a i Makity, Metabo również.
@AK-de3ej3 жыл бұрын
Niby fajna ale w zasadzie nie można do niej dokupić stopy - a co jeśli fabryczna się zużyje?
@JanJan-fs8mw3 жыл бұрын
Gdybym pracował przy drewnie to zdecydowanie wybrałbym tą "hitachi"
@g0ral3 жыл бұрын
Musicie cos poprawic z iloscia klatek na sekunde. To nie pierwszy film ktory wyglada jak pokaz slajdów
3 жыл бұрын
Ciagle walczę, ale chyba skonczy sie na zmianir kamery...
@g0ral3 жыл бұрын
@ nie sadze aby to byl probpem z kamera. Moze linia czqsu w programie do obrobki wideo ma zmieniony klatkarz
3 жыл бұрын
Dzięki sprawdze, bo już sam nie wiem co mam robić - kombinuje od jakiegoś czasu i nic nie pomaga
@Laub200773 жыл бұрын
Kiedyś było was dwóch, czemu teraz tylko jeden prowadzi kanał