Koszi a videot! Tok jo mindig penteken este megnezni az uj reszt. Nekem az a bajom, h a reggeleim mindig nehezen indulnak aztan nem győzöm a dolgokat es kikapcsolódásra nem marad ido…
@kweyyyy5060 Жыл бұрын
Inspirálóak a videóid, nagyon hasznosak, köszi hogy csinálod sokszor ez ad nekem motivációt😃
@adamsimon9526 Жыл бұрын
🔥
@Trigger233 ай бұрын
Szabó Péterről vagy Chong An Sunimról nem hallottál...
@andrasgosztola9615 Жыл бұрын
A legjobb Alex Hormozi reggeli rutinja felkel és dolgozik ENNYI, majd lefekszik :)
@DanielKiss99 Жыл бұрын
Andrew Tate is ezt hangoztatja, hogy hát ő reggel felkel és 18 órát dolgozik...Csak azt elfelejti kihagyni, hogy ő azt is munkának veszi ha kondizik, ha a kapcsolati körével találkozik, amikor podcastet csinál, vagy éppen amikor medencézik pezsgővel, meg szivarral a szájában...Végülis igaza van, minden pillanatát így-vagy úgy de monetizálni tudja a napjának, csak azért ez nem ugyan az, mint amikor vlki tényleg reggel 6-tól éjfélig azt a szoftvert kódolja, amivel megakarja változtatni a világot, és hanyagolja az edzést, étkezést, kapcsolatokat, csak arra az egy dologra koncentrál. Alex Hormozi sem dolgozik reggel 6-tól éjfélig ha ezt mondja ha nem, az edzőteremben biztosan eltölt napi 1-2 órát, biztosan edukálja magát, biztosan találkozik a kapcsolati körével és biztosan töltenek együtt időt Leila-val. És persze, fellehet ezt úgy fogni, hogy a "Big Picture"-t nézve ez mind hozzáad a vállalkozásaihoz és profitot hoz, de azért ez nem ugyan az, mint a szoftverfejlesztős példa. Ezt, hogy valaki 18 órát dolgozik egyedül Musk-nak hiszem el, mert róla tudni, hogy konkrétan az irodájában aludt, mikor felfuttatták másodmagával a cégeit.
@andrasgosztola9615 Жыл бұрын
@@DanielKiss99 Persze nem is egyfolytában gondoltam. Csak összehasonlítás képpen nem feltétlenül kell telipakolni ezer meg egy produktivitási rutinnal a napodat, hanem célszerű egyszerűnek tartani. Valamint célszerű nem hozzákapcsolni ezekhez a szokásokhoza produktivitásod, hogy most úristen kihagytam a reggeli 15 perc meditációt, akkor most biztos nem tudok annyit dolgozni. Lehet, hogy igen lehet, hogy nem.
@DanielKiss99 Жыл бұрын
@@andrasgosztola9615 Ez igaz, könnyen átmehetnek a produktivitási technikák az ellenkező irányba.
@preprocessor Жыл бұрын
Hatalmas +1 a "fontosat előre" elvhez! A "magadnak fizess először" az időre is vonatkozik, nem csak a pénzre. Mióta áttettem a hagyományos munkával kapcsolatos teendőimet délutánra, jelentősen jobban megy a kreatívkodás.
@matyas94k Жыл бұрын
Vitaminokból azt érdemes szedni, amiből nem jut be elegendő a táplálékból. Ha valaki nem kívánja egyen-egyenként számon tartani, miből, mennyit visz be, mit kell kiegészíteni, a multivitamin nagyszerű választás. Fontos, hogy táplálékkiegészítőkről van szó, ergo nem múlja felül vagy pótolja a kiegyensúlyozott, változatos étrendet. Ja, és az emésztés energiaigényes folyamat, ezért érzi gyengébbnek, fáradékonyabbnak magát az ember közvetlenül evés után. Ilyenkor érdemes mellőzni a nagyobb fókuszt vagy erőfeszítést igénylő tevékenységeket (pl. a közvetlenül ebéd utáni edzés ötletét nem támogatom) kb. 20 perc, fél óra erejéig.
@peterszeifert843 Жыл бұрын
Nagyon tetszik a videó! (Nutrilite vitamint ajánlom!)
@R3RS2024 Жыл бұрын
calisthenics miatt evek ota vitaminokal probalkoztam, nekem nagyon bevaltak: Cink, D3, Folsav, B12, Magnezium.
@rolandsarkadi9768 Жыл бұрын
Nekem délfele bootolbe az oprendszer hiába korán kelek estére leszek aktív kitisztul a gondolkodásom és jobban tudok fokuszálni érezni meg felfogni :D
@marianncsontos21864 ай бұрын
Szia, most találtam a csatornádra, nagyon hasznos, van pár videód, amit napi nézésre mentettem. Előfizettem a Rise-ra, az érdekel, hogy a Sleep Cicle-t összeköthető vele, vagy simán csak mindkettőt figyeled?
@powerflash5977 Жыл бұрын
hogyan csinaljam a legfontossab feladatokat delelott amikor vagy munkaba vagy suliba vagyok...
@lexivrsg25293 ай бұрын
Sziasztok! Meditációs appot valaki ismer? Magyar nyelven :) elore is koszonom. 😊
@GearheadMadness Жыл бұрын
Én is Minecraft zenére szoktam dolgokat csinálni :D
@revaivani Жыл бұрын
legközelebb , nőket is rakj bele !:) Tetszett a videó!:)
@TT-yv3dw4 ай бұрын
Minel tobb ora jusson ejfel ele alvasbol, annal minosegibb az alvas! Pl lefekves: 21-22ora.
@tamaselkoulali Жыл бұрын
szia! Nem tudod hgy hívják azt a weboldalt ahol kitöltesz egy kérdő ívet magyarul és megmondja hogy melyik a számodra legalkalmassab miunka
@phoenix7174 Жыл бұрын
Kedves Kristóf! Nemrég találtam rá a csatornádra, és rendkívül megtetszett. Egy személyes kérdéssel hol tudnálak megkeresni ?
@OnlineMarketinges Жыл бұрын
Instán DM-ben!
@ViktorElhart2 күн бұрын
Igazából szerintem ez a videó neked szól nem az átlag embernek..mert ha őket nézzük nem kell oda 7től 10ig program mivel elkezdi a gyárat vagy fizikai munkát és nyomja delutanig egy gyors ebéddel..ez van olyan 6-tól-15:30ig..fontos a napi terv,menetrend,de sajnos sokaknak ez ugggyanolyan mindennap ..ami mellékesen szomorú,,szóval nekem ebből nem hiteles a videó de értelek és tovább videókat várunk pacsi
@zsuzsikovacs4462 Жыл бұрын
0:18
@95blanco1 Жыл бұрын
szia! vitaminokból nutrilite családot ajánlom, ha kell segítség, írj :)
@csanadgallina2455 Жыл бұрын
Nekem este friss az agyam
@benedekgosi6478 Жыл бұрын
Én pont hogy reggel olvasok😁
@tiborbalogh4181 Жыл бұрын
1:40 - Reggelit tényleg nem tanácsos kihagyni. Ezt több évtizednyi kihagyás negatív eredményeként írom. Szóval bárhol is olvastad, ne hagyd ki a reggelit! Manapság szokás IF - időszakos böjtöt vagy időszakos étkezést - csinálni, de ezt hibásan úgy teszik, hogy a reggeli energiatöbblet miatt a reggelit hagyják el, majd eltolják az ebédet - ez sem jó - és késő este vacsoráznak. Nos ezzel több baj is van. Az időszakos böjtnek az lenne a célja, hogy beindítsa az autófágiát, az meg inkább éjszaka a regeneráció idején indul be, tehát pont hogy úgy kellene időzíteni az étkezést, hogy lefekvés előtt 4 órával már ne egyél semmit. Bármilyen nem energia tartalmú dolgot, vizet, gyógyteát ihatsz. Tehát ha 22 órakor fekszel le, akkor a vacsora BEFEJEZÉSE - nem a kezdése - 17-18 órakor legyen. Így éjszaka már nem fog a szervezet az emésztéssel foglalkozni, így több energia jut a regenerációra. Így a reggelit ne hagyd el! Két étkezés között teljen el legalább 3 óra. 8 - 13 - 17. Felkelés után érdemes néhány milliliter 40-70 ml vízben feloldani 1-3 mokkáskanál C-vitamint, tiszta aszkorbinsavat. Gyógyszertárban be lehet szerezni. Üres gyomorra meginni. Utána nem inni és nem enni semmit úgy 10-15 percig. Ekkor az aszkorbinsav fel tud szívódni a gyomron keresztül. Majd lehet cukor nélkül valami gyógyteát vagy kávét inni. Azt mondja az ajurvéda, hogy felkelés után 1 órán belül igyunk valamit. Nos, ezzel a reggelivel ami a videóban van több baj is van. A mogyoróvaj jó része pálmazsír és cukor és zsírszegény kakaópor. Lényegében ipari hulladékok összedobálva. Más kérdés, ha te magad készítettél nem földimogyoróból hanem török mogyoróból tiszta mogyoró masszát. A zab, és úgy általában minden gabonát étkezés előtt hőkezelni kell, hőkezelés nélkül megterheli az emésztőrendszert. Magyarán meg kell főzni. A zab iszonyú mennyiségű vizet fel tud venni. A súlyának 8x-os mennyiségű vizet. 50g zabhoz kell 400g víz, és legalább 7 percig kell főzni alacsony hőmérsékleten. Ha nem így főzöd meg, akkor emésztés közben a beleiden át a szervezetből fog kivonni vizet. Tehát 8x-os mennyiségű vízben megfőzött zabpehely, tiszta mogyoróvaj, tiszta kókuszzsír aminek kókusz íze van, pl. DM kókuszzsír, esetleg valamilyen bogyós gyümölcs hozzá vagy banán. Sokkal jobb lenne valami tojásos reggeli. Rántotta, tükörtojás, omlett, buggyantott tojás, főtt tojás kevés zöldséglével, cékla, répa. Plusz valami zöld leveles saláta vagy zöldség. Só, jó sok olaj, pl. Biopont hidegen sajtolt bio napraforgó olaj. A multivitaminokból többfélét kipróbáltam, a GAL multivitamin vált be. Elég a sima multivitamin, nem szükséges a plusz. A barna kapszula az olajos étkezéshez, a narancssárga a másik étkezéshez. Vitamint étkezéssel együtt kell beszedni, kivéve az aszkorbinsav fenti módszerrel.