A Real Madrid idén is a tizenegyesek királya lesz? | Esélylesők | S06E07 | Unibet

Рет қаралды 12,195

Unibet Magyarország

Күн бұрын

Пікірлер: 15
@marcellszucs7358
@marcellszucs7358 Күн бұрын
Nem tudom, hogy honnan vettétek a Real Madridnál ezt a 12 tizenegyest az előző idényben, mert csak 5 büntetőjük volt😂
@JuvésNorbi
@JuvésNorbi Күн бұрын
Dávid most már a másodszorra mondja el,hogy Vlahovic éves fizetés 22 millió,ami nem igaz! Igen Vlahovic a legjobban kereső játékos magasan a Juventusban,de nem 22 milliót,hanem 12 millió eurót keres éves szinten. Múltkor a hot topicban is 22-öt mondott.
@zsoltfarkas9818
@zsoltfarkas9818 Күн бұрын
Mondjuk az komoly, hogy 3 mondatban nem sikerült a milánói derbiről beszélni :D
@TheCrazy96977
@TheCrazy96977 2 күн бұрын
Mint Juventus szurkoló "szólalok fel" Vlahovic kapcsán. Azért neki minden meccsen megvan általában az az egy helyzete, amit Kane vagy Haaland valószínűleg bekötött szemmel, háttal a kapunak bevágnának. Az Empoli ellen 5-10 méterről, a kapussal szemben kihagyott egy óriási ziccert, aztán azon a meccsen elkezdte Cambiasot szapulni, miért nem neki adta a labdát? Szerintem sokat elárul a megítélése a szerbeknél is, hogy Mitrovic továbbra is előrébb van nála.
@applecube23
@applecube23 2 күн бұрын
Sajnos kevés az igazán klasszis támadó jelen labdarúgásban! Olasz ligában nincs is.., ahhoz képest Vlahovic jó opció 😅
@TamásEberhardt
@TamásEberhardt Күн бұрын
Az Interről is beszéljetek légyszi elvitte a 200K nyereményet
@dominiktuba176
@dominiktuba176 Сағат бұрын
Nem azt kell várni, hogy ne legyen kontakt a labda és a játékos között lefújás után, de nem véletlen, hogy ha egy csapat elér a 90+ perc alatt 60 perc tiszta játékidőt, akkor az jónak számít, egyébként a 45 perc vagy az alatti is jellemző. Nem, nem szabad sem elrúgni a labdát, sem elvinni, 1 mp-vel a lefújás után sem. Kézilabdában komolyan van szankcionálva ez, itt is ezt kellene, mert öli a focit egyszerűen. Most lehet azt mondani, hogy nem játszott a bíró focit és miért nem érti meg a kisebb időhúzást, de igenis büntetni kell ezt is, viszont a konzekvencia hiányzik sajnos.