7.zápas semifinále HC Slovan Bratislava - HC Košice ZÁZNAM

@jozefbetak326 2 жыл бұрын
Škoda, že toto semifinále nebolo finále. Krásna séria.
@slovanplay672
@slovanplay672 2 жыл бұрын
Jednoznačne zaslúžený postup Slovana do finále. K rozhodcom len toľko , že rozhodovali na jednu aj druhú stranu. Belasí majstri.
@pavolp.6527
@pavolp.6527 2 жыл бұрын
Košice 10 rokov plánovali pomstu, iba aby dopadli rovnako ako vtedy. 4:3 na zápasy, posledný prehrať v predĺžení. Tí budú ďalších 10 rokov zle spávať
@@pavolp.6527 Presne tak 10 rokov čakali a rovnaký výsledok.
@@slovanplay672 A predstav si ako budú plakať teraz :DDD Na-na naaaa-na na-na naaaaaa-na HEEEEE-EEEEEJ SLOOOOOVAN
@@pavolp.6527 Paráda titul je náš. Belasí majstri. To určite budu plakat ale belasí sa budu radovat prvykrat v historii ma titul aj futbalovy aj hokejovy Slovan. Parádna sezona pre Slovan. Belasi hej Belasi ole ole naša láska jediná je belasá rodina.
@adinko254
@adinko254 6 ай бұрын
@@slovanplay672 usmevne sa mi citaju tieto komentare dnes :D
@j.v.3726
@j.v.3726 2 жыл бұрын
Komentátor Gašpar ako sa potešil po tom vyrovnávajúcom gole Košíc :) ale potom v nadstavení som počul smútok v jeho hlase..
Košice mali mediálnu podporu ako nikto iný. Gašpar mal orgie po každom košickom góle. Keď dal gól Slovan tak so smútkom v hlase. Do telky pretláčali Staňu (mimochodom Košičan) a iných ktorí kydali na Slovan. Chceli poraziť Bratislavu. Nič im nepomohlo, Slovan ich porazil a znova budú čakať na svoju šancu. A kludne nech to je zase 10 rokov.
A admin mi schováva niektoré komentáre. Holt, pravda sa ťažko počúva.
@joker-sf2ok
@joker-sf2ok 2 жыл бұрын
SLOVAN 💙💙💙🦅🦅🦅
@vojtechhabr5542
@vojtechhabr5542 Жыл бұрын
48:29 Tohle má být hlášení gólu z boxu časoměřičů? 😁 Nevím, jestli má snad slovenský hokejový svaz v těchto věcech jinak nastavena pravidla, ale u nás v Česku by něco podobného určitě neprošlo. Tohle může dělat jedině nějaký konferenciér (moderátor), ale určitě ne oficiální hlasatel, který je jako tzv. pomocný rozhodčí svazem delegován na zápas. Obvykle tuto funkci vykonávají starší pánové, kteří už vzhledem k věku skončili s pískáním na ledě (Potsch ml. v Brně, Vokurka v Jihlavě), nebo i stále aktivní rozhodčí (Petružálek v Litvínově). A podle směrnic vydávaných ČSLH si tedy rozhodně nemůžou do mikrofonu říkat, co chtějí 😁
@cassovia6158
@cassovia6158 2 жыл бұрын
Ďakujeme šráci, parádna séria, parádne play off, nemáte sa za čo hanbiť, oproti minulej sezóne veľký skok. Slopan oslavuje 100 rokov, od začiatku je jasné, kto by mal získať titul, belasý rozhodca Orolín to len potvrdil. Nevadí, držíme palce kamarátom z NR, hrajú najkrajší hokej a keď sa im podarí poraziť aj rozhodcov, tak verím, že to dajú. Jedine VSŽ 🧡🖤
@majno44
@majno44 2 жыл бұрын
“Nemat sa za co hanbit” je uroven ambicie kosic uz par sezon 👍🏻 len tak dalej
@@majno44 oooo nieeee, takto surovo si ma zrušil, to už nerozchodim. Prosím už dosť, šetri ma 🙏🙏🙏🙏
@Adam-fo9oo
@Adam-fo9oo 2 жыл бұрын
@@cassovia6158 belasý rozhodca 😂 , hlavne , že kričali na neho , odneste to ho*no , áno my ho milujeme máš pravdu , prepáč 🙂
@slovan2241
@slovan2241 2 жыл бұрын
Urcite len Slovan oslavuje 100 rocnicu? A uz ked tu pises o tych rozhodcoch,pozeral si dobre 2 tretinu? Videl si aj tie rozhodcovske ospravedlnenia co pustil kosicanom? 2 krat posebe ti pride rozhodca povedat,prepacte ze sme nevideli..vyslovene sa bali v 2 tretine kosice vylucit.a uz ked,z coho chceli kosuce vyhrat? 42: 14 strely..ja viem,hra sa na goly,ale vyjadruje to kto bol aktivnejsi.oprav ma ak sa mylim.trosku objektivity a uznania,nie len ze ked sa prehra tak rychlo zacnime to davat ma rozhodcov..to iste moze povedat fanusik slovana o zapasoch v kosiciach.ale uz sme si zvykli,ked kosice vyhraju je to zasluzene ale ked slovan vyhra tak s rozhodcami.