Пан Степан Процюк - мій улюблений оповідач у цій передачі! Дуже хотів би поспілкуватися з ним вживу! Многая літа, пане Степане, дасть Бог - ще й зустрінемось!
@annabugryn38363 жыл бұрын
Дуже цікава студія!!! Дякую за нові, яскраві факти ( особистості) нашоі історії!!!
@leonidavkhimenko23393 жыл бұрын
Як завжди цікаво і правдиво викладено ! Щира подяка та повага за працю !
@JanPrahne Жыл бұрын
Звідки знаєте, що правдиво? Вам могли розповісти що завгодно (кажу без докору)
@markxodak39713 жыл бұрын
Як цiково!
@farbitnyk3 жыл бұрын
Дякую
@lesialisnyak12783 жыл бұрын
Цікава особистість Віктор Петров, завжди викликає в мене інтерес. «Доктор Серафікус» мій улюблений твір)))
@ОлегМихайлевский3 жыл бұрын
Дуже цікаві сторінки нашої історії. Дякую Вам.
@ГосподарюкНадія3 жыл бұрын
Обов'язково прочитаю цей твір.
@ykrainka08093 жыл бұрын
Неймовірне життя. Неймовірна особистість. Копайте далі. В Німеччині , в Україні архіви відкриті. Чи не потрібно знати все?...
@КостянтинКостенко-щ5п3 жыл бұрын
Дуже цікава та корисна інформація! Раджу подивитися випуск Читанки, де обговорювали саме роман "Дівчина з ведмедиком".
@Канадсько-українськийбібліотеч3 жыл бұрын
Шановні автори передачі! Світлина молодого начебто Петрова-Домонтовича, яку ви подаєте на 2.50; 5.33 та 8.32 хвилинах, не є його фотографією. Так, це Петров, але не Віктор, а Микола - двоюрідний брат Домонтовича, під час навчання в семінарії. Світлина ця взята із архіву дніпровського письменника-краєзнавця Миколи Чабана, була вперше надрукована в його книзі про родовід Петрових - "З роду Петрових". - Київ, НаУКМА, 2013. Тож, виправьтесь, будь ласка, не поширюйте недостовірні факти. Як дослідив і написав у своїй книзі М. Чабан, Микола Георгійович Петров - кузен Віктора Петрова (Домонтовича) - народився 1891 року в Лошкарівці. Як і його батько (Георгій Мефодійович Петров), став священником. Служив у передмісті м. Нікополя в с. Лапинка на Катеринославщині (нині - Дніпропетровщина). Виступав за самостійну Україну, був членом "Просвіти", агітував проти колгоспів і розкуркулення. За це і був зарештований 1931 року, з північних таборів не повернувся. Рідним про долю М. Петрова офіційно не повідомили, але сторонні люди розповіли, що начебто отець Микола загинув (приблизно 1933 р., коли від нього перестали надходити листи) від голоду та виснаження десь в районі Котласа Архангельської області. 1990 року Миколу Петрова реабілітували.
@ОльгаБралюк2 ай бұрын
Дякую вам!!! Я оце шукала підтвердження, бо засумнівалася через несхожість. Думала навіть, що то Зеров.
@Liudmyla_Yashchenko_793 жыл бұрын
«Дівчина з ведмедиком» іде в театрі на Подолі. Чудова вистава по Домантовичу з В'ячеславом Довженком, Максимом Максим'юком, Катериною Рубашкіною. Всім раджу до перегляду.
@ВладимирПетренко-ь1и Жыл бұрын
А скільки таких,що вимушено жили подвійним життям????!
@НаталиНеделька2 жыл бұрын
Оце так біографія
@pranks96423 жыл бұрын
Привіт всім! Мордор просто вражає своїм абсурдним існуванням. На сторінку з коротеньким відео про найзашкварніші і найбезглуздіші новини з «великої расєї» ви потрапите, якщо тицьните на .патріотичний. кружечок, який знаходиться зліва цього комента.
@BohdanTrotsenko3 жыл бұрын
Зараз вже інший карлик на часі.
@irinamaier53943 жыл бұрын
Цікаво.
@ЩАСТЯЩАСТЯ-н5у3 жыл бұрын
Щідра фалис тогер магинас, дюс маргетус,оф лита паб'енасик ордесан!!!!! Україна 🇺🇦 Ти Особлива..., Українці Ви Особливі!!! ..і хто дуже любе расіянську.., Українська мова теж дуже Особлива...)))
@alexsandrvaypan35753 жыл бұрын
"Бог создал русский народ для того, чтобы показать другим народам, как нельзя жить. Cамосознания у населения России никогда не было. И нет его. И не будет его. И не надо его. Население России, как и сама Россия, исключительно существуют как урок миру." - Пётр Чаадаев, русский философ и публицист, объявленный правительством сумасшедшим за свои сочинения и критику действительности русской жизни. Его труды были запрещены к публикации в императорской России.